دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۱۶:۳۴Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی»

ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش    
ایسنا/فارس مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به اینکه نسبت بیماران با حال وخیم جسمی به تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی فارس از 10 به 15 درصد افزایش یافته است، این موضوع را هشداری جدی دانست و بر اهمیت رعایت کامل شیوه نامه های شرایط شیوع کرونا، تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در حال حاضر 265 بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان کرمان بستری هستند.
عصر کاسپین   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی گیلان گفت: 87.1 درصد جمعیت استان دُز نخست و بیش از 48 درصد دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند و از نظر میزان واکسیناسیون از میانگین کشوری بالاتر هستیم. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از واکسینه شدن 73 درصد افراد بالای 12 سال در استان خبر داد.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی بیانیه ای به واکنش ها به نامه اخیر دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور درباره بحث کمبود پزشک پاسخ داد.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: افزایش ترددها به استان گیلان در روزهای اخیر در تغییر رنگ بندی شهرستان های استان موثر بود.
قم- رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: 233 نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان های قم بستری هستند که حال 60 نفر از آنها وخیم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: دو ایلامی دیگر در شبانه روز گذشته بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع فوتی های استان به یک هزار و 123 نفر افزایش یافت.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه ظرفیت ایده آل برای اسکان دانشجویان این دانشگاه باید 3300 نفر باشد، گفت: باتوجه به شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، بیش از 2300 دانشجو را در خوابگاه ها نمی توانیم اسکان دهیم.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 5 عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان در فهرست دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: تاکنون 72 درصد گروه سنی 12 تا 18 سال در استان یزد، دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: استان وضعیت خوبی در خصوص مسمومیت با قرص برنج ندارد.
جام جم   ۱ ساعت پیش    
بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با ظرفیت روزانه 20 هزار دُز تزریق واکسن در نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح شد و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: یک میلیون و 620 هزار دُز واکسن کرونا برای جمعیت بالای 12 سال استان تزریق شده است.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 57 بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده و پنج مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت : ر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 204مورد جدید ابتلا در 48ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 101731نفر رسیده است .
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
دبیر ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در بیست و چهار ساعت گذشته چهار بیمار بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان قزوین جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام کرد: در حال حاضر شهرستان های اردکان و مهریز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: 15 بیمار جدید کرونایی طی 24 ساعت گذشته در مراکز شهرستان های تابعه این دانشگاه بستری شدند.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ضمن اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس از ابتدای شیوع تا امروز دوشنبه، سوم آبان 1400 ...
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در به مناسبت هفته پیشگیری از مسمومیت ها نکاتی در خصوص مسمومیت ناشی از داروها ارائه نمود.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نسبت به مراجعه دیرهنگام بیماران به مراکز درمانی پس از بروز علایم بیماری و همچنین پرهیز از دریافت واکسن را دو عامل خطر تشدید بیماری کووید 19 برشمرد.
به گزارش سپید، بهرام عین اللهی در وبیناری که به مناسبت هفته جهانی سواد رسانه ای و اطلاعات، با همت دانشگاه علوم پزشکی تهران و با حضور مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد ...
دکتر بهمن نقی پور با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تزریق نوبت سوم یا یادآور واکسن کرونا در استان آغاز شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ویروس مرگبار کرونا طی 24 ساعت گذشته جان 2 نفر از مردم استان را گرفت.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.
از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون 36 هزار و 48 بیمار در مراکز زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به صورت سرپایی شناسایی شدند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
ساری – ایرنا – رئیس شبکه بهداشت و درمان قائمشهر علت اصلی تغییر رنگ کرونایی این شهرستان از زرد به نارنجی را عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام کرد و گفت : متاسفانه طبق پایش دانشگاه علوم پزشکی مازندران 65 درصد از جمعیت شهرستان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
شیراز-ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: بیماری کووید 19در شهرستان فسا، جان 27 نفر را در مهر 1400 گرفت و تعداد کل قربانیان خود را به 380 نفر در این شهرستان رساند.
بر اساس آخرین آمار اخذ شده از دانشگاه علوم پزشکی اراک واکسیناسیون گروه سنی 12 تا 18 سال در زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک به 71 درصد رسید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی اراک ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از بستری شدن 15 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس بیماری های غیر واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: لازم است زنان جوان با اصلاح سبک زندگی و رفع عوامل خطرساز مانند کم تحرکی از ابتلا به بیماری پوکی استخوان در دوران سالمندی پیشگیری کنند.
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از افزایش تعداد مناطق و شهرهای دارای وضعیت قرمز در سطح استان و کشور خبر داد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 63139نفر خبر داد.
مسئول بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تاکنون 68 درصد جمعیت استان اصفهان یک نوبت و 40 درصد از جمعیت هر دو دز واکسن کرونا را دریافت کردند.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از ابتلای 117 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس گروه بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با تزریق واکسن می توان از ابتلا به بیماری هپاتیت B پیشگیری کرد.
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
در سالروز میلاد پیامبر اسلام صلوات الله علیه، یک زوج خوزستانی مراسم عقد خود را در جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 355 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در حال حاضر شهرستان های اردکان و مهریز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
بولتن نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
استاد بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پاسخ به این پرسش که وضعیت کنونی کرونا در کشور را چگونه ارزیابی می کنید؟ ، اظهار داشت...
رشت 20   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از جوان، ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در حال حاضر 9 دستگاه سی تی اسکن در 2 سال اخیر در بیمارستان های دولتی استان راه اندازی شده است، گفت: این در حالی است که پیش از این تنها 2 دستگاه و آن هم در یک بازه زمانی 10 ساله وارد گیلان شده بود. ...
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 355 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس و مرگ یک بیمار در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:نگرانی مان در خصوص کاهش مراجعه مردم و کاهش میزان مراجعه آن ها به مراکز واکسیناسیون کرونا است.
رویداد ایران   ۲ ساعت پیش    
شهرام صیادی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان البرز در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ دوشنبه سوم آبان ماه_ اظهار کرد: در این مدت 69 بیمار با علائم کووید -19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با یادآوری اینکه استان فارس در موضوع واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در کشور همچنان پیشتاز است، فرآیند واکسینه شدن شهروندان در فارس را آسان توصیف و به کسانیکه قصد سفر دارند توصیه کرد که در صورت واکسینه نشدن حتما قبل از سفر نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند.
ناطقان   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پژوهشگران کمیته ساماندهی تحقیقات کووید-19 و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با بررسی شواهد موجود در خصوص واکسن ها می گویند: واکسن های فایزر و مدرنا و همچنین واکسن های سینوفارم و سینوواک برای ایمن سازی کودکان و نوجوانان بین سه تا 18 سال در برخی از نقاط دنیا در حال استفاده است ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به این که سرطان سارکوم از بافتی به نام بافت همبند نشات می گیرد، گفت: بیش از 70 نوع سارکوم وجود دارد، سارکوما اصطلاح عمومی گروه گستردهای از سرطانها است که از استخوانها و بافت های نرم همبندی منشا می گیرند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته پنج بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به 6224 نفر رسیده است.