دوشنبه ۱۱ مردادساعت ۱۸:۱۲Aug 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگران»

خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش    
فرماندار شهرستان شوش با اشاره به سه ماه عقب افتادن حقوق کارگران نیشکر هفت تپه، گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته به نتایج خوبی رسیدیم و امیدواریم در اسرع وقت حقوق کارگران پرداخت شود.
بر اساس بیانیه یک اتحادیه کارگری، کارگران کارخانه مونتاژ هواپیماهای تجاری بمباردیه در تورنتوی کانادا پس از مذاکرات دسته جمعی و تصویب یک توافق سه ساله، به طور رسمی به اعتصابی که از هفته گذشته شروع شده بود، پایان دادند.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جی پلاس؛ اکبر قربانی (کارشناس روابط کار) در برنامه کارگر ایرانی (اینستاگرام خانه کارگر) در خصوص گزارش حادثه کار گفت: اگر شرکت کمیته ایمنی و بهداشت داشته باشد توسط کمیته ایمنی و بهداشت نسخه ای به سازمان تامین اجتماعی شعبه مربوطه و نسخه ای به بازرسی کار داده می شود و بعد آن ها بررسی می کنند تا ببینند ...
دیپلماسی ایرانی   ۲ ساعت پیش    
میدل ایست نیوز: گروه ابناء النار (فرزندان آتش) وابسته به حزب کارگران کردستان (پ ک ک) مسئولیت آتش سوزی در جنگل های ترکیه را برعهده گرفت و گفت که دولت ترکیه زبان دیگری را نمی فهمد. ...
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
سرپرست دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان اصفهان گفت: به دنبال تشکیل اتاق سیاست گذاری برای تشکل های کارگری فعال در اصفهان هستیم تا بتوانیم با هم افزایی در بهبود شرایط کارگران قدم برداریم.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه مطرح شدن ادعا درباره دست داشتن حزب کارگران کردستان ترکیه (پ ک ک ) در آتش سوزی های اخیر این کشور را بسیار زود دانست.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
امام جمعه باغستان ضمن تاکید مجدد بر احقاق حقوق و مطالبات کارگران پیمانکاری خدمات شهری و فضای سبز شهرداری، گفت: دادستان شهریار نیز بر نقص عملکرد حراست و بازرسی شهرداری باغستان در ایفای حقوق این کارگران اشاره داشت.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره هلدینگ آریاک گفت: اگر مشکلات مجتمع نیشکر هفت تپه حل بشود، به زودی دو ماه حقوق کارگران پرداخت می شود.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور: امسال از وظایف همه دستگاه های اجرایی و متولی، به ویژه بسیج و سپاه این است که کمک کنند تا موانع تولید به حداقل رسیده تا با رویکرد حمایتی دولت جدید که از هفته آینده آغاز می شود بتواند موانع تولید را کاسته و مشکلات را به حداقل برساند.
دبیرکل کانون انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه کارگران باید بر اساس مشاغل پرخطر در اولویت دریافت واکسن کرونا باشند گفت: برخی از کارگران مانند منشی مطب های خصوصی, کارگران واحدهای خدماتی ,نیروهای فعال در داروخانه ها حتماً باید در اولویت باشند.
بسیج   ۶ ساعت پیش    
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات با بیان این که صنعت فولاد با چالش های جدی روبرو است، گفت: یکی از چالش های صنعت تولید فولاد تامین مواد اولیه است.
خبرگزاری دانشجو   ۶ ساعت پیش    
مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه سهند تبریز گفت: کارگران شرکت اتوبوسرانی تبریز پس از گذشت 5 ماه از روی کار آمدن شرکت جدید همچنان با مشکل عدم دریافت حقوق سر موعد مواجه هستند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- فرماندار شوش با اشاره به مشکلات کارگران هفت تپه و پرداخت نشدن حقوق آنها در ماه های اخیر گفت: حقوق عقب افتاده کارگران به زودی پرداخت می شود.
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
کارگران شهرداری لوشان از اعضای جدید شورای شهر درخواست کردند که پیگیر وضعیت پرداخت مطالبات مزدی و شغلی آن ها باشند.
خمام نیوز   ۶ ساعت پیش    
شنیده ها از مرگ یک نفر از کارگران درجریان بروز حادثه عمرانی حکایت دارد. شنیده ها از مرگ یک نفر از کارگران درجریان بروز حادثه عمرانی حکایت دارد. در این سانحه که روز گذشته در محدوده یکی از روستاهای شهرستان خمام به وقوع پیوست ...
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: تولید فولاد کشور به 37 میلیون تن رسیده است، درحالی که بنا بود در افق 1404 به ظرفیت تولید 55 میلیون تومان دست پیدا کنیم.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
نماینده کارگران پروژه ای رامهرمز از پیگیری منابع انسانی وزارت نفت خبر داد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
کارگران ابنیه فنی راه آهن شمال در استان مازندران از ابتلای 18 کارگر به ویروس کرونا طی یک ماه گذشته خبر دادند.
معدن نامه   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رهبران اتحادیه کارگری در اسکوندیدا از کارگران خواسته اند که پیشنهاد دستمزد نهایی مالک گروه BHP را رد کنند و این امر احتمال اعتصاب در بزرگ ترین معدن مس جهان را در دوران تنگناهای جهانی و قیمت های بالا افزایش می دهد.
می متالز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی به طور فوق العاده بانک رفاه کارگران در روز دوشنبه (18 مردادماه) با دستور تصویب صورت های سال مالی منتهی به 30 اسفند سال 99، برگزار می شود.
تابناک ایلام   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پس از برداشت، پرها در هوای آزاد خشک می شوند تا از پوسیدگی آنها جلوگیری شود سپس کارگران شرکتی که توسط ارلا اداره می شود اولین مرحله تمیزکاری را در یک فر بزرگ با دمای 120 درجه سانتیگراد به مدت هشت ساعت آغاز می کنند.
برق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای راهبردی اشتغال و تامین اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: دولت باید حقوق ایامی را که برق قطع می شود و کارگر بیکار می ماند را پرداخت می کرد تا تحمیل بر قیمت کالا نشود.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیته مزد شورای اسلامی کار ریشه اعتراضات کارگران صنعت نفت را اجرا نشدن قانون کار دانست و تاکید کرد: از سال 76 به این سو، در وزارت نفت باب شد که به جای استخدام نیروهای رسمی در شرکت های وابسته به این وزارتخانه ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با تدبیر مسوولان دستگاه قضا از تعطیلی شرکت های تولیدی متعددی از جمله شرکت تولیدی آرد ستاره غرب ایوان جلوگیری به عمل آمد و عده زیادی از کارگران نیز به شغل خود بازگشته اند؛ اکنون در این شرکت 108 نفر مشغول به کار هستند.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس انجمن صنفی برق کاران استان کرمانشاه با اشاره به ضرورت اجرای ماده 97 سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان می خواهد این ماده قانونی را اجرا کند؛ تمامی انجمن های صنفی از این تصمیم تمکین خواهند کرد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تا وقتی وضعیت اشتغال در بخش ساختمان بهبود نیابد، کارگران از روی ناچاری به هر سختی که باشد تن به مهاجرت می دهند. اما کاش بتوانیم به این مهاجرت و کار در عراق وجهه قانونی بدهیم تا لااقل این کارگران، مشمول حداقل های قانون شوند.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زمانی برای ده میلیون تومان دزدی سروصدا به پا می شد اما الان میلیارد میلیارد می خورند و دیگر قبح دزدی و دست به اموال مردم زدن ریخته است. تا زمانی که یک نظارت ملی و مردمی وجود نداشته باشد، باید انتظار چنین وضعی را هم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار شوش با اشاره به اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه گفت: قرار است کارفرما حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه را به زودی به آن ها پرداخت کند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه کشور همیشه در حال توسعه و سازندگی است، گفت: در دورانی که از یک طرف با جنگ تحمیلی اقتصادی و از طرف دیگر با هجمه کرونا مواجه بودیم، بسیار مهم بود که به دنیا جواب بدهیم و افتتاح طرح های ملی در روزهای پنج شنبه خاری بود در چشم کسانی که علیه ایران طراحی کرده بودند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حسن روحانی گفت: خیلی مهم بود که به دنیا جواب بدهیم که البته پاسخ مناسب ایستادگی مردم بود ولی افتتاح ها خاری بر چشم آنهایی بود که توطئه ها را علیه مردم ایران طراحی کرده بودند و هرچند ما علی برکت الله ها را گفتیم ولی کار را مدیران و کارگران و ملت ایران انجام داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۵    
در موضوع تورم و تاثیرات آن، اصولا جامعه را به دو گروه با درآمدهای ثابت و درآمدهای غیر ثابت تقسیم بندی می کنیم. تورم همیشه به ضرر افرادی است که درآمدهای ثابت دارند. مانند کارمندان، کارگران و افرادی که در لایه های پایین قرار دارند. این افراد از تورم صدمه جدی می بینند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام مهدی علیزاده، امام جمعه شوش در صف اول کارگران معترض نیشکر هفت تپه ایستاد و کارگران را در خیابان های شهر همراهی کرد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - دو نفر از کارگران مصدوم حادثه کارخانه فولاد سپهر شرق عجب شیر که بر اثر پرتاب مواد مذاب و گدازه های درون کوره به شدت زخمی شده بودند، روز گذشته در بیمارستان سینای تبریز جان باختند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شوش: کارگران هفت تپه در شرایط دشواری به سر می برند و از مسئولان انتظار می رود برای رفع مشکلات آن ها اهتمام ویژه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارگران نیشکر هفت تپه با تجمع در میدان اصلی شهرستان شوش خواستار تسریع در اجرای حکم خلع ید مالک شرکت، پرداخت حقوق های معوقه و بازگشت کارگران اخراجی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۵    
کارگران شهرداری کوت عبدلله از وعده پرداخت مسئولان خبر دادند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کارگران بزرگترین معدن مس جهان با رد پیشنهاد نهایی گروه بی اچ پی در خصوص دستمزد، به اعتصاب رای دادند که نگرانیهایی در خصوص تامین جهانی این فلز ارزشمند را برخواهد انگیخت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شهرداری میناب در استان هرمزگان، برای رفع تصرف غیرقانونی 30 هکتار از اراضی کارگری خود از قوه قضایی درخواست استمداد کردند.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تحقیقات جدید سیتریکس نتایج ثابت شدۀ کار از راه دور را نشان داد. 82٪ از کل پاسخ دهندگان موافق هستند که کار از راه دور پس از همه گیری شایع تر خواهد شد. تحقیقات نشان می دهد گزینه های کاری از راه دور و انعطاف پذیر برای جذب و حفظ کارگران با استعداد کلیدی است ...
بانکی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای افزایش رضایت و حمایت از فعالان نظام سلامت کشور به عنوان یکی از اصلی ترین جوامع هدف بانک و همچنین با هدف تکریم از جامعه پزشکی کشور، با تمدید طرح تسهیلاتی "جهش مهر سلامت" و اعمال برخی تغییرات در آن ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 84 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر بازرسی اتاق اصناف خوزستان گفت: افزایش قیمت های کالا در بازار غالباً متأثر از موج گرانی شامل تورم سالیانه، افزایش حقوق ها، افزیش نرخ دستمزد کارگران و دیگر موارد از جمله هزینه های حمل و اجاره بها است که در سطح کشور وجود دارد و در حال حاضر در بازار گرانی بیشتر از گرانفروشی است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده برای سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30 بانک رفاه کارگران لغو شد. این بانک اعلام کرد؛ پیرو آگهی منتشره در تاریخ 1400/04/29 در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده راُس ساعت 14:00 روز یکشنبه مورخ 1400/05 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - امام جمعه شوش با حضور در جمع کارگران معترض هفت تپه خواستار رسیدگی مسوولان به مشکلات آنها شد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت جدید اگر بخواهد و اراده کند، قادر به حل مشکلات بسیار خواهد بود؛ می توانند دستمزد را ترمیم کنند؛ می توانند امنیت شغلی را بازگردانند و البته می توانند پیمانکاری ها را حذف کنند؛ همه اینها به اهتمام دولت جدید و رویکرد کارگری این دولت بستگی دارد.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران ، حجم ریالی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج این بانک در تیر ماه سال جاری، بیش از 7 هزار و 716 میلیارد ریال بوده است که این مبلغ به بیش از 9 هزار متقاضی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده است. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا از طرح جدید بیمه ای این شرکت با عنوان" رفاه دانا" با مشارکت بانک رفاه کارگران خبر داد. به گزارش روابط عمومی بیمه دانا ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست خدمه کاخ های سلطنتی به خانم امیرارجمند گفت: خانم این کار خوبیت ندارد که شما و دوستانتان لخت مادرزاد جلوی چشم باغبان ها و کارگران داخل استخر می روید.