شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۲:۳۴Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: اقدام "تپسی" مبنی بر اینکه برای سرویس مدارس قراداد بسته و پول دریافت کرده ولی خدماتی ارائه نداده در قالب جرم تحصیل مال به طرق نامشروع قابل پیگیری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سرویس مدارس مستقیما به تعزیرات ارتباط پیدا نمی کند. اینکه تپسی با مردم قراداد بسته و پول دریافت کرده ولی خدماتی نداده در قالب جرم تحصیل مال به طرق نامشروع از طریق قوه قضائیه قابل پیگیری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۰    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی شایعات درباره احتکار لاستیک را رد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت بیش از 679 میلیارد ریالی یک شرکت دارویی متخلف در تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از استقرار شعبه سیار تعزیرات در ایام اربعین در فرودگاه امام (ره) خبر داد و گفت: شهروندان می توانند تخلفات حوزه بلیت را گزارش بدهند و اگر قابل رسیدگی بود همانجا رسیدگی می شود.
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۷    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از پلمپ بنگاه های املاک غیرمجاز در کشور خبر داد و گفت: از 3 خرداد تا 6 مرداد سال جاری، از 6 هزار و 194 هزار املاک مسکنی که مورد بازرسی قرار گرفته اند، 2 هزار و 700 و 41 مورد دارای تخلف بوده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۱:۰۰    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سازمانهای نظارتی تخلفات گرانفروشی ، احتکار و عرضه نکردن شرکت های تولید کننده و واردکننده خودرو را به سازمان تعزیرات اعلام کنند .
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی دریافت شهریه مازاد بر تعرفه در مدارس غیردولتی را مصداق گرانفروشی و تخلف تعزیراتی عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۲۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از بررسی پرونده افزایش نرخ خوراک پتروشیمی ها در این سازمان خبر داد و گفت: اگر تخلف محرز شود در کوتاه ترین زمان به موضوع رسیدگی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۲    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی هر نوع افزایش قیمت ماکارونی نسبت به گذشته را تخلف و گرانفروشی اعلام کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تعزیرات حکومتی اعلام کرد: یک قاچاقچی زعفران در هرمزگان 400 میلیارد تومان جریمه شد. به گزارش صبح ساحل، محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی امروز گفت: شعبه چهارم و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز بندرعباس به پرونده قاچاق کالا شامل 470 کیلوگرم زعفران، 940 عدد اسپری زعفران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۰    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت : هرگونه افزایش قیمت محصولات لبنی بدون مجوز تخلف است و ما طبق قانون مکلفیم با متخلفان برخورد قانونی کنیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: اگر شخصی به دلیل قطع شدن آب منازل مبادرت به گران فروختن بطری های آب معدنی با قیمتی بالاتر از قیمت درج شده بر روی کالا کند مرتکب جرم شده و حتماً مجرم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۴    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت :تمام کارخانه هایی که کالا تولید می کنند، اعم از دارو و غیر دارو مکلف هستند که موجودی تولیدی شان را و یا اگر وارداتی هست موجودی واردات شان را تماما در سامانه جامع انبار ها ثبت بکنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: یک شرکت متخلف برای عرضه خارج از ضوابط 500 تن نخود به پرداخت 202 میلیارد ریال جریمه محکوم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: یک شرکت متخلف برای عرضه خارج از ضوابط 500 تن نخود به پرداخت 202 میلیارد ریال جریمه محکوم شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: وزارت صمت و زیرمجموعه آن سازمان حمایت می توانند گرانفروشی خودروها را به ما گزارش کنند تا شعبه های تعزیرات حکومتی به موضوع رسیدگی کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۲    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: وزارت صمت و زیرمجموعه آن سازمان حمایت مصرف کنندگان می توانند گرانفروشی خودروهای مونتاژی را به ما گزارش کنند تا شعبه های تعزیرات حکومتی به موضوع رسیدگی کنند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: وزارت صمت و زیرمجموعه آن سازمان حمایت مصرف کنندگان می توانند گرانفروشی خودرو های مونتاژی را به ما گزارش کنند تا شعبه های تعزیرات حکومتی به موضوع رسیدگی کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه هیچ مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است، گفت: با گران فروشی لبنیات برخورد می کنیم.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه هیچ مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است، گفت: با گران فروشی لبنیات برخورد می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه هیچ مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است، گفت: با گران فروشی لبنیات برخورد می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۲    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: هر شرکتی که بر اساس قیمت های جدید و با افزایش قیمت نسبت به قیمت های قبلی که مجوز داشتند بخواهد تولیدش را عرضه کند، این مصدق گرانفروشی است و حتماً مستوجب برخورد است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۵:۰۷    
گران فروشی یکی از دغدغه ها و مشکلاتی است که این روز ها گریبانگیر مردم شده و می توان گفت همه به نوعی با آن درگیر هستند. اینکه گران فروشی در برخی اماکن بدون هیچ ترس و واهمه ای انجام می شود، جای سؤال دارد ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: از آغاز طرح نوروزی و ماه رمضان تعزیرات، 17 هزار و 235 اکیپ گشت اعزام شد که طی آن تخلف 30 هزار و 649 واحد شناسایی شد. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: حدود 52 هزار حلقه لاستیک در یک انبار کشف و بین مصرف کنندگان کالا توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به تشکیل بیش از 13 هزار پرونده در سال جدید ،از اخذ هزار میلیارد ریال جریمه از محکومان پرونده ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از توزیع 52 هزار حلقه لاستیک کشف شده در یک انبار در بازار خبر داد و گفت: حدود یک صد میلیارد تومان در اجرای احکام اخذ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 62 میلیارد ریالی قاچاقچی ارز خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه در چند سال اخیر قاچاق معکوس و تعداد پرونده های قاچاق خروج کالا از کشور افزایش یافته است، گفت: در سال 1401 سه هزار و 430 فقره پرونده قاچاق معکوس به ارزش 17 هزار و 899 میلیارد ریال در سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: عمده تخلفات در ایام نوروز گران فروشی یا درج نشدن قیمت در کالا هایی مثل میوه، آجیل، شیرینی و زولبیا و بامیه بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت :طرح نظارت بر بازار امسال به لحاظ اینکه ماه مبارک رمضان با ایام تعطیلات عید نوروز همراه شد ،یک طرح ادغامی است که از هشتم اسفندماه شروع شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
شفاف   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شفاف، محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: هرساله یک طرح ویژه برای ایام پایانی سال و عید نوروز داریم و یک طرح ویژه هم برای ماه مبارک رمضان ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از تشکیل بیش از 50 هزار پرونده تعزیراتی در حوزه بهداشت و درمان در سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: به منظور تشدید نظارت ها، روزانه 500 واحد گشت مشترک در ایام نوروز برای رسیدگی به تخلفات به سراسر کشور اعزام می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت : مردم می توانند موارد تخلف ازجمله کم فروشی و گرانفروشی را از طریق سامانه 135 گزارش دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۵    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی : امسال طرح ویژه ماه مبارک رمضان و پایان سال با همدیگر تلفیق شده است و یک طرح دو ماهه را با هدف نظارت بر کالا های اساسی مورد نیاز مردم اجرا می کنیم .
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما که اعمال شده، غیر قانوننی است، گفت: 7 شرکت که 4 شرکت از آن هواپیمایی است 102 میلیارد تومان جریمه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه نمی توانیم هر دپوی کالایی را احتکار تلقی کنیم، گفت: هیچ وقت و در هیچ زمانی قانون به ما اجازه نداده است که مصداقی برای احتکار خودرو داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه هر فروشنده ای که فاکتور صادر نکند تخلف تعزیراتی کرده و با او برخورد می شود گفت: خریداران در صورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره 135 تماس بگیرند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه توجیه قانونی و قابل دفاعی برای عرضه خودرو در بورس وجود ندارد، گفت: براساس مشاهدات در برخی موارد قیمت خودروی فروش رفته در بورس با قیمت پایه 100 درصد متفاوت است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه توجیه قانونی و دفاعی برای عرضه خودرو در بورس وجود ندارد، گفت: براساس مشاهدات در برخی موارد قیمت خودروی فروش رفته در بورس با قیمت پایه 100 درصد متفاوت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 166 میلیارد ریالی قاچاقچی و ضبط 263 هزار لیتر سوخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 166 میلیارد ریالی قاچاقچی سوخت خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان" از 119 میلیارد توان جریمه 8 شرکت هواپیمایی 218 میلیون تومان قطعی است"گفت: این جریمه مربوط به هواپیمایی سپهران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت شرکت هواپیمایی س در پی گرانفروشی به مبلغ 218 میلیون تومان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 148 میلیارد ریالی برای قاچاق 40 هزار کیلوگرم بادام خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۵    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به میزان اثربخشی شعب ملی در کاهش تخلفات گفت: بعد از ورود شعب ملی به تخلفات برخی شرکت های تولید کننده روغن موتور در حال حاضر نه تنها در عرضه کمبود نداریم ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 227 میلیارد ریالی عامل قاچاق کاغذ تحریر در استان هرمزگان خبر داد.