چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۲۰:۲۶Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرونده تعزیراتی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۶    
شهرری - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری اعلام کرد: در نیمه نخست سال جاری یکهزارو چهار پرونده تعزیراتی برای نانوایی های این شهرستان تشکیل و 6 میلیارد ریال نیز برای آنها جریمه صادر شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: سال گذشته حدود 23 هزار پرونده صنفی برای واحدهای صنفی استان کرمانشاه در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- سرپرست تعزیرات حکومتی مرکزی از تخلف 50 درصد واحدهای صنفی بازرسی شده خبر داد و گفت: برای 100 متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل و 30 مشاور املاک متخلف نیز پلمب شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی گیلان گفت: در اجرای طرح نظارت بر شالیکوبی های استان 52 پرونده تخلف برای شالیکوبی ها تشکیل شد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | گشت مشترک بازرسی از واحد های صنفی و نانوایی های منتخب گلبهار با حضور فرماندار شهرستان و دستگاه های متولی صورت گرفت و برای دو واحد متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد از تشکیل پرونده تعزیراتی برای مسئولان 3 مدرسه مشهد به علت تخلف در عرضه لباس فرم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان از رسیدگی به بیش از 2 هزار فقره پرونده در مردادماه سال جاری خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: در راستای ساماندهی مشاورین املاک استان که با همکاری نهادهای متولی صورت گرفت برای 87 واحد متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
200 میلیارد تومان پرونده تعزیراتی از پارسال تاکنون در مازندران تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه از سال قبل تاکنون 50 هزار گشت نظارتی در سطح استان انجام شد، گفت: 200 میلیارد تومان پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۴    
دادستان عمومی و انقلاب شوش از نظارت بر عملکرد مشاورین املاک خبر داد و گفت: در راستای احقاق حقوق عامه طرح نظارت بر مشاورین املاک در شهرستان شوش آغاز شد که در این راستا 7پرونده تعزیراتی برای بنگاه های متخلف تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شوش با تاکید بر برخورد قاطع با متخلفان حوزه املاک و مستغلات گفت: برای هفت بنگاه املاک متخلف در شوش در بازرسی های انجام شده پرونده تعزیراتی تشکیل شد و این روند ادامه دارد.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان البرز از شناسایی سه نانوایی متخلف در شهرهای مهرگان و محمدیه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشهد گفت: مبلغ 2 میلیارد و 667 میلیون ریال اضافه دریافتی از زائران به آن ها بازگشت داده شده و برای واحدهای متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: از ابتدای فعالیت کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک و مستغلات برای 103 واحد بنگاه مشاوراملاک پرونده تعزیراتی پرونده تعزیراتی تشکیل و 45 واحد صنفی از آنها نیز پلمب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت : 107 مرغ فروشی کرمانشاه امسال تعزیراتی شدند و به دلیل تخلف برای آن ها پرونده تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به بازرسی از بیش از 80 واحد مشاور املاک در کرمانشاه، از تشکیل پرونده برای حدود 50 واحد متخلف خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۱۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: طی سه ماه اول امسال، با توجه به افزایش نظارت ها، 1133 پرونده تعزیراتی در این استان تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس اعلام کرد که طی سه ماه اول امسال، با توجه به افزایش نظارت ها، 1133 پرونده تعزیراتی در این استان تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه– ایرنا– مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از تشکیل بیش از پنج هزار پرونده تعزیراتی در سه سپری شده از سال جاری در استان خبر داد و گفت: از این تعداد سه هزار و 700 پرونده مربوط به تخلف کالا و خدمات، هزار و 220 پرونده مبارزه با قاچاق کالا و ارز و 160 مورد نیز مربوط به تخلفات پزشکی بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار هرسین گفت : به منظور اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در این شهرستان 38 واحد صنفی شامل فروشگاه های زنجیره ای، عمده فروشی ها و خرده فروشی ها، آماده ارائه خدمات هستند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۰    
مرصاد نیوز: فرماندار سرپلذهاب گفت: برای 5 واحد خبازی و 3 مغازه میوه فروشی تشکیل پرونده تعزیراتی داده شده است و همچنین به 25 واحد صنفی تذکر کتبی داده شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلاله در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان گفت: از ابتدای خرداد ماه 1402 تاکنون، تعداد 36 پرونده به دلیل تراکنش نامتعارف، عدم رعایت بهداشت و عدم خرید آرد از سامانه برای خبازان کلاله تشکیل و به تعزیرات ارسال شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۱    
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 20 پرونده از ابتدای امسال تاکنون برای مرغ فروشی های متخلف در قزوین تشکیل و به تعزیرات ارسال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از تشکیل پرونده تعزیراتی در پی کشف موتور سیکلت قاچاق در شهرستان کوار خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از برخورد با تاکسی های متخلف در همدان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار گفت: پرونده تعزیراتی برای 10 نانوایی متخلف در این شهرستان تشکیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: 112 پرونده تخلف توسط بازرسان این اداره کل در خصوص فعالیت داروخانه ها تشکیل و 3 میلیارد و 400 میلیون تومان از مجموعه های متخلف این حوزه جریمه اخذ شده است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ساری- سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع جهاد کشاورزی مازندران قیمت مصوب عرضه مرغ را 73 هزار تومان ذکر کرد و گفت: در صورت تخلف پرونده تعزیراتی تشکیل می شود.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فاطمی امین در جلسه استیضاح به این شایعه واکنش تندی نشان داد و گفت اصل ماجرا نه تنها با استیضاح او ربطی نداشته بلکه این شرکت خودروساز میلیاردها ریال هزینه کرده تا در شبکه های اجتماعی و رسانه ها علیه او خبرسازی کنند ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۰    
مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هرسین گفت: با تلاش و پیگیری های کارشناسان این مجموعه و بررسی تخلفات صنوف مختلف در این ایام 55 نانوایی متخلف چه در بحث فروش آرد و چه در کم کاری و عدم رعایت ساعات پخت و اصول بهداشتی به مبلغ 125 میلیون تومان پرونده تعزیراتی تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد که از ابتدای سال تا روز 28 فروردین بالغ بر 220 پرونده تخلف از اصول بهداشتی برای صنوف مختلف تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد که از ابتدای سال تا روز 28 فروردین بالغ بر 220 پرونده تخلف از اصول بهداشتی برای صنوف مختلف تشکیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کلاله از تشکیل 108 پرونده تعزیراتی برای خبازان متخلف این شهرستان خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۶    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از توزیع بیش از 6 هزار تن انواع کالاهای اساسی با هدف تنظیم بازار در طرح فجر تا فطر خبر داد و گفت: روند توزیع و نظارت بر بازار همچنان ادامه دارد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از توزیع بیش از 6 هزار تن انواع کالاهای اساسی با هدف تنظیم بازار در طرح فجر تا فطر خبر داد و گفت: روند توزیع و نظارت بر بازار همچنان ادامه دارد. ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی خوزستان رعایت قیمت های مصوب را خط قرمز این سازمان عنوان کرد و گفت: در طرح فجر تا فطر 10 هزار و 72 مورد بازرسی تاکنون صورت گرفته که در نهایت منجر به تشکیل یک هزار و 72 پرونده تعزیراتی شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت های نوروزی و ماه رمضان بر واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی در شهرستان، تاکنون 20 پرونده تعزیراتی تشکیل، بیش از یک تن و 170 کلیوگرم گوشت سفید و قرمز توقیف و 2 واحد صنفی پلمب شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: همزمان با ایام نوروز و سفرها، گشت های نظارتی سازمان تعزیرات حکومتی به شدت فعال شده بود که تا پایان تعطیلات حدود 100 هزار مورد بازرسی انجام گرفت و بیش از 19 هزار پرونده هم در این ایام تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: تا پایان تعطیلات نوروز حدود 100 هزار مورد بازرسی از طرف سازمان تعزیرات حکومتی انجام گرفت و بیش از 19 هزار پرونده هم در این ایام تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی قم گفت: در گشت های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی با متولیان نظارت بر بازار، 120 پرونده برای واحد های صنفی متخلف در استان قم تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشهد گفت: مبلغ یک میلیارد و یکصدو پنجاه میلیون ریال اضافه دریافتی از زائران به آنها بازگشت داده شده و برای واحدهای متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شده است
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۲    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از رسیدگی به 21 هزار پرونده و وصول بیش از 50 میلیارد تومان جریمه نقدی در استان کرمانشاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان از تشکیل پرونده تعزیراتی برای 6 واحد مرغ فروشی و یک مورد سوپر مارکت در شهرستان خاش به علت گرانفروشی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی از مختومه شدن 10 هزار و 108 پرونده در بخش های مختلف خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از تشکیل 815 پرونده تعزیراتی برای واحد های صنفی از ابتدای آغاز طرح ویژه نظارتی نوروز استان خبر داد و گفت: متخلفان این پرونده ها بالغ بر 162 میلیارد ریال جریمه نقدی شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از تشکیل بیش از 50 هزار پرونده تعزیراتی در حوزه بهداشت و درمان در سال 1401 خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۳    
از ابتدای سال جاری تا 24 اسفند ماه 10 هزار و 51 فقره پرونده به شعب تعزیرات حکومتی استان در سه حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت وارد شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: از 8 اسفندماه جاری تاکنون 87 گشت سیار به 404 واحد صنفی در سطح استان سرکشی کرده اند که در نتیجه آن برای 126 واحد صنفی متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.