یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۴:۲۲Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله حیدری»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۹    
آیت الله حیدری گفت: مردمی که امروز برای لبیک گویی به ندای امام امت، ولایت و ارواح طیبه شهیدان پای صندوق های رای آمدند بدانند که با این کار حماسه ای بزرگ در حال ساختن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۰    
ایسنا/خوزستان نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حل مشکلات عمومی کشور مثل مسائل معیشتی و رفاهی، تنها با تشکیل دولت قدرتمند، انقلابی و حزب اللهی و جوان امکان پذیر است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۹    
آیت الله حیدری گفت: یکی از مهمترین مشکلاتی که امروز به دلیل ناکارآمدی برخی از مدیران ایجاد شده، ضعف اقتصادی است و قطعا حضور گسترده مردم و انتخاب شخص اصلح می تواند بخش عمده از مشکلات اقتصادی را برطرف کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از مردم برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۳    
آیت الله حیدری گفت: مقاومت اسلامی که امروز پیروزی های گسترده ای را در سطح جهان به ارمغان آورده، مولود تفکرات بزرگ امام خمینی (ره) است و شاگردان امام خمینی (ره) با قدرت در حال حرکت روبه جلو هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت به دولتی نیاز داریم که بر اساس تفکر الهی، حکمت حکیم انقلاب را قطب نمای استراتژی خود قرار دهد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
خوزستان - آیت الله حیدری گفت: شرکت در انتخابات، مشارکت برای ایجاد تغییر، پیشرفت کشور و تغییر مدیرانی که دچار فساد و ناکارآمدی هستند؛ بنابراین نباید صندوق ها خالی بماند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت: عشایر ما با تبعیت از ولایت و اسلام تا به حال سرآمد بودند و با ذکاوت و درایت بسیاری از توطئه های دشمن از جمله تفرقه را نقشه برآب کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خوزستان - آیت الله حیدری گفت: با صراحت اعلام می کنیم که بر سر غائله انتقال آب سازش نمی کنیم و تا تحقق حقوق مردم از پا نمی نشینیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت: با تغییر دولت ها، مطالبه مردم یعنی توقف طرح های انتقال آب از سرشاخه ها و رعایت پیوست محیط زیستی در صنایع تغییر نمی کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خوزستان - آیت الله حیدری گفت: با وجود توطئه های مختلف دشمنان در ناامن جلوه دادن کشور به ویژه در استان، اما شاهدامنیت مطلوبی در این استان هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۸    
رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس به مناسبت عید سعید فطر با آیت الله شفیعی و آیت الله حیدری نمایندگان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۴    
خوزستان - آیت الله حیدری گفت: معایده از طریق تلفن همراه و فضای مجازی صورت گیرد تا ضمن جلوگیری از شیوع کرونا شاهد غم و اندوه خانواده ها نباشیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت:افراد و جریان هایی همچون القاعده، داعش و طالبان که در مناطق مختلف میلیون ها انسان را از مسلمان و غیر مسلمان به شهادت رساندند، هدفی جز تامین منافع آمریکا ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت: با توجه به شیوع کرونا می توان تبریک عید فطر را از طریق فضای مجازی انجام داد و از این طریق احساسات و عواطف خود را بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۸    
حیدری از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار جهت ساماندهی بخش نسخ خطی و سنگی کتابخانه عمومی آیت الله حیدری ایلام خبر داد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۰    
آیت الله حیدری شکل گیری جبهه مقاومت اسلامی در منطقه را از برکت روز جهانی قدس دانست و گفت: پاسداشت روز قدس و آرمان های فلسطین به هیچ وجه فراموش نخواهد شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۷    
آیت الله حیدری گفت: حضور افراد صلاحیت دار، متعهد، متخصص، دلسوز و پیگیر در شورای اسلامی شهر و روستا می تواند بستر مناسبی را برای توسعه شهر ها و روستا ها ایجاد کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۷    
خوزستان - آیت الله حیدری گفت: انتخابات 1400 سنگ بنای محکمی برای دهه پنجم انقلاب است به گونه ای که می توانیم گام دوم انقلاب را با قدرت و بصیرت مضاعف ادامه دهیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۳    
آیت الله حیدری با اشاره به بروکراسی طولانی ادارات برای دریافت استعلام های یک کسب و کار تولیدی گفت: مجلس با وضع قوانینی در جهت کاهش بروکراسی اداری گام بردارد علاوه بر این دولت با طرح های مختلفی زمینه پشتیبانی از تولید را فراهم کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۸    
آیت الله حیدری کانون های مساجد را بستری انسان ساز جهت تقویت بنیه علمی و فکری نوجوانان و جوانان دانست و گفت: برای رونق بخشی کانون های مساجد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان فرهنگی باید توجه جدی به این مراکز داشته باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت: در ارتباطات دوستی با عراق و ایران علاوه بر توجه ویژه به عتبات و مناسبات اربعین و مسائل پیرامون آن دشمن تلاش می کند بین این دو ملت جدایی افکند و سفر رییس قوه قضاییه به عراق برای ترمیم شکاف هایی که دشمنان به دنبال آن هستند و بحث وحدت هرچه بیشتر فوق العاده اهمیت دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۲    
آیت الله حیدری استقامت و عقلانیت را پیام مهم حضور متفاوت مردم در راهپیمایی22 بهمن دانست و گفت: در سال های گذشته شاهد بودیم که مردم دوشادوش هم این روز را گرامی می داشتند اما امسال به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا مجبور به برگزاری راهپیمایی خودرویی شدند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت ایام دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه (س)روز سه شنبه جشن با شکوهی با عنوان فجر فاطمی با همت حوزه 4 بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه امام حسین (ع) با حضور آیت الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در خبرگان رهبری در سالن مراسمات طلاییه اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 اهوازبرگزار شد
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۵    
آیت الله حیدری با بیان اینکه آینده روشنی برای نظام اسلامی پیش بینی می شود، گفت: نظام ایران برخلاف توطئه های داخلی و خارجی در مسیر ارزش های خود حرکت می کند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خوزستان - آیت الله حیدری گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی اگر عزت پیدا کرده مرهون خون پاک شهدایی است که در عرصه های مختلف برای دفاع از اسلام و انقلاب جانفشانی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۱    
آیت الله حیدری با اشاره به اینکه شهدا بزرگان این امت هستند و ما وام دار آنها هستیم گفت: ما باید همچنان راه پرنور شهدا را دنبال کرده و آن را ادامه دهیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حیدری با بیان اینکه مشکلات کشور در سایه حاکمیت یک دولت جوان انقلابی رفع می شوند گفت: مردم باید در انتخابات سال آینده، دولتی جوان و انقلابی که درد محرومیت را چشیده و در خدمت اسلام، انقلاب و مردم بوده باشد را انتخاب کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۱    
خوزستان - آیت الله حیدری گفت: مسؤولان باید از گذشته عبرت بگیرند و شعار مذاکره با آمریکا را ندهند و با در پیش گرفتن مواضع انقلابی ماه های آخر دولت خود را رو سفید کنند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله دکتر محسن حیدری در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر مرحوم آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵    
آیت الله حیدری بر لزوم حفظ و نهادینه کردن فرهنگ شهادت طلبی برای نسل های فعلی و آینده تاکید کرد و گفت: با این اقدام امنیت کشورمان تا ابد حفظ خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۳    
آیت الله حیدری با بیان اینکه اگر در حال حاضر مردم نارضایتی دارند به دلیل تبعیض های مدیران غیرانقلابی است گفت: نگاه و عملکرد انقلابی در مسائل از ویژگی های مکتب شهید سلیمانی است که امیدواریم در آینده کشور را مدیران تربیت شده در این مکتب اداره کنند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز رحلت عالم مجاهد آیت الله شیخ عبدالرحمن حیدری ایلامی پایگاه خبری شمانیوز متنی را منتشر کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۷    
آیت الله حیدری گفت: ولایت فقیه عمود خیمه نظام مقدس جمهوری اسلامی و از ضروریات مسلم مذهب است که همه قوا به آن معتقدند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حیدری نقش تحریم ها در بروز مشکلات اقتصادی را کمتر از سی درصد دانست و گفت: مدیریت ناصحیح و عدم نظارت بر بازار سبب اصلی گرانی های افسار گسیخته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۸    
آیت الله حیدری گفت: دشمنان با به شهادت رساندن محسن فخری زاده کشور ایران و در واقع بشریت را از چنین عنصر برجسته علمی و فداکاری محروم کردند گفت: از طرفی دیگر شهادت این دانشمند بزرگ خون تازه ای به رگ های انقلاب اسلامی وارد کرده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵    
خوزستان - آیت الله حیدری آل کثیر گفت: از طلاب فاضل و انقلابی در حوزه های علمیه گرفته تا پزشکان متخصص و حاذق جوان همه بسیجی اند و آینده انقلاب اسلامی به بسیج تعلق دارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۵    
خوزستان - حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در خصوص وظایف مسؤولان در زمینه اقتصادی و برجام گفت: توصیه ای که در طی برجام به آن تاکید شده بود نگاه به ظرفیت های داخلی است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت:به بهانه آب شرب، انتقال آب انجام می شود،ما بخیل نیستیم که استان های دیگر آباد و سرسبز شوند ولی کدام دولت عاقل و عالم این مسئله را بپذیرد به بهای به خاک سیاه نشاندن منطقه ای، یک استان دیگر را آباد کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۷    
آیت الله حیدری انتقال آب کارون را مانعی در اجرای طرح 550 هزار هکتاری و آبادانی خوزستان دانست وگفت: با احیای این زمین ها خوزستان به تنهایی می تواند مواد غذایی کل کشور را تامین کند اما انتقال آب باعث می شود جلوی تحقق این ایده مقام معظم رهبری گرفته شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم روز گذشته در مورد آنچه برخورد نامناسب بعضی از حوزویان با نظرهای غیرمشهور بعضی از فقها توصیف کرده، بیانیه ای منتشر کرد. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۱    
یکی از مخاطبان انصاف نیوز با نام مسلم در کامنتی ذیل خبر نقدی به بیانیه ی آیت الله اراکی علیه آیت الله حیدری نوشت: 1- شیخ میرزاحسین نوری معروف به محدث نوری صاحب مستدرک الوسایل ، که امروز مورد تفاخر حوزه است، در سال 1292 ه ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۱    
خوزستان - آیت الله حیدری گفت: کشور ایران با همه مشکلات موجود در حال پیشرفت و فتح قله های جدید است و از سوی دیگر آمریکا هر روز به افول خود نزدیک تر می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۲    
تهران - آیت الله حیدری با بیان اینکه تقریب بین مذاهب به وسیله گفت وگو و گفتمان علمی هدفمند در جوی آرام و برادرانه محقق می شود، گفت: بسیاری از اختلافات سوء تفاهم است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۰    
یکی از مخاطبان انصاف نیوز به نام مهدی در کامنتی ذیل خبر نقدی به مواجهه ی آیت الله اراکی با آیت الله حیدری نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم بحث شیعه و سنی صرف نظر از مباحث اعتقادی و کلامی، مبحثی کاملا حکومتی و سیاسی است ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۳۵    
سرویس سیاسی انصاف نیوز: آیت الله سیدکمال الحیدری، هدف جدید جامعه مدرسین حوزه علمیه ی قم است. ماجرا ابتدا با بیانیه ی آیت الله اراکی علیه آیت الله حیدری آغاز شد و در فاز بعدی به بیانیه ی رسمی جامعه مدرسین رسید که روز گذشته با امضای آیت الله محمد یزدی منتشر شد ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت: موضع رسمی جمهوری اسلامی در دنیا مشخص است اما جز وظایف دولت و حداقل توقع مسلمانان از جمله ملت شریف ایران اقدام قاطع نسبت به گستاخی مکرون رئیس جمهور فرانسه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۴۷    
آیت الله حیدری با بیان اینکه مهدویت یک عنصر و محور مشترک میان امت اسلامی است گفت: همانطور که کعبه، قرآن و پیغمبر اکرم (ص) را داریم، باید بدانیم امت اسلامی بدون وحدت هرگز نمی تواند به اهداف عالیه خود دست یابد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۲۱    
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان قیاس مواجهه امام صادق و ابن ابی العوجاء با مواجهه آیت الله اراکی و سید کمال حیدری نوشت: ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خوزستان - آیت الله حیدری، نماینده مجلس خبرگان رهبری در ابراز انزجار از سخنان تکفیری و تفرقه افکن سید کمال حیدری، بیانیه ای صادر کرد.