پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۲۸Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس شورای اسلامی»

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید ظرفیت قراردادی ما و توافقات با دولت برای تحویل گرفتن اتوبوس در همین امسال بیش از 3000 دستگاه باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد: شهرداری باید به مالکان ساختمان های مشمول حکم تخریب برای تبدیل حکم به جریمه اطلاع رسانی کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: 160 واحد مسکونی شهرداری در مسکن مهر که سال ها به حال خود رها شده بود، در سال جاری تعیین تکلیف می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان جزئیات مباحث مطرح شده در جلسه این هفته کمیسیون تلفیق شورای ششم اصفهان را تشریح کرد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
جلسه تعیین تکلیف احداث گذرگاه گردشگری خوراک در بوستان ملت رشت امروز چهارشنبه 10 خرداد 1402 با حضور رحیم شوقی شهردار رشت، رئیس و اعضای شورای اسلامی و سرمایه گذار پروژه برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۵    
رییس شورای اسلامی شهر شیراز با پرداختن به دو نگاه تقابلی و تعاملی در دنیای سیاست گفت: موضوعی به نام رشد و زیست تعاملی و تقابلی در محیط اجتماعی وجود دارد که ذات انقلاب بر زیست تعاملی بنا و رشد یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به نام گذاری300 گذر و معبر شهری به نام شهدا در دوره اخیر مدیریت شهری، گفت: در این دوره، رویکرد ساخت فرهنگسراها در سطح شهر به صورت مجزا به کلی تغییر یافته و امروزه مسجد محور قرار داده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در دیدار با مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان گفت : از طرح های پیشنهادی این مرکز در راستای ترویج فرهنگ اسلامی استقبال می کنیم و حمایت از این کانون ها در دستور کار شورا و شهرداری رشت قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: گذر سرتل - تنگک به نام سردار شهید بیژن گرد نام گذاری می شود.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس ISC از تأسیس پایگاه کتاب های بین المللی نویسندگان ایرانی در راستای تقویت دیپلماسی و تعاملات علم و فناوری کشور و گامی مهم در جهت مرجعیت علمی و فناوری خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استعفای علی همتی، رئیس شورای اسلامی شهر سمنان مورد موافقت اعضای شورا قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تقدیری شایسته از مهدی طارمی در بوشهر شاهد نبودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بافت مرکزی شهر اصفهان به اتوبوس های برقی مجهز شود و برای واردات این اتوبوس ها اقدام لازم صورت گیرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با ورود شهرداری ها به شناسایی واحدهای مسکونی خالی از سکنه، قانون مربوطه موفق تر و عملیاتی تر اجرا خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با اینکه امیدی به اصلاح روند فعلی شهرداری بندرعباس ندارم اما از باب وظیفه، تعهد و رایی که بر گردنم است به شهردار بندرعباس تذکر، چندین و چند باره می دهم که با منتخبان مردم صادق بوده و این روند ناصحیح را اصلاح کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۵    
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه در فضای مجازی شورای شهر را به تعلل در معرفی عضو علی البدل متهم می کنند، گفت: اینطور نیست، چرا که کمیته تطبیق طبق قانون باید در خصوص هر مصوبه ای تا 15 روز نظر نهایی را اعلام کند و فرمانداری امروز نامه ای مبنی بر معرفی عضو علی البدل ارسال کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مدیریت شهری اصفهان درخواست دارد که وزارت کشور به صورت ویژه برای تکمیل خط دو متروی این کلان شهر، تکمیل ناوگان اتوبوسرانی و افزایش دو برابری تعداد ناوگان موجود، نوسازی تاکسی های فرسوده و تبدیل موتورسیکلت های بنزینی به برقی جهت کاهش مشکلات حمل ونقلی کمک کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس شورای اسلامی استان اردبیل گفت: تخریب بافت تاریخی را به بهانه های مختلف در شهرهای استان اردبیل نخواهیم داد بلکه در احیای این بافت توجه و تمرکزی جدی داریم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به تغییرات در حوزه مدیریتی در شهرداری بندرعباس، گفت: هدف از تغییر باید به منظور بهبود و ارتقا کیفیت در سطح خدمات رسانی مناسب و مطلوب و به موقع به شهروندان بندرعباس و به نفع آنان باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
هشتاد و دومین جلسه رسمی شورای شهر بندرعباس با دستور انتخاب ریاست شورای شهر برگزار شد که با اکثریت آرای اعضا، بواشه رئیس شورای شهر بندرعباس شد.
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
صندوق های بازنشستگی که شرط سنی بازنشستگی مشمولان آن ها 60 سال و بالاتر است از مفاد این حکم مستثنی هستند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۹    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بازسازی و ارتقای سطح ایمنی بازار تهران پس از 20 سال ضروری است و باید طراحی های بهتری در این خصوص اجرا شود تا به استانداردهای لازم ارتقا یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۸    
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به درخواست از فرمانداری زنجان برای معرفی عضو علی البدل به جای عضو مستعفی شورا گفت: در این بین تعللی انجام نشده و منتظر اعلام نظر کمیته تطبیق بودیم که رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶    
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه شنبه های جهادی در راستای محرومیت زدایی از محلات در دستور کار قرار گرفته است، گفت: اجرای این طرح و شناسایی نقاط قوت محله و استفاده از ظرفیت آن، علاوه بر توزیع خدمات در ایجاد شور و نشاط اجتماعی تأثیر مثبتی خواهد داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۶    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: هدف از تصویب طرح پروژه های زودبازده، تسهیل و تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم در مناطق بوده است و از شهرداری تقاضا می کنیم اجرای این طرح را درگیر دستورالعمل ها و بخشنامه ها نکند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اختصاص رایگان زمین در برخی شهرها برای راه اندازی زائرسراها، این زائرسرا در 30 استان به بهره برداری رسید و در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی نیز این شرایط وجود دارد که اقامتگاه ها و زائرسراهایی در این منطقه راه اندازی شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر سمنان امروز (سه شنبه) استعفای خود را در صحن علنی، تقدیم شورا کرد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از پیگیری مشکلات تعطیلی پایگاه اورژانس شهر کیلان خبر داد و گفت: کمبود دی سی شوک قلبی از ضعف های اورژانس است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با نفر آباد گفت: دولت نه تنها همکاری نمی کند بلکه در مواردی چوب لای چرخ می گذارد. شهرداری پای کار آمده و تلاش خود را انجام می دهد اما شرکت آب و فاضلاب حضور ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نایب رئیس شورای اسلامی شهر رزن گفت: کماکان به فکر ایجاد و احداث فضای اختصاصی برای بانوان شهر رزن هستیم و این امر جزو مطالبات شورا نیز است و پیگیریم به بهترین نحو و با مطالعه و بررسی اقلیمی یک فضای مناسب برای بانوان رزنی ایجاد کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۴    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از وجود مغازه های موقت در محدوده بوستان دانشجو انتقاد کرد و گفت: حضور این مغازه ها دلسوزی نیست؛ بلکه این موضوع سد معبر و حرام است.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲    
رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از فعالیت مجدد پایگاه اورژانس شهر کیلان از فردا صبح خبر داد و گفت: تعطیلی اورژانس بدون هماهنگی بود و اجازه نمی دهیم نگرانی برای مردم شریف شهر کیلان ایجاد شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تا کنون تمایلی برای ثبت نام در انتخابات مجلس از سوی اعضای شورا دیده نشده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای اسلامی شهر تهران نسبت به موضوع مطرح شده برای ثبت نام فردی از اعضای شورای شهر تهران در انتخابات مجلس واکنش نشان داد. مهدی چمران در حاشیه یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران گزارشی در خصوص ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
گناوه- رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: حسین حسن زاده با کسب 6 رأی اعضای شورای اسلامی شهر گناوه، به عنوان شهردار جدید این بندر انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از استعفای دومین عضو این شورا خبر داد و گفت: این استعفا در نخستین جلسه رسمی شورا مورد بررسی قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۲    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر نصب تابلو روزشمار بهره برداری و پایان عملیات اجرایی طرح ها، آن را برای نظارت بر عملکرد شهرداری و مطالبه گری مردم موثر خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: یکی از اتفاقات خوبی که در انتصابات شاهد هستیم، تکیه به ظرفیت و توان بدنه داخلی شهرداری است که به عنوان شورای اسلامی شهر، از آن حمایت می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: باتوجه به شرایط کوهستانی استان چهارمحال و بختیاری باید اعتبارات ملی برای توسعه راه های استان افزایش یابد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: اگر به دنبال حل مشکل چندین ساله ترافیک در محدوده میدان جمهوری اسلامی هستیم چاره ای جز ایجاد تقاطع نداریم.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مشاهده شده که بخش های دیگری برای تاکسی های اینترنتی نرخ گذاری می کنند، به دستگاه های مسئول توصیه کرد تا فکری در این خصوص صورت گیرد و شورا در این خصوص اعمال نظر داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با اقداماتی که برای بازپس گیری اموال و املاک در حال انجام است، ارزش آن از 20 به بیش از 40 هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مردم باید برای اجرای طرح های شهری نظارت کنند و مطالبه گری داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
محسن محرری در هشتاد و هشتمین نشست شورای اسلامی شهر قم با دریافت رأی اعتماد دیگر اعضای شورا، جایگزین حسین اسلامی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: با توجه به نکات مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با نمایندگان مجلس، باید این موضوع را در شورای اسلامی شهر در نظر داشته باشیم که افراد مسئول در شهرداری با توجه به تمام زوایای اجرایی، لوایح را ارائه دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با اقداماتی که برای بازپس گیری اموال و املاک در حال انجام است، ارزش آن از 20 به بیش از 40 هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهردار مشهد انتصاباتی را شروع کردند و اینکه این انتصابات با تکیه بر توان و بدنه داخلی شهرداری بوده اتفاق خوبی است که ما نیز در شورا حمایت می کنیم. درخواست مهم من از شهردار حفظ فضای آرامش و شایسته سالاری در انتصابات است تا کار به شایستگان سپرده شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در دیدار با اعضای هیئت مدیره موکب خدام العتره شهرداری رشت از احداث حسینیه کارکنان شهرداری رشت در خیابان چمران این شهر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهتر است که شهرداری تهران احکام حقوقی مدیران شورا و شهرداری را بدون ذکر نام در سامانه شفافیت منتشر کند تا عموم مردم در جریان پرداخت های مدیریت شهری قرار بگیرند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با توجه اقدامات ارزنده شهرداری این کلان شهر برای حفظ و نگهداری فضای سبز، در حال حاضر این فضاها از تاب آوری بیشتری برخوردار شده است.