پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۷:۰۲Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فیضیه قم»

قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ؛آیت الله محسن اراکی طی سخنانی در مراسم افتتاحیه اردوی معرفتی- تشکیلاتی "مثل خمینی" و نیز اجتماع سالیانه طلاب عصر انقلاب که در سالن اجتماعات مدرسه فیضیه قم برگزار شد ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۹:۳۹    
هیاتی متشکل از اعضای مراکز بزرگ اسلامی، مدیران حوزه های علمیه و ائمه مساجد هندوستان ضمن بازدید از مدرسه فیضیه قم و حرم مطهرحضرت معصومه(س) با مدیر حوزه های علمیه کشور دیدار و گفتگو کردند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۱    
کیهان روز چهارشنبه 16 خرداد سال 1358 یک تیتر بزرگ از سخنرانی امام خمینی در مدرسه فیضیه قم را برای صفحه اول خود انتخاب کرده است : اخطار شدید امام به روشنفکران.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۵۰    
پانزده خرداد سر آغاز قیام ملتی است که تمام خطرات را به جان خریدند تا در رکاب امام خمینی (ره) برای احیا آرمان های اسلام نقشی ایفا کنند، این حرکت انقلابی از مدرسه فیضیه قم آغاز و عشایر غیور هم به آن لبیک گفتند
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قیام پانزده خرداد، نهضتی خودجوش و مردمی در تهران، قم و برخی از شهرهای دیگر در اعتراض به دستگیری امام خمینی در 15 خرداد 1342 بود. مهمترین حادثه ای که منجر به شروع قیام شد، سخنرانی امام خمینی در مدرسه فیضیه قم و پخش خبر آن در کشور بود ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بجنورد با اشاره به اینکه نخستین جرقه های انقلاب اسلامی در قیام 15 خرداد 1342 زده شد، گفت: دستگیری حضرت امام (ره) در مدرسه فیضیه قم مانند آتشی در انبار باروت بود که باعث حضور مردم قم، تهران، ورامین و قیام آنها شد که به عنوان نقطه عطف انقلاب در تاریخ کشور نامیده شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۷    
همزمان با سالروز شهادت رئیس مذهب جعفری و واقعه جانسوز حمله به مدرسه فیضیه قم از سوی بیت آیت الله گلپایگانی مراسمی به همین مناسبت در مدرسه فیضیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) مراسم گرامیداشت شهدای حادثه مدرسه فیضیه قم با حضور روحانیون و نمایندگان مراجع معظم تقلید برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۸    
به گزارش مشرق، کانال تاریخ پهلوی در ایتا با انتشار گزارشی اینطور نوشت که: انتشار سندی مکتوب پس از شصت سال از واقعه حمله نظامیان گارد شاهنشاهی، به آیین سوگواری شهادت امام صادق(ع) در مدرسه فیضیه قم در سال 42. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پس از شصت سال از واقعه حمله نظامیان گارد شاهنشاهی، به آئین سوگواری شهادت امام صادق (ع) در مدرسه فیضیه قم در سال 42، سندی مکتوب منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
شصتمین سالگرد حادثه خونین فیضیه با بازخوانی حادثه خونین فیضیه قم در سال 1342 شمسی در حوزه مروی برگزار می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شهادت امام صادق (ع) و بزرگداشت شهدای فاجعه خونین فیضیه در مدرسه فیضیه قم برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۳    
بیست و ششمین جلسه شورای ملی اسناد و مدارک دفاع مقدس کشور در قم با حضور نمایندگانی از ستاد کل نیروهای مسلح و دستگاه های مرتبط استانی در کتابخانه آیت الله حائری یزدی مدرسه فیضیه قم برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- آقای حسن رحیم پور ازغدی درجدید ترین توئیت خود این گونه آورده است: سه چهار سال پیش، در فیضیه قم و در آخرین نماز جمعه تهران گفتم (جامعه رفت و شما جا ماندید). به جای توجه، توهین کردند، اما واقعیت عوض نشد، تا رسیدیم به اینجا. انتهای پیام ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۵    
دفتر پژوهش های موسسه کیهان ... دلیل عجز شماست که در سیاهی شب، متفکران ما را می کشید. برای اینکه منطق ندارید. اگر منطق داشتید که صحبت می کردید؛ مباحثه می کردید. لکن منطق ندارید، منطق شما ترور است! منطق اسلام ترور را باطل می داند. اسلام منطق دارد. .. 1 ...
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فرماندهی که نمی خواست امام جماعت باشد حسن کلانترمهرجردی از همرزمان شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در خاطره ای روایت می کند: پس از عملیات والفجر مقدماتی آیت الله تهرانی به اتفاق شهید سپهبد علی صیاد شیرازی از قرارگاه عملیاتی جنوب به ستاد نیروی زمینی در تهران بازگشتند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۸:۴۳    
مدرسه فیضیه قم از اهمیت ویژه ای در کشور ایران برخوردار است. عالمان و مجتهدان بسیاری ساکن این مدرسه بوده اند و در آن تحصیل یا تدریس داشته اند. سخنرانی معروف امام خمینی (ره) در 13 خرداد سال 1342 که منجر به قیام 15 خرداد شد نیز در همین مدرسه اتفاق افتاد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۵    
روز دوم فروردین سال 1342 مصادف با سالگرد شهادت امام صادق(ع) بود. در این روز مدرسه فیضیه قم و مدرسه طالبیه تبریز مورد هجوم نیروهای نظامی رژیم شاه قرار گرفت.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه طلاب و فضلای شیروان، فاروج و اسفراین با حضور امامان جمعه این منطقه در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگر انقلاب در کرج گفت: امام (ره) در سال 1338 با حضور در حصار، 40 نفر از مبارزان ملی و مذهبی را جمع و مبارزه با رژیم پهلوی را آغاز کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۷    
مشهد محمود خادم الخمسه مدیرعامل بیمارستان خیریه امام زمان(عج) یکی از افراد انقلابی مشهد است که در سن 9 سالگی با وقوع حادثه غم بار مدرسه فیضیه قم قدم در راه مبارزه گذاشت.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :6 بهمن 1341، شاه لوایح ششگانه ای را به عنوان انقلاب شاه و مردم اعلام کرد که اساس آن را طرحی به نام اصلاحات ارضی تشکیل می داد. در اوایل سال 1340 به دنبال گزارش های کارشناسان و مستشاران آمریکایی ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۱    
شفقنا – نهمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از صبح امروز در مدرسه فیضیه قم آغاز شده و تا ساعت 18 ادامه دارد. این انتخابات فردا از ساعت 10 در مسجد حضرت زینب (س) پردیسان نیز برگزار می شود. عکس: محمدرضا جباری انتهای پیام ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- نهمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه در مدرسه فیضیه قم برای انتخاب 221 کرسی نمایندگی آغاز و تا عصر امروز ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رأی گیری انتخابات مجمع نمایندگان طلاب 1401 در مدرسه فیضیه قم آغاز شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا، تصاویری از اجتماع طلاب در مدرسه فیضیه قم را منتشر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا، تصویری از تجمع میثاق با ولایت در مدرسه فیضیه قم را منتشر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
اصلاحات پرس، تصاویری از حاشیه برگزاری یک تجمع با پلاکارد شعار زن، عزت، افتخار؛ مرد، غیرت، اقتدار در در مدرسه فیضیه قم را منتشر کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز در تجمع میثاق با ولایت که مدرسه فیضیه قم برگزارشد،شرکت کرد. تصویری از او منتشر شده که نشان می دهد در صف اول مهمانان ویژه این مراسم نیست.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز در تجمع میثاق با ولایت که مدرسه فیضیه قم برگزارشد،شرکت کرد. تصویری از او منتشر شده که نشان می دهد در صف اول مهمانان ویژه این مراسم نیست.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ میثاق با ولایت با حضور علما، طلاب و روحانیون به منظور تجدید بیعت با ولایت فقیه و درخواست برخورد قاطع با اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱    
شفقنا- جمعی از حوزویان و مردم به دعوت جامعه مدرسین و شورای عالی حوزه های علمیه و نهادهای حوزوی پیش از ظهر امروز در مدرسه فیضیه تجمع کردند. عکس: محمد محسن زاده انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تجمع میثاق با ولایت که امروز در مدرسه فیضیه قم برگزار شد شاهد حضور جمعی از زنان طلبه بود؛ زنانی که در دفاع از قانون حجاب به میدان آمده بودند. نه به عصر جاهلیت و حجاب یعنی زاده غرب نیستم از جمله دست نوشته های پرتکرار آنان در این تجمع بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
علما، طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ظهر امروز با تجمع در مدرسه مبارکه فیضیه قم و شرکت در اجتماع بزرگ میثاق با ولایت، ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و امام راحل، اغتشاشات روزهای اخیر و هم راستا شدن با دشمنان نظام اسلامی را محکوم کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
علما و روحانیون امروز با تجمع در مدرسه فیضیه قم ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره)، آمادگی خود برای جان فشانی در مسیر تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام و حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران و توطئه های استکبار جهانی علیه ایران و اسلام را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ظهر امروز سه شنبه 15 آذرماه، علما و طلاب حوزه علمیه قم با تجمع در مدرسه فیضیه قم و شرکت در اجتماع بزرگ میثاق با ولایت، ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و امام راحل، ناآرامی های روزهای اخیر را محکوم کردند.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: اجتماع بزرگ میثاق با ولایت و محکوم کردن توطئه های اخیر دشمنان در کشور صبح امروز با حضور پرشور برداران و خواهران حوزوی در مدرسه فیضیه قم برگزار شد
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ حوزویان با شعار مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبرماست ، نتیجه بصیرت میثاق با ولایت، راه نجات ملت میثاق با ولایت در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
قم- اجتماع بزرگ میثاق با ولایت حوزویان و محکوم کردن توطئه های استکبار سه شنبه هفته جاری در مدرسه فیضیه قم برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- اجتماع طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت اهانت اغتشاشگران به ساحت قرآن کریم و مقدسات در مدرسه علمیه فیضیه قم برگزار شد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: تجمع اعتراض آمیز حوزویان در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و اغتشاشات در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
علما، طلاب و فضلای حوزه قم در واکنش به اغتشاشات اخیر با تجمع در صحن مدرسه فیضه با شعارهایی در محکومیت آشوبگران، بیعت مجدد خود را با ولایت فقیه اعلام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قم- تجمع حوزویان در اهانت اغتشاشگران به ساحت قرآن کریم، شریعت اسلام و ارزش های دینی در مدرسه علمیه فیضیه قم برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تجمع اعتراضی حوزویان در پی جسارت به ساحت و حریم قرآن و شریعت اسلام در صحن مدرسه مبارکه فیضیه قم برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۶۶ سایت دیگر  
جمعی از طلاب در اعتراض به تصویب طرح بانکداری اسلامی مجلس در مدرسه فیضیه قم تجمع کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
آیین آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه امروز شنبه پنجم شهریور 1401 در سالن همایش های دارالشفا مدرسه فیضیه قم برگزار شد. با توجه به واقع شدن مناسبت های مذهبی در تابستان امسال، مانند ماه محرم، صفر و ایام اربعین حسینی (ع) ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نخستین سفر حضرت امام خمینی (س) به شهر مقدس قم پس از بازگشت از تبعید و سخنرانی در مدرسه فیضیه قم در دهم اسفند 1357 انجام شد. نخستین سفر حضرت امام خمینی (س) به شهر مقدس قم پس از بازگشت از تبعید و سخنرانی در مدرسه فیضیه قم در دهم اسفند 1357 انجام شد ...