شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۰May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندان»

ایلنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور ایثارگران معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از همکاری مشترک امور ایثارگران قوه قضاییه، سازمان زندان ها، ستاد دیه و بنیاد شهید در حوزه آزادی زندانیان ایثارگر در جرایم غیر عمد با اولویت ایثارگران درون سازمانی خبر داد.
شیعه نیوز   ۵۵ دقیقه پیش    
اهانت به قرآن کریم توسط مأموران پلیس کویت در زندان مرکزی این کشور نمایندگان پارلمان را بر آن داشت که وزیر کشور را در خصوص این اتفاق بازخواست کنند.
سید محمود حسینی از همکاری مشترک امور ایثارگران قوه قضاییه، سازمان زندان ها، ستاد دیه و بنیاد شهید در حوزه آزادی زندانیان ایثارگر در جرایم غیرعمد با اولویت ایثارگران درون سازمانی خبر داد.
فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پلیس پرو یک کبوتر را در حال قاچاق بیش از 30 گرم ماری جوانا به زندان هوانکایو دستگیر کرد. به گزارش فرارو، کبوتر حامل مواد مخدر در حالی که در حوضچه ای در محوطه زندان مشغول نوشیدن بود، کیسه ای به گردنش بسته شده بود. ...
عصر اترک   ۲ ساعت پیش    
رییس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان شمالی گفت: معاون هماهنگی زندان مرکزی بجنورد اذعان کرده است که اخلاق زندانیان زورخانه کار زندان بجنورد با ورود به انجام این ورزش متحول شده که این از نتایج اشعار بزرگان ادبیات فارسی و ضرب آهنگ مرشدان است.
تقریب   ۲ ساعت پیش    
حکم نهایی شش اسیر فلسطینی که از زندان جلبوع گریخته و بار دیگر در یک عملیات پیچیده توسط رژیم اسرائیل بازاشت شدند، فردا یکشنبه صادر می شود.
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: حضور منظم قضات در زندان ها به کاهش جمعیت کیفیری زندان ها موثر است و در این زمینه باید قضات حضور در زندان ها را در برنامه قرار دهند.
دادستان عمومی و انقلاب بهبهان گفت: دو نفر سارقان لوله های نفت در بهبهان دستگیر و روانه زندان شدند.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران گفت: حضور هیات های ورزشی به ویژه هیات ورزش های همگانی در زندان ها، راهی برای مشارکت جامعه در عرصه اصلاح و تربیت است.
منابع بحرینی خبر دادند که دادگاه عالی عربستان سعودی حکم اعدام دو جوان بحرینی را که چند سال در زندان های عربستان تحت بازداشت قرار داشتند، تأیید کرده است.
با پویش به حرمت علی می بخشم 2 نفر از زندانیان محکوم به قصاص از زندان های بندرعباس و میناب رهایی یافتند.
رویداد ایران   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل زندان هارییس کانون اصلاح و تربیت زاهدان گفت ؛ در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت های مواد 114 و 119 قانون مجازات اسلامی و بند (ج) ماده 13 قانون آئین دادرسی کیفری مبنی بر توبه متهمان و محکومان قطعی و غیرقطعی ...
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/ دادگاه عالی عربستان سعودی، حکم اعدام دو جوان بحرینی که سال ها در زندان های رژیم آل سعود به سر می بردند را تأیید کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: برای اقدام های آموزشی و تشویقی یکهزارو 963 نفر از مددجویان زندان های استان پارسال صاحب شغل شدند.
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: اعضای باند 17 نفره یک شرکت هرمی در شهر جدید پرند از سوی ماموران پلیس دستگیر شدند.
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بزرگداشت سالگرد شهادت سردار مصطفی کلهری فرمانده گردان سیدالشهدا (ع) و از زندانیان سیاسی قبل از انقلاب زندان قصر برگزار می شود.
مدیر کل زندان های مازندران: طرح های مهارت آموزی و اشتغال زایی در زندان ها رو به پیشرفت است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۰    
خاطرات اردشیر زاهدی: پدرم شرط اولش این بود که این ها باید آزاد بشوند از زندان و انتخابات اگر واقعه قرار است آزاد باشد باید انتخابات آزادی بوده باشد؛ که همین بار افشار را می کند رئیس دفترخودش در شهربانی و تصمیم بر این می گیرند که از خود مردم هم کمک بخواهند...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با اشاره به وضع تسهیلات مناسب از سوی مجلس در بودجه و عدم مالیات برای اشتغال در زندان ها گفت: خیران و کارآفرینان پای کار آمده اند بنابراین با وجود این تسهیلات و برقراری دستمزدهای عادلانه، نباید مددجویی بیکار باشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در سرکشی مجدد از ندامتگاه زنان استان تهران، با حضور در بخش های مختلف، روند اصلاحی و تربیتی و همچنین اجرای اولویت های اقدامات تحولی در زندان ها به ویژه اشتغال حداکثری را مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جبهه خلق برای آزادی فلسطین بار دیگر اسیر دربند زندان های رژیم صهیونیستی را به عنوان دبیرکل خود و جمیل مزهر را به عنوان معاون او انتخاب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس روابط عمومی اداره کل زندان های آذربایجان غربی گفت: با مشارکت دفتر ریاست جمهوری و ستاد دیه استان زمینه آزادی 100 زندانی جرایم غیرعمد نیازمند فراهم شده است.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان از کشف بیش از نیم کیلو مواد مخدر صنعتی و سنتی و دستگیری یک متهم در این باره خبر داد. دکتر رحمان بن سعید در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود:یک متهم که به جرم خود نیز اعتراف کرده است دستگیر و روانه زندان شد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۰    
دو عضو حزب جماعت عدالت کردستان پس از تحمل 20 سال حبس در زندان در اربیل، از زندان آزاد شدند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از سی تی وی، ساندرا کاپونکیا، قاضی دادگاه شهر انتاریوی تورنتو کانادا، در جریان محکومیت یک متهم به 17 سال حبس اعلام کرد: این راننده ، دو سال قبل با یک زن و سه دختر خردسالش تصادف کرده و باعث مرگ آنها شده بود ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
خیلی ها معتقدند مهریه را کی داده و کی گرفته ؛ اما یک مساله تا حالا قطعی بوده؛ اینکه اگر مرد مهریه را نمی داد، باید خطر زندان رفتن را به جان می خرید. خطری که البته با مساعدت های حقوقی به تدریج کمتر شده بود ...
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خط قرمز دادستانی سلامت مردم بوده و با خاطیان و افرادی که بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به ارائه امور پزشکی کرده و سلامت جامعه را تهدید می کنند، شدیداً برخورد خواهد شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فیلم علی شاه حاتمی و نویسندگی رضا متقیان محصول سال 1369 است. در پی وقوع انفجار خودرویی ارشد گروه تحقیق پلیس شروع به کار کرده و با کمک یکی از مجروحین حادثه هویت و شماره خودروی عامل اصلی بمب گذاری (تیمور ایده لو) شناسایی می شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند وزیر راه: برخورد جدی با متخلفان در صورت افزایش بی ضابطه نرخ اجاره مسکن / چرا رشته مچ اندازی زنان ممنوع شد؟ / خبرگزاری دولت: نرگس منصوری هنگام فرار از کشور دستگیر شد / کیوان صمیمی به زندان بازگشت و ... را می خوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بعد از آنکه بحث برنامه سیا برای شکنجه مظنونان تروریسم در زندان های بگرام ، گوانتانامو ، ابوغریب داغ شد دولتمردان و رسانه های غربی به جای عبارت شکنجه از تکنیک های ارتقاءیافته بازجویی استفاده کردند.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
درخواست می کنم که آقای مدنی را هر چه سریعتر آزاد کنید و بار دیگر مادر سالخورده و همسر و دختران جوانش را در پشت در و دیوارهای زندان آواره و اسیر نکنید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۸    
داماد حمید نوری با اشاره به برخورد غیرعادلانه با این شهروند ایرانی در زندان سوئد گفت: آقای نوری 180 مورد تناقض در پرونده یافته و یادداشت کرده بود اما تمامی این یادداشت ها ضبط شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : یکسری حقایق وجود دارد که نه ما جرات گفتنش را داریم نه شما! ، نمی خواهم در سن 70 سالگی به دلیل انتقاد از انتصابات به زندان بروم! این اظهارات یکی از نمایندگان اسبق مجلسی ست که به نظر می رسد این روزها در کشمکش با جریان انقلابی پا پس کشیده است ...
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۹    
چند ماهی ست که دوباره حاشیه سازی های یک فعال اینستاگرامی باز هم سر زبان ها افتاده است و اخیرا هم با شکایت مدعی العموم و محکومیت توسط دستگاه قضایی روانه زندان شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۶    
رئیس زندان گچساران گفت:اهداف برنامه های حرفه آموزی زندانیان در زمینه اصلاحی _تربیتی و کمک به تأمین معاش خانواده زندانی با ارتقای مهارت های شغلی در حین تحمل حبس و پس از آزادای است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۱    
سازمان های بین المللی مدافع حقوق بشر در طوماری، از رژیم بحرین خواسته اند عبدالهادی الخواجه فعال برجسته حقوق بشر را از زندان آزاد کند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۵۲ سایت دیگر  
ماموریت خانم منصوری تحریک افکار عمومی از طریق تهیه بیانیه و انجام مصاحبه های متعدد با هدف ایجاد آشوب و ناامنی در کشور بود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: همکاری و ارتباط موثر و دو جانبه نیرو انتظامی و سازمان زندان ها موجب تقویت و پایداری امنیت در جامعه است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صادقی نیارکی گفت: طی سال گذشته با بیش از 3 میلیارد تومان توسط اعضای بسیج حقوق دانان تعداد قابل توجهی از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان آزاد شدند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه گفت: این که تمام مردم راضی باشند، امکان ندارد اما مهم آن است که کارمان را درست انجام بدهیم و بی جهت کسی در زندان نماند و با مردم به خوبی رفتار کنیم.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
در حالی که جنگ روسیه و اوکراین وارد هشتاد و پنجمین روز خود می شود، به مهم ترین تحولات این مدت نگاهی انداخته ایم. درگیری ها به دنبال کنترل کارخانه فولاد آزوفستال در ماریوپل توسط نیروهای روسی سرنوشت جنگجویان اوکراینی همچنان نامشخص است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
دادگاهی در فلسطین اشغالی یک نفر را به علت توییت تهدیدآمیز علیه بنیامین نتانیاهو و پسرش به زندان محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مترجم کتاب بت شکن می گوید: این کتاب روایتی نفس گیر از فرار محمد طوق انقلابی بحرینی از زندان های آل خلیفه است که تلاش دارد تنها گوشه ی از جنایت های حکومت بحرین را به گوش دنیا برساند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وکیل کیوان صمیمی، کنشگر سیاسی و فعال مدنی، می گوید که موکلش پس از مراجعه به پزشکی قانونی، بازداشت و به زندان سمنان فرستاده شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی چند ثانیه از حکم شش ماه حبس خبرنگار کرجی درپی طرح یک سوال از امام جمعه کرج خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اسرای تحت بازداشت موقت در زندان های رژیم صهیونیستی برای صد و سی و هشتمین روز متوالی دادگاه های صهیونیستی را در اعتراض به بازداشت موقت خود تحریم کردند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دلیل این اتفاق، تأمل برانگیز است. از نظر کارشناسان، تغییر سبک زندگی امروز، تغییر تعریف خانواده و تاثیر فضای مجازی بر کودکان باعث شده است تعداد کودکانی که سرقت می کنند، افزایش یابد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
کیوان صمیمی با حکم پزشکی قانونی به زندان بازگشت داده شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۶:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
روسیه اعلام کرده نیروهای تسلیم شده اوکراینی در کارخانه آزوفستال را به منطقه ای دیگر انتقال داده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عکس : گریم رویا نونهالی در فیلم زندان زنان دیدنی است.