شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۳May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی»

خبرگزاری مهر   ۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
دهدشت- سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: به زودی شاهد راه اندازی یک دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس برای بیمارستان امام خمینی(ره)کهگیلویه خواهیم بود.
شبستان   ۵ دقیقه پیش    
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین 394 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان قزوین بستری هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۵ دقیقه پیش    
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: در 24 ساعت گذشته 16 مورد مثبت ابتلا به کرونا در مجموعه تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی سمنان شناسایی شدند.
ایرنا   ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-متخصص اعصاب و روان و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم فارس گفت: مصرف طولانی و خودسرانه قرص های خواب آور می تواند روی مغز تاثیر بگذارد و حافظه را مختل و قطع ناگهانی آن فرد را دچار تشنج کند.
خبرگزاری تسنیم   ۳۸ دقیقه پیش    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: "ترسالی" و "حذف سم پاشی باغات" از عوامل اصلی افزایش بیماری سالک در دامغان طی سالیان اخیر بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۴۳ دقیقه پیش    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان از توسعه بسترهای لازم برای توریسم سلامت در این استان خبر داد.
نافع   ۴۸ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از وخامت حال 58 بیمار مبتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی جدی باشند.
ایرنا   ۵۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری از تداوم روند کاهشی شیوع کرونا در استان خبر داد و گفت: تعداد بیماران سرپایی مبتلا به کرونا در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن از کاهش 50 درصدی برخوردار شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: کاهشی شدن روند ابتلا به کرونا در زمان حاضر 417 بیمار در بیمارستان های زنجان بستری هستند که 27 مورد از این آمار مربوط بستری های روز گذشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، از کاهش 15 درصدی موارد بستری ناشی از بیماری کووید 19 نسبت به هفته گذشته در مراکز بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری خبر داد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با اجرای محدودیت های بیشتر ستاد ملی کرونا روند شیوع ویروس کرونا در استان با شیب کمتری در مقایسه با هفته پیش رو به افزایش است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه ما در کشور، مشکل ساختار در حوزه اخلاق در پژوهش داریم گفت: یعنی مرجع رسیدگی به مشکلات فساد اخلاق در پژوهش در ایران متفاوت با سایر نقاط دنیا است ...
در حالی که نماینده مردم دامغان در مجلس عقیده دارد بیمارستان این شهر در اوج کرونا تعطیل شده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با رد این ادعا می گوید: بیمارستان هیچ گاه تعطیل نشده است.
دبیر ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه با اشاره به فعالیت 250 طلبه در موج چهارم کرونا در استان قم گفت: با درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم، گروه های جهادی و تیم های مشاوره برادران و خواهران حوزوی فعال شدند.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در حال حاضر 637 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 69 نفر از این تعداد جدید و مربوط به 24 ساعت گذشته می باشد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یزد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در شبانه روز گذشته کرونا سه قربانی از استان یزد گرفت.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه روز اخیر متأسفانه 4 نفر دیگر نیز در این استان جان خود را بر اثر کرونا از دست داده اند.
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی در استان، یک هفته گذشته 79 درصد بوده که نشانه بی توجهی 21 درصد مردم است.
فکر شهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از هفته آینده برای تزریق واکسن کرونا به سراغ سالمندان بالای 75 سال خواهیم رفت. به گزارش فکرشهر از صدا و سیما، سعید کشمیری بیان کرد: افرادی که در گروه فاز اول واکسیانسیون کرونا قرار داشتند ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - طرح واکسیناسیون خودرویی علیه کرونا ویژه سالمندان بالای 70 سال روز جمعه در محل دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد. / عکس: علی معرف
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از فوت 2 بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: اکنون 325 نفر در بیمارستان های استان بستری هستند
کیهان   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: 79 پرستار این استان در پیک چهارم به کووید 19 مبتلا شدند و هشت نفر از آنان اکنون دوران قرنطینه را سپری می کنند.
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را یک هزار و 571 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 316 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تزریق واکسن خودرویی علیه بیماری کرونا برای رعایت هر چه بیشتر فاصله گذاری اجتماعی، عصر جمعه 24 اردیبهشت در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۲۱    
در ادامه اجرای طرح واکسیناسیون سراسری بیماری کرونا، برنامه واکسیناسیون خودرویی برای تزریق واکسن کرونا به همه سالمندان بالای 70 سال در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد. عکس: علیرضا محمدی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در شبانه روز گذشته، سه بیمار مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته، 418 نفر در استان اصفهان به کرونا مبتلا شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با تاکید بر لزوم تداوم رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: تا زمانی که 70 درصد از جمعیت جامعه ایمن نشوند این ویروس همچنان وجود دارد.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تعطیلات روزهای اخیر و تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های گیلان، از مردم خواست تا از شرکت در دورهمی و تجمعات پرهیز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۰    
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی سمنان: در 24 ساعت گذشته 16 مورد مثبت ابتلا به کرونا در مجموعه تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی سمنان شناسایی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با توجه به شناسایی موارد مثبت کرونای جهش یافته آفریقایی و هندی، استان در خطر جدی شیوع این دو ویروس است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: بستری های مشکوک به کرونا در استان یزد، امروز به 361 تن رسیده است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت 6 فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه در 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین : در شبانه روز گذشته 5 بیمار کرونایی در استان قزوین جان باختند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: 352 نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان های قم بستری هستند که حال 91 نفر از آن ها وخیم است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام؛ دکتر محمد کریمیان اظهار داشت: با احتساب آمار جدید شمار مبتلایان به کرونا در استان به 37 هزار و 709 نفر افزایش یافته است. وی افزود: خوشبختانه در 2 روز گذشته هیچ مورد فوتی از کرونا ثبت نشده و مجموع فوتی های استان تا این لحظه 767 نفر است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت پنج نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 گفت: بدین ترتیب مجموع جانباختگان استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به هزار و 782 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ثبت یک فوتی کرونایی در این استان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آرش نجیمی پیش از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در اصفهان طی 24 ساعت اخیر اظهار داشت: در این بازه زمانی یک هزار و 82 بیمار جدید مشکوک به کرونا در استان اصفهان به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در ارتباط با تزریق واکسن کووید 19 برای کودکان و مادران باردار، نکاتی را توضیح داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: متاسفانه تعداد موارد فوت بر اثر بیماری کرونا در همدان با 12 مورد جدید به عدد 2 هزار و 47 مورد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مسئول فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اهدای عضو یک مرد برازجانی از توابع این استان جان سه بیمار نیازمند اهدای عضو را نجات داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از فوت 3 بیمار کرونایی طی 24 ساعت گذشته خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۷    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در 24 ساعت گذشته فقط 59 بیمار کرونایی در بیمارستان های ما بستری شدند که این آمار برابر با آمارهای قبل از آغاز پیک چهارم کرونا در استان و کمترین آمار از آغاز پاندمی کرونای انگلیسی است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۱    
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: مجموع مبتلایان استان به 37 هزار و 709 نفر افزایش یافته است.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرمهم: بر اساس مطالعه ای که توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام شده است،در شرایط همه گیری بیماری کووید-19، ترس از آلودگی و احساس بهبودی از مهمترین دلایل امتناع بیماران از انتقال به بیمارستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان : چهار خانه بهداشت عشایری در مناطق تحت پوشش این دانشگاه به تصویب رسیده که در مرحله اول بزودی 2خانه بهداشت عشایری راه اندازی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند نزولی بستری های روزانه در استان، گفت: این به معنای کنترل کرونا نیست و شهروندان همچنان باید رعایت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته 17 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شدند.