شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۳:۳۵Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل خزر»

خبرگزاری برنا   ۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار از وقوع سیلاب ناگهانی در 9 استان کشور و افزایش 6 تا 11 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شرق کشور خبر داد.
سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی در 9 استان از افزایش 6 تا 11 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شرق کشور خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۱    
جمعه تا سه شنبه بارش و هوای سرد به ویژه در ساعات عصرگاهی و شبانگاهی در سواحل خزر و شمالغرب و ازجمله اردبیل ادامه می یابد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: در شمال غرب، سواحل خزر و بخش هایی از شمال شرق کشور دما 8 تا 12 درجه کاهش می یابد.
مدیرکل پیش بینی هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا پایان هفته در نیمه شرقی کشور، استان سمنان و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید داریم که در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و شرق خراسان جنوبی با توفان، گردوخاک، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا همراه ا ست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا اواخر هفته در شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور و بخش هایی از مرکز، وزش باد شدید، پدیده غالب است که در برخی نقاط سبب خیزش گرد و خاک و توفان همچنین کاهش دید افقی می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایرنا نوشت: شنا یکی از تفریحات پر و پا قرص در روز های گرم تابستان است از این رو هموطنان زیادی برای تنی به آب زدن به شمال کشور سفر می کنند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
امروز در برخی نقاط هرمزگان، فارس، گیلان، مازندران، گلستان و آذربایجان غربی رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۵۰ سایت دیگر  
امروز در برخی نقاط هرمزگان، فارس، گیلان، مازندران، گلستان و آذربایجان غربی رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش ارتفاع امواج به 2.5متر در سواحل شمالی نسبت به باران شدید و سیلاب ناگهانی در گیلان و مازندران هشدار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، پیک پنجم کرونا با شدت خیلی بیشتر از پیک های قبلی آغاز شده و همچنان در حال تاخت و تاز است، به طوری که هر هفته بر تعداد شهرهای قرمز کرونایی افزوده می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دمای هوا تا یکشنبه در اردبیل و سواحل خزر تا 8 درجه و در شمال غرب کشور تا 5 درجه خنک تر می شود اما در سایر نقاط کشور دما افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ضیائیان گفت: دمای هوا تا یکشنبه در اردبیل و سواحل خزر تا 8 درجه و در شمال غرب کشور تا 5 درجه خنک تر می شود اما در سایر نقاط کشور دما افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا روز 2 مرداد سواحل خزر و اردبیل نسبت به امروز 4 تا 8 درجه خنک تر می شود، در این مدت در شمال غرب کاهش 3 تا 5 درجه ای دما نسبت به امروز خواهیم داشت و در بقیه نقاط کشور دمای هوا افزایش می یابد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۱:۲۹    
کودکان مازندرانی با ابتکار آموزشگاه هنر پیشدادیان نوشهر، زاگرس را سواحل خزر به تصویر کشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اوایل هفته پیش ِ رو در سواحل خزر دما افزایشی خواهد بود و از اواخر وقت یکشنبه 27 تیر سرعت وزش باد در نوار شرقی کشور افزایش می یابد و در برخی ساعات خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی داریم.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، البرز و سواحل خزر بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، میانگین دما تا یک درجه در روزهای آینده در سطح کشور افزایش خواهد داشت اما وضعیت افزایش دما در سواحل دریای خزر، شمال شرق و غرب تا 6 درجه خواهد بود. تهران – اقتصادبرتر – 22 تیر 1400 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
در سواحل خزر و مناطقی از آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و ارتفاعات استان های تهران بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
صادق ضیائیان ، در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز و فردا بارش پراکنده در سواحل خزر داریم و از چهارشنبه 23 تیر تا پایان هفته بر شدت بارش ها در این منطقه افزوده می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح وضعیت جوی کشور بیان کرد: روز آینده در سواحل خزر و ارتفاعات البرز بارش پراکنده داریم. * افزایش گرما و چند توصیه به مردم و کشاورزان ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
طی امروز و دوشنبه در سواحل خزر ، ارتفاعات البرز وخراسان شمالی بارش پراکنده را انتظار داریم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
طی یکشنبه و دوشنبه در سواحل خزر ، ارتفاعات البرز وخراسان شمالی بارش پراکنده را انتظار داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا روز شنبه 19 تیر در سواحل خزر و برخی نقاط نظیر ارتفاعات البرز مرکزی، اردبیل، شمال خراسان رضوی و شمال آذربایجان شرقی در برخی ساعات رگبار و رعد و برق، باد شدید و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۸    
از ابتدای سال جاری تاکنون 14 نفر در استخرهای کشاورزی و کانال های آب استان قزوین غرق شده اند، این آمار نسبت به مدت مشابه در سال گذشته حدود 22 درصد افزایش داشته است، برای این که میزان بالای این تلفات را بهتر درک کنیم ...
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش 5 تا 8 درجه دما در نوار شمالی کشور، از رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و احتمال خیزش گردوخاک در برخی مناطق کشور خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
امروز (16 تیر) در شرق سواحل خزر در استان های مازندران و گلستان همچنین شمال آذربایجان های شرقی و غربی رگبار پراکنده باران ، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.
اقتصاد آنلاین / نواندیش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی دمای 41 درجه در تهران برای امروز( سه شنبه)، گفت: از 15 تیر تا 15 مرداد اوج هوای گرم در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری از انفجار در سواحل دریای خزر نزدیک باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان خبر دادند.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری افزایش نسبی دما در استان های ساحلی خزر و اردبیل پیش بینی می شود و روزهای سه شنبه تا پنج شنبه با شمالی شدن جریانات کاهش نسبی دما را در این نقاط خواهیم داشت.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید، گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید، گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمد اصغری، گفت: شرایط برای وقوع رگبار و رعد و برق از عصر پنج شنبه در شمال غرب کشور، البرز مرکزی و شمال شرق مهیا است. وی ادامه داد: در اردبیل، تبریز، زنجان، قزوین، البرز، آستارا، تهران، فیروزکوه، خراسان شمالی، بجنورد ...
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر فردا و روز پنج شنبه 10 تیر و روز جمعه 11 تیر در استان اردبیل و سه استان ساحلی خزر ، کاهش نسبی دما بین 3 تا 7 درجه و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به سیلاب ناگهانی و آبگرفتی معابر در برخی استان ها از کاهش 6 تا 10 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و اردبیل خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در تاریخ 31 خرداد در سواحل گوهرباران در غرب بندر امیر آباد توقف کوتاهی داشتیم؛ باورمان نمی شد که چه ساحل تمیزی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - اگرچه ستاد هماهنگی طرح سالمسازی دریا در مازندران طی چندین نوبت نسبت به تعطیلی طرح دریا و ممنوعیت شنا در سواحل خزر به طرق مختلف از جمله رسانه هشدار داد ، اما آمار رسمی غرق شدن 18 نفر طی خرداد ماه از سوی پزشکی قانونی نشانگر بی توجهی به این هشدارها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از رشد ابر و بارش پراکنده باران در نوار جنوبی کشور طی چند روز آینده خبر داد و گفت: سواحل خزر پایان هفته خنک می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
روزهای پنجشنبه و جمعه با توجه به شمالی شدن جریانات، کاهش محسوس دما حدود 6 تا 10 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در سواحل دریای خزر افزایش دمای هوا به میزان 12 درجه پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از جو پایدار در اغلب مناطق کشور تا پایان هفته خبر داد و گفت: امروز دمای هوا در اردبیل و سواحل خزر تا 12 درجه گرم می شود و مجددا خنک خواهد شد.
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از استقرار توده هوای گرم در کشور طی پنج روز آینده خبر داد و گفت: دمای هوا در برخی مناطق بین 5 تا 8 درجه سانتیگراد افزایش می یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در شرق کشور و روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در بخش هایی از غرب و شمال غرب کشور افزایش سرعت وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۱    
به گزارش نما، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش های شمالی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ارتفاعات سمنان، فردا یکشنبه در ارتفاعات سمنان، خراسان شمالی و روزهای دوشنبه و سه شنبه در شمال آذربایجان غربی، خراسان شمالی ، شمال خراسان رضوی ...
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش 6 تا 10 درجه ای دمای هوا از امروز تا فردا (8 و 9 خرداد) در استان های واقع در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور خبرداد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش 6 تا 10 درجه ای دمای هوا از امروز تا فردا (8 و 9 خرداد) در استان های واقع در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور خبرداد.