پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۰۳Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تبریز»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی امروز با حضور در دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز گفت: تحریم بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا تعجب آور نیست! اتحادیه اروپا از پیشرفت ها و استقلال ایران اسلامی با وجود تحریم های اقتصادی عصبانی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۱    
مقاله دانشجوی کارشناسی ارشد ژنتیک دانشگاه تبریز، در شانزدهمین کنگره بین المللی ایمنولوژی و آلرژی وزارت بهداشت به عنوان یکی از مقالات برگزیده و برتر این کنگره انتخاب شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
نصر: اولین رویداد استارتاپی ورزش و سلامت به همت دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز برگزار می شود که علاقمندان می توانند تا 11 خرداد ماه 1402 ایده های خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نصر: نشست تخصصی بررسی جایگاه مسائل مدیریت شهری در لایحه برنامه هفتم توسعه با حضور روح الله رشیدی عضو شورای شهر تبریز، داود بهبودی استاد دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تبریز و علی خلیلی حقوقدان در مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نصر: همایش "خوشنویسی در آستان رضوان" به مناسبت دههٔ کرامت به همت دانشگاه تبریز، کانون محصولات فرهنگی و هنری آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه پنج تبریز و انجمن خوشنویسان ایران شعبه تبریز در تالار شهریار دانشگاه تبریز برگزار شد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۵    
استاد حوزه و دانشگاه تبریز گفت: انقلاب امام خمینی دچار اصل ترمیدور نمیشود و به همین خاطر برخی از تحلیل گران غربی از تحلیل انقلاب اسلامی عاجزند چون صدور انقلاب اسلامی جزو اهداف انقلاب بوده و این صدور بطور عادی رخ میدهد و نیازی به سلاح و اعمال زور ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد شهری، در خصوص کیفیت غذای رستوران های دولتی و تاک دانشگاه تبریز، اظهار کرد: من به بیش از 95 درصد از دانشگاه های کشور رفته و از نزدیک کیفیت و وضعیت غذای این دانشگاه ها را دیده ام و به جرئت می توان گفت که دانشگاه تبریز به لحاظ کیفیت و تنوع غذایی در رتبه نخست کشور قرار دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان شرقی ، رده بندی و فیلوژنی، فرگشت، ژنتیک، اکولوژی، فیزیولوژی، زیست شناسی، قارچ های بیمارگر (گیاه، حشرات، دام) اندوفیت، میکوریز، گلسنگ، تجزیه کننده، آبزی، خاکزی، جنگل، قارچ های خوراکی، دارویی، صنعتی، کنترل بیولوژیک و بیوتکنولوژی، متابولیت های ثانویه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی کوثر عباسپور، دانشجوی دکتری رفتار حرکتی دانشکده ی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز، موفق به دریافت جایزه Travel Grant از سوی بیست و هشتمین کنگره ی سالانه ی کالج اروپایی علوم ورزشی (ECSS) شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز و حجت الاسلام والمسلمین محمد انوری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با انتشار بیانیه ای مشترک، تحریم بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا را محکوم کردند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
انتشارت جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب جامعه شناسی ورزش را با رویکردی به حوزه علوم انسانی، به ویژه تربیت بدنی و جامعه شناسی ورزشی منتشر کرد. به گزارش سیناپرس اردبیل، این کتاب توسط دکتر محمد رسول خدادادی دانشیار مدیریت ورزشی دانشگاه تبریز ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز شرکت های دانش بنیان را از مهم ترین عوامل پیشرفت کشور و قطع وابستگی به سایر کشورها عنوان کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان و فعالیت هایی از این دست، اساس پیشرفت کشور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۰    
محققان دانشگاه تبریز با ابداع روش جدید موفق به طراحی و ساخت درخت هوشمند برای تصفیه هوا شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مخابرات دانشگاه تبریز با همکاری پردیس علم و فناوری دانشگاه مراسم بزرگداشت روز جهانی مخابرات را برگزار کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان شرقی ،دکتر صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز در این آئین با بیان اینکه علم باید در اختیار سعادت و سلامت مردم و جامعه باشد، اظهار کرد: نخبگان، راهبَران جامعه، اصحاب فکر و اندیشه، افرادی دلسوز ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان شرقی ، در این مراسم از 26 دانشجوی دختر مقام آور در رشته های مختلف ورزشی، رتبه های اول ورودی های هر رشته و فعالان دانشجویی دختر انجمن های علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز، تجلیل بعمل آمد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۴    
تبریز- رئیس دانشگاه تبریز در این مراسم با اشاره به برخی از ویژگی ها و ابعاد شخصیت ثقة الاسلام تبریزی بر اهمیت و ضرورت معرفی این شخصیت مبارز تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز گفت: خوشبختانه اکنون فرهنگ برقراری ارتباط بین نهادهای مختلف با هدف توسعه و پیشرفت کشور جا افتاده است و تمام نهادها به این باور رسیده اند که باهم کار کردن بهتر از جزیره ای کار کردن است و توسعه و پیشرفت در چنین فضایی رقم می خورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز با تأکید بر اینکه ثقه الاسلام شهید میرزاعلی آقای تبریزی، طرفدار سرسخت وحدت مسلمانان و استقلال ایرانیان بود، گفت: در طول تاریخ کشورمان همواره علمای بزرگی در تحول تاریخ کشورمان نقش آفرینی کرده اند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه تبریز در امور بانوان گفت: جوان امروزی با وجود تمامی مطالبات و خواسته های (منطقی یا غیرمنطقی) خود، نیازمند گوش شنوا از طرف مسئولان هستند و ما می توانیم با گوش دادن به دغدغه ها، مطالبات و مشکلات آن ها بخش اعظمی از جوش و خروش و تلاطم درونی آنها را فروکش کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز از امضای تفاهم نامه همکاری شهرداری با دانشگاه تبریز جهت برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تبریز 2023 خبر داد و گفت: بهره مندی از ظرفیت های دانشگاهی، پیشران توسعه اقتصادی تبریز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۳    
شخصیت متفکر مشروطه با حضور اندیشمندان و پژوهشگران و اساتید در دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۴    
روزمرگی و یکنواختی زندگی چیزیست که گریبان اکثرمان را گرفته و رخوت، افسردگی و راکدبودن را نصیبمان کرده است! سفر یکی از راه های بسیار جذابی است که این یکنواختی را برهم زده و تاثیر شگرفی بر روح و روانمان خواهد داشت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۳    
رویداد فینوکام با حضور و سخنرانی مسئولان استانی و اساتید عرصه فناوری و نوآوری در سالن وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
موزه ها مجموعه هایی ارزشمند و حافظ میراث فرهنگی تمدنی ایران در طول تاریخ پرشکوه این سرزمین هستند که انسان را در تفکر به آثار گران بهای تاریخ ایران کهن غرق می کنند، این مهم در موضوعات مختلف از جمله موزه های باستان شناختی، مردم شناسی، کتب و نسخ خطی، جواهرات، صنایع فرهنگی و هنری، فرش و.. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۵    
نصر: اولین همایش فینوکام 2023 به همت شرکت آل سات پرداخت و همکاری دانشگاه تبریز با حضور علاقه مندان در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مگر استان آذربایجان شرقی به عنوان یک قطب دانشگاهی و صنعتی می تواند بدون بهره گیری از تخصص کارشناسان خبره و زبده علوم ارتباطات اجتماعی مسلط به دانش روز و فناوری های ارتباطی، ظرفیت ها و توانمندی هایش را در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی معرفی کند؟
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۸    
نصر: همایش زائران بیت الله الحرام آذربایجان شرقی صبح امروز در سالن ورزشی دانشگاه تبریز برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۱    
نصر: همایش زائرین حج تمتع صبح امروز همزمان با شهادت امام صادق علیه السلام در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز با حضور مسئولین حج استان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- رئیس دانشگاه تبریز تاکید کرد: دانشجویان گنجینه های ارزشمند تولید علم، فناوری و نوآوری در کشورمان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نصراله زاه به عنوان رئیس برتر دانشگاه در کشور معرفی شده و مورد تجلیل قرار گرفت و نشان سرو را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۸    
برگزیدگان بخش درون دانشگاهی شانزدهمین جشنواره بین المللی حرکت در دانشگاه تبریز معرفی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی تربیت مربی سواد رسانه ای با همکاری استانداری و سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، دانشگاه تبریز، دانشگاه صنعتی سهند و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز 21 و 22 اردیبهشت ماه در دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی همزمان با آخرین روز برگزاری اجلاس رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در شیراز و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نصراله زاه به عنوان رئیس برتر دانشگاه در کشور معرفی شده و مورد تجلیل قرار گرفت و نشان سرو را به خود اختصاص داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی همزمان با برگزاری شصت و یکمین سال تاسیس بنیاد فرهنگی البرز سه دانشجوی دانشگاه تبریز منتخب دریافت جایزه علمی البرز معروف به نوبل ایرانی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی تربیت مربی سواد رسانه ای به همت سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی و با حضور علاقه مندان، مربیان و متخصصان کشوری طی روزهای 21 و 22 ادیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر شهید سلمانی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
امیرمحمد قاسمی، متولد سال 1378 از اردبیل و دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه تبریز است که موفق به کسب مقام اول در رشته مداحی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن وزارت علوم در لرستان شده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۹    
نصر: مرحوم محمد تقی تقی زاده عضو هیئت علمی دانشکده شیمی دانشگاه تبریز بر اثر ایست قلبی در استخر این دانشگاه درگذشت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه سی وهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت علوم با رقابت 400 دانشجو در 9 رشته به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد که 6 دانشجو از دانشگاه تبریز موفق به کسب مقام های برتر در تولید نرم افزارهای قرآنی، نقد کتاب و داستان نویسی و ... در این جشنواره شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نشست مشترک کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و روسای دانشگاه های آذربایجان شرقی باحضور مسئولین استانی به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تربیت بدنی دانشگاه تبریز جزئیات جان باختن دکتر محمدتقی تقی زاده یکی از اساتید بازنشسته ی دانشکده شیمی این دانشگاه را در اثر سکته ی قلبی در استخر دانشگاه، تشریح کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا_قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: باید با همکاری و همدلی اجازه ندهیم نخبگان ما از کشور مهاجرت کنند. به گزارش شفقنا، ناصر باقری مقدم عصر روز چهارشنبه در نشست مشترک کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری که در دانشگاه تبریز برگزار شد ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_وزیر علوم گفت: روسای دانشگاه ها برای حقوق اعضای هیات علمی سقف تعیین کرده اند که کار درستی نیست و انتظار داریم برای نخبگان و دانشگاهیان نگاه ویژه ای داشته باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- رئیس دانشگاه تبریز گفت: میزان بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاه ها بسیار بالا بوده و در دانشگاه های استان بالای 50 درصد است که این موضوع نشان دهنده ی ضرورت پیگیری بحث آمایش سرزمینی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در سفر به استان آذربایجان شرقی امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه از پردیس علم و فن آوری دانشگاه تبریز بازدید کردند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نصر: یکی از اساتید دانشگاه تبریز بر اثر سکته قلبی جان خود را در استخر دانشگاه از دست داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
6 نفر از دانشجویان دانشگاه تبریز موفق به کسب رتبه های برتر در سی و هفتمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم شدند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۳    
محمد باقر باقری در رشته مهندسی راه و ساختمان کارشناسی ارشد از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شد و فعالیت حرفه ای اش را به عنوان مهندس ناظر در احداث راه 90 کیلومتری رزی، گرمی و بیله سوار آغاز کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز گفت: وقتی شغل مناسبی برای یک فرد فارغ التحصیل پیدا نشود یا اصلا بیکار بماند، بدون تردید زمینه نارضایتی های اجتماعی شکل می گیرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۱:۱۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: بر طبق تعاملات اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان و دانشگاه تبریز دانشجویان بین المللی با گردشگری و صنایع دستی زنجان آشنا می شوند.