چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۰:۴۰Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز بهداشت خوزستان»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان از شناسایی 77 هزار و 201 بیمار از بین موارد تماس و مشکوک با اجرای طرح بیماریابی شهید سلیمانی در استان خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به میزان رعایت پروتکل ها از سوی مردم و در اماکن عمومی گفت: این اعداد بسیار ناامیدکننده هستند و ادامه این وضعیت ما را نگران می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: بسیاری از پروتکل های بهداشتی در استان تنها روی کاغذ اجرا می شود و مردم توجهی به بیماری ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به روند افزایشی بیماری در خوزستان گفت: همه شهرهای خوزستان در منطقه خطر و پرخطر هستند و وضعیت رنگ های نارنجی و قرمز نیز تفاوت زیادی با یکدیگر ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه سوش غالب کرونا در استان خوزستان کرونای انگلیسی است، گفت: کرونای انگلیسی نسبت به نوع قبلی کرونا جهش یافته تر و مهاجم تر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر سلامت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه یکی از معضلات استان در کنترل کرونا برگزاری تجمعات است ، گفت: متاسفانه تجمعات در بسیاری از موارد، موجب اوج گیری مجدد بیماری در شهرستان ها می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: یکی از مهمترین علل افزایش روند بیماری کرونا در این استان پایین بودن میزان مشارکت مردم در رعایت دقیق پروتکلها و همچنین باورهای غلط است که باید اصلاح شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: کلید اصلی کنترل بیماری در استان، واکسن نیست بلکه برای رهایی از بیماری مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: کاری که از دست ما برمی آید فرهنگ سازی و آموزش برای خانواده ها است تا از برگزاری این دورهمی ها اجتناب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان با تاکید بر لزوم جلوگیری از ورود فاضلاب به رودخانه ها گفت: با تمهیدات و در نظر گرفتن حداقل ها و انجام کارهایی، اجازه داده می شود که برخی فاضلاب ها وارد رودخانه شوند که از نظر متخصصین امر، جای اما و اگر دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۶:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: در حال حاضر روند بیماری کووید 19 در این استان نسبت به هفتم فروردین، 57 درصد افزایش یافته همچنین موارد بستری 41 درصد بیشتر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان از افزایش 57 درصدی موارد ابتلا به بیماری و 41 درصدی موارد بستری در استان خوزستان در هفته دوم فروردین ماه نسبت به هفته اول خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در خوزستان در حد 70 درصد انجام می شود که ایده آل نیست و برای کنترل شیوع بیماری این عدد باید به 95 درصد برسد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۵    
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت:میزان جان باختگان ناشی از بیماری کرونا در خوزستان به طور متناوب از میانگین کشوری بالاتر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به اینکه شب عید و تعطیلات نوروزی سبب خیز دوباره کرونا در استان شده است، گفت: در چند روز گذشته دو شهر ایذه و بهبهان به تعداد شهر های قرمز استان افزوده شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۱:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: با شروع تعطیلات عید و دید و بازدیدها و خریدها، متاسفانه دوباره بیماری در استان خوزستان خیز برداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان با اعلام اینکه روند ابتلا به کرونا در این استان کاهش یافته است گفت: با وجود نزولی شدن این روند از مردم تقاضا داریم عادی انگاری نکنند و با حساسیت هر چه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه شهرستان شوشتر از وضعیت قرمز کرونا خارج شده است گفت: وضعیت این شهرستان هم اکنون نارنجی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت خوزستان بر همکاری سمن ها، تشکل های مردمی و شیوخ طوایف برای کنترل بیماری کرونا ویروس تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: بار مراجعه به مراکز منتخب و کلینیک های تنفسی استان روز به روز بیشتر می شود و تخت های بیمارستانی به بیماران کرونایی تخصیص داده شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: 34 درصد بیماران کرونایی که جانشان را از دست می دهند بسیار دیر به مراکز درمانی مراجعه می کنند و یا زمانی به بیمارستان می روند که 70 درصد ریه آنها درگیر بیماری شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس گروه بهداشت دهان و دندان مرکز بهداشت خوزستان گفت: خدمات غیر اورژانس دندان پزشکی در دوران کرونا باید متوقف شوند؛ انجام خدماتی مانند جرم گیری دندان ها در دوران شیوع کرونا هیچ ضرورتی ندارد و در وضعیت قرمز کرونا باید تنها خدمات اورژانسی دندان پزشکی ارائه شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: ما به عنوان یک نهاد نظارتی، عهده دار سلامت مردم هستیم و در هر موضوعی که با سلامت مردم ارتباط داشته باشد، مطالبه گری می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه وضعیت روزهای آینده استان به میزان رعایت پروتکل های بهداشتی بستگی دارد گفت: با توجه به تغییر رفتار ویروس، باید رفتارمان را متناسب با ویروس جهش یافته انگلیسی تغییر داده و دست از عادی انگاری برداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به آغاز واکسیناسیون کادر درمان این استان علیه کرونا گفت: در مرحله دوم تاکنون یک هزار و 900 دوز واکسن به کارکنان بخش مراقبت های ویژه و اورژانس بیمارستان های خوزستان تزریق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- رییس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به روند افزایشی بیماریابی کرونا در استان گفت: اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی در این روند مثبت، نقش مهمی ایفا کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: وضعیت روزهای آینده استان خوزستان به میزان رعایت پروتکل های بهداشتی بستگی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان در پیامی از تلاش های کارکنان بهداشت و درمان خوزستان در وضعیت قرمز کرونا و گسترش بیماری، تشکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
دزفول- رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: سهمیه کیت و میزان اعتبارات و امکاناتی که در زمینه مدیریت کرونا به خوزستان اختصاص می یابد، متناسب با شرایط بحرانی این استان نیست و باید افزایش یابد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۵    
در حالی که چند روزی است استان خوزستان به شدت درگیر کرونا است و 11 شهر آن به رنگ قرمز درآمده، اما سید محمد علوی، رییس مرکز بهداشت خوزستان می گوید: شدت شیب کرونا در خوزستان کاسته شده است!
رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: استان خوزستان در شرایطی است که باید از نظر سهمیه واکسن، تجهیزات، اعتبارات و نیروی انسانی بیشتر مورد توجه مسئولان قرار گیرد تا وضعیت خطرناک فعلی بهبود یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۶:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: موارد بیماری در استان نسبت به هفته های قبل سیر صعودی دارد ولی با تمهیداتی که صورت گرفت و همراهی مردم قدری از شدت شیب کرونا در خوزستان کاسته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان از تحویل بیش از 5 هزار دوز واکسن کرونا به خوزستان و ادامه واکسیناسیون گروه های هدف در استان از روز جمعه خبر داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: در کل استان موارد بیماری نسبت به هفته قبل 74 درصد افزایش یافته همچنین موارد بستری 90 درصد و موارد مرگ 45 درصد روند افزایشی داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۵    
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان از ارائه گزارش آخرین وضعیت بیماری در سطح استان و اقدامات قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد استانی مدیریت کرونا، به استاندار خوزستان خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به گسترش بیماری با شیوع ویروس کرونای انگلیسی در استان خوزستان گفت: جز با تعطیلی کامل استان خوزستان نمی توانیم وضعیت را کنترل کنیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به تلاش برای شناسایی هر چه بیشتر بیماران مبتلا به کرونا در استان خوزستان گفت: موارد بستری بیماران هرچه که هست، موارد سرپایی 10 برابر آن است که نشان می دهد بیماران در خوزستان به سرعت شناسایی می شوند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: 277 نفر از کادر درمان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز در مرحله نخست، واکسن اسپوتنیک وی را دریافت کردند که اکنون حال عمومی آنها خوب است و هیچ عارضه ای در این افراد مشاهده نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: 277 نفر از کادر درمان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز در مرحله نخست، واکسن اسپوتنیک وی را دریافت کردند که اکنون حال عمومی آنها خوب است و هیچ عارضه ای در این افراد مشاهده نشده است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۳    
رییس مرکز بهداشت خوزستان سه شهرستان جنوب غرب خوزستان را به عنوان خطر خیزترین مناطق استان نام برد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۴    
رییس مرکز بهداشت خوزستان سه شهرستان جنوب غرب خوزستان را به عنوان خطر خیزترین مناطق استان نام برد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: شادگان ، آبادان و خرمشهر در جنوب غرب خوزستان با ورود به پیک جدید کرونا ، آلوده ترین و خطر خیزترین مناطق خوزستان به شمار می روند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان در خصوص لزوم تغییر رفتار در رعایت پروتکل های بهداشتی با توجه به تغییر ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: تاکنون 62 مورد ابتلا و به ویروس جهش یافته انگلیسی در کشور شناسایی شده که 22 مورد آن مربوط به استان خوزستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: 66 مورد ویروس کرونای انگلیسی در کشور شناسایی شده که از این میزان 22 مورد آن در این استان بوده است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: روزانه 2 هزار و 500 مسافر از فرودگاه اهواز خارج می شود که برای انجام تست تشخیص کرونا مقرر بود دانشگاه ها نیرو در اختیار ما قرار دهند که هنوز نیرویی به ما معرفی نشده است. در این شرایط چه افرادی باید این کار را انجام بدهند؟
اقتصاد آنلاین / رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تغییرات ویروس کرونا در جهش های جدید گفت: بیماری زایی ویروس و شدت درگیر کردن بافت های مختلف بدن بیشتر شده است و از همه مهمتر، این ویروس تمایل به مبتلا کردن سنین پایین تر نیز پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: موارد مرگ بر اثر ویروس کرونا در خوزستان نسبت به هفته گذشته 52 درصد افزایش یافته است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: چهار هزار دوز واکسن روسی کرونا در مرحله دوم به این استان تخصیص داده شده که کادر درمان در اولویت تزریق هستند.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به پایان مرحله نخست واکسیناسیون، از توزیع مرحله دوم واکسن در هفته آینده خبر داد.