یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۸:۰۶Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شستا»

بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شستا با حضور در شرکت صنایع خاک چینی ایران از خطوط تولید این کارخانه بازدید کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد 269و احدی مواجه شده است، نمادهای حکشتی ، شستا و خزامیا بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشته و نمادهای پالایشی و فملی بیشترین تأثیر منفی را بر جای گذاشتند. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا آخرین وضعیت تفحص از این سازمان را تشریح کرد. علی بابائی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگاران در تشریح آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شستا ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۶    
نمادهای بورسی رافزا، بخاور، قزوین، کپشیر، تاصیکو، چکاپا و شستا از سهم های ارزنده بازار معاملات سرمایه در هفته پایانی شهریورماه بودند که با نگاهی به صورت های منتشره مشخص شد که رافزا با رشد 23 درصدی، پربازده ترین سهم بوده و سدبیر با کاهش 12 درصدی، کم بازده ترین سهم بوده است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در نامه ای خطاب به ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی - شستا - ضمن تبریک توفیق هلدینگ نفت، گار و پتروشیمی شستا در کسب یک کرسی مدیریتی در هیأت مدیره هلدینگ خلیج فارس ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: درآمد عملیاتی شستا به صورت حسابرسی نشده در پایان سال مالی منتهی به 31 خرداد ماه 1402 رقم 31 هزار و 300 میلیارد تومان است که نسبت به سال مالی قبل رشد 41 درصدی داشته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شستا در صورت های مالی حسابرسی نشده 12 ماهه، 18 تومان سود برای هر سهم شناسایی کرد و برنامه تجدید ارزیابی دارایی ها در زیرمجموعه ها داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال کارگری گفت: ادامه دار بودن این روند قطعا باعث ایجاد بحران های جدی خواهد شد زیرا بیش از 40 میلیون نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و نمی توان با قانون گذاری غلط یا سوء مدیریت این صندوق را مدیریت کرد.
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۵    
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: شرکت سرمایه گذاری شستا در شهرستان ملایر سرمایه گذاری خاصی نکرده بود که با پیگیری های انجام شده توانستیم مجوز ساخت یک واحد دامداری 6 هزار راسی مولد را اخذ کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، از اتمام بررسی تحقیق وتفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی، شستا و بانک رفاه کارگران تا پایان آبان ماه خبر داد و افزود: متخلفان به مجلس و قوه قضاییه معرفی خواهند شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات کمیسیون انرژی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی نمایندگان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در حوزه های مختلف مرتبط با فعالیت این وزارتخانه در مباحث مرتبط با انرژی مورد سوال قرار دادند که تمامی سوالات به منظور بررسی بیشتر مراعا باقی ماندند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از تعیین مهلت یک ماهه برای تکمیل گزارش از عملکرد سازمان تامین اجتماعی، شستا و بانک رفاه کارگران جهت قرائت در صحن مجلس خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بورس فردا در 27 شهریورماه در حالی آغاز خواهد شد که این اخبار می توانند بر روی آن تاثیرگذار باشند. پیشنهاد می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز حوالی 9 هزار واحدی مثبت شد که این موضوع را مدیون تغییرات مثبت در نمادهای شپنا، شبندر، شستا و شتران است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس شاخص کل بورس با رشد حداقلی 8814و احدی مواجه شده است، بیشترین تأثیر بر شاخص کل را نمادهای شپنا ، فولاد و شستا بر شاخص کل از خود بر جای گذاشتند. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۶    
سود خالص هلدینگ انرژی شستا در سال گذشته 26 درصد کاهش یافت.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارش خالص ارزش دارایی ها NAV هر سهم شستا در دو روش بررسی شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، احمدوند فرماندار نهاوند به همراه معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ،بخشدار مرکزی ،منابع طبیعی، محیط زیست از پروژه دولومیت شستا به منظور رفع موانع تولید و تسهیل شرایط برای راه اندازی فاز دوم این واحد به منظور ایجاد اشتغال و رونق تولید بازدید کردند. ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مراسم معارفه مدیر جدید هلدینگ دارویی تامین با حضور مهدی نوروزیان معاون امور شرکت های شستا و اعضای هیئت مدیره هلدینگ دارویی تامین (تیپیکو) مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (تیپیکو) برگزار گردید و حسین عطار به عنوان سرپرست جدید این هلدینگ معرفی شد ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه مالی صبا تامین بزرگترین و سریعترین تامین مالی تاریخ بازار سرمایه را با انتشار 40 هزار میلیارد ریال اوراق برای شستا در اسفندماه 1401 و 40 هزار میلیارد ریال در تابستان 1401 برای سازمان تامین اجتماعی را انجام داده است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بورس فردا در 21 شهریورماه در حالی آغاز خواهد شد که این اخبار می توانند بر روی آن تاثیرگذار باشند. پیشنهاد می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس تأکید کرد: گسترش فعالیت های سیاسی و فرادستی و حذف مدیران موفق و انتصاب مدیران نالایق مبتنی بر اعمال نفوذهای باندی مافیای سیاست زده قطعاً رویه ای است که منجر به بیان برخی حقایق تلخ و البته تأسف بار در پیشگاه مردم خواهد شد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معدن 24:بخشی از مجمع تاصیکو به خبرهای مربوط به وضعیت معادن طلا و بهره برداری این شرکت اختصاص داشت. اولین شمش طلا کی روی میز تاصیکو قرار خواهد گرفت؟ 5 شهریور ماه سال جاری بود که مجمع عمومی عادی سالیانه تاصیکو برگزار شد ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شاخص هم وزن یک هزار و 448 واحد کاهش یافت و در ارتفاع 715 هزار و 366 واحدی ایستاد. نماد های فولاد، شپنا، شستا، فملی، شبندر، وبملت و خودرو بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. همچنین نماد های تکاردان، سصفها، وخارزم، خگستر، خودرو، شپنا و شستا پرتراکنش ترین نماد های بازار بورس بودند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گفته وی، بحران تامین اجتماعی، مساله ی پیچیده ای است که فقط با افزایش سن و سابقه برطرف نمی شود؛ مسائل مختلف ازعدم پرداخت بدهی های دولت تا فرارهای بیمه ای در تعمیق این بحران موثر هستند و لاجرم باید موضوع در قالب یک بسته ی اصلاحات رفع و رجوع شود.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۳    
این 4 نفر معاونان شستا هستند
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، از عدم تحقق تعهدات شستا پیرامون سرمایه گذاری، توسعه صنعت و تکمیل زنجیره ارزش تولید و تخلف این شرکت سرمایه گذاری برای توبیخ مدیران هلدینگ های تابعه با هدف پیگیری خواسته های شخصی خود در قالب تشکیل کمیته صیانت از بیت المال، انتقاد کرد.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرنگار مهر، شاخص کل بورس امروز در ابتدای معاملات با ریزش 11 هزار واحدی کار خود را آغاز کرده است. نمادهای نوری، فولاد، فملی ، خودرو، شستا بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل گذاشته و نمادهای ثامان ، سصفها ، شهر، خگستر ، تکاردان نیز از پرتراکنش های بازار سرمایه هستند ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معدن 24: مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان روز سه شنبه 14 شهریورماه در مراسم تشییع معدن کاران البرز شرقی حضور داشت و مراتب تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مدیران عامل هلدینگ های شستا و صدر تامین ...
بازار سهام امروز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و تقاضا در کلیت بازار نسبت به عرضه چیرگی داشت و منجر به رشد شاخص های بورسی شد.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۲:۱۹    
به گزارش خوزپرس در نشست مجمع عمومی انجمن تیشوسازان و صنایع وابسته کشور که با حضور اعضای این انجمن برگزار شد، سید جمال موسوی جزایری مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت حریر خوزستان ب عنوان بازرس این انجمن انتخاب شد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۳    
بر اساس آخرین صورت های مالی منتشر شده تاصیکو که به عنوان یکی از بازوهای سرمایه گذاری شستا به شمار می رود، این شرکت موفق به تحقق سودی جذاب برای سهام داران خود گردیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز نمادهای تاپیکو، شپنا، وتجارت و شبریز نمادهای سبزپوش بورس بودند که بیشترین اثر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بورس فردا در دومین روز معاملاتی هفته در حالی آغاز خواهد شد که این اخبار می توانند بر روی آن تاثیرگذار باشند. پیشنهاد می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
روز شنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام منفی شد و 517 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد. در معاملات روز شنبه یازدهم شهریور 1402، شاخص کل بورس تهران هزار و 18 واحد نسبت به روز کاری گذشته بالاتر ایستاد و به سطح 2 میلیون و 105 هزار و 702 واحد رسید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:روز شنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام منفی شد و 517 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۱    
بورس در معاملات 11 شهریور ماه 1402 با رشد 9771 واحدی به کار خود خاتمه داد. شاخص کل در پایان معاملات امروز روی کانال 2 میلیون و 104 واحدی قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار سهام امروز از ابتدای معاملات با تقاضای خوبی همراه شده است و اغلب سهام در محدوده مثبت معامله می شوند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مهرداد کیانی شهردار کرج در آیین گشایش ایستگاه رجایی شهر کرج که توسط شرکت پیمانکاری سابیر وابسته به شستا و سازمان تامین اجتماعی اجرا شده است ،گفت : با همدلی شورا و شهرداری کرج اکنون شاهد به بار نشستن پروژه های نیمه تمام این کلانشهر از جمله قطار شهری هستیم . ...
بازار سهام امروز با افزایش عرضه ها نسبت به 2 روز گذشته کار خود را آغاز کرده است اما همچنان تقاضا بر عرضه چیرگی دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روز دوشنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام پس از 2 روز بار دیگر منفی شد و 155 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه تاصیکو با حضور 84 درصدی سهامداران امروز ساعت 8 صبح در سالن اجتماعات تلاش برگزار شد و صورت های مالی منتهی به 31 اردیبهشت ماه 1402 و نیز گزارش حسابرس قانونی و تقسیم سود مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۸    
امروز نمادهای فملی، فولاد و شستا نمادهای سبزپوش بورس بودند که بیشترین اثر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز نمادهای فملی، فولاد و شستا نمادهای سبزپوش بورس بودند که بیشترین اثر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در معاملات امروز بورس تهران نمادهای پالایش زاگرس شبندر صبا ختوقا کالا شستا وساپا وکادو خساپا مورد توجه میلیاردرهای بورس قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روز یکشنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام برای دومین روز مثبت شد.
اقتصاد آنلاین / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران امروز تا به این لحظه معاملات دوباره با افزایش عرضه ها همراه شده است و فروشندگان قدرت بیشتری در بازار دارند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز قصد داریم تا به بررسی دو سهم شستا و سصفها به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی این دو سهم در روزهای آینده بورس است.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) در آستانه هفته دولت با سفر به استان کرمان ضمن حضور در مجتمع مس سرچشمه از واحدهای مختلف و طرح های توسعه این مجتمع صنعتی بازدید کرد. ...