دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۳:۱۶Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام مهندسی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل ثبت اسناد و املاک یزد بر لزوم پایان یافتن کاداستر زراعی تا آخر امسال با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان تأکید کرد.
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران از افزایش 30 درصدی تعداد شرکت کنندگان در دوازدهمین همایش و نمایشگاه سالانه فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی نسبت به دوره گذشته خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن از سیر نزولی حوادث منجر به فوت در معادن کشور خبر داد و گفت: تا سال 99 آمار حوادث فوتی در معادن کشور، افزایشی بود، اما از سال 99 تا پارسال، این آمار کاهشی بوده و سیر نزولی داشته است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران ضمن اشاره به اهداف برگزاری سالانه نمایشگاه های فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران، از رشد 30 درصدی تعداد شرکت کنندگان این دوره نمایشگاه نسبت به دوره گذشته خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی معدن از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در معادن و صنایع معدنی از 12 تا 14 مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: از سال 1400 با تاکید بر نظارت و بازرسی، حوادث منجر به فوت در معادن روند کاهشی داشته است.
موج   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک یزد بر لزوم پایان یافتن کاداستر زراعی تا آخر امسال با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان تأکید کرد.
فاخته نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا دکتر حامد زارعی، رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه ای خطاب به معاونت محترم برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی بر لزوم دریافت مجوزهای لازم و قانونی برای هرگونه فعالیت در حوزه خدمات بهداشتی ...
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد گفت: طولانی بودن روند أخذ پروانه ساختمانی در شهرداری، بالا بودن هزینه های بیمه و نظام مهندسی از جمله دلایلی است که باعث می شود مردم به ساخت و ساز غیر مجاز روی بیاورند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد گفت: طولانی بودن روند اخذ پروانه ساختمانی در شهرداری، بالا بودن هزینه های بیمه و نظام مهندسی از دلایل ساخت وسازهای غیرمجاز است.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۷    
کلام تازه | در راستای سفر استاندار به گلبهار به منظور بازدید پروژه های نهضت ملی مسکن، بازدید میدانی توسط فرماندار و سرپرست شرکت عمران گلبهار از شرکت بتن ساز این پروژه ها صورت گرفت و تصمیمات لازم به منظور رفع مشکلات این شرکت با بانک مسکن و تقسیط پرداختی به نظام مهندسی و بیمه تصویب شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۴    
گرگان- قاسمی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان از الکترونیکی شدن فرآیند کنترل نقشه و ثبت قراردادها در آینده ای نزدیک خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۳    
گرگان- رسایی، خزانه دار سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: نظام مهندسی در تسهیل مسیر ساخت و ساز بخصوص صدور مجوزها همکاری لازم را خواهد داشت.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۴    
روز گذشته با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمان در ساختمان نظام مهندسی ساختمان کرمان، چهلمین هیئت صلح استان کرمان تشکیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از آغاز بکار نمایندگی نظام مهندسی معدن خبر داد که به زودی راه اندازی می شود و گفت: ایجاد نمایندگی در جنوب کرمان می تواند ضمن ایجاد اشتغال، تسهیل و تسریع در کار بهره برداران معادن، زمینه رشد و توسعه را فراهم کند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۴    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هیات مدیره مجمع خیرین مسجدساز عصر چهارشنبه بیست و نهم شهریورماه، با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۹    
تفاهم نامه همکاری بین دادگستری کل و سازمان نظام مهندسی استان امضا و دفتر هیات صلح سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز گشایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه سازمان نظام مهندسی وظیفه نظارت بر پروژه های در حال ساخت را بر عهده دارد، گفت: اگر مقررات و استانداردهای قانونی مدنظر سازمان نظام مهندسی و دیگر سازمان های مسئول رعایت شود، اتفاقات ناگواری مثل متروپل نمی افتد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: مهندسان ساختمان10 تخلف پرتکرار دارند که تخلفات فنی،قصور در انجام وظیفه،تأیید غیرواقعی میزان عملیات،عدم مراقبت از مُهر و درخواست وجه مازاد از جمله این تخلفات است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۴    
زهرا چهارمحالی، خبرنگار همدان پیام: در راستای هم افزایی و هماهنگی در دستگاههای اجرایی در افزایش رشد اقتصادی و به منظور ارتقاء صلاحیت های فنی اعضای سازمان نظام مهندسی تفاهم نامه همکاری سه جانبه فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ...
صما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۶    
سازندگان یکی از اضلاع مهم صنعت ساخت و ساز هستند و در بسیاری از موارد اگر مورد مشورت مسئولان قرار بگیرند وضعیت ساخت و ساز قطعا بهتر خواهد شد. اصولا پشت درهای بسته و بدون توجه به نظر افرادی که در صنعت ساختمان سازی تجربه زیادی دارند، تصمیم گیری ها می تواند به بیشترشدن معضلات این صنعت منجر شود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- مدیر گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه مراغه بیان کرد: مجوز فعالیت برای مرکز غیردولتی خدمات کشاورزی این دانشگاه از سوی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی صادر شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی، رضا انوری به عنوان رئیس سازمان نظام کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۳    
دوازدهمین همایش و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2023) از تاریخ 12 لغایت 14 مهرماه 1402 در محل مصلای امام خمینی(ره) سالن شبستان برگزار خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۹    
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت : سالانه حدود 8 هزار تن محصولات گلخانه ای جالیزی و صیفی جات در استان تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱    
در مراسمی از وب سرویس تبادل اطلاعات بین شهرداری خرم آباد و سازمان نظام مهندسی لرستان رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه طی نامه ای به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تعرفه اصلاح شده خدمات مهندسی ساختمان در بخش های طراحی و نظارت را برای اجرا ابلاغ کرد.
صما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۲    
علی منتظری سازنده منطقه یک در گفتگو با صما درباره کمپین ملی اصلاح و تسریع فرآیند صدور مجوزهای ساختمانی بیان کرد: بیشترین مشکل ما بخش مسائل اداری و صدور مجوزهاست. نظام مهندسی و شهرداری و سایر ارگان ها گاه باهم دچار اختلاف می شوند و در نتیجه سازنده این وسط معطل می شود و دچار خواب سرمایه می شود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سینا صبری، عضو هیات رئیسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان و عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی، سخنگوی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری کرمانشاه در خصوص ریزش یک ساختمان مسکونی سه طبقه در پی گودبرداری غیر اصولی ملک همسایه، گفت: شهرداری و نظام مهندسی در این رابطه به وظایف قانونی خودشان عمل نکرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس نظام مهندسی ساختمان ایلام خواستار رعایت استانداردهای لازم مهندسی در اجرای پروژه های نهظت ملی مسکن ملی در استان شد و گفت: نقش آفرینی تمام و کمال سازمان در اجرای این پروژه ها باید مشهود باشد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۱    
به گزارش دانستنی آنلاین: مسئول پیگیری مصوبات هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: ترک فعل ها و قانون شکنی های متعدد رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران مثل ویروس به جان سازمان افتاده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان زنجان، نظری رئیس نظام مهندسی ساختمان زنجان در دومین همایش تخصصی جامعه نظام مهندسی در زنجان که با مشارکت ویستا بست برگزار شد با بیان اینکه در موضوع ساخت و معماری مشکلی نداریم اظهار کرد: اما در بخش تاسیسات جای کار بسیار است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۲    
نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس: کمیسیون عمران پیگیر پرونده برج های دوقلوی کیش است تا پاسخ دقیقی درباره تخلفات صورت گرفته در مراحل ساخت این پروژه بدست آورد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و دبیر سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران گفت:مجریان ساختمان باید به سمت صنعتی سازی حرکت کرده و با بهره مندی از فناوری های نوین به سازندگان در این بخش کمک کنند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نظر به اینکه پروانه اشتغال بکار نظام مهندسی شرکت صنعت مشعل جبذر مجری حقوقی لوله کشی گاز به شماره مجوز 0014-1-23 مفقود گردیده ، از یابنده تقاضا می شود پروانه یاد شده را به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان و یا به صندوق پستی شماره 3451-79145 ارسال نمائید.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم از صدور مجوز ساخت وساز در مدت 15 روز خبر داد و گفت: چنانچه حدود درخواست شهروند در طرح تفصیلی بگنجد و امور مربوط به نظام مهندسی به موقع انجام شود، صدور پروانه در مدت دو هفته انجام خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۱    
چهارمین جلسه کمیته فنی –تخصصی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی به میزبانی اداره کل بهزیستی فارس در سالن شهید سلیمانی با حضور نمایندگانی از استانداری ،شهرداری ،سازمان نظام مهندسی ،اداره استاندارد فارس ،سازمان حمل و نقل ریلی شهری (مترو) ،مدیریت بهزیستی شیراز ،جامعه معلولین ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
علی مدیردهقان گفت: ساختمان هایی که قبل از سال 1400 حکم تخریب گرفته اند. در صورت تایید فنی از سازمان نظام مهندسی ساختمان می توانند با پرداخت جریمه نقدی از تخریب ملک خود پیشگیری کنند. خبرگزاری صدا و سیما
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی به منظور توسعه دانش بنیان، افزایش ضریب توسعه دانش و ارتقای بهره وری در بخش کشاورزی برای پیشرفت طرح جهش تولید دیمزارها، با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تفاهم نامه امضا کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی ضمن اعلام تفاهم سه جانبه با ستاد اجرایی فرمان امام( ره) و نظام مهندسی کشاورزی برای جهش تولید در دیمزاها برای سال زراعی جدید از برنامه این وزارتخانه برای خودکفایی ایران در تولید کود پتاسه طی 3 سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
یرد_ ایرنا _رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد گفت: در صورت بروز هر گونه نقص و ایراد و اخطار شهرداری، کارگاه ساختمانی تا رفع نواقص کامل و اخذ تایید از ناظر پروژه تعطیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تعداد 2000 نفر از کارشناسان عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی در 24 استان کشور، مشاور کشاورزان و ناظر تولید در سال زراعی 1403 -1402 می شوند.
در دومین جلسه هماهنگی مرکز صفی آباد دزفول تاکید شد: انتقال دانش محققان به بهره وران دومین جلسه هماهنگی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول و نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی دزفول برگزار شد. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۷    
سیامک اخطاری عضو سازمان نظام مهندسی معدن تهران
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
در راستای سهولت در ارائه خدمات شهرسازی به شهروندان، برای نخستین بار در سطح استان خوزستان سامانه برخط الکترونیک سازمان نظام مهندسی استان خوزستان در شهرداری آبادان رونمایی و راه اندازی شد.
در دیدار سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گیلان با رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان، بر لزوم رعایت مقررات ملی ساختمان و تعامل و هم افزایی با یکدیگر تأکید شد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۸    
سازمان نظام مهندسی کشاورزی تنها مرجع رسمی صدور پروانه های واحدهای فروشندگی سموم، تولید و فروش گل و گیاه، بذر و کود می باشد به گزارش پایگاه خبری مکران،دادگستری کل استان کرمان با ابلاغ بخشنامه رسمی اعلام کرد؛ صدور پروانه کسب توسط اتحادیه ها و اصناف ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه خدمات الکترونیک بین شرکت گاز و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم با حضور مدیران و رؤسای این شرکت و سازمان امضا شد.