جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۸:۲۸Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرسی آزاد اندیشی»

حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۰    
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی بررسی حکم افساد فی الارض در فقه امامیه در اهواز برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۱    
حوزه/ مسئول برنامه ریزی پژوهش سرای حوزه علمیه استان بوشهر از برگزاری چهاردهمین کرسی آزاداندیشی در حوزه علمیه استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۵    
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، کرسی آزاداندیشی با موضوع حجاب در این دانشگاه برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(س) اردبیل گفت: استقبال خواهران طلبه از حاملان پرچم حضرت معصومه(س)، دیدار با بانوی تازه مسلمان شده روسی، غبارروبی مزار شهید گمنام، برگزاری مسابقه کتابخوانی، اجرای سرود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاداندیشی با موضوع بررسی عملکرد 20 ماهه دولت در دانشگاه اراک برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی پاسخ به شبهات با عنوان تعارض بین شاغل بودن مادران با تربیت فرزندان با حضور حجت الاسلام قنبری در مدرسه علمیه حضرت زینب (س) آستانه برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سی و پنجمین کرسی آزاد اندیشی با موضوع هوش مصنوعی(چشم انداز، فرصت ها و تهدیدها) برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۳    
حوزه/ چهارمین جلسه کرسی آزاداندیشی با موضوع چالش ها و فرصت های تبلیغی در تابستان با حضور طلاب و فضلای خمینی شهر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۱    
حوزه/ مسئول برنامه ریزی پژوهش سرای حوزه علمیه استان بوشهر از برگزاری سیزدهمین کرسی آزاداندیشی در حوزه علمیه استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سی و چهارمین کرسی آزاداندیشی دانشگاه تهران با عنوان کنکاشی در گستره هوش مصنوعی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش البرز گفت: از آبان ماه سال گذشته تا اردیبهشت ماه سالجاری با مشارکت نیروهای جهادی، کرسی آزاد اندیشی و مناظره دانش آموزی با رویکرد تبیینی در مدارس این استان بر پا شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۱    
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان بوشهر از برگزاری دوازدهمین کرسی آزاداندیشی در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۸    
حوزه / سومین کرسی آزاد اندیشی با موضوع بررسی و تحلیل سنت فعل معصوم(ع) در دانش فقه در سالن اجتماعات مرکز پاسخگویی حوزه علمیه قزوین برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۹    
کرسی آزاد اندیشی با موضوع عفاف و حجاب در تالار فرهنگ و هنر استان قم برگزار شد
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰    
کرسی آزاداندیشی معیت قرآن با عترت علیهم السلام با ارائه حجت الاسلام والمسلمین محققیان حضوری و مجازی در جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه کرسی آزاد اندیشی آینه با عنوان حجاب، آری یا نه... با بیان اینکه حجاب محدودیت نیست گفت: حضرت معصومه(س)به عنوان الگوی دختران ما در عین حفظ حجاب و تحمل سختی ها و مصیبت های وارده یک فعال اجتماعی بود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۰    
کرسی آزاد اندیشی آینه با عنوان حجاب، آری یا نه... به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / اولین کرسی علمی -ترویجی با مدل قرآنی مولفه های زمینه ساز پوشش اسلامی بانوان در جامعه اسلامی در حوزه علمیه خواهران کوثر قزوین برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۶    
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، به مناسبت هفته جمعیت، کرسی آزاد اندیشی با موضوع" ازدواج سالم" توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و موسسه صدرا تهران با سخنرانی دکتر صدرا در سالن پیامبر اعظم (ص) مجموعه خوابگاه های ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۵    
اولین کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه حضرت آیت الله بروجردی(ره) توسط انجمن اسلامی دانشجویان با همکاری بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسول اجرائی رویداد کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد یاسوج گفت: کرسی های آزاداندیشی یکی از ضرورت های مهم برای دانشگاه های کارآفرین، مراکز تولید اندیشه و دانشگاه های خلاق به شمار می رود
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۴    
حوزه/ انجمن مطالعات اجتماعی حوزه با همکاری کمیته مرکزی کرسی های آزاداندیشی حوزه های علمیه، کرسی تحلیل اجتماعی مواجهه حکمرانی و مردمی با نابهنجاری پوشش و حجاب برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۶    
سی و سومین کرسی آزاد اندیشی با موضوع واکاوی موانع و چالش های اساسی فراروی نظام تصمیم گیری،سیاستگذاری و برنامه ریزی واجرا (با تاکید برحوزه اقتصاد) برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۵    
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ریگان، کرسی آزاد اندیشی با موضوع خانواده های کم جمعیت باهمکاری فرهنگی دانشگاه پیام نور ریگان برگزار گردید.
سلسله نشست های کرسی آزاداندیشی صنعت طیور با هدف نقد و بررسی وضعیت موجود با مشارکت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاداندیشی رابطه با دنیا با محوریت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، 11 اردیبهشت ماه در دانشگاه لرستان برگزار می شود.
شارا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرشید فلاح روز یکشنبه گفت: این کارگاه در قالب سلسله نشست های ، کارگاهها، کرسی آزاد اندیشی و . . . در ایام منتهی به هفته ملی جمعیت توسط ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان سمنان، دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان و این اداره کل برگزار خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در کرسی آزاد اندیشی با فعالان عرصه هنری و سینمایی شهرستان سنندج گفت: در طول سال گذشته در مجموع 700میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان استان پرداخت شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه سیاسی دیدار رمضانی رهبر معظم انقلاب با دانشجویان هرساله میزبان مهم ترین کرسی آزاد اندیشی کشور است؛ جایی که دانشجویان آزادانه به طرح نکات و انتقادهای خود می پردازند. دیدار 2شب پیش هم از این قاعده مستثنا نبود و دست برتر مطالبه گری در آن نمایان بود. ...
علی اصغر دریایی در کرسی آزاد اندیشی با فعالان فرهنگی و رسانه ای شهرستان سنندج گفت: در این نشست ها و کرسی های آزاداندیشی راهبردهای فرهنگی و هنری هر شهرستان ترسیم می شود
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و هیات همراه در سفر کاری به شهرستان بانه علاوه بر شرکت در کرسی آزاد اندیشی اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان برمقبره نویسنده و مترجم نامدار بانه ای و برادران ناکام هنرمند عرصه تئاتر و سینما حضور یافت
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۸    
علی اصغر دریایی در کرسی آزاداندیشی اصحاب فرهنگ وهنر شهرستان بانه گفت: هنرمندان با اتحاد و در کنار هم بودن ما را نیز در انجام برنامه های فرهنگی و هنری یاری نمایند
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: دور مقدماتی سومین دوره مسابقات کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی امروز در همدان آغاز می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرسی آزاد اندیشی با عنوان حجاب استایل؛ نقشه استکبار یا مدگرایی مذهبی در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) یزد برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۱    
دریایی در نشست صمیمی با اصحاب فرهنگ و هنر سقز گفت: نگاه ما به عرصه فرهنگ و هنر با توجه به تغییرات صورت گرفته یک نگاه عدالت محور است همه بخش ها و گروه های فرهنگی و هنری را مدنظر قرار داده و خواهیم داد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مسوول بسیج دانشجویی لرستان با اشاره به فعال سازی هسته های بین الملل جهت آموزش دانشجویان اتباع خارجی گفت: برپایی هیات های دانشجویی و برگزاری کرسی های آزاد اندیشی با موضوعات حجاب از جمله فعالیت های پیش رو است.
دریایی در کرسی آزاداندیشی با اصحاب فرهنگ و هنر سروآباد گفت: از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان نسبت به هیچ گروه و زبانی نگاه تبعیض آمیز وجود ندارد
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: باید این اعتماد را به مردم بدهیم که نظارت هایی که انجام می شود برای سلامت انتخابات و مشارکت حداکثری است. اما نباید به خاطر سلامت انتخابات و مشارکت حداکثری و حداقلی که ممکن است بعضی ها دنبال آن باشند، اصل انتخابات را زیرسوال ببریم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با اشاره به اینکه امسال میزان شرکت دانشجویان در رقابت کرسی های آزاداندیشی 109 درصد افزایش یافته است، گفت: مهم ترین هدفی که کرسی آزاداندیشی دنبال می کند تضارب آرا، ایجاد فرهنگ گفت وگو و شنیدن صدای مخالف و منتقد است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سی و یکمین کرسی آزاداندیشی با موضوع تعامل اندیشه و عمل در نظام مدیریت آموزش عالی برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۱    
به همت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک کرسی آزاداندیشی با حضور جمعی از دانشجویان این مرکز دانشگاهی برگزار شد.