یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۵۰Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ثبت احوال»

برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
صدور شناسنامه نوزاد امسال حداقل 40 هزار تومان هزینه دارد و کسانی که دنبال تعویض شناسنامه های قدیمی هستند باید 50 هزار تومان به حساب سازمان ثبت احوال واریز کنند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
برای جلوگیری از هرگونه اختلال در خدمات، شهروندان باید آخرین تغییرنشانی خود را ظرف مدت 20 روز به سازمان ثبت احوال کشور اعلام کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور به مناسبت هفته جمعیت از تلاش ها و خدمات سازمان ثبت احوال کشور در زمینه اجرایی شدن سیاست های کلی ابلاغی در حوزه جمعیت تقدیر کرد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
در نخستین رویداد جایزه ملی جوانی جمعیت، در تالار وحدت تهران از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان دستگاه برتر در حوزه جمعیت قدردانی شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد: از ابتدای سال 1401، 38 هزار و 321 چند قلو در کشور متولد شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به پیشنهاد سازمان ثبت احوال کشور و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، 30 اردیبهشت مصادف با روز ابلاغ سیاست های کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری به عنوان روز ملی جمعیت در تقویم رسمی کشور به ثبت رسید.
وارش   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وارش نیوز- 30 اردیبهشت 1393 رهبر معظم انقلاب سیاست های کلی جمعیت را براساس بند یک اصل 110 قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ کردند و درست یک سال پس از ابلاغ این سیاست ها به پیشنهاد سازمان ثبت احوال کشور روز 30 اردیبهشت 1394 به نام روز ملی جمعیت نامگذاری شد.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: اعتبار آن دسته از کارت های هوشمند ملی که تاریخ اعتبار آنها تا آخر سال 1403 و قبل از آن است تا پایان سال 1405 تمدید شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه سازمان ثبت احوال به 200 دستگاه دولتی در 200 هزار نقطه در کشور خدمات ارائه می کند، گفت: هیچ دستگاهی نیاز به گرفتن کپی مدارک هویتی از افراد ندارد و اگر اقدام به اخذ مدارک هویتی افراد می کند مطابق قانون این دستگاه مرتکب تخلف شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور: تمامی کارت های ملی تا سال 1405 اعتبار خواهند داشت. قطعا در تمدید کارت های ملی باید چهره جدید افراد ثبت شود. برای استفاده از قابلیت کارت های ملی نیازمند کارت خوان های متفاوتیم. ...
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از جهان صنعت نیوز ، هاشم کارگر در تشریح آخرین وضعیت صدور کارت ملی هوشمند در جمع خبرنگاران تصریح کرد: عقب افتادگی دو سال و شش ماهه ای در حوزه صدور و تحویل کارت های ملی وجود داشت که حدود 10 میلیون کارت ملی هوشمند را شامل می شد که خوشبختانه اواخر سال گذشته 10 میلیون کارت صادر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: در حال حاضر برنامه این سازمان این است که ظرف نیمه اول سال 1402 کارت های ملی را به روز کرده و در مدت زمان کم تر از یک ماه به شهروندان تحویل شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۵:۰۰   + ۸۹ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال از احتمال تعریف بازه زمانی برای تعویض شناسنامه ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: امکان دارد تا چندی دیگر پس از هماهنگی با دستگاه های مختلف بازه زمانی برای تعویض شناسنامه ها را تعریف کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: همه اعضای کشور در برابر جمعیت و حفظ آن مسؤول اند. جمعیت یکی از مؤلفه های قدرت و ماندگاری تمدن ها است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه این سازمان مسئولیت پاسداری از هویت کشور را دارد، گفت: از برنامه های جدی ما ایجاد سازمان هوشمند و مجازی با کمک فناوری های نوین است و پیوند سازمان با دانشگاه می تواند در این زمینه به ما کمک کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین سازمان ثبت احوال کشور و دانشگاه آزاد اسلامی با هدف استفاده از توانایی های علمی و توسعه همکاری مشترک آموزشی و پژوهشی امضاء شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۴    
رییس سازمان ثبت احوال کشور از الزامی بودن اعلام تغییر نشانی اشخاص در سامانه سازمان ثبت احوال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور با تاکید بر لزوم بهره گیری از فناوری نوین در سازمان ثبت احوال افزود: به دنبال ایجاد یک سازمان هوشمند و مجازی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
با امضا تفاهم نامه همکاری بین سازمان ثبت احوال کشور و دانشگاه آزاد، ارائه مدارک هویتی در زمان ثبت نام در دانشگاه آزاد حذف خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با امضا تفاهم نامه همکاری بین سازمان ثبت احوال کشور و دانشگاه آزاد، ارائه مدارک هویتی در زمان ثبت نام در دانشگاه آزاد حذف خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سازمان ثبت احوال با قدمتی بیش از 100 سال بزرگترین آزمایشگاه داده های اجتماعی برای بررسی هویت اجتماعی رفتاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: پاسداری از هویت ملی و استفاده از فناوری های نوین از جمله وظایف سازمان ثبت احوال کشور است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۴    
یک دکتری جامعه شناسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در فراشبند با اشاره به علت نام گذاری روز ملی جمعیت گفت: به دلیل اینکه سیاست های جمعیت اهمیت زیادی با حوزه های فرهنگی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : بنا به اعلام سازمان ثبت احوال کشور، ولادت ثبت شده در سال 1401 در کل کشور یک میلیون و 75 هزار و 381 نوزاد متولد شدند که از این تعداد 555 هزار و 855 نوزاد پسر و 519 هزار و 436 نوزاد دختر بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور، از الکترونیکی شدن گواهی های ولادت و فوت در کشور خبر داد.
سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد: یک میلیون و 75 هزار و 381 نوزاد در سال 1401 در کل کشور متولد شده اند که استان تهران از این حیث در رده نخست کشور قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور از الکترونیکی شدن گواهی های ولادت و فوت در کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور از الکترونیکی شدن گواهی های ولادت و فوت در کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست ثبت احوال استان اردبیل گفت: دستگاه های اجرائی برای ارائه خدمات به هموطنان می بایست آخرین نشانی افراد را از پایگاه نشانی سازمان ثبت احوال استعلام نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق آمار سازمان ثبت احوال کمترین تعداد تولدها در سال گذشته مربوط به استان های کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و سمنان بوده است که زنگ خطری برای این 3 استان به شمار می رود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۳    
فرصت اندک مانده برای بسته نشدن پنجره جمعیتی ایران باعث شده در اجرای سیاست های فرزندآوری شتاب بیشتری صورت بگیرد، اما آنطور که حالا پیداست و می توان از گفته های برخی مسئولان دید اساسا راه ترغیب به حسن اجرای سیاست های جمعیتی اشتباه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: مطابق قانون اگر فردی محل سکونتش تغییر کند باید ظرف مدت 20 روز پس از جا به جایی، آخرین نشانی خود را به ثبت احوال اعلام کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۰    
سازمان ثبت احوال کشور در اطلاعیه اخیر این سازمان اعلام کرد که: از ابتدای سال 1401، 38 هزار و 321 چند قلو در کشور متولد شده است که بیشترین آن مربوط به تهران 6 هزار و 93، خراسان رضوی با 3 هزار و 96 مورد، خوزستان با 2 هزار و 864 و اصفهان با 2 هزار و 121 مورد نوزاد بوده است.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال اعلام کرد: یک میلیون و 75 هزار و 381 نوزاد در سال 1401 در کل کشور متولد شده اند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد: در سال گذشته در مجموع یک میلیون و 75 هزار و 381 نوزاد در کشور متولد شده است که از این تعداد 555 هزار و 855 نوزاد پسر و 519 هزار و 436 نوزاد دختر بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه هدف اصلی دشمن، فرهنگ و تغییر فرهنگ است، خاطرنشان کرد که هیچ کشور و جامعه ای به سمت اضمحلال نرفته، مگر با تغییر فرهنگ.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال گفت: اطلس جمعیت آماده رونمایی است و در بحث جوانی جمعیت اگر بخواهیم برنامه ریزی دقیق داشته باشیم، داشتن این آمار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال اعلام کرد: یک میلیون و 75 هزار و 381 نوزاد در سال 1401 در کل کشور متولد شده اند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
شهروندان می توانند از طریق مرورگر تلفن همراه به صورت مجازی و در کمتر از 5 دقیقه تغییر نشانی خود را ثبت کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد که در سال 1401، 38 هزار و 321 چند قلو در کشور متولد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد: براساس تصویب پیشنهاد سازمان ثبت احوال کشور در مورد پایگاه نشانی قانونی در قانون بودجه سال 1402، دستگاه ها موظفند آخرین استعلام نشانی افراد را دریافت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۱    
سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد که پارسال، 38 هزار و 321 چند قلو در کشور متولد شده است.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال کشور با برپایی غرفه ای در سومین نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد، واقع در مجتمع فرهنگی شهید بهشتی حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۹   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد که در سال 1401، 38 هزار و 321 چند قلو در کشور متولد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال کشور از اتمام صدور و تحویل 10 میلیون کارت ملی هوشمند معوق به متقاضیان تا پایان سال 1401 خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دهقان، مدیر اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی گفت: بانک ها ملزم هستند که به سازمان ثبت احوال استناد کنند. محمد حسین دهقان با اشاره به اینکه نباید مردم دچار سردرگمی شوند ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۲    
به گزارش پارسینه، هر شهروند ایرانی دارای یک سند هویتی به نام شناسنامه است که سازمان ثبت احوال موظف به صدور آن است. براساس قانون اصلاح ثبت احوال کشور که در 18 دی ماه 1363 مصوب شد، جلد و صفحه اول شناسنامه باید دارای آرم جمهوری اسلامی باشد ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۷   + ۵۹ سایت دیگر  
هاشم کارگر ، رئیس سازمان ثبت احوال مدعی شد که حداکثر تا 6 ماه آینده تمامی افراد فاقد شناسنامه، کارت شناسایی موقت دریافت می کنند. خدمت این مدیر عزیز عرض می شود که از این جنس وعده های سر خرمن و گل درشت از سازمان ثبت احوال زیاد شنیده ایم ...