جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۰May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل خزر»

ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در 20 استان کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا خبر داد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: امروز (14 اردیبهشت) فعالیت سامانه بارشی در استان های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، یزد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی از پیش بینی رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد در برخی مناطق کشور خبر داد. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، طی پنج روز آینده گذر امواج متناوب از تراز میانی جو سبب ابرناکی ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده گذر متناوب امواج تراز میانی جو سبب ابرناکی، بارش باران و کاهش نسبی دما در مناطق مختلف کشور خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری با نفوذ جریانات خنک شمالی کاهش نسبی دما بین 7 تا 10 درجه در سواحل خزر و شمال شرق خواهیم داشت و در این مدت دریای خزر مواج خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در اکثر مناطق کشور خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای برخی استان های کشور طی امروز و فردا رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و برای سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما را پیش بینی کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار پراکنده باران به همراه رعدوبرق و باد شدید در اکثر مناطق کشور خبر داد و گفت: سواحل خزر نیز تا 12 درجه افزایش دما خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - تعدادی از فعالان تشکل های محیط زیستی بندرترکمن به همراه امام جمعه و برخی مسوولان این شهرستان به مناسبت دوم اردیبهشت روز زمین پاک و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، بخشی از سواحل خزر را پاک سازی و زباله های آن را جمع آوری کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه رعد وبرق و وزش باد تند در مناطق شرقی، شمالی و مرکزی کشور خبر داد و گفت: از امروز - پنجشنبه - در سواحل دریای خزر و اردبیل شاهد کاهش 7 تا 12 درجه ای دما خواهیم بود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۵    
بانکداری ایرانی - معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امروز و فردا دمای هوا 9 درجه در سواحل خزر و اردبیل افزایش می یابد و از پنجشنبه کاهش محسوس دما در این نواحی رخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا افزایش 6 تا 9 درجه ای دما همراه با وزش باد گرم جنوبی در سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود و سپس روزهای پنج شنبه و جمعه کاهش 9 تا 12 درجه ای دما در این مناطق خواهیم داشت.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
امروز و فردا افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در سواحل خزر و اردبیل و از پنج شنبه تا جمعه کاهش دما در این نواحی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در سواحل خزر و اردبیل داریم و از پنج شنبه تا جمعه کاهش دما در این نواحی پیش بینی می شود.
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در کشور گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در برخی مناطق بین 6 تا 10 درجه سانتیگراد افزایش می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش دمای هوا در سواحل دریای خزر برای مدت دو روز و کاهش دما در پایان هفته در همین مناطق خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز در نواحی از جنوب شرق کشور بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده و طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه به دلیل وزش باد گرم در سواحل خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه افزایش می یابد و از پنج شنبه تا اوایل هفته آینده کاهش 7 تا 12 درجه ای دما را در این مناطق خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به دلیل وزش باد گرم در سواحل خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه افزایش می یابد و از پنج شنبه تا اوایل هفته آینده کاهش 7 تا 12 درجه ای دما را در این مناطق خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق و مرکز کشور بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: امروز و فردا در آسمان 22 استان کشور احتمال وقوع رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۶۲ سایت دیگر  
امروز و فردا در آسمان 22 استان کشور احتمال وقوع رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت وجود دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۲    
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه وزش بادشدید موقتی در اکثر مناطق کشور خبر داد و اظهار کرد که امروز در تهران با افزایش تدریجی ابر، شاهد بارش پراکنده به همراه رعدوبرق خواهیم بود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران طی امروز در 21 استان کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره وضع جوی کشور به پانا گفت: امروزد جمعه 20 فروردین ماه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، کردستان، همدان، مرکزی، قم ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه ( 21 فروردین ) با توجه به شمالی شدن جریان هوا، شاهد بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خواهیم بود که این شرایط تا اواسط همان هفته ادامه دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه ( 21 فروردین ) با توجه به شمالی شدن جریان هوا، شاهد بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خواهیم بود که این شرایط تا اواسط همان هفته ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا 20 فروردین تا یکشنبه 22 فروردین با توجه به وزش باد شدید خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در جنوب غرب، غرب و جنوب شرق پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا 20 فروردین تا یکشنبه 22 فروردین با توجه به وزش باد شدید خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در جنوب غرب، غرب و جنوب شرق پیش بینی می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فردانیوز: در استان های تهران، البرز، قزوین و زنجان و سمنان افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی وزش باد پیش بینی می شود. بارش پراکنده و وزش باد در بخش هایی از شمال غرب و غرب کشور همچنین ارتفاعات البرز مرکزی پیش بینی می شود. ...
اکو فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش های پراکنده در استان های غربی از فردا ( پنج شنبه- 19 فروردین ماه) خبر داد و گفت: دمای هوا امروز در سواحل خزر تا هفت درجه کاهش می یابد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش های پراکنده در استان های غربی از فردا ( پنج شنبه- 19 فروردین ماه) خبر داد و گفت: دمای هوا امروز در سواحل خزر تا هفت درجه کاهش می یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا کاهش دما بین 5 تا 7 درجه در استان های واقع در سواحل خزر داریم و روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در این نقاط پیش بینی می شود
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در 24 ساعت آینده بارش پراکنده و وزش باد در شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز واقع در شرق تهران و شمال سمنان پیش بینی می شود که با وزش باد همراه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز دمای هوا در شمال شرق تا 15 درجه کاهش و در سواحل خزر تا 15 درجه افزایش خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه دمای هوا فردا در شمال شرق بین 7 تا 15 درجه و در شرق و جنوب شرق 6 تا 10 درجه کاهش می یابد، گفت: روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در سواحل خزر وزش گرم باد پیش بینی می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: کبری رفیعی امروز (شنبه) درباره وضعیت آب و هوا گفت: در روز جاری بارش باران در سواحل خزر، شمال غرب، شمال شرق، شرق کشور و دامنه ها و ارتفاعات زاگرس جنوبی و البرز آغاز می شود. وی افزود: بارش ها روز یکشنبه در بخش هایی از سواحل خزر و شمال شرق کشور ادامه خواهد داشت. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از کاهش دما در نواحی شمالی و مرکزی کشور خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گردشگران و مسافران نوروزی که مازندران را مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند آن چنان آسوده در سواحل دریای خزر وقت می گذرانند که انگار کرونا در این مناطق ریشه کن شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: روز شنبه 14 فروردین در سواحل خزر، شمال غرب، شمال شرق، شرق کشور و دامنه ها و ارتفاعات زاگرس جنوبی و البرز بارش داریم و روز یکشنبه در بخش هایی از سواحل خزر و شمال شرق کشور بارش ها ادامه دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها درحالی هفته دوم فروردین ماه 1400 آغاز می شود که به تایید مسئولان بهداشت درمان کشور علی رغم احتمال آغاز موج چهارم همه گیری کرونا در کشور مشارکت مردمی در رعایت پروتکل های بهداشتی به کمترین میزان خود در 5 ماه گذشته رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرکل شیلات استان گیلان با اشاره به افزایش 16 درصد صید کیلکا در سواحل خزر گفت : امسال پنج هزار 600 تن ماهی کیلکا در سواحل این استان صید شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۲    
تمرین تیم فوتبال ملوان روز یکشنبه هشتم فروردین ماه پس از یک روز استراحت در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر مازیار زارع پیگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه 13 فروردین سامانه بارشی از غرب وارد کشور می شود و در شمال غرب و غرب، دامنه های زاگرس مرکزی، سواحل خزر و دامنه های جنوبی البرز مرکزی بارش باران و وزش باد داریم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پیش بینی سازمان هواشناسی حاکی از بارش برف و باران و وزش باد شدید تا اواخر هفته در برخی مناطق کشور و کاهش هفت تا 12 درجه ای دما در استان های ساحلی خزر است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیش بینی سازمان هواشناسی حاکی از بارش برف و باران و وزش باد شدید تا اواخر هفته در برخی مناطق کشور و کاهش هفت تا 12 درجه ای دما در استان های ساحلی خزر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه پیش رو در شمال غرب و سواحل خزر کاهش 6 تا 12 درجه ای دما را داریم و این شرایط روز یکشنبه در شمال شرق حاکم خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۷۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ادامه فعالیت سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: از امروز (پنجشنبه) تا اوایل هفته آینده با توجه به نفوذ جریانات خنک شمالی بر روی سواحل دریای خزر، کاهش 10 تا 15 درجه ای دما را در بخش های سواحل دریای خزر خواهیم داشت.