یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۱:۲۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سمعی و بصری»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- مدیرکل دفتر حقوقی، مدیریت عملکرد، امور استان ها و مجلس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری گفت: مردم متولیان اصلی فرهنگ هستند و وظیفه مسئولین حمایت از متولیان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
امروزه که ما غرق در دنیای ماشینی هستیم و رسانه های سمعی و بصری گوناگون و دلبستگی های نو به نو و شلوغی های سرسام آور مجال چشیدن خنکای یاد امام زمانمان را از ما ربوده اند، نیازمند تکنیک هایی هستیم که آهسته و پیوسته این یاد مقدس را آنچنان بر لوح دلمان حک کند که هیچ طوفانی نتواند تکانش دهد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۶    
رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر بالغ بر 225 شهر بالای 100 هزار نفر جمعیت در کشور فاقد سینما هستند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۱    
معاونت وزیر و ریاست سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری کشور در نشست صمیمی با هنرمندان خطه ترشیز کهن از گرفتن مجوز واگذاری دفتر سینمای جوان در کاشمر خبر داد و گفت: با راه اندازی دفتر، شهرستان های همجوار هم از این ظرفیت استفاده می کنند و طبیعی است که جشنواره های مختلف نیز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر بالغ بر 225 شهر بالای 100 هزار نفر جمعیت در کشور فاقد سینما هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه اندازی شورای عالی سینما در استان ها به ریاست استانداران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۹    
همکاری انتشارات فارس با مؤسسه کودک و رسانه در زمینه های تولید کتاب، پژوهش، فروش کتاب و تولید محتوا سمعی و بصری با موضوع آموزش سواد رسانه ای ویژه کودکان و همکاری های فرهنگی و هنری در زمینه کودک و نوجوان شروع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: دومین جشن مهرسینمای ایران که قرار است در تمام استان های کشور برگزار شود 29 شهریورماه در پردیس سینمایی پارک بازار مشهد برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از کاهش 39 درصدی مخاطبان سینما در خراسان رضوی طی دهه پایانی صفر خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه ورزشی: شکایت رئال مادرید علیه لالیگا و رئیس آن خاویر تباس در رابطه با درگیری بر سر حقوق سمعی و بصری توسط دادگاه مادرید رد شده است. این حکم توسط قاضی دادگاه ملی، خوزه لوئیس کالاما، صادر شده و آاس به آن دسترسی داشته است. ...
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در خصوص میزان کل فروش فیلم های در حال اکران سینماهای استان از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: از 29 فیلم روی پرده که در مجموع 41 هزار و 922 سانس به فروش رفته ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افزایش 37 درصدی مخاطبان سینما در استان نسبت به وضعیت مشابه در سال گذشته خبر داد.
رئیس گروه امور سینمایی و سمعی بصری خراسان رضوی به مناسبت روز ملی سینمای ایران پیام تبریک صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس گروه سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان این که یزد به لحاظ نسبت صندلی به تماشاگر رتبه سوم کشور را دارد، از رشد دو برابری استقبال مخاطبان از سالنهای سینمایی استان طی سه ماهه ابتدایی امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۱    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از لغو اکران فیلم های کمدی در دهه پایانی صفر در مشهد خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
جلسه فوق العاده مدیران سازمان سینمایی با رئیس پلیس فتای تهران بزرگ برگزار شد. این جلسه با حضور حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان ، جعفر انصاری فر دبیر کل ستاد صیانت و سرهنگ داوود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتای تهران بزرگ به منظور تعمیق همکاری پلیس با ستاد صیانت از آثار و محصولات سینمایی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۵    
رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افزایش 53درصدی مخاطبان سینما در خراسان رضوی طی پنج ماه نخست 1402 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از فروش 52 میلیارد ریالی سینماهای خراسان رضوی در مردادماه سال جاری خبر داد.
معاون امور هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: سومین آزمون جامع سال تحصیلی 1401-1402 چهل و یکمین آزمون ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر، با حضور 437 هنرجو یکم شهریورماه همزمان با سراسر کشور به صورت تئوری آنلاین در خراسان شمالی برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۳    
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی همزمان با سوگواره ملی هنری عاشورا با حضور سید عباس میر هاشمی و سعید فرجی اساتید برجسته عکاسی کشور دربجنورد برگزار خواهد شد.
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت:روضه نمایش اهالی ماه داستانی برمبنای وقایع عاشورا در کربلا است که بر اساس فرم تولید شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۵    
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: روضه نمایش اهالی ماه در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد به روی صحنه می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی خراسان شمالی گفت: روضه نماش اهالی ماه در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد به روی صحنه می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از اکران رایگان سینماهای مشهد، نیشابور و گناباد برای خبرنگاران تا پایان هفته جاری خبر داد.
معاون هنری، سیمنایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: همزمان با دهه اول و دوم محرم 480 مجلس تعزیه با 45 گروه در مناطق مختلف استان اجرا شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
لازم به توضیح است تصاویر بکار برده شده در این کلیپ از میان ساعت ها تصاویر و فیلم های عزاداری هایی است که در دوره های مختلف زمانی توسط سمعی و بصری روابط عمومی آستان ضبط شده است.
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: نمایشگاه دستاورد های اشتغال زایی و کارآفرینی استان در نگارخانه مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد دایر شد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی بر اساس اسناد بالادستی و در راستای ساماندهی سکو های نشر کتاب دیجیتال از فعالیت طاقچه ممانعت به عمل می آورد. پیرو ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاص که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۶   + ۷۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی اعلام کرد پیرو ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاص که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند، همه سکوهای ارائه دهنده محتواهای فرهنگی مکلف به دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند. ...
مسعود مرواری، معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با صدور حکمی مهدی فخرانی را به عنوان دبیر اولین رویداد نمایش خیابانی "حماسه نسل پایدار" منصوب کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: تاکنون 15 استان برای شرکت در سوگواره ملی عاشورایی اعلام حضور کرده اند اما این آمار نهایی نیست و تعداد استان ها افزایش پیدا می کند.
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: انیمیشن "نقل های شیرین" با موضوع سردار عیوض خان جلالی در استان در حال تولید است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از کاهش 81 درصدی فروش سینماهای خراسان رضوی در هفته گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۳:۰۱    
شهروندخبرنگار ما به منظور ترویج فرهنگ عاشورایی بین کودکان و نوجوانان روستای گراچقا از برپایی خیمه عزاداری به صورت سمعی و بصری خبر داد.
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: فیلم کوتاه "محل عبور حیوانات وحشی" هم اکنون در حال ساخت است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برنامه تعطیلی سینماهای مشهد در ایام ماه محرم را تشریح کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۳    
رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افزایش مخاطبان سینما های خراسان رضوی در تیر ماه سال جاری در مقایسه با وضعیت مشابه در تیر ماه سال 1401 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از میزان فروش و مخاطب سینماهای خراسان رضوی در تیرماه و مقایسه آن با مدت زمان مشابه در سال 1401 خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
روز گذشته به منظور رونق اقتصاد سینما و حمایت از کسب و کارهای نوین این حوزه با مشارکت صاحبان طرح و ایده های خلاق و نوآورانه و بهره گیری از ظرفیت های علمی، تحقیقاتی، آموزشی و کاربردی متقابل، تفاهم نامه ای مشترکی مابین پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی و سازمان امور سینمایی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از لغو اکران فیلم های کمدی در دهه اول محرم خبر داد.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی با انتشار پیامی درگذشت خسرو امیرصادقی تهیه کننده و بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون را تسلیت گفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری متن پیام بدین شرح است: انالله و انا الیه راجعون در گذشت خسرو امیر صادقی هنرمند محبوب [...]
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از فروش بیش از 31 میلیاردی سینما های استان در بهار سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از افزایش 70 درصدی مخاطبان سینما در خراسان رضوی طی بهار 1402 خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۷    
معاون امور هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: آثار دانشجویان رشته گرافیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد در نگارخانه مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد به نمایش گذاشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: اکران فیلم های نخستین جشنواره بین المللی حوا از فردا سه شنبه در پردیس سینمایی مجتمع تجاری تفریحی اکومال واقع در منطقه رزکان نو این استان آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان بر لزوم توجه به تولیدات آثار مکتوب و سمعی و بصری با موضوع کنگره سه هزار شهید این استان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نخستین جشنواره بین المللی فیلم حوا با محوریت زن و با رویکرد حمایت از خانواده به مناسبت روز عفاف و حجاب در استان برگزار می شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: ارائه خدمات سمعی و بصری و کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری آئین و مناسبت ها در شرکت صنعت فولاد شادگان
معاون هنری سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به استقبال خوب مردم استان از نخستین نمایشگاه تخصصی مد و لباس اسلامی در سال گذشته گفت: دومین نمایشگاه مد و لباس اسلامی با نگاه بومی و با حضور طراحان و تولید کنندگان استانی برگزار خواهد شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هنری، سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: گروه موسیقی دف نوازان "غوغا" به سرپرستی شایان آدینه زاده از خراسان شمالی در بخش ویژه دومین جشنواره ملی "نوای رحمت" شهرستان مهاباد صاحب مقام شد.