جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۵:۵۶Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد غذایی فاسد»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
شهریار- با حضور کارشناسان بهداشت یک تُن مواد غذایی فاسد از یک فروشگاه زنجیره ای در شهریار کشف و معدوم سازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۶:۳۳    
400 کیلو گرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته از یک واحد صنفی متخلف در زاهدان پلمب وجمع آوری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۲    
رئیس شبکه بهداشت و درمان بناب از معدوم سازی مواد غذایی فاسد در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
شوش- رئیس مرکز بهداشت شوش گفت: در بازرسی های کارشناسان بهداشت محیط، بیش از یک تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان کشف شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس تشخیص گزینشی و سریع غلظت های مختلف گاز آمونیاک کاربردهای وسیعی دارد و در تشخیص پزشکی و ارزیابی کیفیت و ایمنی مواد غذایی فاسد شدنی از اهمیت بالایی برخوردار است. اما یکی از موانع اصلی در تشخیص آمونیاک، گزینش پذیری و مهار اثر سایر گازهای مزاحم مانند دی اکسید کربن است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 240 کیلوگرم مواد غذایی فاسد شدنی و غیربهداشتی در بازرسی از یک واحد صنفی در شهرستان زاهدان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در مدت 6 ماه اخیر 71 تن و 415 کیلوگرم موادغذایی تاریخ گذشته و یا فاسد توسط کارشناسان بهداشت محیط کشف، توقیف و معدوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کلاله- مدیر شبکه بهداشت و درمان کلاله گفت: 550 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در کلاله معدوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف 3 تن و 240 کیلو گرم مواد غذایی فاسد در شهرستان زاهدان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهاباد از کشف و ضبط بیش از سه تن انواع مواد غذایی غیرقابل مصرف و غیربهداشتی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۲    
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی آبادان با اشاره به تعطیلی سه واحد متخلف بهداشتی در محدوده فعالیت این دانشگاه طی ماه مبارک رمضان گفت: در مجموع 6 هزار و 476 بازرسی توسط کارشناسان بهداشت محیط معاونت بهداشت در این این ایام به انجام رسید.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نظارت و بهداشت علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه تمام نظارت های لازم در ماه مبارک رمضان از واحد ها دقیق انجام شده گفت: 6 هزار و 200 کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم شده در استان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در طی برگزاری طرح سلامت نوروزی 34 هزار و 359 کیلوگرم موادغذایی فاسد و تاریخ گذشته جمع آوری و امحا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۸    
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بیش از 47 تن انواع موادغذایی و لبنی فاسد و تاریخ گذشته از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون در جنوب سیستان و بلوچستان کشف و معدوم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۳۶    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: 849 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در گشت های بازرسی کارشناسان بهداشت محیط این شهرستان شناسایی و معدوم شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره دامپزشکی قشم اعلام کرد: در اجرای طرح تشدید نظارت بر بهداشت مواد غذایی ، اماکن نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان، 350 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف (گوشت، مرغ و ماهی) در این شهرستان مرزی امحا شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اردستان- مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: بیش از 600 بازدید از مراکز تهیه و توزیع غذا و اماکن عمومی شهرستان انجام و 375 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته طی ایام نوروز جمع آوری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از کشف و معدوم سازی هشت هزار و 492 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف یا تاریخ مصرف گذشته در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، دکتر علی پارسا در نشست خبری گزارش عملکرد نوروز 1402 معاونت بهداشت استان با بیان این که در ایام نوروز امسال بازرسی از مراکز حساس (مجموعا 48584 مورد بازرسی) با بیش از 90 تیم بهداشتی در سطح استان انجام شد از کشف و معدوم سازی40 هزار کیلو گرم مواد غذایی فاسد و ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهسرخ از کشف و معدوم سازی بیش از 2 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۳:۵۱    
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بیش از 41 تن انواع موادغذایی و لبنی فاسد و تاریخ گذشته از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون در جنوب سیستان و بلوچستان کشف و معدوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت دزفول از کشف و معدوم سازی 530 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در طرح سلامت نوروزی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۸    
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از کشف و امحا 2 هزار 900 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این حوزه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۰    
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی بهبهان گفت: کشف و معدوم سازی 1480 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته و پلمب 6 واحد صنفی در ایام تعطیلات نوروز 1402 انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۸    
ایسنا/البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از 15 اسفند تا 15 فروردین در مجموع 54 هزار و 172 کیلوگرم مواد غذایی طی بازرسی های به عمل آمده معدوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۸:۲۹    
در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان زرند بیش از 2 تُن مواد غذایی فاسد جمع آوری و معدوم شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان از پلمپ 10 مرکز منخلف در طرح سلامت نوروزی خبرداد و افزود: طی این مدت 4 هزار و 400 مرکز نیز اخطار یه دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 41 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در ایام نوروز در شهرستان ایرانشهر جمع آوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: در گشت مشترک تعزیرات حکومتی حدود 140 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و بدون تاریخ کشف و معدوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان زرند بیش از 2 تُن مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف جمع آوری و معدوم سازی شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه اکیپ های بازرسی بهداشت محیط در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی تلاش های گسترده ای را در نقاط مختلف استان داشته اند گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
محققان هندی، موفق به طراحی حسگر کوچکی شدند که هرگونه فساد در موادغذایی را تشخیص می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاسارگاد از کشف و معدوم سازی بیش از هزار کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از کشف و جمع آوری بیش از 41 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ منقضی شده در ایام نوروز در منطقه بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از 24 اسفند سال گذشته تا 12 فروردین امسال 29 هزار و 277 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف یا تاریخ مصرف گذشته در استان کشف و معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان سقز از ضبط و معدوم سازی پنج هزار و 13 کیلوگرم مواد غذایی آلوده و غیرقابل مصرف ز ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت چابهار گفت: بیش از 10 تن انواع مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و دخانیات فاقد تاریخ مصرف و غیرمجاز در سطح این شهرستان جمع آوری و معدوم شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا :مدیرسلامت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به 13 هزار بازدید نوروزی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در سطح گیلان ، از کشف و معدوم سازی بیش از 15 تن ماده غذایی فاسد از 24 اسفند 1401 تا 4 فروردین سال جاری ، خبر داد.
مرآت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: یک هزار و 95 کیلوگرم موادغذایی فاسد از بیست و چهارم اسفند 1401 تا دهم فروردین 1402 طی بازرسی های کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان از مناطق زیر پوشش کشف و معدوم سازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۵    
از 15 اسفند 1401 تاکنون بیش از یک تن مواد غذایی فاسد شده در بردسکن کشف و ضبط شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در بازرسی های ستاد سلامت نوروزی یک تن و 37 کیلوگرم مواد غذایی فاسد از مراکز متخلف تهیه و توزیع مواد غذایی در استان قزوین کشف شده و 56 واحد متخلف توزیع مواد غذایی در قزوین پلمب و تعطیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت سنندج گفت: از ابتدای فروردین امسال تاکنون 14 تن انواع مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف در سنندج کشف و معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه سلامت محیط بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: بیش از 20 تن مواد غذایی فاسد در سطح استان طی 2 هفته گذشته کشف و معدوم سازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
دماوند-طی گشت نوروزی مشترک بازرسین دستگاه های نظارتی 750 کیلوگرم گوشت و موادغذایی فاسد از رستوران های بین راهی کمربندی رودهن-دماوند کشف و معدوم سازی شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:در بازرسی های سیزده روز اول طرح سلامت نوروزی، کل بازرسی انجام یافته 350 مورد ودر این بازه زمانی 4 مورد مرکز اقامتی و 25 مرکز بین راهی، بازرسی شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از ابتدای آغاز طرح سلامت نوروزی در 24 اسفند 1401 تا 9 فروردین 1402 ، تعداد بازرسی ها از مراکز مختلف شامل طرح به 745 هزار و 851 مورد رسیده است.
مهرنما فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
25 تن مواد غذایی فاسد در فارس کشف و معدوم شد.