شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۰۲May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون»

خانه ملت   ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه افرادی که می پندارند چاره حل مشکلات صنعت خودرو، واردات است، اشتباه می کنند، گفت: بازار خودرو کشور انحصاری نیست.
خانه ملت   ۴۲ دقیقه پیش    
یکی از گام های مهم مجلس برای توسعه شرکت های دانش بنیان، تحقق شعار سال و قطع وابستگی به اقتصاد نقتی، تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان بود که با محوریت کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری و رأی قاطع نمایندگان مجلس به تصویب رسید و امروز دولت باید برای اجرای درست و صحیح این قانون مترقی اقدام عملی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۴۵ دقیقه پیش    
گروه استان ها - عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه روش خوداظهاری و اظهارات کارشناسان صمت استان ها روش درستی برای محاسبه درآمد معادن نیست، گفت: حقوق دولتی باید سامانه ای انجام شود.
خانه ملت   ۴۶ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: بدون شک کاخ سفید درصدد دستیابی به توافقی نارس است تا بتواند در آینده نسبت به نقض آن اقدام کند.
نماینده   ۴۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به سفر رییس جمهور به عمان گفت: سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی به کشور عمان راهبردی و استراتژیک است.
ایرنا   ۴۹ دقیقه پیش    
اردبیل - ایرنا - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: 900 هزار کارگر فصلی و ساختمانی تا 2 سال آینده تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
تدبیر و امید   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کانون ریزگردها به دلیل خشکسالی های پی در پی به اطراف تهران رسیده است، گفت: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تمامی ابزارهای نظارتی خود برای حل مشکل گرد و غبار در کشور استفاده می کند و ما حداکثر فشار خود را به دستگاه های متولی می آوریم تا به نقطه ...
خانه ملت   ۵۱ دقیقه پیش    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مسئله ریزگردها را نمی توانیم فقط با رویکرد صرف دیپلماتیک حل کنیم بلکه مجموعه اقداماتی در حوزه های آب، خاک و دیپلماتیک می طلبد تا این پدیده را مهار کنیم و مشکلات کشور در این زمینه را به حداقل برسانیم.
خانه ملت   ۵۴ دقیقه پیش    
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: غربی ها و آژانس بین المللی انرژی اتمی باید دست از سیاسی کاری و برخوردهای دوگانه با فعالیت های هسته ای کشورمان بردارند.
گروه پارلمانی ایران اکونومیست - یونس ترکچین: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی طی روزهای آینده برای ترکیب جدید هیئت رئیسه در سال سوم تصمیم خواهند گرفت که طی دو سال گذشته از عمر مجلس یازدهم ...
خانه ملت   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته دامپروری کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: شرکت پشتیبانی امور دام باید در حمایت از تولیدکنندگان مازاد مرغ و تخم مرغ تولیدکنندگان را خریداری و ذخیره سازی کند.
سبلان ما   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،شورای اداری استان اردبیل با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کشوری و استانی برگزار شد.
سبلان ما   ۱ ساعت پیش    
حجت عبدالملکی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: امروز به همراه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در خدمت شورای اداری ادربیل بودیم و طرح های مناسبی برای اشتغال آفرینی و تکمیل طرح های ناتمام مصوب کردیم که یکی از این موارد در صورت واگذاری زمین، احداث 1000 واحد مسکونی کارگری در اردبیل است. ...
جماران   ۱ ساعت پیش    
پایگاه خبری جماران: چند روزی از واریز کمک هزینه معیشتی دولت می گذرد و این اقدام باعث نگرانی بسیاری از کارشناسان اقتصادی شده است، زیرا پرداخت یارانه تورم را به صورت پلکانی بالا خواهد برد و قشر ضعیف جامعه زیر فشار بیشتری خواهند رفت ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کمیسیون فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج از اختصاص سوله شهید فخری زاده کرج به اداره کل بهزیستی البرز با هدف آموزش کودکان کار خبر داد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن بیان اینکه مهمترین اقدام در شرایط کنونی آسیب شناسی برنامه ششم توسعه است تا مشخص شود، در اجرای کدام احکام موفق بوده ایم، گفت: فاصله میان هدفگذاری و میزان تحقق احکام در برنامه های پنج ساله توسعه بسیار حائز اهمیت است و نباید به صورت آرمانی برای کشور برنامه نوشت.
بازار نیوز   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به عقب ماندگی های اقتصادی ایران در طول چهار دهه گذشته، انجام جراحی اقتصادی توسط دولت سیزدهم را یک امر ضرور برای اقتصاد ایران توصیف کرد.
سبلان ما   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، محمود کریمی بیرانوند معاون اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با اعضای اتاق بازرگانی اردبیل گفت: در تعیین نرخ دستمزد توسط شورای عالی کار، نمایندگان بخش کارگری و کارفرمایی خودشان به توافق رسیدند. ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس دستور کار کمیسیون کشاورزی طی هفته جاری وزیر جهاد کشاورزی با حضور در این کمیسیون از اقدامات انجام شده در ایجاد زیرساخت های اجرای طرح حذف ارز ترجیحی گزارشی را ارائه می کند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی محلس در پایان دو روز بازدید نظارتی از شهرستان های از مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتگل مقرر کردند؛ مصوبات جلسات پیگیری و در آینده نزدیک عملیاتی و اجرایی شوند.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون ثبت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از کمیسیون قضائی و مجلس خواست دایره شمولیت طرح الزام به ثبت سند رسمی را تا زمان فراهم شدن زیر ساخت ها محدود کند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی توضیحاتی را درباره تبصرۀ مادۀ 3 قانون شفافیت قوای سه گانه ارائه داد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر دقت بیشتر دولت و همچنین بردباری مردم در موضوع جراحی اقتصادی و حذف ارز ترجیحی تاکید کرد.
پارس فوتبال   ۱ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا از فدراسیون ورزش های ناشنوایان، بسیح به عنوان کاندیدا برای عضویت در کمیسیون ورزشکاران این کمیته بین المللی معرفی و در انتخابات به عنوان نفر نخست کمیسیون ورزشکاران انتخاب شد. ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛کشورهای جاسوس پرور باورکنند؛ ایران دیگر بهشت آن ها نیست.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به معضلات ناشی از سدسازی های کشور ترکیه بر روی رود دجله و فرات اشاره کرد.
سبلان ما   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در شورای اداری استان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزار شد ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم پیگیری موضوع خشونت علیه معلولان تاکید کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- علیرضا بسیج کاپیتان تیم فوتبال ناشنوایان به عضویت کمیسیون ورزشکارانِ کمیته بین المللی ورزش های ناشنوایان (ICSD) درآمد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بررسی موضوع مصوبه غیرقانونی کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه با رئیس جمهوری اشاره کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ظرفیت واقعی تولید فولاد در سال حدود 48 میلیون تن و میزان مصرف کشور حدود 17 میلیون تن است و مابقی صادر می شود که ظرفیت خوبی برای ارزآوری است.
رئیس کمیسیون عمران معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهر اصفهان از نظر صنعت به دلیل مسئله خشکی زاینده رود و نبود آب با افزایش آلودگی و کاهش توسعه کشاورزی مواجه است، بنابراین بهترین بخش قابل توجه برای اصفهان میراث و بافت تاریخی و توسعه گردشگری با متولی مستقل است. ...
طرح اصلاح نظام برنامه و بودجه کشور با هدف اصلاح ساختاری در نظام برنامه ریزی و بودجه نویسی کشور در کمیته تخصصی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دست بررسی قرار دارد.
شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا – یک قانونگذار ارشد پارلمان روسیه در اظهاراتی، انجام تحقیقات غیرقانونی تحت مدیریت آمریکا درباره ویروس های ابولا و آبله در آزمایشگاه های زیستی اوکراین را فاش کرد. ...
سلام نو / تیک   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس می گوید: ظاهرا آیین نامه چند ایراد حقوقی داشت که در دست بررسی است. قرار است فردا کل آیین نامه تصویب شود. اگر فردا تصویب شود سه شنبه به جلسه هیأت دولت می رود.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی به گلایه خودروسازان داخلی از آزاد شدن واردات خودرو اشاره کرد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و شرکتی را گام مهمی در جهت رفع ناامنی شغلی از هزاران جوان کشور دانست.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی پرداخت یارانه سوخت شرکت های هواپیمایی از جیب مردم را ظلم دانست.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلسه فعالان دانشجویی دانشگاه های تهران با علی خضریان عضو هیات رئیسه و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی پیرامون موضوعات و همفکری در خصوص مسائل اصلی کشور در کمیسیون اصل 90 برگزار شد.
شهدای ایران   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران : محسن زنگنه سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای افزایش تولید برق و جلوگیری از قطعی برق در صنایع مادر نظیر فولاد و سیمان، بیان کرد: در قوانینی مربوط به حمایت از تولید ...
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس از بررسی و چکش کاری طرح دوفوریتی کنترل و ساماندهی اجاره مسکن در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: کنترل بازار مسکن از دست دولت رها و به جولانگاه دلالانی تبدیل شده که نان شان صرفا در افزایش قیمت های نجومی بوده و بی رحمانه هیزم در آتش گرانی مسکن می ریزند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
البرز - نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه تولید فولاد در کشور ظرفیت افزایش را دارد، گفت: این ظرفیت قابلیت رسیدن به 75 میلیون تن در سال را دارد.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
توله یوزپلنگ سوم در مهمانسرای مدیران سازمان محیط زیست است و تیمارگر بالاسر آن قرار دارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، این گفته دامپزشک معتمد سازمان محیط زیست در نشست نمایندگان مجلس با کارشناسان محیط زیست است که آن را فراکسیون محیط زیست و کمیسیون اصل 90 مجلس برای بررسی مرگ توله یوزپلنگ های ایرانی ...
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است خسارات وارده به ایران از سوی آمریکا که در نتیجه تحریم های یکجانبه صورت گرفت در دولت های قبل محاسبه نشد اما دولت سیزدهم با جدیت پیگیر این موضوع است.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نشست شورای اداری استان اردبیل با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
گفتارنو   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون بر اساس وظیفه ذاتی خود در حال بررسی طرحی است که به اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باز می گردد و پیش بینی می شود تا انتخابات پیش رو به سرانجام برسد. ...
عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است افزایش همکاری های منطقه ای که عالی ترین سطح آن در حوزه نظامی است، می تواند ضامن ایجاد امنیت و ثبات در منطقه باشد و راه دخالت خارجی را سد کند.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت: عباس زاده مشکینی گفت : مجلس باید همان طور که با قانون گذاری در آذر سال 1399 تکلیف دولت را در بحث هسته ای و تحریم ها مشخص کرد، تکلیف مذاکرات را مشخص کند... سه راه بیشتر نداریم، یا باید به سمت لغو برجام، یا تثبیت و یا اصلاح برجام برویم .
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: کمتر از 9 ماه از دوران فعالیت شورای ششم و مدیریت جدید شهری می گذرد، این فرصت خوبی است که گام مهمی در تعامل، ارتباط فکری و فهمی در مسیر رسیدگی به مشکلات شهر اصفهان برداریم.