سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۲۰:۰۱Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان برنامه و بودجه»

صدای جویا   ۴ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری زاگرس ، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود از پرداخت یارانه عقب افتاده مراکز نگهداری بهزیستی طی هفته آینده خبرداد ...
373 قطه زمین طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در چهارمحال و بختیاری قرعه کشی شد. در این آیین همچنین با حضور استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل بانوان و خانواده، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیرکل بنیاد مسکن، رسید واگذاری تعدادی از قطعات به شکل نمادین تحویل متقاضیان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در دیدار با وزیر جهادکشاورزی بر آمادگی این سازمان خود برای تهیه طرحی مشترک با وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد که این برنامه منجر به حذف واردات برخی از محصولات مانند کنجاله، سویا و نهاده های دامی شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی از پیگیری ها برای پروژه راه آهن مشهد-بجنورد و جوین-اسفراین طی سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان خبر داد و گفت ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از واریز بیش از 11 همت عوارض آلایندگی به حساب شهرداری ها و دهیاری های استان خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم در مجلس در دفاع از بندی برای پیشگیری از افزایش بدهی های دولت گفت: دولت باید بدهی های خود را کنترل کند و بی رویه بدهی ایجاد نکنیم.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
واحد اول گازی نیروگاه راشد تربت حیدریه روز پنجشنبه ششم مهر ماه 1402 با حضور داود منظور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و جمعی از مقامات کشوری به بهره برداری رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بانک ها در دفاتر خود مطالبات ادعایی شان از دولت را ثبت کرده و سپس روی آن سود تقسیم کرده و بر اساس آن به خود پاداش می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی مصوبات سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان را تشریح کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان برنامه و بودجه، یک صد و سی و چهارمین جلسه نهاد تعامل با حضور داود منظور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، اعضای شورای عالی فنی و اعضای شورای هماهنگی تشکل های مهندسی، صنفی و حرفه ای کشور، برگزار شد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در جریان بررسی برنامه هفتم توسعه با بند الحاقی کمیسیون برنامه به لایحه برنامه توسعه مبنی بر برداشتن سقف حقوق و دستمزد مخالفت کرده و گفت: حقوق های نجومی که صدای همه را درآورده، حاصل همین بی توجهی هاست ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: مقوله رشد اقتصادی صرفاً به کارکرد دولت بازنمی گردد بلکه حاصل کارکرد تمام فعالان اقتصادی است، حاصل کارکرد تمام شرکت ها، اشخاص حقیقی و حقوقی است که ما فکر می کنیم با تلاش هرچه بتوانیم بیشتر به این هدف نزدیک شویم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بانک مرکزی بر میزان بنگاه داری بانک ها نظارت دارد و بانک ها به صورت منظم مورد پایش قرار می گیرند و تذکرات لازم و اخطارهای لازم به بانک هایی که مقررات را رعایت نکنند، داده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور : از تقویت جنبه نظارتی در سازمان خبر داد و گفت: هر چقدر هم منابع مالی به حوزه عمرانی کشور تزریق شود، در صورت نبود نظارت کافی برای اتمام به موقع طرح ها، تأثیر زیادی در پیشرفت طرح ها نداشته و صرف تعدیل می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ایجاد و افزایش شدید بار مالی در بسیاری از احکام الحاقی برنامه هفتم باعث تشدید ناترازی بودجه ای خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ایجاد و افزایش شدید بار مالی در بسیاری از احکام الحاقی برنامه هفتم باعث تشدید ناترازی بودجه ای خواهد شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: کمیسیون تلفیق مصوباتی را داد که کلیاتش مورد تائید ما نبود. ما مراتب نگرانی های خودمان را هم در صحن مجلس اعلام کردیم.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه در مخالفت با بند الحاقی گفت: حقوق های نجومی که صدای همه را درآورد، حاصل همین بی توجهی هاست برخی شرکت های دولتی می توانند پرداختی های متفاوتی تحت هر عنوان مانند کارانه و.. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان برنامه و بودجه در جریان بررسی برنامه هفتم توسعه با بند الحاقی کمیسیون برنامه به لایحه برنامه توسعه مبنی بر برداشتن سقف حقوق و دستمزد مخالفت کرده و گفت:حقوق های نجومی که صدای همه را درآورده، حاصل همین بی توجهی هاست.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون محترم رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور کمیته امداد امام خمینی ره استان خراسان رضوی در جشنواره شهید رجایی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی بعنوان رتبه برتر معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست امروز مجلس به برخی شایعات درباره هیات مولدسازی پاسخ داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، حجت الاسلام احد آزادی خواه در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه 9 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران در اخطار قانون اساسی، گفت: بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی، سهم صندوق توسعه ملی مشخص است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که در هیات مولدسازی هستند حتی یک ریال هم حق جلسه دریافت نمی کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در راستای انتقادات به نحوه فعالیت هیأت مولدسازی دارایی های دولت گفت: کسانی که در هیأت مولدسازی دارایی های دولت هستند یک ریال حق جلسه دریافت نمی کنند بنابراین این موارد در راستای تخریب کار ارزشمندی است که سه قوه به صورت مشترک انجام می دهد، صورت می گیرد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از افتتاح قطعه نخست باند دوم محور مشهد - سرخس به طول 5/2 با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
شبکه بازنشستگان: فهرست مطالبات فرهنگیان بازنشسته سال های 1400،1401،1402 جناب آقای صحرایی وزیر آموزش وپرورش جناب آقای منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با سلام ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تشکیل هیأت عالی نظارت بر منابع نفتی به دبیری رئیس سازمان برنامه و بودجه در طول اجرای برنامه هفتم توسعه موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملکان در مجلس در تذکری به رئیس سازمان برنامه و بودجه از نحوه تخصیص بودجه برای اجرای قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در مناطق محروم انتقاد کرده و خواستار توجه ویژه به محرومیت زدایی در کشور شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در جلسه علنی صبح امروز شنبه مجلس و در پاسخ به تذکر چندین نماینده درباره عدم پرداخت مطالبات گندم کاران، بیان کرد: در خصوص پرداخت مطالبات گندم کاران جلسه ای برگزار شده و در آن جلسه دکتر منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز حضور داشتند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مجتمع آموزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس در صحن علنی مجلس: در رابطه با طلب گندمکاران بحث شده و آقای منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در جلسه مربوطه بوده است؛ ان شاءالله تا 10 روز آینده کل بدهی دولت به گندمکاران پرداخت می شود.
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در دومین سفر خود به استان خراسان رضوی گفت: باید تلاش کنیم در بودجه عمومی کشور، منابعی برای توسعه زیرساخت های آستان های مقدس، از جمله حرم مطهر رضوی اختصاص داده شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: کمیسیون تلفیق مصوباتی را داد که کلیاتش مورد تائید ما نبود. ما مراتب نگرانی های خودمان را هم در صحن مجلس اعلام کردیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: پیشنهاد ما این است که صرفه جویی ها در مصرف انرژی را با قیمت مناسب از شهروندان خریداری کنیم؛ امیدواریم این پیشنهاد به تدریج به بستر قانونی تبدیل شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: انتشار اوراق بدهی ارزی فرصتی برای تکمیل طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از باند دوم قطعه اول محور مشهد – سرخس با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد. بدین ترتیب، 5.2کیلومتر از محور مشهد-سرخس مورد بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه راه های ارتباطی برای دولت از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: نقشه جامع مسیرهای ترانزیتی کشور در منطقه تسریع شودف.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: طرحهای انتقال آب به شهر مشهد از کوه های هزار مسجد یا سد "شوریجه" پشتیبانی و تامین اعتبار می شود تا بتوان آب مورد نیاز ساکنان این شهر و جمعیت زیاد زائر و مسافر آن را تامین کرد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: کمیسیون تلفیق مصوباتی را داد که کلیاتش مورد تائید ما نبود. ما مراتب نگرانی های خودمان را هم در صحن مجلس اعلام کردیم.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: چهار ماه است که تورم ماهانه کشور به 2 درصد رسیده است و تورم بخش کالاهای خوراکی در ماه گذشته 1.6 درصد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: قانون جذب سرمایه های خصوصی در ساخت بزرگراه ها که بیش از 40 سال از قدمت آن می گذرد برای تکمیل ساخت های راه های جدید در کشور به بازنگری نیاز دارد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
داود منظور در جمع خبرنگاران گفت: ما بخشنامه بودجه 1403 را ابلاغ کردیم و تکالیف دستگاه ها مشخص و ابلاغ شده است، هم چنین ستاد بودجه نیز فعال شده است و چارچوب کلی بودجه را آماده کرده ایم و در زمان قانونی یعنی آبان ماه مرحله اول تقدیم بودجه را انجام خواهیم داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به این سوال که چرا خراسان رضوی با وجود خشکسالی، رتبه 28 از اعتبارات آب کشور را داراست، گفت: در بودجه سال 1403، بر طبق نظر استاندار خراسان رضوی و وزیر نیرو، منابع تکمیلی را اختصاص خواهیم داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهور باند دوم قطعه اول محور مشهد -سرخس، طرح بهسازی و چهار خط شدن محور مشهد- سرخس امروز به بهره برداری رسید. به گزارش گروه استان های حیات ؛ مرکز خراسان رضوی ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره احکام برنامه هفتم درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان و صندوق های بازنشستگی گفت: در ارتباط با همسان سازی بخش عمده ای از آنچه که تکلیف بود در 2 سال گذشته به ویژه سال 99 و 1400 انجام گرفته است اگر بنا باشد همسان سازی مجددی انجام گیرد باید منتظر باشیم و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مرحله نخست اجرای طرح خط انتقال آب از غرب مشهد در مراسمی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به بهره برداری رسید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۲    
مراسم اتمام لوله گذاری فاز اول خط انتقال آب شرب به مشهد از منابع غرب مشهد با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار خراسان رضوی در محل روستای کورده گلبهار صبح امروز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه مراسم تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر خراسان رضوی در جشنواره شهید رجایی در مشهد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: راه های ارتباطی به ویژه محور های ترانزیتی برای دولت اهمیت زیادی دارد.