جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۶:۰۸Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دو و میدانی»

هاژه   ۷ ساعت پیش    
مهرشاد مرادی ورزشکار شایسته کوردستانی با تصمیم کادر فنی تیم ملی دو و میدانی نابینایان در ترکیب ملی پوشان کشورمان جهت اعزام به رقابت های پاراآسیایی 2021 به میزبانی کشور بحرین قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس انجمن دوومیدانی بانوان ناشنوا از شروع دوباره فعالیت بانوان دوومیدانی کار خبر داد و گفت: تلاش بر این است که برای اولین بار در المپیک ناشنوایان حضور پیدا کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام کمیته مسابقات و داوران زمان برگزاری مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش بانوان و همچنین رقابت های باشگاهی رده سنی نوجوانان-جوانان مشخص شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۱    
شهرضا(پانا) - مرحله اول بیست و پنجمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی بانوان باشگاه های کشور در تهران برگزار شد. در این مرحله انیس حق شناس از شهرضا در بخش پرتاب نیزه رده سنی بزرگسالان جز 8 نفر برتر انتخاب شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سیروس زارع مهذبیه با حکم رییس فدراسیون مسئول کمیته امور استان های فدراسیون دو و میدانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
روح الله نجمی به عنوان رئیس جدید هیات دو و میدانی فارس انتخاب شد.
متقیان نماینده ورزشکاران پارالمپیکی در دیدار با رهبر انقلاب با تمجید از توجه ویژه معظم له به ورزش گفت: اعزام با راهبرد کیفی گرایی مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان میزبانی المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی کشور به خوزستان سپرده شد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات دوومیدانی استان لرستان گفت: اجرای طرح استعدادیابی با جذب 560 نونهال درهیات دوومیدانی از جمله فعالیت های انجام شده توسط هیات از ابتدای سال تاکنون می باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۴    
ایسنا/لرستان رئیس هیئت دوومیدانی لرستان مدعی شد: بر اساس ارزیابی فدراسیون و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، لرستان از موفق ترین هیئت های استانی این رشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۱    
رئیس هیات دوومیدانی لرستان با اشاره به اعزام ورزشکاران به مسابقات قهرمانی از کسب 100 مدال توسط این افراد در رده های مختلف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس هیات دوومیدانی لرستان گفت: ورزشکاران دوومیدانی لرستانی در 6 ماهه نخست امسال بیش از 100 مدال در مسابقات قهرمانی و باشگاه های کشور را کسب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مریم محمودی از زنجان قهرمان کشور در دوی 1500 و 400 متر امدادی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ریحانه مبینی می گوید در ماجرای اختصاص تنها سهمیه دوومیدانی زنان ایران در المپیک توکیو به فردی دیگر ناراحت شده اما تلاش کرده تا با حفظ انگیزه روی تمرینات خود تمرکز کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نایب رییس هیات دو و میدانی خوزستان می گوید عده ای که خود را دلسوز دو و میدانی خوزستان می دانند، مشغول به سنگ اندازی در مسیر این رشته هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دارنده مدال طلا بازیهای پارالمپیک توکیو در پرتاب نیزه گفت: با هدف گذاری انجام شده به دنبال کسب 3 مدال طلا در پرتاب نیزه، دیسک و وزنه در بازیهای پارآسیایی چین هستم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست هیات ورزش دو ومیدانی استان یزد: باشگاه های دیگر استان ها که توانایی حمایت مالی از دوندگان یزدی را داشتند، ورزشکاران را جذب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۶    
از صعود نمایندگان استان یزد به لیگ برتر والیبال ساحلی تا درخشش دختران دوومیدانی کار استان یزد در تازه های ورزشی.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، سیاوش سپهوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از سه دوومیدانی کار خارجی تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد، دو نفر به همراه یک مربی در لرستان بسر می برند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بانوان دوومیدانی کار اردبیلی در رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور موفق به کسب مدال های رنگارنگ شدند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان رودان هرمزگان با داشتن ورزشکاران پر تلاش به قطب ورزش دو و میدانی جنوب کشور تبدیل شده اما سهم ورزشکاران این دیار از پیست دو و میدانی کوه های اطراف این شهر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تیم دو و میدانی بانوان پلیمر خلیج فارس خرم آباد در مرحله دوم بیست و پنجمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور به مقام اول رسید .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مهسا میرزاطبیبی می گوید مسابقات مهمی پیش روی دوومیدانی است و با توجه به رکوردهایی که در مسابقات مختلف ثبت کرده است، از فدراسیون انتظار حمایت دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۴:۱۰    
دومین مرحله از بیست و پنچمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاههای کشور در بخش بانوان با پیشتازی تیم پلیمر خلیج فارس در مجموع دو مرحله و شکسته شدن سه رکورد ملی و 5 رکورد باشگاهی به پایان رسید.
یافته   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : ورزشی تیم دو و میدانی بانوان پلیمر خلیج فارس خرم آباد در مرحله دوم بیست و پنجمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور به مقام اول رسید. ...
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۸    
مرحله دوم مسابقات دوومیدانی زنان باشگاه های کشور به پایان رسید و این مرحله با رکوردهای جدید و صدرنشینی پلیمر خلیج فارس خرم آباد همراه بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بانوان دونده دانشگاه آزاد اسلامی، مرحله دوم از بیست و پنجمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های ایران را هم با رکوردشکنی آغاز کردند.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
روز نخست از مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید و طی آن قدیمی ترین رکورد دوومیدانی زنان ایران شکسته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دومین مرحله از مسابقات دوومیدانی قهرمانی باسگاه های کشور در بخش زنان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رقابت های لیگ دوومیدانی بانوان با شکسته شدن دو رکورد ملی و باشگاهی پیگیری شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
با اینکه کشور چین به ورزش های رزمی مشهور است، اما شهروندان این کشور علاقه مند به ورزش های مدرن دیگری نیز هستند. فعالان حوزه صادرات و واردات برای انتخاب بهترین محصول بهتر است علاقه چینی ها را در زمینه محصولات ورزشی در نظر بگیرند ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۳    
پس از حضور وحید علی نجیمی دونده کشورمان در رقابت های پارالمپیک توکیو، هم اکنون به گفت و گو با وی نشسته ایم و از مشکلات خود در این ورزش می گوید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۱    
خرم آباد - ایرنا - حامد امیری دارنده نشان طلا ماده نیزه و سجاد محمدیان دارنده نشان نقره ماده پرتاب وزنه همچنین مصطفی بهرامی مربی لرستانی تیم ملی دوومیدانی در پارالمپیک 2020 توکیو روز پنجشنبه در آیینی باحضور مقامات استانی تجلیل شدند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه ورزشی جی پلاس، فدراسیون دوومیدانی در سال های اخیر حواشی زیادی داشته و بعد از رفتن مجید کیهانی دوبار انتخابات برگزار که بعد از انتخاب داوری انتخابات ابطال و سرانجام هاشم صیامی به عنوان رئیس انتخاب شد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فرزانه جعفر زادگان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت المپیاد استعداد های برتر دختران با همکاری هیات دو ومیدانی استان و با شرکت حدود یکصد ورزشکار مناطق روستایی و عشایری روز (24 شهریور ماه) در روستای فلیستان پاکدشت برگزار شد. وی با بیان اینکه هدف از این رقابت کشف [...]
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت ورزشکاران ایرانی در شبکه های اجتماعی را با یکدیگر مرور خواهیم کرد. ورزشکاران ایران در شبکه های اجتماعی/ 24 شهریور محمد بنا و پسرش محمد آبشک و خانواده امیر عابدزاده گلنوش خسروی علی اصغر حسن زاده در بازی با صربستان فرزانه فصیحی و دیگر بازیکنان دو و میدانی سهیلا منصوریان جشن تولد سیاوش اکبرپور ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نخستین روز دومین مرحله از بیست و پنجمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور امروز چهارشنبه در بخش زنان در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخستین روز دومین مرحله از بیست و پنجمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور امروز چهارشنبه در بخش زنان در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فارس: قهرمان دوومیدانی بانوان همچنان در لیگ می درخشد و رکورد شکنی می کند. مسابقات لیگ دوومیدانی بانوان در حالی پیگیری شد که ریحانه مبینی، ملی پوش پرش طول کشورمان یک بار دیگر شایستگی های خود را به نمایش گذاشت و با رکوردشکنی موفق شد قهرمان لیگ شود. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دومین مرحله رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور با سومی تیم فولاد مبارکه سپاهان به پایان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
روز نخست از دومین مرحله مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش زنان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ریحانه مبینی بار دیگر رکورد ملی و باشگاهی پرش طول را برای 2 بار پیاپی در لیگ دو و میدانی بانوان شکست.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۳    
در مرحله دوم دوومیدانی باشگاه های کشور ریحانه مبینی دختر پرنده ایران در ماده پرش طول، چهره اول بود. او دو بار پیاپی رکورد خودش را شکست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۴    
دبیر هیات دو و میدانی شهرستان سبزوار گفت: با وضعیت کنونی نمی شود به آینده ورزش حرفه ای و قهرمانی شهر امیدوار بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
صبا فرمانپور دوومیدانی کار نوجوان همدانی درمرحله دوم از بیست و پنجمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی بانوان باشگاه های کشور مدال برنزرا کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: هفته آینده با برگزاری جلسات تخصصی عملکرد سه رشته وزنه برداری، دوومیدانی و بسکتبال با ویلچر در بازیهای پارالمپیک توکیو مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تصمیمات لازم در خصوص ادامه همکاری کادر فنی این سه رشته گرفته خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دومیدانی کار نوجوان همدانی توانست رکورد جوانان را در مرحله دوم از بیست و پنجمین دوره رقابتهای دو و میدانی قهرمانی بانوان باشگاههای کشور جابجا کند .