جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۹:۰۳Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اقتصاد»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
سفر وزیر اقتصاد به سیستان و بلوچستان و تصمیمات آن، بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث، امضای تفاهم نامه تأمین مالی دانش بنیان، تغییر رئیس کل گمرک از مهمترین اخبار اقتصاد کلان در این هفته بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اعلام کرده یارانه یلدایی به تمام 9 دهک درآمدی تعلق نمی گیرد و یارانه برخی از افراد قطع می شود.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۰    
در راستای ادامه برنامه های راهبردی و عملیاتی وزارت اقتصاد برای پیشبرد سند تحول دولت مردمی، محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک ایران شد. به گزارش پیام فوری،با حکم وزیر اقتصاد ،دکتر محمد رضوانی فر، مدیرعامل موفق و تحول گرای سابق شستا رییس کل گمرک ایران شد. ...
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
روند آزماشی اجرای طرح کالابرگ انجام شده و قرار است یارانه یکی از استان ها قطع شود و مردم این استان به جای یارانه نقدی، کالابرگ دریافت کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۷۹ سایت دیگر  
هیئت دولت مشغول بررسی مدل های مختلف افزایش حقوق کارمندان در سال آینده است. وزیر اقتصاد درباره ی پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه مبنی بر افزایش 20 درصدی حقوق ها گفت: این پیشنهاد قطعی نیست و ممکن است در نهایت در هیئت دولت مصوب نشود.
آنا / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با توجه به اینکه بخش هایی از اقتصاد دچار رکود است، در لایحه بودجه 1402 پیشنهاد حمایت مالی از شرکت ها ارائه و انجام شود و حمایت های مالیاتی لازم را از این بخش ها انجام می شود تا رونق بگیرند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
روز 14 مهر ماه 1400 بود که علی صالح آبادی، با پیشنهاد احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و رأی اعتماد هیات وزیران به عنوان رییس کل بانک مرکزی ایران منصوب شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر با حکم سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد به سمت معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر اقتصاد طی حکمی، مدیرعامل شرکت فرابورسی ویتانا را به عنوان معاون وزیر و رئیس کل گمرک منصوب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر اساس این تفاهم نامه همکاری که امروز به امضای معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و سید سعید شمسی نژاد رییس بانک قرض الحسنه مهر ایران رسید ...
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۹۶ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر با حکم سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد به سمت معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری و وزیر اقتصاد و دارایی؛ تفاهم نامه همکاری تأمین مالی یک هزار شرکت دانش بنیان منعقد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه افزایش 20 درصدی حقوق است، تاکید کرد: البته این پیشنهاد قطعی نیست و ممکن است مصوب نشود. از دیگر پیشنهادات این بوده که میزان افزایش دستمزد و حقوق برای دهک های کم درآمد بیشتر باشد. تصمیم گیری در این باره به جلسات روز شنبه موکول شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سهامداران سهام عدالت تا اواسط دی اولین مرحله سود سهام عدالت خود را دریافت خواهند کرد. به گزارش صبح ساحل و به نوشته تجارت نیوز، حسین قربانزاده، افزود: سود سهام عدالت با افزایش دو برابری، امسال به بیش 60 هزار میلیارد تومان رسیده است ...
وزیر اقتصاد گفت: اقداماتی که در دولت سیزدهم در حوزه صورت های مالی بخش عمومی انجام شده، فضای مناسبی برای حضور کارشناسان و صاحبنظران حوزه فراهم کرده است، تا بسیاری از مشکلات موجود در بخش عمومی اقتصاد حل شده و نواقص گزارشگری و نظارت مالی اصلاح شود اما هنوز تا وضعیت مطلوب فاصله داریم.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: سهم بانک ها در تامین مالی بالا است که در این بین استفاده از تسهیلات قرض الحسنه یک ویژگی ممتاز است.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد تفاهم نامه تامین مالی 1000 شرکت دانش بنیان و فناور امروز امضا می شود. به گزارش پیام فوری، مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی در فضای مجازی نوشت: حمایت عملی شبکه بانکی از صنایع و شرکت های فناور ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی در گزارشی به موضوع مهمی به نام بنگاه داری بانک ها و تعلل این بانک ها در روند پرداخت تسهیلات به امر تولید پرداختیم. پس از این گزارش، وزیر اقتصاد روز گذشته در نشست علنی مجلس شورای اسلامی به این مساله واکنش نشان داد و برای مدیران این بانک ها خط و نشان کشید ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گرجستان گفت که ایران با توجه به قرار گرفتن در مسیر کریدورهای جنوب-شمال و شرق به غرب، ظرفیت بالایی برای تنوع بخشی به مسیرهای انتقال انرژی و کالا دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه تامین مالی 1000 شرکت دانش بنیان و فناور ظهر امروز با حضور دکتر صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی، دکتر خاندوزی وزیر اقتصاد و دکتر دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور امضا می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد در اظهاراتی در دوازدهم آذر از کاهش تورم خبر داد: مردم آثار کاهش تورم را از نیمه اول سال 1402 می بینند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۵    
وزرای اقتصاد و بهداشت دیروز برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان به مجلس آمده بودند؛ وزیر اقتصاد در صحن علنی گفت: مدیرانی که پای فروش اموال مازاد بانک ها در سال 1401 نایستند، در سال آینده در سمت مدیریت بانک نخواهند بود.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۶    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از رییس جمهور، وزیر اقتصاد و بانک مرکزی خواست نسبت به حمایت در تامین واگن مترو و اتوبوس ویژه معلولان اهتمام ورزند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رکنا : رییس جمهور در پیامی به مناسبت هفته بیمه، با توجه به موضوع توسعه دانش بنیان صنعت بیمه، اعلام کرد:دانش بنیان بودن یعنی تولید متکی بر ،خلاقیت نوآوری و دانش و ایجاد الگوهای کسب و کار در دوران تحول و ورود فناوریهای جدید به صنعت بیمه فعالان این بخش باید ضمن حفظ مشتریان خود با عرضه محصولات و خدمات ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بررسی سوالات نمایندگان از وزیر بهداشت و اقتصاد/ حذف موانع پرداخت وام ازدواج و تسهیلات فرزندآوری/ اصلاح لایحه موافقتنامه همکاری اقتصادی دولت های ساحلی خزر و.. ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
خزانه دار کل کشور طی سخنانی در مراسم بزرگداشت روز حسابدار از تلاش این معاونت برای تهیه و ارائه ترازنامه دولت خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با صدور پیامی با گرامیداشت روز حسابدار تاکید کرد: حکمرانی صحیح بدون وجود اطلاعات حسابداری به موقع و معتبر غیرممکن است و تامین اعتماد عمومی در حکمرانی صحیح با جریان به موقع اطلاعات حسابداری در تمام رگه های اقتصادی کشور میسر است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۷    
جلسه علنی نوبت صبح مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه، 15 آذر ماه 1401 با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی و بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت و درمان و به ریاست علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، ساعت 8 و12 دقیقه و با حضور 217 نفر از نمایندگان آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در مجلس گفت:️ زمانی که در مرکز پژوهش های مجلس بودم پیگیر مصوبه فروش اموال مازاد بانک ها بودیم الان هم در وزارتخانه پیگیر اجرای آن هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۹    
وزیر اقتصاد گفت: در رابطه با فروش اموال مازاد بانک ها متاسفانه کوتاهی هایی از سال 1395 تا 1400 داشته ایم اما با مجموعه اقداماتی که در سال 1401 صورت گرفته این موضوع پیشرفت خوبی داشته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا به گفته وزیر اقتصاد و امور دارایی معوقات بانک ها در چند ماه اخیر افزایشی شده است. این روند در کاهش پرداخت تسهیلات نقش بسزایی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۶    
نشست فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه 15 آذرماه با حضور سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۸    
جلسه علنی نوبت صبح مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه، 15 آذر ماه 1401 با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی و بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت و درمان و به ریاست علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، ساعت 8 و12 دقیقه و با حضور 217 نفر از نمایندگان آغاز شد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خاندوزی وزیر اقتصاد گفت: مدیرانی که پای فروش اموال مازاد بانک ها در سال 1401 نایستند در سال 1402 در سمت مدیریت بانک نخواهند بود. ما تمرکز کردیم بر سهام بزرگ و اموال گرانقیمت بانک ها ...
وزیر اقتصاد با صدور پیامی با گرامیداشت روز حسابدار تاکید کرد: حکمرانی صحیح بدون وجود اطلاعات حسابداری به موقع و معتبر غیر ممکن است و تامین اعتماد عمومی در حکمرانی صحیح با جریان به موقع اطلاعات حسابداری در تمام رگه های اقتصادی کشور میسر است.
آنا / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه ماموریت اصلی بانک ها حوزه اعتباری است نه ورود به حوزه واقعی اقتصاد،گفت: املاک بانک ها به صورت قارچی رشد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون وزیر اقتصاد با اشاره به ساماندهی انبارهای کالاهای تملیکی دولت از سوی وزارتخانه، گفت: طی سال گذشته موفق به تعیین تکلیف 20 هزار میلیارد تومان کالاهای این انبارها شدیم.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: با مجموعه اقداماتی که در ساال 1401 رقم خواهد خورد برگ زرینی بر فراز تمام سال های گذشته پیرامون عملکرد فروش اموال مازاد شبکه بانک ها رقم می خورد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در جلسه علنی روز سه شنبه - 15 آذر- مجلس شورای اسلامی، سوال روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس از سیداحسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی در دستور کار قرار گرفت متنکامل این سوال به شرح زیر است: ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در مجلس شورای اسلامی و در پاسخ به سوال نماینده تهران درباره عملکرد فروش اموال بانک ها با توضیحات خود، توانست نماینده سوال کننده را قانع کند؛ خاندوزی توضیح داد که کل عملکرد واگذاری اموال بانک ها از سال 95 تا سال گذشته 13 درصد و فقط در سال جاری به 18 درصد رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: 90 درصد از کل 7.5 همت اموال مازاد فروش رفته در سال گذشته مربوط به نیمه دوم سال یعنی بعد از استقرار دولت سیزدهم است که این امر اراده عملی دولت سیزدهم در این موضوع را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواده در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی از پاسخ وزیر اقتصاد و امور دارایی در رابطه با فروش اموال مازاد بانک ها قانع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران از پاسخ وزیر اقتصاد درباره اجرای حکم قانون مالیات مضاعف بر بنگاه داری بانک ها قانع شد.
آنا / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت گفت: سود 500 هزار تومانی سهام عدالت تا پایان آذر برای هر نفر واریز می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر اموراقتصادی و دارایی در دستور کار قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اگر وزارت بهداشت یا هر دستگاه دیگری به قانون صدور مجوز های کسب و کار پایبند نباشد بنا بر وعده وزیر اقتصاد مجوز های معطل مانده از طریق درگاه ملی مجوز های کسب و کار صادر می شوند.
فراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۱:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فرازنیوز : وزیر امور اقتصادی و دارایی همزمان با روز ملی بیمه با بخشودگی صددرصدی جرایم تمام وسایل نقلیه زمینی فاقد بیمه شخص ثالث موافقت کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۹   + ۱۴۰ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت در مورد واریز قسط اول سود سهام عدالت گفت: برای رعایت حال سهامداران عدالت، امسال با تصمیم وزیر اقتصاد و تصویب شورای عالی بورس مقرر شده است تا پایان آذر نیمی از سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال 1400 به حساب ذینفعان واریز شود.