جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۴:۵۰Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سنای آمریکا»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - مقامات ارشد پنتاگون در گزارشی به سنای آمریکا اعلام کردند که محاصره احتمالی تایوان با شکست مواجه خواهد شد و تهاجم نظامی مستقیم به این جزیره برای پکن بسیار دشوار و با احتمال موفقیت پایین همراه خواهد بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سفر نتانیاهو به آمریکا، تعدادی از مقامات سابق امنیتی رژیم صهیونیستی در نامه ای به اعضای سنای آمریکا، نسبت به عواقب اقدامات نتانیاهو هشدار دادند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۶    
دموکرات ارشد مجلس سنای آمریکا با رهبران فناوری آمریکا از جمله ایلان ماسک، مارک زاکربرگ و ساندار پیچای، در مورد چگونگی تنظیم مقررات هوش مصنوعی ملاقات کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا خواستار تحریم رئیس جمهور جمهوری آذربایجان به اتهام آن چیزی که وی قتل عام ارمنستانی ها توصیف کرده، شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
چاک شومر رهبر اکثریت سنای آمریکا در نظر دارد با هیئتی دو حزبی از کنگره به کشورهای چین، ژاپن و کره جنوبی سفر کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی هاآرتص فاش کرد، با توجه به اینکه اعضای دموکرات مجلس سنای آمریکا نسبت به برنامه هسته ای عربستان همچنان ابراز نگرانی می کنند، بایدن به دنبال طرح ایده نظارت مستقیم آمریکا بر این برنامه است، تا کلا این امر یک پروژه آمریکایی صرف باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنای آمریکا با هشدار نسبت به کاهش حمایت دولت بایدن از کی یف، گفت که کنگره باید 20 میلیارد دلار بودجه اضافی برای اوکراین را تصویب کند. این سناتور جمهوری خواه اهل کنتاکی مدعی شد که کمک های واشنگتن به کی یف بدون شلیک حتی یک گلوله مسکو را تضعیف کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جمهوری خواهان سنای آمریکا برای بار چندم در هفته های گذشته در پاسخ به سوالات خبرنگاران بدون واکنش سکوت کرد. خبرنگار از او درمورد حضور در انتخابات 2026 کنگره سوال می کند که میچ مک کانل می گوید سوال را متوجه نشدم و مجددا خبرنگار سوال میکند و سناتور مبهوت می ماند و هیچ پاسخی نمی دهد. منبع: خبرفوری
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
نامزد رقابت درون حزبی جمهوریخواهان و سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل پس از آنکه رهبر اقلیت جمهوریخواهان سنا مجددا در برابر انظار عمومی فک و چشمانش قفل و بی حرکت شد درخواست کرد تا از سیاستمداران کهنسال کشورش "آزمایش صلاحیت روانی" گرفته شده و محدودیت دوره برای تصدی کرسی های کنگره اعمال شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک پست گزارش داد، هیلی، 51 ساله به شبکه فاکس نیوز گفت که قدیمی ترین سیاستمدار جمهوری خواهان در سنا به طرز تحسین برانگیزی خدمت کرده است، اما زمان آن فرا رسیده است که مک کانل 81 ساله و دیگر سیاستمداران سالخورده, از جمله سناتور دایان فاینشتاین (کالیفرنیا) 90 ساله و بایدن 80 ساله کناره گیری کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا : نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا گفت: : در حال حاضر، سنا خانه سالمندان برای افراد با نفوذ در کشور است. منظورم این است که میچ مک کانل کارهای بزرگی انجام داده است و شایسته تقدیر است. اما شما باید بدانید چه زمانی باید صحنه را ترک کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل متحد از حضور سیاستمداران سالخورده در کشورش از جمله در مجلس سنا انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۲    
به گزارش وب گاه دموکرات های سنا، قرار است 13 سپتامبر مجمع هوش مصنوعی برگزار شود و در آن رهبران فناوری به رهبر اکثریت سنای آمریکا پاسخگو باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده سنای آمریکا گفت شکست این کشور در افغانستان یک اثر دومینویی ایجاد کرد که هنوز در سراسر جهان احساس می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رهبر 81 ساله اقلیت جمهوریخواه سنای آمریکا برای دومین بار در مقابل رسانه ها فک و چشمانش قفل و بی حرکت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رهبر 81 ساله اقلیت سنای آمریکا با گذشت یک ماه از رخدادی مشابه، باز هم در حین سخنرانی خشکش زد و برای بیش از 30 ثانیه بدون حرکت مات و مبهوت به نقطه ای خیره ماند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۴    
به گزارش مشرق ، کانال تلگرامی فرنگ نوشت، ویدئویی از ناتوانی حرف زدن میچ مک کانل رهبر جمهوری خواهان سنا منتشر کرد. رهبر جمهوری خواهان سنای آمریکا برای بار چندم در هفته های گذشته در پاسخ به سوالات خبرنگاران بدون واکنش سکوت کرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۴    
رهبر جمهوریخوان در سنای آمریکا بار دیگر دچار سندرم فریزی و بی حرکتی لحظه ای شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مکث طولانی میچ مک کانل رهبر اقلیت جمهوریخواهان سنای آمریکا در یک کنفرانس خبری بار دیگر به نگرانی ها درباره سلامت وی و سایر سران سالخورده این کشور دامن زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیت ملی و امور دولتی سنای آمریکا در سفر به آستانه با رئیس جمهور قزاقستان دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور ازبکستان در امور افغانستان با کارمند ارشد کمیته روابط خارجی سنای آمریکا دیدار کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – زندان گوانتانامو آمریکا و حوادثی که در آن روی می دهند، رقم زننده یکی از فصل های تاریک تاریخ این کشور هستند. پرسش مهمی که درباره این زندان وجود دارد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بیل کسیدی جمهوری خواه برجسته سنای آمریکا روز یکشنبه گفت که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق این کشور باید از رقابت های انتخاباتی جمهوری خواهان کاخ سفید در سال 2024 کناره گیری کند زیرا وی نمی تواند در رقابت با جو بایدن، رئیس جمهور دموکرات آمریکا پیروز شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۳:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
26 سناتور آمریکایی در نامه ای خواستار توضیح دولت کشورشان درباره مفاد توافق مبادله زندانی با ایران شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۱:۴۴    
26 نماینده جمهوری خواه مجلس سنای آمریکا از رئیس جمهور این کشور در مورد مفاد توافق زندانیان با ایران توضیح خواستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۹    
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در نامه ای به رئیس جمهور قرقیزستان این کشور را به دور زدن تحریم های ضد روسیه متهم کرد و خواهان بررسی و کنترل بهتر جریان کالا از مرزها شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۱    
اتحادخبر: یک رسانه آمریکایی به نقل از منابع مطلع خبر داد که جلسه محرمانه درباره ایران با حضور نمایندگان ارشد دولت جو بایدن در کنگره این کشور، عصر روز سه شنبه (به وقت واشنگتن) برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا به وزارت خارجه این کشور مهلت تعیین کرد تا مدارک خروج سراسیمه نظامی از افغانستان را ارائه دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۸:۲۳    
چاک شومر رئیس دموکرات مجلس سنای آمریکا با انتشار بیانیه ای از حمایت قاطع هر دو حزب در سنا برای حمایت از اوکراین قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده جمهوری خواه در مجلس سنای آمریکا توافق مبادله زندانی میان تهران و واشنگتن را رقص به ساز ایران توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده جمهوری خواه در مجلس سنای آمریکا توافق مبادله زندانی میان تهران و واشنگتن را رقص به ساز ایران توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دو عضو مجلس سنای آمریکا از حزب دموکرات هشدار دادند، هر توافق رژیم صهیونیستی- عربستان- آمریکا در صورتی که شامل گام های ملموس به نفع فلسطینی ها نباشد، با مخالفت شدید حزب جمهوری خواه مواجه خواهد شد و ممکن است از اکثریت مطلوب در سنا برخوردار نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نامزد مستقل سنای آمریکا می گوید که حمایت از قطع کمک مالی این کشور به اوکراین، میان قانونگذاران و همچنین مردم آمریکا روبه افزایش است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کاندیدای مستقل سنای آمریکا گفت، حکم دستگیری پوتین از سوی دیوان کیفری بین المللی، توخالی و پوچ است و هدفش ایجاد یک اوضاع امنیتی خطرناک برای رئیس یک ابرقدرت هسته ای است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
پیشنهادی در مجلس سنای آمریکا درخصوص الحاق مراکش در ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا با هدف تقویت مقابله با تهدید ایران....
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه، برخی گزارش های تایید نشده حاکی از ورود یک فرد مسلح به ساختمان سنا و تیراندازی در مجلس سنای آمریکا و تخلیه افراد حاضر در ساختمان اداری سنا است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا در بیانیه ای علی رغم اعلام اینکه گزارش تأییدشده ای از تیراندازی در ساختمان سنا وجود ندارد از حاضران در ساختمان خواسته در محلی که هستند پناه بگیرند.
رسانه های آمریکا از تیراندازی در ساختمان سنا و تخلیه دفاتر آن خبر دادند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ پلیس واشنگتن می گوید که گزارش هایی از تیراندازی در ساختمان مجلس سنای آمریکا دریافت کرده است. پلیس واشنگتن همچنین هشدار داده همه کسانی که در سنا هستند پناه بگیرند. به گفته پلیس، یک تهدید امنیتی در ساختمان سنا شناسایی شده است. ...
برترین ها / طلا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی عصر چهارشنبه به وقت محلی از تیراندازی در ساختمان سنای آمریکا و پلیس کنگره این کشور از حضور احتمالی یک عامل تیراندازی در این ساختمان خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه های خبری آمریکایی اعلام کردند در پی انتشار گزارش هایی در خصوص تیراندازی در ساختمان سنای آمریکا، دستور تخلیه این ساختمان داده شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا در بیانیه ای علی رغم اعلام اینکه گزارش تأییدشده ای از تیراندازی در ساختمان سنا وجود ندارد از حاضران در ساختمان خواسته در محلی که هستند پناه بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا در بیانیه ای علی رغم اعلام اینکه گزارش تأییدشده ای از تیراندازی در ساختمان سنا وجود ندارد از حاضران در ساختمان خواسته در محلی که هستند پناه بگیرند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق گزارش پلیس کنگره، گزارش های تایید نشده از یک تیراندازی در نزدیکی ساختمان های سنا در واشنگتن دی سی حکایت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
پلیس کنگره آمریکا در بیانیه ای علی رغم اعلام اینکه گزارش تأییدشده ای از تیراندازی در ساختمان سنا وجود ندارد از حاضران در ساختمان خواسته در محلی که هستند پناه بگیرند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جوزف گوردون-لویت ستاره سینمای هالیوود، از نمایندگان کنگره و سنای آمریکا خواسته تا یک قانون مالکیت فکری جدید تهیه کنند تا به کمک آن شرکت های بزرگ حوزه فناوری و های-تک مجبور شوند به افرادی که فعالیت هایشان خوراک هوش مصنوعی و به وجود آمدن این فناوری را تأمین کرده است، غرامت بپردازند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : روزنامه وال استریت ژورنال در مطلبی نوشت: بودجه های سیاست دفاعی مجلس نمایندگان و سنای آمریکا شامل اقداماتی جهت افزایش نظارت بر کمک های آمریکا به اوکراین است ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دو سناتور آمریکایی کارزار دو حزبی ضد بیگ تک را آغاز کردند. به گزارش سایبربان، سناتورهای آمریکایی الیزابت وارن، دموکرات و لیندسی گراهام، جمهوری خواه، جهت کنترل پلتفرم های متا ،فیس بوک،گوگل ،آمازون و دیگر پلتفرم های بیگ تک (Big Tech) لایحه دولتی را تنظیم خواهند کرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سناتور های آمریکایی اصلاحیه ای را به تصویب رساندند که بر اساس آن ایران، چین، روسیه و کره شمالی را از خرید زمین های کشاورزی و شرکت های کشاورزی ایالات متحده منع می کند. به علاوه از رئیس جمهور می خواهد که در مورد هر گونه معافیت اعطا شده به یکی از کشور های ممنوعه گزارشی به کنگره ارائه کند.