چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۴:۳۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی اشغالی»

ایسنا   ۲۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه الجزایری گزارش داد، نشستی در بالاترین سطح در اراضی اشغالی برگزار شد که در آن سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، فرانسه و مراکش حضور داشتند و در دستور کار آن تنها یک موضوع و آن هم بی ثبات کردن الجزایر و حتی تونس قرار داشت.
رسانه های صهیونیست اعلام کردند فرمانده سنتکام برای حضور در زمان رزمایش رژیم صهیوینستی وارد اراضی اشغالی شده است.
فرمانده واحد سنتکام ارتش تروریستی آمریکا روز سه شنبه برای یک سفر سه روزه وارد اراضی اشغالی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های عبری فاش کردند که ارتش از ترس نفوذ نیروهای رضوان حزب الله به شهرک های شمالی و انجام عملیات نظامی در اراضی اشغالی رزمایش مشت خردکننده را از امروز برای سه هفته آتی برگزار می کند.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :به نقل از اسپوتنیک، منابع صهیونیستی از امضای قرارداد همکاری در زمینه مهاجرت کاری میان رژیم صهیونیستی و هندوستان خبر دادند. خبرگزاری اسپوتنیک در همین باره گزارش داد که رژیم صهیونیستی با امضای توافقنامه همکاری جدید با مقامات هندی به دنبال جذب 10 هزار نیروی کار هندی در بازار کار این ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع عبری جزئیاتی از رزمایش جدید ارتش رژیم صهیونیستی منتشر کردند که قرار است در تمام اراضی اشغالی از شمال تا جنوب آن برگزار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محاسبات نتانیاهو بار دیگر نادرست از آب درآمده و جنگ 5 روزه اخیر نه تنها به برگ برنده او در معادلات داخلی اراضی اشغالی تبدیل نشده، بلکه به عاملی جدید در شکل گیری اعتراضات داخلی و احساس ناامنی مزمن در میان اتباع رژیم تبدیل شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار معترض صهیونیست با ازسرگیری تظاهرات گسترده در تل آویو و چند شهر از اراضی اشغالی تأکید کردند که با اعتراضات گسترده نتانیاهوی دیکتاتور را از بازگشت به طرح اصلاحات قضایی بازمی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هزاران صهیونیست روز شنبه و برای بیست و یکمین هفته متوالی در اعتراض به سیاست های دولت بنیامین نتانیاهو برای ایجاد اصلاحات در دستگاه قضایی در شهر ها و مناطق مختلف اراضی اشغالی تظاهرات کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
هزاران نفر در سراسر شهر های رژیم صهیونیستی برای بیست و یکمین هفته پیاپی علیه طرح نتانیاهو برای تغییرات قضایی اعتراض کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۱    
خبرگزاری میزان_ بیست و یکمین هفته از تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی آغاز شد. شمار زیادی از صهیونیست ها در ده ها منطقه سراسر اراضی اشغالی با حضور در خیابان ها علیه کودتای قضایی بنیامین نتانیاهو تظاهرات برپا کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر برای بیست ویکمین هفته پیاپی علیه نتانیاهو و کابینه او در سراسر سرزمین های اشغالی دست به تظاهرات زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان مقابله با حریق در اراضی اشغالی فلسطین اعلام کرد که از صبح امروز 71 مورد آتش سوزی در بخش های مختلفی از اراضی اشغالی فلسطین به ثبت رسیده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۶    
درگیری های اخیر میان رژیم صهیونیستی و گروه های مقاومت در نوار غزه پس از شهادت شیخ خضر عدنان ، عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین که در اعتراض به بازداشت خودسرانه و غیر قانونی دست به اعتصاب غذا در اسارت رژیم صهیونیستی زده بود، تشدید و به تبادل آتش بین 2 طرف منجر شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه یدیعوت آحارونوت از نگرانی سیستم نظامی رژیم صهیونیستی از حمله زمینی حزب الله لبنان به اراضی اشغالی پرده برداشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در پیامی عید مقاومت و آزادسازی جنوب لبنان را تبریک گفت و از این اتفاق به عنوان الهام بخش تمامی آزادگان جهان یاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی دولت نجات ملی یمن ضمن تبریک سالروز آزادسازی جنوب لبنان، گفت این رخداد، الهام بخش آزادگان جهان بوده است.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی سرنگون کردن یک پهپاد شد که از لبنان به سوی اراضی اشغالی به پرواز درآمده بود.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۵    
خلق بحران های منطقه ای باهدف تسلط بر اوضاع داخلی، یکی از فرمول های شناخته شده و نخ نما در تل آویو محسوب می شود.هر دو جریان دست راستی و لیبرال در اراضی اشغالی بارها از این فرمول تکراری باهدف گذار از بحران های داخلی و تمرکز بر جنگ ها و منازعات منطقه ای استفاده کرده اند ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
صهیونیست ها که چندین ماه است اخبار مربوط به اراضی اشغالی را با طیفی از بحران ها گره زده اند، در روز های گذشته بار دیگر به دستاویز تکراری رجزخوانی علیه ایران متوسل شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۸    
مارتین ایندیک ترجمه: محمدحسین باقی درست قبل از اینکه کیسینجر دومین سفر خاورمیانه ای خود را شروع کند، وزرای نفت سازمان کشورهای عربی صادرکننده نفت (OAPEC) در کویت گرد هم آمدند و تصمیم گرفتند که تنها آن گاه که جدول زمانی برای خروج کامل اسرائیل از اراضی اشغالی - از جمله بیت المقدس- توافق شود ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در دومین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، اتاق مشترک گروه های مقاومت فلسطین از آغاز عملیات ثأر الاحرار (انتقام آزادگان) خبر داد و پاسخ راکتی و موشکی مقاومت آغاز شد و طی این جنگ پنج روزه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در نقاط مختلف اراضی اشغالی هدف قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی امروز در نشستی وضعیت جبهه شمالی اراضی اشغالی هم مرز با لبنان و سوریه را مورد بررسی قرار می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عملیات بیت المقدس در غرب رودخانه کارون و خرمشهر با هدف آزادسازی شهر خرمشهر انجام شد. طی این عملیات 5038 کیلومتر از اراضی اشغالی از جمله شهرهای خرمشهر و هویزه و نیز پادگان حمید آزاد شدند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۴:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
یک مقام ایرانی در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره گفت که ایران جنگ طلب نبوده اما جهان باید بداند که هیچ خط قرمزی در پاسخ به اسرائیل وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دور نهایی تصویب پیش نویس بودجه جدید رژیم صهیونیستی، هزاران نفر در اراضی اشغالی نسبت به محتوای آن اعتراض کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۶:۲۹    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: در صورتی که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی جرأت کند فرماندهان این جنبش را در عرصه های دیگر هدف قرار دهد، گردان های قدس سرزمین های اشغالی را آماج حملات هوایی قرار خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۴    
روزنامه یدیعوت آحارانوت هشدار داد مقاومت لبنان آماده انجام حمله و اعزام تکاور به اراضی اشغالی فلسطین و گروگان گیری در شهرک ها است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سایت شبکه روسیا الیوم در این باره اعلام کرد: انتشار تصاویری از تابوت فراعنه در یک مرکز سی تی اسکن در اسرائیل منجر به حالتی از خشم و ناراحتی در میان مصری ها شده است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۱    
اقتصاد ایران: عملیات بیت المقدس در غرب رودخانه کارون و خرمشهر با هدف آزادسازی شهر خرمشهر انجام شد. طی این عملیات 5038 کیلومتر از اراضی اشغالی از جمله شهرهای خرمشهر و هویزه و نیز پادگان حمید آزاد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سفارت امارات در اراضی اشغالی فلسطین اعلام کرد که مقامات این کشور از سران رژیم صهیونیستی برای شرکت در یک نشست در دبی دعوت به عمل آورده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان در یکی از بزرگترین رزمایش های خود در سال های اخیر، سناریو حمله به شهرک های صهیونیست نشین و تاسیسات حساس در اراضی اشغالی را مورد آزمایش قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری نوشت، در حال حاضر "تماس های پیشرفته" بین رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی برای راه اندازی پروازهای مستقیم بین شهرهای تل آویو و جده با هدف انتقال حجاج اراضی اشغالی برقرار است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۲:۳۲    
شفقنا- جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد که واشنگتن مانعی در حملات کی یف به شبه جزیره کریمه با استفاده از سلاح های آمریکایی نمی بیند، چراکه کریمه را اراضی اشغالی اوکراین به حساب می آورد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی در اراضی اشغالی نشان می دهد که دو سوم اسرائیلی ها بر این باور هستند که قدس حتی 56 سال پس از اشغال آن، متحد و یکپارچه نیست.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
با روی کار آمدن مجدد بی بی، رژیم صهیونیستی هر روز با یک بحران دست و پنج نرم می کند. تا به اینجا کار ناظران، افراطی ترین کابینه تاریح این رژیم را فاجعه بارترین کابینه هم می دانند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، یک خودروی حامل شهرک نشیان صهیونیست در نزدیکی شهر الخلیل در معرض تیراندازی قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نتیجه یک نظرسنجی نشان داد که دو سوم از ساکنان اراضی اشغالی فلسطین حاضر به زندگی در آن شهر نبوده و آن را یکپارچه نمی دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی در اراضی اشغالی فلسطین حاکی از آن است دوسوم شهرک نشینان صهیونیست قدس را غیرمنسجم می دانند و زندگی در این شهر را نمی پذیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان اعلام کرد که عربستان سعودی درحال اتخاذ تصمیم در رابطه با موافقت با سفر مستقیم از اراضی اشغالی به این کشور در ایام حج است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۰    
در روزها و ماه های اخیر، حجم بحران ها و شکاف های سیاسی و اجتماعی در اراضی اشغالی به حدی رسیده که نتانیاهو عملا به این باور رسیده که اگر یک اقدام جدی صورت نگیرد و تا حدی انسجام در داخل اراضی اشغالی ایجاد نشود، به احتمال فراوان دولت وی سقوط خواهد کرد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سیاستمداران عراقی معتقدند که علت تقویت حضور نظامیان اشغالگر آمریکایی در این کشور، حمایت از رژیم صهیونیستی و استمرار انتقال نفت سوریه به اراضی اشغالی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که تل آویو و شهرهای اراضی اشغالی در تیررس موشک ها و سلاح های نیروهای این جنبش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا سر دادن شعارهای نژادپرستانه علیه فلسطینی ها در راهپیمایی پرچم ها در اراضی اشغالی را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آغاز راهپیمایی پرچم در اراضی اشغالی مردم قدس شریف ضمن برافراشتن پرچم فلسطین با شهرکنشینان درگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در اراضی اشغالی گفت که ایالات متحده در حال تلاش برای عادی سازی روابط بین رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۳    
مشیر المصری عضو ارشد جنبش حماس از ساکنان قدس، کرانه باختری و اراضی اشغالی 1948 خواست از برگزاری مراسم صهیونیستی موسوم به "راهپیمایی پرچم" جلوگیری کنند و با نظامیان اشغالگر درگیر شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۸    
وزارت امور خارجه فلسطین امرور چهارشنبه اعلام کرد که راهپیمایی پرچم شهرک نشینان صهیونیستی که قرار است فردا پنجشنبه در قدس اشغالی برگزار شود و تداوم حملات آنها علیه مردم فلسطین در چارچوب تلاش های اشغالگر برای تغییر واقعیت تاریخی، سیاسی و حقوقی در اراضی اشغالی فلسطین است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دولت جو بایدن تعیین یک سفیر دائم در اراضی اشغالی قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2024 یا ارتقای معاون سفیر کنونی به کاردار سفیر را بررسی می کند.