جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۵:۰۴May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسرائیلی»

شبستان   ۱۴ دقیقه پیش    
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: رژیم اشغالگر قدس جز زبان تحدید زبان دیگری را نمی فهمد و مذاکره نمی تواند به جنایات اسرائیلی ها پایان دهد.
خبرگزاری فارس   ۳۲ دقیقه پیش    
چرا مجامع بین المللی نمودارهای ویروس کرونا را در لحظه بروز می کنند ولی نمودارهای ویروس اسرائیلی که چند ده سال است به کشتار و جنایت می پردازد، همچنان خاموش و ساکت مانده است؟ پاسخ را در این فیلم ببینید.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اسرائیلی ها امروز در مثلث مقاومت، حزب الله و فلسطینی ها گرفتار و انتفاضه سنگ و چاقو به موشک و اسلحه رسیده است.
شفقنا   ۵۰ دقیقه پیش    
شفقنا- دستگاه های امنیتی اسرائیل به منظور پیش بینی احتمال هرگونه افزایش تنش در جبهه های مختلف، وضعیت آماده باش خود را افزایش دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از معانیوز، شبکه اسرائیلی کان به نقل از یک منبع نظامی اسرائیلی گزارش داد که این تصمیم همزمان با روز قدس اتخاذ شده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱ ساعت پیش    
آیت الله علم الهدی گفت: پیرو تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و مجاهدت مجاهدان نیروی قدس سپاه، انتفاضه سنگ و چاقو به انتفاضه موشک تبدیل شده و اسرائیلی ها هم اکنون با دسته های پر تعداد از رزمندگان محور مقاومت محاصره شده اند.
دانا   ۱ ساعت پیش    
مصیب نعیمی گفت: روز جهانی قدس سبب شده تا مسئله فلسطین مورد توجه تمام کشورهای دنیا قرار گیرد و این اتفاق مهم تاریخی از روند توسعه طلبی و اشغالگری اسرائیلی ها کاسته است.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه اسرائیلی ها امروز در مثلث "مقاومت، حزب الله و فلسطینی ها" گرفتار شده اند، گفت: انتفاضه سنگ و چاقو به موشک و اسلحه رسیده است.
عصر اترک   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
الیاس علی اکبری، کاپیتان تیم ملی کوراش ایران و عضو تیم ملی جودو و کوراش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مسابقات سهمیه المپیک لندن مسابقه کلیدی و سرنوشت ساز بود، گفت: اما در این مسابقات از رقابت با ورزشکار اسرائیلی سرباز زدم، زیرا قطعاً بالاتر از آن مدال ...
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که غارتگران بین المللی در گرداب نابودی غرق هستند، گفتند: شعار برائت از استکبار جهانی تا زمانی که اسرائیلی ها و آمریکایی ها دست از شرارت های خود بر ندارند به قوت خود باقیست.
دکتر لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و نماینده ادوار مجلس در خصوص اهمیت آرمان فلسطین در هفته قدس گفت: وعده های الهی در حال تحقق است و خانه اسرائیل مانند خانه عنکبوت سست و رو به نابودی است و اکنون باوجود حمایت های تسلیحاتی و مادی و معنوی دوستانشان ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در کنار همه زخم ها و آسیب ها فاجعه 1948، عمیق ترین اندوه برای فلسطینیان این بوده است که همواره رفتار جنایتکارانه رژیم صهیونیستی، این واقعیت تلخ را به طور کامل انکار کرده و درد و رنج فلسطینیان را نادیده انگاشته است. مسئله ای که تاریخ نگاران تجدیدنظر طلب اسرائیلی هم به صراحت از آن سخن گفته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عبدالملک بدرالدین الحوثی" رهبر جنبش انصارالله یمن پیشنهاد کرد که برای کمک به ملت فلسطین باید کالای ساخت آمریکا و رژیم صهیونیستی تحریم شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- عبدالملک بدرالدین الحوثی" رهبر جنبش انصارالله یمن پیشنهاد کرد که برای کمک به ملت فلسطین باید کالای ساخت آمریکا و رژیم صهیونیستی تحریم شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۷    
فرماندهی انتظامی شهرستان اردکان در پیامی روز قدس را روز فریاد جوانان غیور امت اسلام بر ضد استکبار و غاصبان سرزمین اسلامی و روز تقویت فرهنگ بی امان مبارزه با صهیونیسم جهانی برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
185 شخصیت علمی و ادبی اسرائیلی در نامه ای به دادگاه لاهه گفتند که حاضر به همکاری در راستای اثبات جنایات جنگی این رژیم علیه فلسطینی ها هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس دفتر رییس جمهوری گفت: کشورهای اسلامی برای ایستادن مقابل صهیونیست ها و حامیان آن، بیش از هر زمانی به وحدت و انسجام نیاز دارند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: مردم فلسطین که صاحبان اصلی سرزمین قدس هستند و در نظم نوین جهانی از حق خود محروم مانده اند تنها راه عقب نشینی دشمنان و نیروهای غاصب اسرائیلی می باشد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۵    
ایران پرس: سخنگوی دبیرکل سازمان ملل در واکنش به کوچاندن ده ها خانواده فلسطینی از محله شیخ جراح در قدس شرقی و صدور دستورات قضایی در این خصوص از سوی دادگاه های اسرائیلی و همچنین اشغال خانه های فلسطینی ها توسط شهرک نشین ها تاکید کرد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همواره سینما یکی از بهترین عرصه ها برای فریاد عدالت خواهی جهانی شمرده شده است اما چطور روایت اسرائیلی از ماجرای فلسطین روی پرده سینما، معنای درام انسانی را به فحشا کشاند؟ حتی عبارت انسانی هم این روزها در ارتباط با مساله فلسطین واژه دو پهلو و ناکارآمدی محسوب می شود و این موضوع را هیچ چیز به اندازه ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
برای بیش از یک دهه، یعنی مدت ها قبل از صدور اعلامیه های رسمی تحت عنوان توافق ابراهیم و قبل از شروع سفر اسرائیلی ها به کشور های حوزه خلیج فارس، روابط اسرائیل با کشور های عربی منطقه مخفیانه در جریان بود.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۵    
در پی تصمیم اسرائیل برای دور تازه ای از اخراج فلسطینی ها از خانه ها خود، محله شیخ جراح در قدس اشغالی شاهد اعتراضات مردمی و خشونت نیروهای اسرائیلی است. گروه های مبارز فلسطینی با مردم محله اعلام همبستگی کرده اند و نسبت به پیامدهای خشونت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۲    
ایسنا/همدان عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه بوعلی سینا گفت: بیشترین وتوی قطعنامه در شورای امنیت سازمان ملل به نفع اسرائیلی ها بوده و آنها حتی به قراردادهای مادرید و اسلو نیز پایبند نبودند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ژنرال های اسرائیلی خواهان توقف عملیات های دریایی علیه ایران شدند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
آمیخای استاین خبرنگار شبکه کان نیوز رژیم صهیونیستی در صفحه توییتر خود نوشت که مذاکرات وین برای احیای توافق هسته ای ایران موسوم به برجام فردا (جمعه، 17 اردیبهشت ماه) از سرگرفته می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فارس : مقام های ارشد نظامی رژیم صهیونیستی از بی فایده بودن حملات کور دریایی علیه ایران خبر دادند.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اسرائیلی ها دچار پدیده زوال هستند و اتفاقاً این بار به نظر می رسد که فروپاشی رژیم صهیونیستی می تواند از درون باشد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: آمیخای استاین خبرنگار شبکه کان نیوز رژیم صهیونیستی در صفحه توییتر خود اعلام کرد که مذاکرات وین برای احیای توافق هسته ای ایران موسوم به برجام فردا (جمعه، 17 اردیبهشت ماه) از سرگرفته می شود. ...
برترین ها / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا: فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طبق قانون اساسی نظامیان هم می توانند در انتخابات شرکت کنند اما این یک انتخاب شخصی است و هیچ حمایت و تشویقی از سوی سپاه برای او وجود نخواهد داشت. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) بامداد پنجشنبه اعلام کرد که بر اساس خبرهای دریافتی رژیم صهیونسیتی با یک فروند بالگرد به مناطقی در القنیطره حمله کرده است. این حمله خسارتی در پی نداشته است ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۵    
دبرکل انصارالله یمن گفت، مردم این کشور دشمن اسرائیلی را خطری برای تمامی امت اسلامی و امنیت و ثبات منطقه و جهان می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اسرائیلی ها دچار پدیده زوال هستند و اتفاقاً این بار به نظر می رسد که فروپاشی رژیم صهیونیستی می تواند از درون باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۳   + ۵۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اسرائیلی ها دچار پدیده زوال هستند و اتفاقاً این بار به نظر می رسد که فروپاشی رژیم صهیونیستی می تواند از درون باشد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- پایگاه خبری "المانیتور" در گزارشی، به دیدار اخیر "یوسی کوهن" رئیس سازمان موساد با "جو بایدن" رئیس جمهور آمریکا، با محوریت موضوع ایران پرداخته و به طور خاص به سرخوردگی طرفِ اسرائیلی از مواضع و رویکرد های رئیس جمهور آمریکا در قبال ایران، و سیاست وی در زمینه احیای توافق برجام، اشاره کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عیسی قاسم، رهبر معنوی شیعیان بحرین تاکید کرد: ملت بحرین همانند سدی مستحکم در برابر روند عادی سازی رسمی روابط با رژیم اشغالگر اسرائیلی خواهند ایستاد و قدس امروز بیش از گذشته در طول تاریخ مبارزه خود به آزادی کامل از چنگال صهیونیست ها نزدیک تر است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن سازش برخی کشورهای عربی با اسرائیل را خیانت به اسلام و مسلمانان دانست و گفت: دولت سعودی باید منافع خود و مصلحت افسران و خلبانانش را مقدم بر منافع دشمن اسرائیلی بداند.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان به جوانان محور مقاومت تاکید کرد: امروز در این سال شما برای حضور بیشتر و بیان موضع صادقانه و شجاعانه در قبال مساله فلسطین و ملت فلسطین فراخوانده شده اید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- دبیرکل جنبش حزب الله لبنان تاکید کرد مسئولیت ما امروز در قبال قدس و آرمان مردم فلسطین بیشتر شده است. العالم نوشت، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان روز چهارشنبه در سخنانی به مناسب روز جهانی قدس ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان به جوانان محور مقاومت تاکید کرد: امروز در این سال شما برای حضور بیشتر و بیان موضع صادقانه و شجاعانه در قبال مساله فلسطین و ملت فلسطین فراخوانده شده اید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس با اشاره به اقدامات رژیم صهیونیستی در سرکوب جوانان فلسطینی در قدس اشغالی گفت: ملت فلسطین هرگز به اشغالگر اسرائیلی اجازه عربده کشی در مسجد الاقصی را نخواهد داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: تلویزیون دولتی سوریه اعلام کرد که در حمله موشکی اسرائیلی به منطقه ای در شمال غربی این کشور یک نفر کشته شد. این رسانه دولتی سوریه اضافه کرده است٬ در این حمله شش نفر نیز زخمی شدند. شهر حفه در نزدیکی بندر لاذقیه و مصیاف در استان حماه مورد حمله قرار گرفت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۶    
اسرائیلی ها برای وادار کردن مردم محله ی شیخ جراح قدس به ترک خانه هایشان جوان های محله را به صورت وحشیانه بازداشت می کنند. در فیلمی که به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده یک سرباز اسرائیلی زانوی خود را روی گردن جوان فلسطینی فشار می دهد و جوان فریاد می زند که من نمی توانم نفس بکشم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۱   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی روز قدس را یادگار ماندگار امام خمینی (ره) و بستر شکل گیری جبهه بیداری و مقاومت اسلامی دانست و تاکید کرد : نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران لحظه ای از اندیشیدن به آرمان بزرگ قدس شریف غفلت نخواهند کرد.
وزیر خارجه روسیه امروز چهارشنبه با همتای فلسطینی خود وضعیت خاورمیانه بخصوص درگیری فلسطین و رژیم صهیونیستی را در کنار راه های هماهنگی مشترک برای مهار کرونا بررسی کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۴    
کشتار کودکان و نوجوانان فلسطینی یکی از بی رحمانه ترین جنایاتی است که اسراییل با هدف راندن فلسطینی ها از سرزمینشان انجام داده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۰    
در شرایطی که بنیامین نتانیاهو در پایان مهلت قانونی خود برای تشکیل کابینه موفق به انجام این ماموریت نشد، چندین سناریو دیگر از جمله برگزاری دور پنجم انتخابات پیش روی اسرائیلی ها قرار می گیرد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نتوانست در فرصت مورد نظر کابینه ائتلافی خود را تشکیل دهد و در این امر ناکام ماند. الجزیره به نقل از رسانه های اسرائیلی اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو رهبر حزب لیکود در تشکیل ائتلاف دولتی ناکام مانده است. ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی شامگاه سه شنبه اعلام کرد: یک مقام امنیتی اسرائیلی امروز با مقامات اردنی در امان دیدار و گفتگو کرده است. بنابراین گزارش، هدف اصلی از دیدار کاهش تنش در روابط دوجانبه بوده است. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مرتفع ترین هتل جهان به نام هتل سی یل (Ciel) در منطقه دبی مارینا (تفرجگاه ساحلی دبی) در امارات درحال ساخت است. براساس گزارش ها، به تازگی سرمایه گذاران اسرائیلی نیز برای مشارکت در این پروژه اعلام آمادگی کرده اند. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
منابع یمنی از پیشروی های چشمگیر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در شمال مأرب و کنترل بر همه مناطق صحرایی میان مأرب و شرق استان الجوف خبر دادند.