دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۲:۰۷Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهریور»

خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمی توان به سال 1401 فکر کرد و آن چه را از 25 شهریور به این سو رخ داد نادیده گرفت. به همین سیاق، نمی توان به آن چه بر موسیقی ایران در سال 1401 گذشت فکر کرد و از آن چه پس از این تاریخ از سر گذراند، عبور کرد.
برترین ها / فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در سال گذشته وعده های بی شمار مردان رئیسی، یکی پس از دیگری محقق نشد، اما حالا سالی نو و میدانی متفاوت برای سنجش عیار عملکرد دولت سیزدهم آغاز شده است. حتی به جرات می توان مسئولیت دولت را در سال جدید، به مراتب بزرگ تر و دشوارتر از سال گذشته مورد ارزیابی قرار داد ...
پارس فوتبال   ۵ ساعت پیش    
اتفاقات مهم شهریور ماه 1401 از بازگشت کی روش به تیم ملی تا ورود بانوان به ورزشگاه آزادی
علی ضیا، مجری صداوسیما تصویری که به خوبی گذر زمان را بر روی چهره او نشان می دهد در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۴۰ سایت دیگر  
هر برگ اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در تیر سال 1400 با قیمت100 هزار تومان، در مرداد با قیمت 98 هزار و300 تومان و در شهریور نیز با قیمت 95 هزار و 400 تومان داد و ستد می شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
در سکانسی از سریال نون خ که از تلویزیون پخش می شود، دیالوگِ حداقل زدی بگو زدم شاید مرهمی شود بر آلام دل همه! توجه برانگیز شده.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شایعاتی با محوریت فوت مهسا امینی، شایعه حمله به زائران ایرانی در کربلا، شایعه حمله به اتوبوس زوار ایرانی و دروغ بستری شدن رهبر انقلاب از مهمترین شایعات شهریور 1401 به حساب می آید.
نی نی بان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۸۵ سایت دیگر  
طبق آخرین قیمت، متاهل های ساکن پایتخت برای اخذ اوراق مسکن باید 100 میلیون و 704 هزار تومان پرداخت کنند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۱    
خودرو اطلس، که در شهریور 1401 در نمایشگاه تحول صنعت خودرو از آن رونمایی شد جدیدترین خودرو ساخت شرکت سایپاست که قرار است در اردیبهشت امسال روانه بازار شود.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۶    
شهریور ماه 1401 ماه پر خبر و پر اتفاقی در فوتبال ایران بود و شاهد انتخاب رئیس جدید فدراسیون فوتبال و تغییر در کادرفنی تیم ملی فوتبال بودیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فتوکلیپ شهریور 1401 به روایت دوربین ایکنا تصاویر برگزیده رویدادهای خبری شهریورماه سال گذشته که توسط عکاسان خبرگزاری بین المللی قرآن ثبت شده است را تقدیم مخاطبان گرامی می کند.
بی گمان مهم ترین خبر شهریور 1401 خورشیدی از حیث اثرگذاری و بسامد که در عین حال، یک نقطۀ عطف به حساب می آید خبر درگذشت مهسا (ژینا) امینی در مقر پلیس امنیت اخلاقی ( کمیتۀ وزرا- گشت ارشاد) است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۲:۳۷    
انجام رزمایش مشترک پهپادی 1401 ارتش، رونمایی از سامانه موشکی رضوان ، هشدار رئیس ستاد کل نیرو های مسلح به ارتش تروریست آمریکا، و عملیاتی شدن شناور رزمی شهید سلیمانی از جمله مهم ترین اخبار دفاعی امنیتی در شهریور 1401 بود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سوم شهریور 1400 که دولت سیزدهم کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد، تعداد موارد فوتی روزانه کرونا در ایران به 709 نفر رسید
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴    
آقایان که سنگ عدالت به سینه می زنند چرا در شهریور ماه سال گذشته که یک میلیون تومان به حقوق کارمندان دولت اضافه شد عدالت را درباره کارگران نیز اجرا نکردند؟
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
مجید عشقی گفت: در قانون اولیه بودجه 1401 به برخی از مسایل تاثیرگذار بر روند بازار سهام توجه نشد و هیچگونه ملاحظه ای نسبت به این بازار صورت نگرفته بود که این امر باعث شد تا بازار سرمایه در شهریور و مهر 1400 تحت تاثیر قانون بودجه 1401 با فضایی پرالتهاب روبرو شود.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۹    
ابوالحسن بنی صدر در 7 شهریور 1340 با عذرا حسینی ازدواج کرد. عذرا حسینی همسایه و همشهری بنی صدر بود که از همین طریق با یکدیگر آشنا شدند و ازدواج کردند و تا پایان عمر با یکدیگر بودند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با گسترش فضای مجازی و افزایش استفاده عموم جامعه از آن حتی کودکان به عنوان آسیب پذیرترین قشر از آن سبب شد راه اندازی اینترنت کودکان توسط مسئولان شتاب بیشتری به خود بگیرد؛ به گونه ای که در شهریور سال گذشته این طرح رونمایی شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم در سال 1401 و در دومین سال ریاست خود بر قوه مجریه 16 سفر استانی انجام داد. این در حالی است که رئیسی در سال 1400 و تنها در 7 ماه نخست ریاستش، راهی 18 استان شده بود. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۹    
فاش نیوز - بمناسبت سی و ششمین سالگرد عروج آسمانی شهید حسن سروی بخشی از حالات و خصوصیات اخلاقی شهید گرانقدر محضر مخاطبین تقدیم می شود. شهید حسن سروی در چهارم شهریور ماه 1349 چشم به جهانی گشود. دوران پر نشاط کودکی را سپری نمود و پا به دنیای نوجوانی گذاشت. شهید حسن سروی [...] ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
محمد جعفری در شرق نوشت: جامعه ایران، به ویژه پس از شهریور سالی که گذشت، اوضاع دگرگونه ای را از نظر سیر تحولات اجتماعی متأثر از مناسبات سیاسی تجربه کرده و به تعبیر و گمان برخی از صاحب نظران، رادیکالیزه شده است ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
یگان های پهپادی نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی ایران در نخستین روزهای شهریور سال گذشته رزمایشی را برگزار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: فاز پیش از اجرای آزمایشی را در 15 شهریور با انتشار اولیه ریال دیجیتال شروع کرده ایم و اکنون وارد مرحله آزمایشی می شویم.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سالی که گذشت رویدادها و اتفاقات بسیار مهم و رونمایی از طرح های جدیدی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات رخ داد که می توان گفت به واسطه آنها بخشی از مشکلات کاربران قابل حل شدن است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یک جمله به اشتباه به نام میرحسین موسوی منسوب شده که با مراجعه به صفحه 4 روزنامه کیهان 29 شهریور سال 1360 می توان دریافت آن جمله متعلق به موسوی تبریزی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در سال 1401، شاخص بورس درآبان ماه بیشترین روزهای صعودی را ثبت کرد و در شهریور بیشترین روزهای نزولی را پشت سر گذاشت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۴:۰۵    
پس از دستگیری سران و بدنه سازمان در شهریور 1350 و کشته شدن رضا رضایی درخرداد 52، سازمان عملا در اختیار تقی شهرام و بهرام آرام قرار گرفت که مارکسیسم را پذیرفته بودند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی امید با اینکه شهریور ماه سال جاری درگیر بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا خواهد شد براحتی فیفا دی فروردین را از دست داد. فدراسیون فوتبال یک مربی داخلی که گفته می شود ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در مسیر توسعه روابط خارجی خود، اروپا را نه هدف نهایی بلکه یکی از گزینه های توسعه روابط سیاسی و اقتصادی می داند و در عین حال که مذاکرات لغو تحریم ها را از کانال های مرتبط دنبال می کند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۴۱    
سرطان کودکان، شادی و نشاط را از این موجودات معصوم می گیرد و شاید کنار آنها بودن و شادی جشن سال نو عاملی باشد برای برگرداندن امید و تحرک به زندگی آنان. امسال به همت بنیاد هم آوا جشن تحویل سال نو 1402 در کنار کودکان مبتلا به سرطان در بیمارستان 17 شهریور رشت برگزار شد ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بررسی بازار خودرو نشان می دهد که هایماS7 پلاس در نیمه دوم 1401 با افزایش 900 میلیون تومانی همراه بوده است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سال 1401 اعتراضات گسترده ای در ایران شکل گرفت، اما آیا این اعتراضات در سال 1402 هم ادامه خواهد یافت؟ این پرسش است که دکتر حسین واله به آن پاسخ داده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرگردون، غُلام رضا تَختی (5 شهریور 1309 – 17 دی 1346) که با عنوان جهان پهلوان تَختی نیز شناخته می شود؛ ورزشکار ایرانی رشته کشتی آزاد بود. وی در بازی های المپیک 1956 ملبورن توانست پس از امامعلی حبیبی، دومین مدال طلای ورزشکاران ایرانی در بازی های المپیک را به دست آورد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
همه چیز از آن ظهر تب دار شهریور شروع شد. از مرگ دختر جوانی در بیمارستان کسری که بعد در گورستان آقچی شهرستان سقز به خاک سپرده شد. با مرگ مهسا امینی، اعتراضات اجتماعی آغاز شد
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهر شوش واقع در استان خوزستان یکی از قدیمی ترین سکونت گاه های شناخته شده جهان است و احتمالاً در سال 4000 پیش از میلاد پایه گذاری شده است. طبق اسناد شهر باستانی شوش از مهم ترین و باشکوه ترین شهرهای باستانی ایران و جهان بوده و فعالیت های باستان شناسی در آن ادامه دارد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به آن چه در سال 1401 بر تئاتر و تئاتری ها گذشت نمی توان بدون در نظر گرفتن اتفاقات 25 شهریور به این سو نگریست. اتفاقاتی که از جمله آن ها می توان به زندان افتادن کسانی چون حمید پورآذری و سهیلا گلستانی و قرار گرفتن تئاتر در برابر دوگانه اجرا رفتن یا اجرا نرفتن اشاره کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۲۵    
بازار کتاب های روان شناسی در سال 1401 دو وجه داشت و یا به تعبیری گویا دو سال داشتیم و می توانیم این سال را به دو بخش تقسیم کنیم؛ یک بخش 6 ماهه اول سال یعنی تا شهریور و بخش دیگر در ادامه آن. تغییرات ذائقه ای مخاطبان را در این دو دوره می توان مشاهده کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران تصویری زیرخاکی از خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بازار ارز که انتظار داشت تا پایان سپتامبر توافق انجام شود تا شهریور در برابر افزایش قیمت مقاومت کرد ولی با شروع پاییز امید حصول توافق کمرنگ شد و با به نتیجه نرسیدن مذاکرات، اروپا اعمال سقف قیمت بر روی نفت روسیه را جایگزین نفت ایران کرد و از میز مذاکرات فاصله گرفت.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به دنبال افزایش 27 درصدی حداقل دستمزد 1402 پایه حقوق کارگران از چهار میلیون و 179 هزار تومان به 5 میلیون و 307 هزار و 330 تومان رسید و با محاسبه مبلغ حق مسکن، بن خواربار و حق اولاد به 8 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نسیم ادبی تصویری را از گربه خانگی اش که او را زیباترین دختر دنیا می خواند منتشر کرد. به گزارش وقت صبح ، نسیم ادبی بازیگر مطرح ایرانی که نزدیک به دو سال پیش همسرش را از دست داد تصویری را از گربه خانگی اش به اشتراک گذاشت. ...
تصویری از آیفون 15 پرو مشکی؛ خشن ترین گوشی پرچم دار 2023 ببینید.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
مهدی محمدنبی درمورد مجمع روز گذشته فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: با توجه به اینکه 8 شهریور انتخابات فدراسیون فوتبال برای تعیین رئیس، نواب رئیس و کسری اعضای هیات رئیسه بود، خیلی دور از انتظار بود که در این 6 ماه، 2 جلسه مجمع داشته باشیم ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اعتراضات شهریور 1401، کم آبی، آلودگی هوا، قیمت بالای دلار و فولاد مبارکه، اینها تنها بخشی از هشتگ هایی بودند که در سال جاری در فضای مجازی به کار رفتند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۸    
شهید محمود کاوه یکم خرداد سال 1340 در مشهد چشم به جهان گشود. وی به عنوان پاسدار در جبهه حق علیه باطل حضور یافت و سرانجام در تاریخ دهم شهریور سال 1365، بر اثر اصابت گلوله در حاج عمران به شهادت رسید و در گلزار شهدا مشهد، بهشت رضا (س) به خاک سپرده شد.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سینمای ایران در سال 1401، کمی بیش از 418 میلیارد تومان فروخت که با توجه به چالش های جدی اجتماعی در این سال، یک آمار نسبتا قابل قبول محسوب می شود. به گزارش ایرنا، سینمای ایران در سال 1401، وضعیت عجیبی را تجربه کرد. در ابتدا تمام تلاش این سینما، گذر از رکود عمیق ناشی از کرونا بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۴    
شبکه برق رسانی و سیستم روشنایی تونل های راهدار فداکار خلیل شهسواری و تونل 17 شهریور مسیر بندرعباس – حاجی آباد تعمیر شد.