شنبه ۰۱ مهرساعت ۲۱:۳۷Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصول لبنی»

اکو فارس   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
گزارش میدانی حاکی است، 4 محصول لبنی که دارای قیمت مصوب هستند در مقایسه با سایر محصولات لبنی حضور کمرنگ تری در بازار دارند و صنایع لبنی با وجود تذکر ها، تمایل بیشتری برای تولید سایر محصولات دارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۲    
فواید بستنی شاید بیشتر از چیزی باشد که ما فکر می کنیم. بستنی محصول لبنی است که با داشتن مواد مغذی بالا اثرات سلامتی بخش زیادی دارد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۱    
پنیر یکی از محصولات لبنی محبوب و برتر در دنیا است که می تواند هر غذایی را لذیذ و خوشمزه کند. این محصول لبنی خوش طعم هم در وعده های غذایی مختلف به عنوان صبحانه یا عصرانه و یا در غذاها و سالادها استفاده می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
دولت برای حمایت از سفره مردم، فعلا قصد افزایش قیمت 4 قلم محصول لبنی مشمول یارانه را ندارد علاوه بر آن طرحی برای توزیع شیر مدارس وجود دارد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ محمدرضا بنی طبا، با بیان اینکه 4 قلم کالای لبنی مشمول قیمت گذاری دولتی تغییر قیمتی نداشته است، گفت: شیر نایلونی کم چرب، شیربطری کم چرب، ماست دبه ای 2 ...
فودنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۹    
هولدینگ صنایع غذایی و دانش بنیان ستاره بین الملل کاسپین تحت برند محصولات لبنی دوماس در حوزه تولید انواع محصولات لبنی فعالیت می کند. این شرکت با دستگاه های خط تولید بروز و کارخانه بصورت فول اتوماسیون برنامه تولید 300نوع محصول را در دستور کار دارد و در طی یکسال اخیر 80 قلم محصول را تولید کرده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۴۹ سایت دیگر  
همشهری نوشت: نگاهی به قیمت انواع ماست های موجود نشان می دهد به جز ماست کم چرب 2.2کیلویی که جزو اقلام لبنی دارای نرخ مصوب است، دیگر انواع ماست از ساده پرچرب تا محصولات دارای افزودنی به طور میانگین 30 درصد بالا رفته است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رصد بازار نشان می دهد، پس از افزایش قیمت شیرخام در ماه گذشته، قیمت محصولات لنبی دست کم 30 درصد افزایش داشته است. طبق اعلام صنایع لبنی، درخواست افزایش 35 درصدی قیمت 4 محصول لبنی مشمول قیمت گذاری دولتی یعنی شیر بطری کم چرب، شیر کیسه ای کم چرب، ماست ساده 2 ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۱    
اقتصاد نیوز نوشت:انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز نوشت:انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
توزیع شیر در مدارس از اوایل دهه 80 آغاز شد و در سال 1396 با افزایش قیمت لبنیات قطع شد و اینگونه بود که با وجود تمام تلاش ها در یک دهه گذشته سرانه مصرف شیر دوباره کاهش یافت.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
پس از کش وقوس های فراوان برای نرخ شیر خام و عدم جمع بندی کارگروه سه جانبه تنظیم بازار و سازمان حمایت و جهادکشاورزی، انجمن صنایع لبنی بخشنامه افزایش قیمت سه محصول لبنی را ابلاغ کرد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته نامه ای منتشر شد که انجمن صنایع لبنی اجازه افزایش قیمت سه محصول لبنی را به اعضای خود داده بود در حالیکه دولت هنوز نرخ شیر خام را اعلام نکرده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۴۸ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی در اطلاعیه ای با اشاره به تاخیر کارگروه تنظیم بازار، سازمان حمایت، وزارت جهاد کشاورزی در ابلاغ قیمت جدید سه محصول لبنی شیر، ماست و پنیر، خودسرانه مجوز گرانی را برای کارخانه ها صادر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
انجمن صنایع لبنی در نامه به رئیس جمهور تعیین تکلیف قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را خواستار شدند که قیمت آنها همزمان با شیرخام اعلام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
صنعت شترداری در منطقه های بیابانی کشور، ظرفیتی ویژه به منظور تولید و صادرات محصول لبنی با ارزش افزوده بسیار بالاست. ایران با داشتن مناطق خشک و نیمه خشک فراوان در صورت پرداختن به آن، می تواند رونق اقتصادی در این مناطق و اشتغال برای ساکنان ایجاد کند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بستنی از پرطرفدارترین محصولات لبنی است، می توان گفت همه گروه های سنی طرفدار این فراورده خوشمزه هستند. شاید تا به حال برایتان سوال پیش آمده باشد که این محصول لبنی خوشمزه که انواع رنگارنگ آن را در مغازه ها می بینیم از چه ترکیباتی تشکیل شده یا فرایند تولید آن به چه صورت است؟ برای پاسخ به این سوال سری ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۱    
احتمالا شما هم تا حدودی با کاربرد ماست در آشپزی آشنایی دارید و می دانید که این محصول لبنی خوشمزه و مفید، تنها به عنوان یک میان وعده در کنار غذای اصلی سرو نمی شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان غذا و داروی ایالات متحده پیش نویس قوانین جدیدی را منتشر کرد که در آن، شیر های گیاهی جزو لبنیات به حساب می آیند. با این حال فدراسیون ملی تولیدکنندگان شیر با این تصمیم مخالف است و کلمه شیر را یک "نام رایج و معمول" فقط برای محصول لبنی می داند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: افزایش قیمت چندانی در کالاهای لبنی در چند وقت اخیر نداشته ایم.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
کره یک محصول لبنی است که اغلب از شیر گاو تهیه می شود و از دیرباز در دنیای تغذیه در مورد فواید و مضرات آن اختلاف نظرهای زیادی وجود داشته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۱    
احتمالا می دانید که بلوچیز، نوعی پنیر به رنگ متمایل به آبی و با طعم بسیار قوی است. این محصول لبنی در سس ها، انواع سالاد و در کنار میوه ها و آجیل سرو می شود. بلوچیز یک پنیر کپک زده و غیرپاستوریزه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت: امسال هشت هزار و 865 تُن انواع محصول لبنی از این استان به مقصد کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سرپرست اداره کل دامپزشکی گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 750 تُن محصول لبنی تولیدی استان به 6 کشور به ویژه در آسیای میانه صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 114 درصد بیشتر است.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ماست یکی از خوراکی های خوشمزه و ساده ای است که فواید متعددی برای سلامت ما دارد. ترکیب این محصول لبنی با برخی مواد طبیعی، می تواند برای لاغری مفید باشد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۱    
شفقنا- نتایج مطالعات جدید نشان داده است که مصرف شیرینی های تهیه شده از لبنیات کم چربی مثل ماست منجمد ممکن است برای سلامتی مغز مضر باشد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز، پژوهشگران دریافتند: افرادی که فقط یک محصول لبنی کم چرب را در روز انتخاب می کنند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت و بازرسی محصولات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به اینکه روزانه 2500 تن شیر خام در 75 واحد تولیدی در استان تولید می شود، گفت: اگر هر کالایی به جز 5 قلم محصول لبنی با قیمت مصوب تولید شود، باید در تناسب با قیمت های مصوب ...
فود پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
صنایع غذایی اقتصاد غذا – برخورد تعزیراتی و جریمه کارخانجات صنایع لبنی با توجه به شرایط کنونی و همراهی صنعت با سیاست های دولت عادلانه نیست.
سلام نو / روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
قیمت پنیر خامه ای در بازار افزایش نجومی داشته است و 350 گرم از این محصول بیش از 46 هزار تومان فروخته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل استاندارد استان همدان از صدور 3 نشان حلال در سال جاری خبرداد و گفت: در سال جاری 3 پروانه نشان حلال سه محصول لبنی شرکت پگاه همدان تمدید شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۳    
تبریز- فعالان صنایع لبنی آذربایجان شرقی به قیمت گذاری دستوری 4 قلم محصول لبنی اعتراض کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با ارسال نامه ای به رؤسای اتاق های اصناف کشور تاکید کرد که محصولات لبنی مشمول طرح مردمی سازی یارانه ها با قیمت مصوب، عرضه شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای قیمت مصوب چهار قلم از محصولات لبنی مشمول طرح مردمی سازی یارانه ها را اعلام کرد و خواستار این شد که کلیه اجزای شبکه تامین و توزیع نسبت به آن اقدام کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای قیمت مصوب چهار قلم از محصولات لبنی مشمول طرح به اصطلاح مردمی سازی یارانه ها(بخوانید گرانی) را اعلام کرد و خواستار این شد که کلیه اجزای شبکه تامین و توزیع نسبت به آن اقدام کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت مصوب 5 محصول لبنی شامل ماست با اوزان 2.5 کیلوگرم و 2 کیلوگرم با قیمت های 39 هزار و 900 و 49 هزار و 800، پنیرUF 400 گرمی با قیمت 37 هزار تومان، شیر بطری یک لیتر کم چرب با قیمت 18 هزار تومان و شیر نایلونی 900 گرمی کم چرب با قیمت 15 هزار تومان در جلسه ای با حضور نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی و ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران به روسای اتاق های اصناف کشور در نامه ای اعلام کرد که محصولات لبنی باید با قیمت مصوب عرضه شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۳    
اقتصاد ایران: قیمت مصوب 5 محصول لبنی مورد توافق تولید کنندگان و اصناف قرار گرفت.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
قیمت مصوب 5محصول لبنی مورد توافق انجمن صنایع لبنی و اتاق اصناف قرار گرفت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
چند هفته ای می شود که چهار قلم محصول لبنی تنظیم بازاری شامل شیر کیسه ای کم چرب 900 گرمی، شیر بطری کم چرب یک لیتری، ماست ساده کم چرب 2.5 کیلویی و پنیر یو اف نسبتا چرب 400 گرمی کمتر در فروشگاه ها و مراکز عرضه دیده می شود.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
چندهفته ای می شود که چهار قلم محصول لبنی تنظیم بازاری شامل شیر کیسه ای کم چرب 900 گرمی، شیر بطری کم چرب یک لیتری، ماست ساده کم چرب 2.5 کیلویی و پنیر یو اف نسبتاً چرب 400 گرمی کمتر در فروشگاه ها و مراکز عرضه دیده می شود ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
چند هفته ای می شود که چهار قلم محصول لبنی تنظیم بازاری شامل شیر کیسه ای کم چرب 900 گرمی، شیر بطری کم چرب یک لیتری، ماست ست ساده کم چرب 2.5 کیلویی و پنیر یو اف نسبتا چرب 400 گرمی کمتر در فروشگاه ها و مراکز عرضه دیده می شود ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۵:۳۰    
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هیچ گونه افزایش قیمتی برای 4 قلم محصول لبنی تنظیم بازاری نخواهیم داشت و در کنار چهار قلم محصول لبنی تنظیم بازاری قیمت سایر محصولات لبنی نیز افزایش قیمتی نخواهد داشت.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۱   + ۸۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با رد خبر افزایش قیمت 4 قلم محصول لبنی تنظیم بازاری گفت: هیچ کدام از محصولات لبنی افزایش نیافته است.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۵    
محمدرضا بنی طبا گفت: کارخانه های لبنی ریسک افزایش تولید بدون سفارش 4 محصول لبنی را نمی توانند بپذیرند زیرا احتمال پس زدگی بازار و در نتیجه افزایش ضایعات محصول وجود دارد. ...