شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۲:۵۸Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون»

می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در توئیتی بر انتفاع عملیاتی کشور از لغو کامل تحریم ها تاکید کرد.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس نتیجه نشست این کمیسیون برای حل مشکل تعیین مبلغ بازنشستگی کارگران معدن زغال سنگ البرز غربی را تشریح و بر پیگیری سریع آن از سوی مجلس، تأکید کرد.
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فارس: شهر وین از روز سه شنبه 24 فروردین ماه برای دومین بار طی دو هفته اخیر میزبان هیأت های ایران و گروه 1+4 (آلمان، فرانسه ، روسیه، چین و انگلیس ) و با حضور نماینده اتحادیه اروپا برای دور جدید گفت وگوها در چارچوب کمیسیون مشترک برجام در حوزه رفع تحریم ها و مسائل هسته ای بود. ...
مطابق حکم کمیسیون تلفیق، سازمان برنامه و بودجه و وزارت اقتصاد موظف است در سال 1400 برای هر یک از باشگاه های استقلال و پرسپولیس، مبلغ 100 میلیارد تومان از منابع حاصل از واگذاری دو باشگاه، به حساب خاصی از وزارت ورزش و جوانان برای پرداخت بدهی آن ها پرداخت شود.
همشهری   ۲ ساعت پیش    
مجتبی توانگر - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شاخص کل بورس از ابتدای سال جاری تا اواسط هفته گذشته حدود 6درصد افت داشته است. شاخص هم وزن نیز طی همین دوره یک درصد افت داشته است. این به معنای آن است که بیشترین افت در سال جاری مربوط به شرکت های بزرگ بازار سرمایه است. ...
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
امیرهوشنگ امینی رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و انگلیس در اخبار آمده بود که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی برای اصلاح قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات و الحاقات بعدی آن طرحی را با امضای بیش از 55 نماینده تهیه و برای بررسی و تصویب به هیات رئیسه مجلس ارائه ...
شعار سال   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گفته نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی طرح پشتیبانی و رفع موانع تولیدات کشاورزی به زودی به صحن ارائه خواهد شد و مصوبات این ستاد از نظر قانونی لازم الاجرا خواهد بود و می تواند زمینه صادرات محصولات کشاورزی و افزایش تولید داخل را فراهم کند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- رئیس هیات روسیه در مذاکرات برجام، پس از رایزنی های فشرده ای که ظرف روزهای گذشته در وین بین اعضای این توافق در جریان بوده، می گوید که گفت وگوها برای احیای برجام در پایتخت اتریش ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس: میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین اتریش شامگاه جمعه گفت که کار درباره احیای توافق هسته ای فردا نیز در وین و تحت نظارت کمیسیون مشترک برجام ادامه خواهد یافت . ...
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین اتریش شامگاه جمعه گفت که کار درباره احیای توافق هسته ای فردا نیز در وین و تحت نظارت کمیسیون مشترک برجام ادامه خواهد یافت .
شعار سال   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی گفت: مشکلات صنعت خودرو تو در تو و پیچ در پیچ است. شرکت های بزرگی هستند که خودشان سهامدار خودشان هستند و یک فساد عظیمی در آن ها شکل گرفته. درست کردن صنعت خودرو یک اراده اساسی می خواهد که در وزارت صمت وجود ندارد.
کیهان   ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دستگاه اجرایی باید در دست کسی باشد که به نظریه مقاومت اعتقاد دارد گفت: در حوزه اقتصاد عده ای خبر از رفع مشکلات ظرف 100 روز را دادند، آیا محقق شد؟ همان طور که با پررویی گفتند اگر رئیسی بیاید دلار 5 هزار تومان می شود اما امروز از دلار 25 هزار تومانی سخن می گویند!
معدن24   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بهرام شکوری با اشاره به مطالبات دولت از فعالان حوزه معدن اظهار کرد: 98.3 درصدی معادن کشور در دست بخش خصوصی است و بخشی از مطالباتی دولت از معادن مربوط به قرارداد های دولتی با این بخش است که در صورت عدم پرداخت ادامه همکاری امکان پذیر نخواهد بود. ...
مهر: محمد لاهوتی با اشاره به ابلاغیه جدید بانک مرکزی در خصوص روش های بازگشت ارز صادراتی 1400، اظهار داشت: از سال 97 موضوع تعهد ارزی صادرکنندگان به یک چالش جدی بین دولت و فعالان اقتصادی در عرصه صادرات و صادرکنندگان تبدیل شده و چندین و چند بخشنامه پی در پی از سوی بانک مرکزی صادر شد که به دلیل ...
سخنگوی کاخ سفید جمعه در کنفرانس خبری گفت که واشنگتن گام ایران در غنی سازی 60درصدی اورانیوم را جدی می گیرد.
ریواس جنوب   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
لازم به توضیح است هاشمی پور در کارنامه کاری خود نایب رئیسی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در دوره دهم و مسئولیت اجرایی بسیاری از پروژه های مهم کشور را دارد که از تجارب فراوان و ارزشمندی در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی برخوردار است . ...
پانا   ۶ ساعت پیش    
تهرات(پانا)-در آستانه بیست و دومین سال تأسیس سازمان دانش آموزی و به مناسبت 22 سال سیاست گذاری در حوزه نظام تعلیم و تربیت کشور؛ نشست همکاری و هم اندیشی بین کمیسیون های کشوری و کمیسیون های مجلس دانش آموزی شهر تهران برگزار می شود. ...
بسیج   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: تخلف و کوتاهی وزارت نیرو در خصوص تخصیص آب برای فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری خوزستان توسط رئیس کمیسیون اصل 90 ثابت شد.
شعار سال   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:مشکل آنجاست که مافیای اقتصادی سقط جنین که در سال های گذشته منافع مالی قابل توجهی را به دست آورده، توانسته با جاانداختن روایت غلطی از این طرح، ذهن جامعه پزشکی را خدشه دار کند.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه شنبه هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون بهداشت مجلس حضور می یابد.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
بحث و بررسی در حوزه وظایف و ماموریت های کمیسیون در تحقق شعار سال در دستور کار هفته جاری کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
قزوین -ایرنا - دبیر کمیسیون بهداشت و نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: کرونا با آمار صعودی مبتلایان و فوتی ها به یک سونامی وحشتناک تبدیل شده و با توجه به وضعیت فعلی از مسوولان کشوری درخواست قرنطینه مناطق پرخطر قزوین را داریم.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند همکاری ایران - چین نظام تحریم را متزلزل می کند، گفت: تهران و پکن با امضای این توافق، شکست سیاست های تحریمی را به آمریکا یادآور شدند.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
وزیر نفت هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش مجلس حضور می یابد.
اسپوتینگ روسیه   ۸ ساعت پیش    
نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی از تمرکز اعضای کمیسیون مشترک برجام بر موضوع بازگشت به اجرای کامل این توافق خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
تهران- ایرناپلاس- در ادامه حمله و تاخت و تاز به دولت، معدودی از نمایندگان مجلس، اتهام موج چهارم فراگیری کرونا را متوجه شخص رئیس جمهوری دانسته و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای سرگشاده خواستار برخورد قضایی با وی شده است!
پرسش   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در جلسه روز پنجشنبه کمیسیون مشترک برجام تبادل نظرات بسیار سختی داشتند، اما همه آنها توافق کردند که پیش روند. اگرچه هنوز اختلافاتی داریم، اما این منافع مشترک را داریم که باید به جلو حرکت کنیم و باید این روند را تسریع کنیم تا در اسرع وقت به نتیجه برسیم.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح جهش تولید و تامین مسکن جلوی افزایش قیمت در سال جاری را گرفته و به دلیل برقراری ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا موجب کاهش قیمت مسکن خواهد شد.
خبر خودرو   ۹ ساعت پیش    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تولید پایه و اساس اقتصاد مقاومتی است و تجربه نشان داده در شرایط جنگ اقتصادی، باید برای مسئله تولید اهمیت ویژه ای قائل باشیم.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: نظارت صحیح بر خرید و توزیع روغن وجود ندارد و ارز 4200 تومانی محل اصلی فساد در این زمینه است.
یکتا پرس   ۹ ساعت پیش    
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی امروز (جمعه) از ادامه نشست دیروز کمیسیون مشترک برجام در وین در غالب رایزنی های غیر رسمی خبر داد.
پرسش   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در رابطه با حادثه خرابکاری در سایت هسته ای نطنز گفت: حادثه نطنز با همکاری رژیم صهیونیستی و برخی کشورها و با استفاده از تکنولوژی غرب اتفاق افتاد ...
افکار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین که کشورش را در گفت وگوهای برجامی در این شهر نمایندگی می کند، در توییتی از ادامه نشست دیروز کمیسیون مشترک برجام در غالب رایزنی های غیر رسمی خبر داد.
قرار است امروز گفت وگوهای فنی به صورت دو و چندجانبه در سطوح مختلف میان طرف ها ادامه یابد. رایزنی های تیم مذاکره کننده ایرانی و اعضای 1+4 همچنان در وین در جریان است قرار است امروز گفت وگوهای فنی به صورت دو و چندجانبه در سطوح مختلف میان طرف ها ادامه یابد. ...
ایستنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هیچ منع قانونی برای فروش داروهای غیرنسخه ای در فروشگاه های آنلاین نیست. این در حالی است که روز دوشنبه سخنگوی سازمان غذا و دارو در یک توییت گفت که فروش دارو و اقلام غیردارویی قابل فروش در داروخانه های آنلاین در سایر فروشگاه های آنلاین مجاز نیست ...
نمایندگان هیات ایرانی حاضر در مذاکرات کمیسیون مشترک برجام با تروئیکای اروپایی دیدار کردند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: در موضوع حد نصاب کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس برای تصمیم گیری درباره ارائه گزارش استنکاف رییس جمهوری تشکیک وجود دارد و این کمیسیون باید صورتجلسه خود را منتشر شد.
دولت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی مذاکره کننده ارشد ایران با تاکید براینکه ما فرصتی برای مذاکرات فرسایشی نداریم و مایل به مذاکرات فرسایشی هم نیستیم، تصریح کرد: باید در عمل ببینیم که برای رسیدن به توافق یک شتاب مقبول و معقول وجود دارد. ...
برترین ها / دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۱۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: نشست کمیسیون مشترک برجام که از ساعتی پیش در گرندهتل وین آغاز شده بود، دقایقی پیش پایان یافته و قرار شد گفت وگوهای فنی در نشست های کارشناسی ادامه یابد. ...
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
سیدعلی آقازاده دافساری در گفت وگو با میزان، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مقطع انتخابات، مقطعی است که به تعیین سرنوشت اجتماعی می انجامد و مردم باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند. ...
خبرهای فوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبرمهم: یک عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: امروز اولویت کشور بحث معیشت و اقتصاد مردم، و... است، نه صدای شجریان یا موضوعی که به جای اولویت واقعی جا می زنند.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به لایحه رتبه بندی معلمان گفت: لایحه ای که دولت تحت عنوان رتبه بندی معلمان تقدیم مجلس شورای اسلامی نموده آرمان های کلی و دست نیافتنی است.
سلام نو   ۱۰ ساعت پیش    
سید عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران که در وین اتریش حضور دارد در گفتگویی با شبکه پرس تی وی جزئیات این نشست را تشریح کرد.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: ریاست سازمان انرژی اتمی باید در خصوص حضور برخی افراد رانده شده در مسئولیت امنیت این سازمان پاسخگو باشد.
ایرنا: اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای اعلام کرد که نشست کمیسیون مشترک برجام روز پنجشنبه 26 فروردین در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزارت های امور خارجه ایران و گروه 1+4 به صورت حضوری در وین برگزار می شود. ...
معاون وزیر امور خارجه نشست امروز کمیسیون مشترک برجام را بسیار جدی و چالشی خواند و گفت: اروپایی ها باید جدیت را در مذاکرات نشان دهند.
صبح قزوین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون بهداشت مجلس گفت: به شدت از تعطیلی سیاسی طرح شهید سلیمانی انتقاد دارم؛ چراکه متاسفانه برخی از نگرش های سیاسی در مدیریت کشور منجر به مسکوت ماندن یا نیمه تعطیل شدن طرح شهید سلیمانی از بهمن ماه تاکنون شده است.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
حسینی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تسهیل مناسبات اقتصادی، کاهش موانع سر راه تولید از نظر تسهیل صدور مجوزها و ارتقا و تقویت مالی تولید از اقداماتی است که کمیسیون جهش تولید دنبال می کند.