یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۷:۳۱Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس دانشگاه»

باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
رییس دانشگاه شیراز گفت: دختران دانشجو از استعدادها، مهارت ها و نوآوری های بسیاری برخوردار هستند که باید به آن ها کمک کنیم و این پتانسیل های بالقوه را بالفعل کنیم.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: شهرستان های نارنجی خوزستان باید هوشیار باشند زیرا وضعیت در این نقاط شکننده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس دانشگاه کاشان گفت: این مرکز علمی در تراز بین المللی و در بین 200 مرکز آموزش عالی برتر جهان و 100 دانشگاه برتر آسیا قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از صدور مجوز واکسیناسیون افراد بالای 48 سال در خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 90 هزار و 767 دز واکسن کرونا بر اساس سند ملی واکسیناسیون کووید-19 در سیستان و بلوچستان به گروه های هدف تزریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته 129 بیمار مشکوک به ویروس کرونا در بخش های درمانی ویژه کرونای استان بستری شدند که از این تعداد آزمایش 53 نفر مثبت اعلام شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۴    
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: 70 ابتلای جدید کرونا شناسایی و مجموع مبتلایان استان به 42 هزار و 574 نفر افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: با افزوده شدن 480 مورد جدید کرونا در سیستان و بلوچستان طی 24 ساعت گذشته، شمار مبتلایان این ویروس در استان به 86 هزار و 136 نفر رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان در پی شهادت"جعفر شریفی"(دومین مدافع سلامت جنوب غرب خوزستان) پیامی منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۲    
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: تزریق واکسن از روزی 2 هزار دز به 20 هزار دز افزایش یافته است و تاکنون بیش از 375 هزار واکسن کرونا در استان البرز تزریق شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ ایلنا نوشت: علیرضا زالی در مورد برخی انتقاد ها از روند واکسیناسیون کرونا، بیان کرد: در روز های اخیر واکسیناسیون سرعت بیشتری پیدا کرده است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکزی_ رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: به منظور تسریع در واکسیناسیون گروه های هدف، مصلی بیت المقدس اراک به مرکز تجمیعی واکسیناسیون تبدیل و با این کار، بزرگترین مرکز تزریق واکسن در استان راه اندازی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اشاره به روند افزایشی شیوع کرونا در این شهرستان، گفت: هم اینک تعداد بیماران کرونایی بستری شده در سبزوار به 142 تَن رسیده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در 24 ساعت گذشته 18 بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به 4535 نفر رسیده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه متاسفانه در 24 ساعت گذشته تعداد 113 بیمار جدید مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شده و متاسفانه 2 نفر هم فوت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲    
بیرجند - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: روند شناسایی موارد مثبت و بستری بیماران کرونایی استان خراسان جنوبی در خیز پنجم بیماری همچنان افزایشی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 113 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس از شیراز ، دکتر مهرزاد لطفی افزایش آمار جانباختگان ناشی از بیماری کووید19 در افراد با سنین پایین را یک هشدار جدی برای مردم استان دانست و از مردم خواست تا ضمن جدی تر گرفتن شیوه نامه های بهداشتی، از تردد غیرضروری در سطح شهر بپرهیزند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۹    
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: 70 ابتلای جدید کرونا شناسایی و مجموع مبتلایان استان به 42 هزار و 574 نفر افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: فصلنامه این واحد دانشگاهی برای دومین سال پیاپی با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رتبه بین المللی کسب کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۸    
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام در پیامی درخشش جواد فروغی ورزشکار ایلامی و از مدافعان سلامت در المپیک 2020 توکیو ژاپن و کسب مدال طلای رشته تیراندازی را به وی و مردم شریف استان و به ویژه کادر درمان تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی درشهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان در منطقه جنوب غرب خوزستان از امروز شنبه آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: به منظور تسریع در واکسیناسیون گروه های هدف، مصلی بیت المقدس اراک به مرکز تجمیعی واکسیناسیون تبدیل و با این کار، بزرگترین مرکز تزریق واکسن در استان راه اندازی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه در حال حاضر 1425 نفر بیمار کرونایی بستری در استان داریم، گفت: از این تعداد بیماران بستری، 220 نفر در آی سی یو و 70 نفر تحت ونتیلاتور هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: هم اینک 823 بیمار حاد تنفسی و 373 مبتلا به کرونادر بیمارستان های سیستان و بلوچستان تحت درمان قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به اینکه 18 کرونایی در یک روز گذشته جان خود را از دست دادند، گفت: طی یک روز گذشته 131 نفر در مراکز درمانی استان البرز بستری شدند و با احتساب این آمار تعداد بیماران بستری تحت مراقبت با علائم کرونا به 1044 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۰    
گرگان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان با بحرانی خواندن وضعیت کرونا در این استان گفت که ظرفیت مرکز پذیرش بیماران کرونایی در شرق گلستان تکمیل شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که 18 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته به شمار جانباختگان بیماری کووید19 استان افزوده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: 347 بیمار جدید مبتلا به بیماری کووید 19، طی هفته گذشته در شهرستان های زیرپوشش این دانشگاه شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه دامغان گفت: این واحد دانشگاهی در رقابت با دانشگاه های مطرح کشور موفق به انعقاد قرارداد با شرکت فولاد مبارکه شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سیدعباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد: در ساعات گذشته تعداد 472 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل در سطح استان بستری شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: 40 رشته تحصیلی طی هشت سال گذشته به جمع رشته های این دانشگاه اضافه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: شهرهای قرمز کرونایی در استان افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان آخرین و جدیدترین آمار کرونایی جنوب غرب استان خوزستان تا یکم مرداد ماه 1400 را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 42504 نفر خبر داد
ندای موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
17:24:39 - پنج شنبه 31 تیر 1400 رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: بستری شدگان سندرم حاد تنفسی در ادامه روند افزایشی به 765 نفر رسید که 95 نفر بیشتر از روز مشابه هفته گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به بستری 123 بیمار بدحال، گفت: در شبانه روز منتهی به یک مردادماه سال جاری 6 بیمار در قم بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۶    
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری از افزایش چشمگیر تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته 845 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی استان مراجعه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: با افزوده شدن 971مورد جدید کرونا در سیستان و بلوچستان طی 24 ساعت گذشته، شمار مبتلایان این ویروس در استان به 85 هزار و 683 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۵    
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: امروز کردستان برای دومین روز متوالی فوتی ناشی از کرونا نداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۷    
کرج - ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که 17 بیمار کووید 19 طی 24 ساعت گذشته در استان جان باختند و 146 بیمار بدحال دیگر به تخت های بستر انتقال یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از فوت یک بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد گفت: با این احتساب، مجموع فوتی های ناشی از کرونا از ابتدا تاکنون به 816 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: طی یک روز گذشته 146 بیمار بدحال تحت مراقبت ویژه قرار گرفتند و آمار بستری های استان به هزار تن نزدیک شد؛ در همین مدت زمان 17 تن جان خود را از دست دادند.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: ویروس دلتای هندی کرونا نسبت به انواع چینی و انگلیسی، افراد گروه های سنی پایین تر جامعه از جمله نوجوانان و جوانان را مبتلا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اوج گیری دوباره کرونا در استان خبر داد و افزود: در حال حاضر بستری های کرونا در استان به بیش از 400 نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۷    
یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 263 بیمار در بیمارستان های کرونایی کهگیلویه و بویراحمد بستری هستند که از این تعداد 126بیمار مبتلای قطعی و 18 نفر تحت مراقبت های ویژه درمانقرار دارند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا – رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه شمار بستری های کرونایی استان اکنون به بالای 250 نفر رسیده است گفت: پیش بینی می شود تا آخر هفته بعد تعداد بستری ها با توجه به روندی افزایشی موجود به بالای 400 نفر برسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بعد از 2 ماه شمار بیماران بستری در بیمارستان های استان چهار رقمی شد .
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته 653 نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا شدند.