سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۲:۴۶Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تعزیرات»

ایران جیب   ۵۰ دقیقه پیش    
رئیس شعبه ویژه تجدیدنظر سازمان تعزیرات حکومتی از نزدیک بودن صدور رأی قطعی بهمن موتور خبر داده و در صروت تأیید حکم، تعطیلی این ...
معاون نظارت و بازرسی سازمان تعزیرات حکومتی به بیان توضیحاتی درباره نحوه برخورد سازمان تعزیرات حکومتی با گران فروشی در سرویس مدارس پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات به بازگشایی مدارس و بحث افزایش بی رویه قیمت سرویس دانش آموزان اشاره کرد و گفت: هنوز گزارشی مبنی بر گرانفروشی اعلام نشده است، اما معمولاً هر ساله تخلفات مربوط به گرانفروشی سرویس را داریم و رسیدگی می کنیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شعبه ویژه تجدیدنظر سازمان تعزیرات حکومتی از نزدیک بودن صدور رأی قطعی بهمن موتور خبر داده و در صروت تأیید حکم، تعطیلی این خودروساز خصوصی و توقف عرضه فیدلیتی، ریسپکت و دیگنیتی دور از انتظار نیست.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۲    
مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان قم از تشکیل 50 پرونده تخلف، گران فروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و... واحد های صنفی فروش لوازم موردنیاز دانش آموزان در طرح بازرسی بازگشایی مدارس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی استان مرکزی از پلمب 30 مشاور املاک متخلف در اراک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۷    
سازمان حمایت به اظهارات سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص تعلل در صدور حکم قطعی و اجرای حکم شرکت خودرو ساز متخلف واکنش نشان داد. به گزارش خبرنگار تحریریه صنعت خبرگزاری صدا و سیما؛
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۹   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیر حقوقی سازمان حمایت در واکنش به اظهارات رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص تعلل در صدور حکم نهایی برای محکومیت یک شرکت خودروساز توضیحاتی ارائه داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
یک شرکت خودروساز سال گذشته به دلیل گران فروشی به مبلغ 14 هزار میلیارد تومان جریمه و نیز برگشت پول هایی که بابت فروش خودرو از مردم گرفته محکوم شد؛ اما این رأی به دلیل پاسخ ندادن سازمان حمایت به استعلام های سازمان تعزیرات هنوز قطعی و اجرا نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: پرونده قاچاق 10 دستگاه دامپتراک و 6 دستگاه بلدوزر با قطعی شدن حکم صادره به اجرای احکام تعزیرات حکومتی ارسال شد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گران فروشی دو سال پیش یک شرکت خودروساز، همچنان در انتظار صدور حکم نهایی سازمان تعزیرات حکومتی است که براساس وعده این سازمان باید دو ماه پیش حکم تجدید نظر صادر می شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گران فروشی دو سال پیش یک شرکت خودروساز، همچنان در انتظار صدور حکم نهایی سازمان تعزیرات حکومتی است که براساس وعده این سازمان باید دو ماه پیش حکم تجدید نظر صادر می شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۰    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی شایعات درباره احتکار لاستیک را رد کرد.
اردبیل رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر دادگستری و مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، مشاور رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در امور ایثارگران، دبیر کارگروه رسیدگی به امور ایثارگران وزارت دادگستری و تعدادی از مشاوران امور ایثارگران وزارتخانه های کشور با رئیس کل دادگستری استان دیدار کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان تعزیرات حکومتی به بیان توضیحاتی درباره نحوه برخورد مردم با بنگاه های مسکن پرداخت و به مردم توصیه کرد کد رهگیری و فاکتور حق کمیسیون را دریافت کنند.
112 پرونده تخلفات در جایگاه های عرضه سوخت مایع به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: فلسفه تشکیل این سازمان بالا بردن سرعت رسیدگی به تخلفات بازار برای اثرگذاری بیشتر است.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شعبه تعزیرات حکومتی در گشت مشترک، انبار نگهداری تخم مرغ های تاریخ مصرف گذشته را در شهرستان کازرون پلمب کرد. به گزارش اول فارس به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بخشی از یک مصوبه سازمان تعزیرات حکومتی با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری باطل شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سایت سیتنا نوشت: با اضافه شدن بخش هزینه خدمات به سایر هزینه های دریافتی از سرویس نان اسنپ فود و عدم ارائه پاسخ قانع کننده این سرویس دهنده اینترنتی بابت دریافت این هزینه اضافی ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، یداله ملکی گفت: پرونده احتکار یک شرکت روغن نباتی به ارزش 251 میلیارد و 771 میلیون ریالی در شعبه هشتم بدوی تعزیرات حکومتی ساری رسیدگی شد. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
با استقرار شعبه ویژه تعزیرات حکومتی در پایانه برکت مرز مهران بیش از یک میلیارد ریال وجه اضافه دریافتی در 48 ساعت به مردم بازگردانده شد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، احمد اصانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در بازدیدی سر زده از مرز مهران و بررسی وضعیت ارائه خدمات تعزیرات حکومتی به زائران حسینی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گشت های سیار سازمان تعزیرات حکومتی کشور در پاسخ به چرایی تداوم فعالیت غیرقانونی مرکز ماساژ و شکسته بندی در شمال تهران علی رغم پلمب شدن آن گفت: پرونده تخلفات این مرکز در وزارت بهداشت است و اگر به تعزیرات گزارش شود به آن ورود خواهیم کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اظهار داشت: همچنین به تازگی نزدیک به 171 هزار تن شکر با تخفیف در استان های سراسر کشور توزیع شده است و مشکلی در عرضه این محصول وجود ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا_روزنامه جوان نوشت: روشن است روند قاچاق به صورت سازماندهی شده در جریان است و به زعم تشکیل پرونده های بسیار در قوه قضائیه و سازمان تعزیرات تیم هایی که در عرصه قاچاق کالا به کشور فعال هستند، قاچاق کالا از کشور را هم به خوبی مدیریت می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی از تشکیل167 پرونده تخلف در صنف نوشت افزار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۰    
به گزارش اول فارس به نقل از اداره کل سازمان تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، موسی عباس زاده گفت: پرونده مربوط به تقلب در ارائه خدمات خرید و اجرا سنگ تراونیکس به ارزش یک میلیارد و 953 میلیون ریال در شعبه سوم بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان زاهدان رسیدگی شد. ...
پایگاه خبری اردستان زیبا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۰    
به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا،،، در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه اربعین سازمان تعزیرات حکومتی و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و امنیت غذایی شهروندان باهمکاری رییس محترم شبکه دامپزشکی و کارشناسان محترم شبکه بهداشت و صمت شهرستان از رستوران های بین راهی توسط اداره تعزیرات حکومتی بازرسی به عمل آمد ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۱    
سازمان تعزیرات و وزارت بهداشت یک مرکز ماساژ غیرقانونی در شمال تهران که ارقامی نجومی از مشتریان دریافت می کرد را پلمپ کرد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۹   + ۷۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون، مسعود امرالهی درباره تخلف یکی از شعب متخلف فروشگاه های زنجیره ای در تهران گفت: جمعه گذشته در بازدید بازرسی، تخلف گران فروشی گوشت گوسفندی در یکی از شعب متخلف فروشگاه های زنجیره ای در تهران کشف شد که با متخلف برخورد قاطع انجام شد. ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از کشف تخلف عرضه خارج از شبکه 100 تن سیمان در یک واحد تولیدی خبر داد. به گزارش اول فارس به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، غلامرضا سالاری گفت: شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی فسا به پرونده عرضه خارج از شبکه 100 تن سیمان به ارزش 758 میلیون ریال رسیدگی کرد. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان تعزیرات و وزارت بهداشت مرکز ماساژ متخلف در شمال تهران را پلمب کرده اند، اما مالک مجموعه اقدام فک پلمب غیرقانونی کرده است. این مرکز برای ارائه خدمات پزشکی از سوی افراد فاقد تحصیلات پزشکی ارقامی تا 60 میلیون تومان دریافت می کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
احمد جعفری نسب اظهار کرد: قرارگاه سلامت محور برای اولین بار در سازمان تعزیرات حکومتی راه اندازی شده و به کمک سازمان غذا و دارو رفتیم تا بتوانیم فرآیند توزیع و پخش دارو را در شرکت های پخش نظارت و بررسی کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از تشکیل 1269 فقره پرونده علیه خودروسازان طی پنج ماه گذشته خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: این شرکت ها در استان اصفهان بلیت اربعین را 2 میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب به زائران اربعین حسینی ارائه کرده بودند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت بیش از 679 میلیارد ریالی یک شرکت دارویی متخلف در تهران خبر داد.
خلخالیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تعزیرات حکومتی خلخال گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری شکایت خود را اعلام نمایند. وگزارش های مردمی به صورت دقیق بررسی و طبق مقررات با متخلفان برخورد می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۷    
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از کاهش زمان رسیدگی به شکایت ثبت شده در سامانه تلفنی این سازمان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سال گذشته 514 فقره پرونده مهم و ملی در حوزه شرکت های لبنیات رسیدگی شد و شرکت های متخلف به پرداخت یک هزار و 473 میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه نیمی از شهرستان های کشور اداره تعزیرات حکومتی ندارند گفت: با پیگیری های انجام شده، هشت ساختمان تعزیرات حکومتی جمعاً به متراژ هزار و 798 متر افتتاح و همچنین چهار طرح به مساحت 2 هزار و 429 مترمربع کلنگ زنی شد.
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: درحال حاضر رسیدگی به مشکلات شرکت های هواپیمایی در شعب ملی درحال بررسی است و پرونده آنها به جرایم و محکومیت های سنگین منتهی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از استقرار شعبه سیار تعزیرات در ایام اربعین در فرودگاه امام (ره) خبر داد و گفت: شهروندان می توانند تخلفات حوزه بلیت را گزارش بدهند و اگر قابل رسیدگی بود همانجا رسیدگی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: برخوردهای سختی با شرکت های هواپیمایی متخلف داریم و به صورت مستمر در فرودگاه ها گشت های ما حضور دارند تا حق مردم پس گرفته شود و متخلفان نقره داغ خواهند شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
احمد اصانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و معاون وزیر دادگستری بیان داشت که رسیدگی به موضوع تخلفات شرکت های هواپیمایی به شعب ملی واگذار شده و چند رئیس شعبه ملی در شرکت هواپیمایی کشور مستقر گردیده و با استفاده از داده های اطلاعاتی از تعداد پروازها و فروش بلیت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۷:۳۷    
سازمان تعزیرات برای مقابله با "گرانفروشی" الزاماتی را در پیش دارد که اگر به آنها دست نیازد؛ بعید است که به اهداف خود در کاهش گرانی دست یابد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: به زودی دو خودروساز بزرگ با محکومیت سنگین نقره داغ می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۴:۲۰    
اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات گفت: یک شخص را پیدا کردیم که با یک تلفن و شماره ملی توانسته است از یک شرکت هواپیمایی بالای 500 بلیت خریداری کند./صداوسیما
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پرونده شمولیت قیمت گذاری گروهی از محصولات شرکت صنایع مادیران از سازمان تعزیرات حکومتی به سازمان حمایت برگشت داده شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۳۷    
یک شرکت هواپیمایی در استان اصفهان تعداد زیادی از بلیت های اربعین خود را به شرکت بزرگ فولادی استان واگذار کرده بود. احمد اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، در این خصوص گفت: در دو روز اخیر کشف تخلف در حوزه بلیت پروازهای اربعین صورت گرفته است ...