پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۲۰:۳۸Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون»

خبرگزاری فارس   ۵ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: بخش کشاورزی 3 برابر حجم سرمایه گذاری خود به بخش صنعت و خدمات یاری می رساند.
خبرگزاری فارس   ۲۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان درنشست رؤسای اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، از اقدامات رؤسای کمیسیون های کشاورزی اتاق های بازرگانی در راستای ایجاد فراکسیون اتحاد برای توسعه پایدار، حمایت کرد.
رویش افکار   ۳۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
احسان قاضی زاده هاشمی نماینده فریمان در مطلبی در صفحه توییتر خود با اشاره به صحبت های رییس جمهوری درباره استفاده نکردن از بازنشستگان در انتصابات نوشت: اینجانب به عنوان طراح قانون منع بکارگیری بازنشستگان ضمن تشکر از مواضع رئیس جمهور محترم در عدم به کارگیری بازنشستگان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه بیش از 76 درصد معادن مرند غیرفعال هستند، بر ضرورت تکمیل زنجیره ارزش افزوده معادن برای تقویت اقتصاد و اشتغال مرند تاکید کرد.
دیار میرزا   ۱ ساعت پیش   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از نهایی شدن لایحه رتبه بندی معلمان هم زمان با مهرماه آغاز فصل بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: این لایحه مهم بالاخره پس از بحث های کارشناسی متعدد راهی صحن علنی مجلس شد و از امروز نمایندگان 10 روز فرصت دارند تا پیشنهادات خود را در سامانه قوانین مجلس برای طرح ...
خبرهای فوری   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرمهم: معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست کمیسیون مشترک برجام را برعهده دارد، گفت که اعضای این توافق و آمریکا درباره ضرورت ازسرگیری سریع مذاکرات وین، از نقطه ای که در دور ششم به پایان رسید، اتفاق نظر دارند.
آقای خبر   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون رمز ارزو بلاکچین سازمان نظام صنفی رایانه ای تاکید کرد: اگر 3400 مگاوات برق در اختیار کمیسیون رمز ارز قرار بگیرد تعهد می دهم که این کمیسیون می تواند سالیانه 250 تا 300 هزار میلیارد ریال درآمد برای دولت ایجاد کند. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
لندن – ایرنا – معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست کمیسیون مشترک برجام را برعهده دارد، گفت که اعضای این توافق و آمریکا درباره ضرورت ازسرگیری سریع مذاکرات وین، از نقطه ای که در دور ششم به پایان رسید، اتفاق نظر دارند.
برترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
انتخاب: فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی می گوید مدیریت تیم مذاکرات وین احتمالا برعهده دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی خواهد بود، اما یکی از معاونان امیرعبداللهیان در راس هیات مذاکره کننده خواهد بود. ...
ایسنا: وزارت خارجه فرانسه از ایران خواست تا هرچه سریعتر به مذاکرات وین درخصوص احیای توافق هسته ای بازگردد. وزارت خارجه فرانسه روز پنج شنبه از ایران خواست در صورتی که حسن نیت دارد به مذاکرات درخصوص احیای برنامه جامع اقدام مشترک بازگردد. ...
فوت وفن   ۲ ساعت پیش    
این موضوع در پیش نویس قانونی که روز پنجشنبه 23 سپتامبر (یکم مهر) ارائه شد، مطرح شده و از هم اکنون مخالفت شرکت آمریکایی اپل را برانگیخته است. دستورالعمل پیشنهادی اجرایی اتحادیه اروپا که باید توسط نمایندگان پارلمان اروپا و کشورهای عضو تأیید شود، با هدف هماهنگ سازی درگاه های شارژ تلفن های هوشمند ...
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با پایان یافتن بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان که با لحاظ تغییراتی اساسی در قانون آیین نامه داخلی مجلس برای نخستین بار مجوز علنی شدن و پخش زنده جلسات کمیسیون ها و الزام به انتشار آرای نمایندگان درباره طرح ها و لوایح به تفکیک موافق، مخالف، ممتنع و بدون رای و الزامی شدن انتشار گزارش سفر ...
نماینده   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور گفت: سخنان آیت الله رئیسی در سازمان ملل نه به سیاست های اشتباهی است که دولت هشت سال گذشته آن را دنبال کرده و متأسفانه بارها به طرف غربی به صورت خوشبینانه نگاه کردند.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: هفته آینده در نشست ویژه ای با حضور مسئولین ذی ربط دلایل افزایش قیمت لبنیات، برنج و تخم مرغ در روزهای اخیر را بررسی می کنیم.
رکنا   ۲ ساعت پیش    
رکنا: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از احیای مذاکرات تا پیش از نوروز امسال خبر داد.
رجا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس: برای ما ابهام بزرگی است از حضور آقای آقامحمدی که مسئولیتی در قبال کارهای خود قبول نمی کند و نمی دانیم چه کسی باید جوابگوی کارهای این شخص باشد.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به جلسه رونمایی از گزارش تفریغ بودجه سال 99 در دیوان محاسبات گفت: دولت سابق بدهی ها را با بدهی و اوراق را با اوراق جبران کرده، روشی که نادرست است.
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس، به نقل از رویترز، اگر چه اپیک گمیز در برابر اپل یک پیروزی اولیه به دست آورده و انحصار این شرکت در زمینه اخذ کمیسیون از اپلیکیشن های ثالث و امکان وادار کردن آنها به استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه ای اپل را از بین برده ...
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: همه گروه های درآمدی از پرداخت یارانه نقدی (یارانه آشکار) برخوردار می شوند و این مغایر با ارتقای عدالت اجتماعی است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس کابینه موقت طالبان امروز در حکمی ملا عبدالغنی برادر را به ریاست کمیسیون رسیدگی به امنیت کابل منصوب کرد.
نماینده   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به بیان توضیحاتی درباره حواشی مطرح شده پیرامون افزایش قیمت حامل های انرژی در بودجه سال بعد پرداخت.
نماینده   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، رتبه بندی معلمان و آموزش حضوری را از اولویت های وزیر جدید آموزش و پرورش دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
مقامات طالبان اعلام کردند که پس از دریافت شکایت هایی مبنی بر ناامنی کابل، کمیسیونی برای تامین امنیت این شهر ایجاد شده است.
اسب بخار پرس   ۴ ساعت پیش    
در حالی که، طی روزهای اخیر شایعه های بسیاری در خصوص تغییر مدیران خودروسازان بزرگ کشور بیش تر از گذشته شده است، یک عضو کمیسیون صنایع و معدن مجلس یازدهم معتقد است: تغییرات مدیران خودروسازی خیلی به اصل موضوع کمک نمی کند، بلکه پیش از آن، تفکرمان باید عوض شود. ...
جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اشاره به نقش برجام در معادلات غرب با ایران و همچنین نقش آن در مناسبات منطقه از احیای مذاکرات تا پیش از نوروز امسال خبر داد.
عباس جبالبارزی اظهار داشت: هنوز برنامه ای از وزیر نیرو یا نفت در این مورد نشنیده ایم، یکی از مسائل رفاهی مهم جامعه این است که در جامعه اشتغال به وجود بیاید، بخش صنعت و کشاورزی هم باید کار کند تا مردم بتوانند در رفاه باشند. من برنامه ای در جهت تامین برق و گاز واحدها ندیده ام.
تقریب   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایران اسلامی در جنگ تحمیلی با برخورداری از رهبری توانمند و دوراندیش و با حداقل امکانات و نیز با ملتی بسیار دلسوز، توانمند و مقاوم، باعث شد که برای نخستین بار در طول تاریخ حتی یک وجب از خاک کشورمان به بیگانگان واگذار نشود.
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عضو کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهدمقدس گفت: براساس تصمیم ستاد بازآفرینی کل کشور، دستگاه های دولتی و شرکت بازآفرینی شهری مکلف شدند که 4 هزار میلیاردتومان در حاشیه شهر مشهد پروژه اجرا کنند.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی در بیست و دومین نشست کمیسیون خود با ایجاد 7 دوره آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی و تأسیس 2 مرکز غیردولتی موافقت کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران ظرفیت های سیاسی اقتصادی اجتماعی و فرهنگی گسترده ای دارد و پذیرش عضویت دائم ایران در سازمان همکاری های شانگهای قدرت آن را افزایش می دهد.
افکار نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه نیز در این دیدار ضمن استقبال از ارتقای سطح ریاست کمیسیون مشترک دو کشور، اظهار داشت: از سوی ترکیه نیز معاون رئیس جمهور مسئول کمیسیون می شود.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای ششم شهر در کنار مدیریت شهری جدید تبریز که منتخب این شورا بوده و در رابطه با آن مسئول است، باید تبریز را به جایگاه واقعی این شهر در سطح ملی و بین المللی برسانند.
رشت 20   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از تسنیم، جبار کوچکی نژاد با بیان اینکه مجلس برای افزایش تولید و اشتغال دو قانون مهم را در دستور کار دارد اظهار داشت: قانون امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی یکی از این قوانین و در اشتغالزایی مؤثر است. ...
وزیر امور خارجه کشورمان تلاش برای توسعه روابط اقتصادی را از اولویت های اصلی روابط تهران بوداپست دانست و پیشنهاد برگزاری کمیسیون مشترک در اولین فرصت و تهیه نقشه راه روابط را ارائه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره اظهارات سخنگوی شورای نگهبان گفت: پس از اعلام رسمی نظر شورای نگهبان به مجلس، می توان به صورت دقیق درباره ابهامات و ایرادات گرفته شده اظهار نظر کرد.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گفته یک منبع آگاه کمیسیون اتحادیه اروپا قصد دارد فردا قانونی را برای ایجاد یک شارژر یکسان برای تمام موبایل ها، تبلت ها و هدفون ها پیشنهاد کند. چنین اقدامی احتمالاً روی فعالیت های اپل بیشتر از رقبایش تأثیر می گذارد.
اعتدال   ۵ ساعت پیش    
از ابتدای آغاز به کار دولت سیزدهم بحث انتقال پرونده هسته ای از وزارت امور خارجه به شورای عالی امنیت ملی مطرح شد. تجربه ای که پیش از این در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد نیز مسبوق به سابقه بود. ...
رییس مجلس با بیان این که امروز طرح رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون بررسی می شود و 10 روز آینده به صحن می آید ، افزود: شب گذشته لایحه رتبه بندی معلمان در سامانه مجلس بارگذاری شده است.
شعار سال   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید ایرادات و ابهامات شورای نگهبان به مصوبه مجلس درباره واردات خودرو در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد تا به سرعت برطرف و با رای مجلس برای تایید مجدد به شورای نگهبان ارسال شود.
ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس در مجمع ملی مطالبه گران حوزه خصوصی سازی گفت: از آقامحمدی خواستیم بخاطر سیاست شکست خورده درباره بورس عذرخواهی بکند، اما گفت به من ربطی ندارد ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان این که امروز طرح رتبه بندی فرهنگیان در کمیسیون بررسی می شود و 10 روز آینده به صحن می آید ، افزود: شب گذشته لایحه رتبه بندی معلمان در سامانه مجلس بارگذاری شده است.
کرج رسا   ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج به نقل از روزنامه همشهری، با ایرادات تازه شورای نگهبان به طرح مجلس برای واردات مشروط و بدون انتقال ارز خودروهای خارجی، این طرح برای چندمین بار به کمیسیون صنایع مجلس عودت داده شد. ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز حتی یک ریال هم در قالب قانون مالیات بر خانه های خالی به حساب خزانه کشور واریز نشده است.
ایمنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون حمل و نقل و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از مباحث مورد نظر شورای شهر در حوزه ترافیک پروژه تراموا است که می تواند کمکی برای ناوگان حمل و نقل کلانشهر اصفهان در کنار مترو، اتوبوس و تاکسی باشد.
نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، افزود: تخلف در مجموعه عطاری ها موجب نگرانی شهروندان و جامعه شده است و باید برای این مهم چاره اندیشی کرد. وی با بیان اینکه هم اکنون 121 عطاری در استان بدون مجوز مشغول فعالیت هستند، اظهار [...]
تجارت گردان   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تجارت گردان – رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مصوبه مجلس درباره واردات خودرو با ظرفیت سازی، شرایطی فراهم می کند که از ارز حاصل از صادرات خودرو، بتوان خودرو وارد کشور کرد، گفت: هرچه در بازار رقابت بیشتر شود، کیفیت تولید داخل افزایش می یابد ...
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی کریمی از بررسی خارج از نوبت لایحه رتبه بندی پس از اعمال اصلاحات در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و گفت: تلاش ما این است که مجلس یازدهم با تصویب رتبه بندی در صحن علنی، هدیه ای ماندگار به معلمان تقدیم کنند.