پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۹May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح عمرانی»

کیشوند   ۳ ساعت پیش    
7 پروژه عمرانی و صنعتی منطقه آزاد کیش روز پنج شنبه 29 اردیبهشت به صورت ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح گردید.
با حضور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس، تعداد 7 طرح عمرانی و صنعتی به ارزش 450 میلیارد تومان در کیش به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - هفت طرح عمرانی و صنعتی روز پنجشنبه با دستور رییس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
همزمان با فاز نخست افتتاح پروژه های مناطق آزاد هفت طرح عمرانی و صنعتی در منطقه آزاد کیش به بهره برداری رسید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شواری عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی در مورد جزئیات افتتاح پروژه ها نشان می دهد که به طور همزمان 82 پروژه به بهره برداری خواهد رسید که شامل 39 طرح صنعتی، 39 طرح عمرانی و چهار طرح کشاورزی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار میراث فرهنگی ایران اکونومیست، هفته میراث فرهنگی از روز چهارشنبه - 28 اردیبهشت- و همزمان با روز جهانی موزه آغاز می شود. معاونت میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همین مناسبت با صدور بیانیه و اعلام شعار میراث فرهنگی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با صدور بیانیه ای اعلام کرد در هفته میراث فرهنگی علاوه بر اجرای بیش از هزار عنوان برنامه در سراسر کشور، 72 طرح عمرانی و مرمتی به صورت همزمان به بهره برداری می رسد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار نجف آباد از عملیاتی شدن 22 طرح عمرانی در حرکت جریان خدمت نجف آباد خبرداد و گفت: تکمیل و استمرار پیشرفت پروژه های بزرگ شهر نجف آباد در سال جدید نیز مانند سال 1400 با قوت ادامه دارد و جریان خدمت تا پایان این پروژه ها تعطیل نخواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد گفت: افزون بر 200 طرح عمرانی در این شهر درحال اجرا است و اعتبار آن در بودجه 1401 مصوب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش صبح امروز برای افتتاح چند طرح عمرانی وارد اصفهان شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - سرپرست فرمانداری خلخال گفت: 151 پروژه و طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار و سرمایه گذاری چهار هزار و 570 میلیارد ریالی در این شهرستان در حال اجرا است که افتتاح آنها موجب توسعه و پیشرفت منطقه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۱    
استاندار خراسان رضوی امروز از طرح های ساخت واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در شهر گلبهار، نیروگاه سیکل ترکیبی توس و ساخت آزادراه مشهد چناران بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
3 طرح عمرانی در بخش بستان با حضور فرماندار دشت آزادگان به بهره برداری رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: 6 طرح عمرانی در حوزه راه و شهرسازی در این شهرستان با 85 میلیارد تومان اعتبار ملی در حال اجرا است .
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۳    
همدان- ایرنا- با افزایش نوبت کاری و تعداد کارگاه های اجرایی، روند اجرای طرح انتقال آب سد تالوار به استان همدان سرعت گرفت. #روند #اجرای #طرح #عمرانی #انتقال #آب #سد #تالوار #به #همدان منبع * [کد خبرنگار:64567]
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۶    
رییس راهداری وحمل ونقل جاده ای مراغه گفت : دو طرح عمرانی مهم و با اهمیت درآذربایجان شرقی ؛شهرستان مراغه از سال گذشته شروع و در سال جاری نیز با شتاب مضاعف در حال اجرا قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۳    
همدان- ایرنا- با افزایش نوبت کاری و تعداد کارگاه های اجرایی، روند اجرای طرح انتقال آب سد تالوار به استان همدان سرعت گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- علیرضا الماسوندی معاون تلفیق و امور تنظیم گری شرکت مدیریت منابع آب ایران روز جمعه به همراه استاندار و جمعی از مسئولان استان همدان، از روند اجرای طرح عمرانی انتقال آب سد تالوار به همدان دیدن کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۵    
همزمان با دهه بسیج سازندگی تعداد 10 طرح عمرانی در مناطق مختلف شهرستان مشگین شهر افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سفر به سبزوار ضمن بازدید از طرحهای در حال ساخت دانشگاه حکیم در این شهرستان، در جریان مشکلات 6 طرح عمرانی و آموزشی نیمه تمام این دانشگاه قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار: نباید ارائه خدمات به مردم در حوزه های مختلف به جلسات ختم شود بلکه به صورت جهادی و عملیاتی باشد.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس در نظر دارد عملیات اجرایی 28 طرح عمرانی را بصورت مناقصه عمومی از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت طی هفته آتی به آدرس www.setadiran.ir برگزار نماید.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر عصر امروز سه شنبه 20 اردیبهشت ماه ، با حضور دالوند معاون عمرانی استانداری لرستان ، رئیس و اعضای شورای شهر،فتوحی شهردار ، برخی از مسئولین استانی و شهری و با حضور پرشور مردم مراسم روز نکوداشت خرم آباد در محوطه باغ گلستان برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر مهریز گفت: سه طرح عمرانی نیمه تمام زیرپوشش شامل مرکز درمانی و داروخانه، پایگاه بین راهی تنگچنار و مرکز امداد و اتاق مدیریت بحران شهرستان به 120 میلیارد ریال بودجه نیاز دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: رییس و جمعی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه 2 معاون وزیر راه و شهرسازی روز دوشنبه در سفر یک روزه به استان کردستان از چند طرح عمرانی بازدید می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار نجف آباد از عملیاتی شدن 26طرح عمرانی در حرکت جریان خدمت نجف آباد خبر داد و گفت: تکمیل و استمرار پیشرفت پروژه های بزرگ شهر نجف آباد در سال جدید نیز مانند سال 1400 با قوت ادامه دارد و جریان خدمت تا پایان این پروژه ها تعطیل نخواهد شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: واحد خبر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم، حسین شعبان زاده بیان کرد: پارکینگ طبقاتی زائر از ساعت 14 امروز به مدت 24 ساعت و با هدف اجرای طرح عمرانی و خدماتی در طبقات سه گانه پارکینگی غیرفعال می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای 15 طرح عمرانی دارای اولویت و نیمه تمام در دستور کار این جمعیت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۳:۲۷    
سرپرست فرمانداری مهاباد گفت: مدیران دستگاه های اجرایی موظف هستند با شورا های روستا در اجرای طرح های عمرانی هماهنگ باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۴    
مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: با اجرای 575 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد تومان در مناطق محروم و روستاها به آبادانی مناطق کم برخوردار کمک خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: عملیات اجرایی یک هزار و 250 میلیارد ریال طرح عمرانی و محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی این استان همزمان با هفدهم اردیبهشت ماه (سالروز تاسیس بسیج سازندگی) آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در مراسمی با حضور شهردار قزوین بهره برداری از 12 طرح عمرانی و خدمات شهری با 39 میلیار و 600 میلیون تومان اعتبار در قزوین افتتاح شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: در هفته بسیج سازندگی 110 طرح عمرانی و محرومیت زدایی به ارزش بیش از 250 میلیارد ریال در بخش های مسکن محرومان، لایروبی و احیای قنوات، راه بین مزارع و کانال های انتقال آب به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس بسیج سازندگی استان بوشهر از ساخت 600 واحد مسکونی مددجویی توسط سپاه پاسداران در استان خبر داد و گفت: در یک سال گذشته 193 طرح عمرانی و محرومیت زدایی در استان بوشهر توسط بسیج سازندگی اجرا و افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
هفت طرح عمرانی خدماتی در محدوده شهرداری منطقه یک تبریز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۰    
عملیات اجرایی 7 طرح عمرانی شهرداری شهرضا با اعتبار 523 میلیارد ریالی با عنوان 6+1 آغاز شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۶    
طرح پانصد و پنجاه هزار هکتاری رهبری در خوزستان و شمال ایلام را می توان بعنوان بزرگ ترین طرح عمرانی تاریخ ایران و بزرگ ترین طرح کشاورزی خاورمیانه قلمداد کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: هم اکنون 100 طرح عمرانی ورزشی با حمایت و پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار همدان در مناطق کم برخوردار استان در دست اقدام است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: 13طرح اولویت دارصنعتی و خدماتی به ارزش 910هزار میلیارد تومان تا پایان سالجاری در استان به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۶    
در این بسته خبری از توزیع بیش از پنج هزار تن آسفالت در معابر شهرری تا اجرای 12 طرح عمرانی توسط شهرداری قشم و عزل مجدد شهردار صائین قلعه را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شهردار منطقه یک تبریز گفت: پروژه های عمرانی خدماتی این منطقه با صرف بیش از 140 ملیارد ریال در حال تکمیل و بهره برداری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - شهردار قشم از اجرای 12 طرح فنی و عمرانی توسط این شهرداری در سال 1401 با اعتباری افزون بر 129 میلیارد و 900 میلیون ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر بنیاد مسکن فاروج گفت: امسال طرح عمرانی آسفالت 4 روستا آغاز شد که تا پایان اردیبهشت ماه تکمیل شده و به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سه طرح ساختمان دادگستری، تصفیه خانه مرکزی فاضلاب و زمین هاردکورت تنیس در این جزیره پیش از موعد مقرر برای افتتاح آماده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- 2 طرح عمرانی روز دوشنبه در آیینی با حضور فرمانده نزاجا در تیپ 292 دزفول بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با هدف محرومیت زدایی 96 طرح عمرانی در روستا های علی آباد کتول به بهره برداری رسید و یا ساخت آن آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - 96 طرح عمرانی در روستاهای علی آباد از توابع استان گلستان بطور متمرکز در سیاه رودبار این شهرستان عصر یکشنبه با حضور محمدرضا شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور افتتاح یا کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش ، چند طرح عمرانی در قرارگاه ارتش در منطقه جنوب غرب به بهره برداری رسید.
مکران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
✴️ استاندار هرمزگان: تکمیل طرح های ناتمام فقط به درد تجارت سیاسی می خورد / به افزایش دستمزد کارگران اعتقاد ندارم خبر هرمزگان- مهدی دوستی استاندار هرمزگان در نشست پرسش و پاسخ با فعالان اقتصادی: هم اکنون 3هزار طرح عمرانی نیمه تمام در استان وجود دارد ...