سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۳:۵۷Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضدایرانی»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
کارشناسان شبکه های ضدایرانی فارسی زبان رسما به اقتدار و پیشرفت روزافزون ایران اعتراف کردند.
تیک   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با طرح ادعاهای بی اساس و تکراری ضدایرانی اعلام کرد که واشنگتن با درخواست امیرعبداللهیان برای سفر به واشنگتن و بازدید از دفتر حفاظت منافع ایران مخالفت کرده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مواضع اخیر بنیامین نتانیاهو علیه ایران، منجر به پرسش هایی می شود، از جمله اینکه چرا نتانیاهو بخش زیادی از اظهارات خود در سازمان ملل را به ادعا هایی ضدایرانی اختصاص داده است و با توجه به ادعای بهبود روابط اسرائیل و عربستان، واکنش اعراب، چه خواهد بود ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ترکی الفیصل آل سعود وزیر اطلاعات اسبق عربستان سعودی: بدون شک صدام حسین آغازگر جنگ عراق با ایران بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۰    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی پارسینTV، ویدئویی از دست به کار شدن ماشین لجن پراکنی شبکه های فارسی زبان ضدایرانی با آغاز سال تحصیلی جدید منتشر کرد. این ویدئو در واقع عصبانیت از شرایط عادی جامعه برای شروع یک سال تحصیلی جدید تا توهین به اساتید و معلمان و همچنین انتشار اخبار دروغ برای بر هم زدن آرامش ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس، گفت: بدون شک نامه نمایندگان آمریکا به کشورهای اروپایی برگرفته از سیاست های دیکته شده صهیونیست ها است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه در کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک درباره برخورد مخرب غرب با مسائل مربوط به ایران، ادعای آمریکا درباره استفاده از پهپاد های ایرانی در درگیری اوکراین، جنگ تمام عیار غرب علیه روسیه و سنگ اندازی واشنگتن در حل مشکل فلسطین، صحبت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رسوایی فساد، گریبانگیر باب منندز سناتور آمریکایی است که به عنوان یکی از مخالفان ایرانی و حامی اقدامات ضدایرانی شناخته می شود. منندز در یک پرونده فدرال به اتهام رابطه همراه با فساد با سه تاجر و گرفتن رشوه متهم شده است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
این بیانیه همچنین با اشاره به اظهارات مضحک نتانیاهو و رد ادعاهای ضدایرانی او افزوده ایران هراسی و ترویج اطلاعات گمراه کننده، بخشی از دستورکار همیشگی سخنان و یا به تعبیر بهتر نمایش های خنده دار مقامات اسرائیل در مجمع عمومی است .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سناتور باب منندز که به تازگی به فساد و گرفتن رشوه متهم شده، همواره مواضعی ضد ایرانی داشته و تلاش کرده با هرگونه توافقی میان ایران و آمریکا برای احیای برجام مخالفت کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳    
مدعیان دروغین طرفداری از مردم در رسانه های معاندشان اعتراف کردند که تجمعات ضدایرانی در نیویورک شکست خورده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا ادعا کرد ایران بازیگری مسئول در برنامه هسته ای خود نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شکست و اختلافات عمیق اپوزیسیون با یکدیگر در نیویورک کار را به جایی رسانده که صدای کارشناسان شبکه های معاند فارسی زبان را هم اینبار درآورد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا : نخست وزیر اسرائیل بار دیگر برای منحرف کردن افکار صهیونیست ها از اوضاع ناگوار داخلی این رژیم، در نشست مجمع عمومی سازمان ملل دوباره به لفاظی علیه ایران پرداخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۱    
در اقدامی عجیب، سخنرانی ضد ایرانی رئیس شورای ریاست جمهوری یمن در مجمع عمومی سازما ملل به شکل زنده و با ترجمه همزمان از شبکه خبر پخش شد و حمله او به ایران نیز پوشش داده شد. این لحظات را می بینید.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه مشترک وزیران خارجه آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس پس از نشست در نیویورک گفت: تکرار اتهامات و ادعاهای واهی در شرایط کنونی منطقه به هیچ وجه نمی تواند تامین کننده منافع دولت ها و مردم منطقه باشد.
پیرامون انتشار فیلم جلسه دفاع یک غیردانشجو در دانشکده علوم اجتماعی، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران نامه ای خطاب به سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران نوشت. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۲    
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: اقدام ضدایرانی دولت های کانادا و استرالیا صرفا جنبه نمایشی و رسانه ای دارد و خودشان نیز به خوبی مطلع هستند که تهدیدهایشان علیه افراد دستاوردی نخواهد داشت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۶:۳۱    
در روزهای پایانی اسفند سال قبل جمهوری اسلامی ایران و عراق توافقنامه ای امنیتی امضا کردند. طبق این توافقنامه، عراق متعهد شد در مدت زمان 6 ماه تا 28 شهریورماه نسبت به خلع سلاح و تخلیه مقرهای گروهک های تروریستی تجزیه طلب ضدایرانی از نزدیکی مرزهای کشورمان اقدام کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، بسیاری از تعهدات جمهوری اسلامی ایران به آژانس، تابعی از فرامتنی با عنوان ضرورت رفع واقعی تحریم های ضدایرانی بوده و نمی توان در یک فرامتن غیربرجامی به دنبال تحمیل تعهدات برجامی از جمله در روند بازرسی ها و نظارت های آژانس بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در واکنش به سوال خبرنگار شبکه فاکس نیوز که با مانور بر روی ادعاهای واهی تلاش ایران برای رسیدن به سلاح هسته ای مطرح شد، توضیحاتی داد و در نهایت گفت: اگر آنها -ایران- بمب اتم داشته باشند ...
تاسف بارتر اینکه پس از مشاهده پوشش تروریست های پژاک و گرامی داشتن تجزیه طلبان ضدایرانی توسط فرد یاد شده به جای ترک و لغو جلسه توسط اساتید راهنما و داور این جلسه ادامه پیدا کرده است تا این فرد با تئوریزه کردن تجزیه طلبی دست به تخریب هویت ملی بزند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی پارسین تی وی با انتشار یک مصاحبه از شبکه ضدایرانی ایران اینترنشنال در مورد قدرت ایران نوشت: عوامل مزدور شبکه اینترنشنال ضمن ابراز ناراحتی از اینکه غرب حتی توانایی حمله نظامی به ایران را ندارد، گفتند: ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حفره امنیتی در اصلی ترین رسانه ضدایرانی که سال گذشته در ناآرامی های کشور فعالیت داشت حالا به افشای هویت برخی مرتبطین این شبکه رسیده است.بر اساس اطلاعاتی که یک گروه هکری افشا کرده، هویت افرادی که از شهرهای مختلف تهران، مشهد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۱    
خبرنگار فرهیختگان در گزارش امروز خود به اطلاعات مالی برخی رسانه های ضدایرانی دست یافته است. بر این اساس فقط اینترنشنال بیش از 400 میلیون دلار طی سال های 2018 تا 2022 برای خرابکاری در ایران هزینه کرده و به هر کارمند خود بیش از 275 میلیون تومان ماهانه حقوق داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه، تببین مواضع از سوی رییس جمهور در خنثی سازی تبلیغات دشمنان علیه جمهوری اسلامی را مهم ارزیابی کرد و گفت: آیت الله رییسی با بیان مسائل و چالش های عمده جهان پاسخ دشمنان را به بهترین شکل ممکن داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۱    
بغداد - ایرنا - سخنگوی دولت محلی کردستان عراق، توافقنامه امنیتی بین بغداد - تهران در اخراج گروه های ترورریستی ضدایرانی از نزدیکی مرزهای ایران با عراق را باعث تامین امنیت اهالی منطقه دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نگاهی به جزئیات هزینه های مالی گروه BBC نشان می دهد در سال مالی منتهی به مارس 2023 این رسانه به صورت مستقیم حدود سه میلیارد و 78 میلیون پوند برای تولید محتوا هزینه کرده است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیران خارجه آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه مشترکی جمهوری اسلامی ایران را به تهدید امنیت منطقه و عدم همکاری کامل با آژانس بین المللی انرژی هسته ای متهم و ادعاهای واهی خود علیه جزایر سه گانه ایرانی را بار دیگر تکرار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از راه های مشروعیت سازی و تنفس مصنوعی به جریان ضدایرانی، نظرسازی کردن در موسسه نظرسنجی گمان است. این موسسه معروف به نظرسازی های عجیب و غریب است؛ تا جایی که حتی صدای دوستانش هم درآمده است. اما چه کسانی پشت این موسسه هستند و نقش آن در پشت پردۀ رسانه ها چیست؟
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به رغم همکاری مستمر و کامل ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی، کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و آمریکا در بیانیه ای خواستار همکاری ایران با این نهاد بین المللی شدند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
لیندزی گراهام سناتور جمهوری خواه کارولینای جنوبی که به مواضع ضدایرانی معروف است، روز دوشنبه با انتشار متنی در رسانه اجتماعی ایکس در واکنش به آزادی زندانیان آمریکایی از زندان های جمهوری اسلامی و آزادی زندانی های ایرانی از زندان های آمریکا نوشت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا همزمان با استقبال از آزادی زندانیان آمریکایی خواستار تحریم بیشتر علیه جمهوری اسلامی ایران شد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا ضمن تایید آزادی زندانیان آمریکایی در ایران، از تحریم محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری سابق ایران و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی نیز خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عبدالله مهتدی رئیس گروهگ تروریستی کومله که روز شنبه صوتی از او افشا شد که در آن تاکید می کرد 039;قصد داشته بزرگترین ائتلاف039; ضدایرانی را با هم گرایی تجزیه طلبان ایجاد کند، حالا در بی بی سی فارسی به توجیه این اظهارات پرداخته است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی و قضائی کشورمان باید موضوع حضور سرکرده فرقه تروریستی منافقین در بروکسل و برگزاری مجمع ضدایرانی را از طریق مجامع بین المللی پیگیری کند تا دیگر دولت های غربی هوس تکرار چنین اقدامی را نکنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اساسا اغتشاشاتی که پاییز سال قبل به بهانه فوت یک دختر در کشور راه افتاد، با یک دروغ شروع شد؛ اینکه مهسا امینی به دست نیروهای انتظامی ایران کشته شده است ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۸    
رسول شمالی ورزنده طبل رسوایی اخلاقی و سوءاستفاده جنسی از مجریان زن و این بار از شبکه ضدایرانی اینترنشنال به صدا درآمد؛ یکی از مجریان زن این شبکه تلویزیونی سیما ثابت به خاطر فساد اخلاقی و فضای مسمومی که از سوی مدیران این شبکه حاکم است و بنا به گفته خودش به منظور حفظ کرامت انسانی اش مجبور به ...
وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به قصد انگلیس، آلمان و فرانسه برای عدم لغو تحریم های ضد ایرانی، تاکید کرد که مسکو از شرکت کنندگان اروپایی برجام انتظار دارد به جای تهدید و تحریم، به تعهدات خویش در چارچوب این توافقنامه بین المللی عمل کنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۲    
مصی علی نژاد از عناصر مزدور ضدایرانی دیروز رسماً اعلام کرد که دولت بایدن رئیس جمهور آمریکا از او خواسته است که هویت خود را تغییر دهد و پنهان شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نورنیوز نوشت: آلمان ها به لابی های صهیونیستی تعهد داده اند که به صورت مستمر، موضوع غیر صلح آمیز و تنش زا بودن فعالیت های هسته ای ایران را به مثابه یک گزاره القایی در فضای عمومی و سیاسی جهان مطرح کرده و در راهبرد فشار حداکثری و هدفمند علیه ایران، نقش یک تسریع کننده را ایفا کنند.
یکسال از اجرای طراحی ضدایرانی اتاق های فکر غربی با پشتیبانی همه جانبه مالی، رسانه ای و تسلیحاتی دستگاه های امنیتی برخی کشورهای غربی و منطقه ای با پادویی تعدادی عناصر خائن پشت به وطن کرده، می گذرد. و آنچه به برکت بصیرت و مجاهدت ایرانیان رقم خورد، ایران متحد و دشمن متکثر می باشد. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که از ماه ها قبل شاهد فراخوان های متعدد گروه های ضدایرانی برای از سرگیری آشوب ها در سالگرد مهسا امینی بودیم، اما شرایط این بار هم مثل همیشه آنگونه که آنها فکر می کردند پیش نرفت.
برترین ها / شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مصی علی نژاد از عناصر مزدور ضدایرانی دیروز رسماً اعلام کرد که دولت بایدن رئیس جمهور آمریکا از او خواسته است که هویت خود را تغییر دهد و پنهان شود. احتمالاً او تصور می کرد این افشاگری به سود اوست ...
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به بیانیه مشترک منتشر شده در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی از سوی گروه غرب، علیه ایران واکنش نشان داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه، بیانیه ضدایرانی اخیر تروئیکای اروپا را نقض آشکار توافقات برجامی دانست و از این سه کشور خواست به تعهداتشان در قبال تهران پایبند باشند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های انگلیس روز شنبه و به بهانه یک سالگی فوت مهسا امینی، در کنار شبکه های معاند مستقر در این کشور اقدام به فضاسازی های ضدایرانی و انتشار گزارش های جهت دار و تحریک آمیز در حمایت از اغتشاشات پارسال کردند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اتفاقات چند روز اخیر در جریان ضدایرانی نشان می دهد که این جریان علیرغم تلاش برای یارگیری برای به راه انداختنِ ناارامی ها در سالگرد حوادث سال گذشته، دستاوردی نداشته و "از سال قبل هم عقب تر است.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سرکرده گروهک کومله در جدیدترین صوتی که از او افشا شده توضیح می دهد که جریان ضدایرانی چطور قصد نابودی ایران با اتحاد گروه های تجزیه طلب را داشته اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز شنبه در بیانیه ای مدعی شد که ایران مجوز فعالیت تعدادی از بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی را لغو کرده است.