یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۴۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دموکرات»

ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- کوین مک کارتی رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از باب منندز سناتور دموکرات که به دلیل دریافت رشوه تحت پیگرد قرار گرفته است، خواست که کناره گیری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
بایدن از عدم تصویب قانون خشونت با سلاح گرم انتقاد کرد و گفت: اگر کنگره از تصویب قانون منع خشونت خودداری کند، نیاز است نمایندگان جدید چه دموکرات چه جمهوری خواه انتخاب کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رسوایی فساد، گریبانگیر باب منندز سناتور آمریکایی است که به عنوان یکی از مخالفان ایرانی و حامی اقدامات ضدایرانی شناخته می شود. منندز در یک پرونده فدرال به اتهام رابطه همراه با فساد با سه تاجر و گرفتن رشوه متهم شده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سناتور باب منندز که به تازگی به فساد و گرفتن رشوه متهم شده، همواره مواضعی ضد ایرانی داشته و تلاش کرده با هرگونه توافقی میان ایران و آمریکا برای احیای برجام مخالفت کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گروهی از کارشناسان و مسؤولان سابق هسته ای و امور خاورمیانه آمریکایی از رئیس جمهور این کشور خواستند به عربستان اجازه داشتن تأسیسات هسته ای به عنوان بخشی از معامله عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را ندهد. ...
پرسش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پرونده رشوه گیری این سناتور آمریکایی می تواند تلاش دموکرات ها برای حفظ اکثریت شکننده خود در انتخابات مجلس سنای ایالات متحده در سال آینده را پیچیده و سخت کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رابرت منندز، سناتور دموکرات برجسته ایالات متحده، در یک پرونده فدرال به اتهام رابطه همراه با فساد با سه تاجر متهم شده است. در کیفرخواستی که منتشر شده، نام همسر منندز و همچنین سه مظنون دیگر که گفته می شود در این طرح دخیل بودند، ذکر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دادستان های ایالات متحده روز جمعه سناتور قدرتمند باب منندز و همسرش را به دریافت رشوه از سه تاجر نیوجرسی متهم کردند که می تواند تلاش های دموکرات ها را برای حفظ اکثریت شکننده خود در مجلس سنای آمریکا در انتخابات سال آینده با مشکل مواجه کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه بین الملل: باب منندز، سناتور سرشناس ایالت نیوجرسی، و همسرش روز جمعه 31 شهریور از سوی دادستان های فدرال به اخذ رشوه متهم شدند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آنچه زنگ های خطر را در ایالات متحده درباره این سه خواسته به صدا درآورده اصرار ریاض بر برخوداری از برنامه غنی سازی بومی است. بر همین اساس، اکسیوس در گزارشی از تلاش های دو حزبی ( دموکرات و جمهوری خواه ) در داخل ایالات متحده برای ممانعت از موافقت کاخ سفید با این درخواست خبر داده است .
ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، روز پنجشنبه اعلام کرد که در صورت قطع میلیاردها دلار کمک آمریکا در جنگ با روسیه شکست خواهیم خورد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از ایرنا، زلنسکی: اوکراین بدون کمک آمریکا در جنگ شکست خواهد خورد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پس از جنگ جهانی دوم، اتحاد جماهیر شوروی قصد داشت بخش هایی از ایران را از طریق گروه های وابسته اش تجربه کند و به خود الحاق نماید. فرقه دموکرات آذربایجان | آذربایجان دموکرات فرقه سی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سیطره جدیدترین اثر کیانوش گلزار راغب، خاطرات هفت سال نفوذ نادر کیانی، از نیرو های انقلابی ایران به اردوگاه حزب دموکرات کردستان و سازمان کومله در اقلیم کردستان عراق است که تا سطوح عالی سازمانی و مسئولیت پذیرش این سازمان رشد کرد ...
قرار است کلیه پایگاه های گروهک های تروریستی شامل کومله، پاک، پژاک و حزب دموکرات کردستان در جدار مرز ایران و دیگر نقاط اقلیم کردستان عراق در نزدیکی ایران برچیده شود. پس از این مرحله، گروهک های تجزیه طلب به صورت کامل خلع سلاح خواهند شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، ...
فرهنگ سدید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
روایتی از آن سوی واقعیات.کتاب سیطره نوشته کیانوش گلزار راغب خاطرات هفت سال نفوذ نادر کیانی از نیرو های انقلابی ایران به اردوگاه حزب دموکرات کردستان ایران و سازمان کومله در اقلیم کردستان عراق است، کتابی که انتشارات سوره مهر آن را وارد بازار نشر کرده و قرار است مراسم رونمایی آن امروز برگزار شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا –یک روز پس از تشدید درگیری ها در قره باغ، جدایی طلبان قره باغ با پیشنهاد فرماندهی صلح بانی روسیه در خصوص آتش بس از ساعت 13 امروز (به وقت محلی) موافقت کرده اند. وزارت دفاع جمهوری آذربایجان نیز شروطی را برای برقراری آتش بس مطرح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
وقتی منافقین و اعضای حزب کومله و دموکرات، به شهرها و روستاها و مردم مناطق حمله می کردند، به هیج کس حتی به زنان و کودکان رحم نداشتند. جنایاتشان، همچون جنایات داعشی های امروزی وحشیانه و خیلی بی رحمانه بود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر بحرین در سفر به واشنگتن توافق امنیتی - اقتصادی با آمریکا امضا کرد، توافقی که از دور اهداف پشت پرده ای همچون تلاش دولت بایدن برای ارتقای جایگاه دموکرات ها در برابر رقبای جمهوری خواه، تثبیت نفوذ خود در منطقه و رقابت با چین و روسیه متصور است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تنش زدایی که میان طیف وسیعی از بازیگران از جمله ایران و عربستان به وقوع پیوسته و از دید دولت دموکرات آمریکا، رویداد مهمی در خاورمیانه پرتلاطم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
غائله آذربایجان به راه افتاد، فرقه دموکرات آذربایجان در تجزیه طلبی شکست خورد و سعی کرد با بازی روانی مردم آذربایجان را مشتاق به جدایی نشان بدهد و مخالفان را خائن. اینجا بود که شهریار دموکرات ها را با پاسخ هوشمندانه و شاعرانه ای هدف قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رهبران حزب برای انتخاب مجدد بایدن اتفاق نظر دارند؛ اما همان طور که یکی از استراتژیست های ارشد دموکرات می گوید: رای دهندگان این را نمی خواهند و این در هر نظرسنجی مشخص شده است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش منابع خبری به نقل از برخی مقامات گروهک تروریستی دموکرات، اعضای این گروهک صبح امروز ساختمان اصلی قلعه دموکرات در شهر کویسنجق را تخلیه کردند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اکو ایران نوشت: یک منبع آگاه در دولت اقلیم کردستان عراق در گفت وگو با دویچه وله ادعا کرده کە حزب دمکرات کردستان ایران پس از سه دهه مقر اصلی خود در کویسنجق معروف به قلعه دمکرات را ترک کردە است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رهبر دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا، تصمیم جمهوری خواهان برای آغاز تحقیقات استیضاح رئیس جمهور این کشور را نتیجه یک جنگ داخلی توصیف کرد که به آشوب و ناکارآمدی در کنگره آمریکا ختم می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
[شهروند] دولت دموکرات جو بایدن به اذعان آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه این کشور، سیاست بازدارندگی، فشار و دیپلماسی را در قبال جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفته و در این مسیر از هیچ اقدام مداخله جویانه ای علیه ایران غفلت نمی کند ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، به رغم مخالفت های جدی جمهوری خواهان با ادامه حمایت های مالی و تسلیحاتی دولت دموکرات جو بایدن از اوکراین، به تازگی گروهی از سناتورهای جمهوری خواه در نامه ای به رئیس جمهور، خواستار ارسال فوری موشک های مورد نیاز اوکراین برای مقابله با روسیه شدند. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۴    
آمریکا با استفاده از نیروهای دموکرات کرد سوریه و حزب کارگران کردستان و مدیریت تنش ها به دنبال بستن ارتباط ایران، عراق و سوریه در شرق فرات است، اما تحولات نشان می دهد طرح کاخ سفید به کابوسی تبدیل خواهد شد و زمینه را برای خروج واشنگتن از سوریه فراهم می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
منابع آگاه از دستگیری یکی از عناصر گروهک تروریستی دموکرات در ایلام خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
منابع آگاه از دستگیری یکی از عناصر گروهک تروریستی دموکرات در ایلام خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - منابع آگاه از دستگیری یکی از عناصر گروهک تروریستی دموکرات در ایلام خبر دادند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۶    
دموکرات ارشد مجلس سنای آمریکا با رهبران فناوری آمریکا از جمله ایلان ماسک، مارک زاکربرگ و ساندار پیچای، در مورد چگونگی تنظیم مقررات هوش مصنوعی ملاقات کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: طرح مجلس نمایندگان برای استیضاح جو بایدن نتیجه استیضاح وی (ترامپ) توسط دموکرات ها در زمان سکونتش در کاخ سفید است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
فارس : رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا خواستار تحریم الهام علی اف به اتهام آن چیزی که وی قتل عام ارمنستانی ها توصیف کرده، شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۰    
تاریخ شفاهی ایران هاروارد نوشت: علی امینی، نوار 2 روایت کننده: دکتر علی امینی تاریخ مصاحبه: سوم دسامبر 1981 محل مصاحبه: پاریس فرانسه مصاحبه کننده: حبیب لاجوردی نوار شماره: 2 س- چی شد که آقای رزم آرا نخست وزیر شد چون روایات مختلفی هست که شاه دل خوشی نداشت از ایشان و... ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: وضعیت اجرای توافق با عراق را در دقیقه 90 ارزیابی کرده و بر اساس آن تصمیم گیری می کنیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کنار گذاشته شدن پروژه تقسیم قدرت میان حزب دموکرات و اتحادیه میهنی موسوم به سیستم 50-50 می تواند عواقب جدی برای آینده اقلیم کردستان عراق داشته باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۶    
وضعیت نامساعد سلامتی جو بایدن، اوج گیری اختلافات و شکاف ها در درون حزب دموکرات و البته سیل قابل توجهی از رسوایی های هانتر بایدن، همه و همه چالش ها و موانع جدی را بر سر راه بایدن و حزب دموکرات، جهت پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 آمریکا تداعی می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۸    
از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی گروه های تروریستی و مسلح کومله و دموکرات در پی تجزیه استان های کردنشین کشور بودند، اما حالا ایران آن ها را مجبور به خلع سلاح و جمع کردن پایگاه هایشان کرده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تصاویری تکان دهنده از معتادان سرگردان در فیلادلفیا فیلادلفیا که تحت کنترل دموکرات ها است، در کنترل افزایش مصرف داروی زایلازین، معروف به ترنک، آشکارا شکست خورده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قرار است کلیه پایگاه های گروهک های تروریستی شامل گروهک کومله، پاک، پژاک و حزب دموکرات کردستان در جدار مرز ایران و دیگر نقاط اقلیم کردستان عراق در نزدیکی ایران برچیده شود و این گروهک ها در یک اردوگاه در عمق خاک اقلیم شمال عراق ساماندهی شوند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی نزدیک شدن به پایان اولتیماتوم ایران به عراق برای خلع سلاح گروه های تروریستی تجزیه طلب در اقلیم کردستان، از صبح امروز روند برچیده شدن مقر گروهک های تجزیه طلب در اقلیم کردستان عراق آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
در پی نزدیک شدن به پایان اولتیماتوم ایران به عراق برای خلع سلاح گروه های تروریستی تجزیه طلب در اقلیم کردستان، از صبح امروز روند برچیده شدن مقر گروهک های تجزیه طلب در اقلیم کردستان عراق آغاز شده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که دستور آغاز تحقیقات رسمی برای استیضاح جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا را صادر کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۵    
شفقنا- رئیس جمهور روسیه در دیداربا کیم جونگ اون در مرکز فضایی ووستوچنی گفت: رهبر جمهوری دموکرات خلق کره علاقه زیادی به فناوری موشکی نشان می دهد و آنها در صدد توسعه حضور خود در فضا هستند. ...
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تبانی مخبرالسلطنه با قزاق ها به شهادت شیخ محمد خیابانی منجر شد. آنها پیکر شیخ شهید را بدون تشریفات در گورستان امامزاده سیدحمزه دفن کردند اما بعدتر که خانواده اش از تبریز رفتند، بقایای پیکر شیخ را هم به پایتخت منتقل کردند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
طی سفری که سفیر جمهوری اسلامی ایران به کردستان داشت، با مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
طی سفری که سفیر جمهوری اسلامی ایران به کردستان داشت، با مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان دیدار و گفتگو کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: ناظران با اشاره به بخشی از دستاوردهای جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی ایالات متحده با استناد به داده های حاصل از نظرسنجی و دستاوردهای میدانی بر این باورند که نامزد اصلی حزب دموکرات به واسطه شرایط سنی و گزاره های دیگر شانس زیادی جهت پیروزی در برابر ترامپ را ندارد.