پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۱۰:۱۷Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح تولیدی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاح همزمان 57 طرح تولیدی کشاورزی در استان قزوین روز چهارشنبه در هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۳    
به مناسبت دهه فجر و با حضور معاون صنایع عمومی وزارت صمت و همچنین معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، چهار طرح تولیدی در شهرستان اندیمشک و دزفول به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کردستان با سفر امروز خود به بانه در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، چند طرح تولیدی و صنعتی را افتتاح کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۵    
سه طرح تولیدی در شهرستان اندیمشک روز سه شنبه در هفتمین روز از دهه فجر با حضور معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۴    
همزمان با هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان سه طرح تولیدی در شهر صنعتی کاوه به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی همزمان با ایام دهه مبارک فجر استاندار مرکزی به همراه نماینده مردم ساوه و زرندیه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی سه طرح صنعتی و تولیدی را در شهر صنعتی کاوه ساوه افتتاح کرد.
آنا / بانک توسعه تعاون   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
همزمان با چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سعید معادی معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون از طرحهای تولیدی و اشتغازایی گلستان بازدید و از نزدیک در جریان روند پبشرفت این طرحها قرار گرفت.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور "فرهاد زیویار" استاندار لرستان ، سه طرح تولیدی ظروف تفلون و مخازن تحت فشار در شهرک صنعتی شماره یک و واحد تولید قطعات پلاستیکی موتور سیکلت گرین کو در بروجرد افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
با حضور استاندار و همزمان با هفتمین روز از دهه ی مبارک فجر، دو واحد تولیدی شهرک صنعتی سپیدرود به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری لرستان از افتتاح 559 طرح توسط صندوق کارآفرینی امید در استان خبر داد و گفت: امروز این طرح ها با اعتبار پرداخت تسهیلاتی معادل 39 میلیارد و 400 میلیون تومان به بهره برداری رسیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون صندوق کارآفرینی کشور گفت: در سطح کشور 30 هزار طرح تولیدی بویژه کسب و کارهای خرد و کوچک مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید است که این طرح ها زمینه اشتغال 100 هزار نفر را فراهم کرده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - امروز و در پنجمین روز از دهه فجر و با حضور استاندار فارس و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهار طرح تولیدی در شیراز به بهره برداری رسید.
استانداری آذربایجان شرقی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۳    
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، سه طرح عمرانی، تولیدی و کشاورزی را با اعتبار 23 میلیارد تومان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان های عجب شیر و بناب به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در پنجمین روز از دهه فجر امروز با حضور استاندار مرکزی ده ها طرح در تفرش و آشتیان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار فارس از 5 طرح تولیدی و صنعتی با سرمایه گذاری 3900 میلیارد ریال در شهرک صنعتی بزرگ شیراز بهره برداری شد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران،حسن خیریان در مراسم افتتاح پروژه بخش کشاورزی شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه علیرغم جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه ملت ایران با تکیه بر اقتصاد مقاومتی به درجه ای از بالندگی و شکوفایی در سالهای پس از انقلاب رسیده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
هفت طرح تولیدی - صنعتی به مناسبت دهه مبارک فجر، فردا دوشنبه با حضور " مهدی برادران" معاون صنایع عمومی وزارت صمت در خوزستان به بهره برداری می رسد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان 13 بهمن ماه در یک نشست خبری، طرح های جهاد کشاورزی در سال گذشته را تشریح کرد و از ایجاد اشتغال بالغ بر هشت هزار نفر در استان خبر داد . ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، 4 طرح تولیدی که توسط بخش خصوصی و با سرمایه گذاری 3400 میلیارد ریال، اجرا شده است، با حضور مسئولان در شیراز افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با پنجمین روز از دهه فجر سه طرح سلامت محور و یک طرح تولید کودهای شیمیایی در رفسنجان افتتاح شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آئین افتتاح طرح توسعه یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی خرمدشت و همچنین مراسم کلنگ زنی یک طرح تولیدی در ناحیه صنعتی نیکویه همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران از افتتاح 8 طرح صنعتی و تولیدی همزمان با دهه فجر در شهرک های صنعتی تهران خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان 13 بهمن ماه در بندرعباس برگزار شد و رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از کلنگ زنی و بهره برداری طرح های جهاد کشاورزی در سال گذشته و ایجاد اشتغال بالغ بر هشت هزار نفر در استان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۰    
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل 19 طرح تولیدی و عمرانی در شهرستان بیله سوار به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در دهه مبارک فجر امسال از پروژه گازرسانی به یک شهر، 149 روستا و 189 طرح تولیدی و صنعتی بهره برداری خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: همزمان با دهه فجر تعداد 5 طرح تولیدی صنعتی با اعتباری بالغ بر 672 میلیارد تومان در استان قزوین افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با نخستین روز از دهه فجر، طرح فیلترسازی نما فیلتر، از طرح های احیا شده توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان، به بهره برداری رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست از وزارت جهاد کشاورزی، فرشید فرخ نژاد در بازدید از یک واحد بزرگ دامپروری و تولید شیر در حومه تهران، با اشاره به نقش و اهمیت صنعت دامپروری در تأمین امنیت غذایی کشور افزود: بدون تردید ارتقای این صنعت علاوه بر افزایش میزان تولید ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر 29 طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی با بیش از 127 میلیارد تومان سرمایه گذاری در این استان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: 12 طرح تولیدی و صنعتی با حجم سرمایه گذاری حدود 3 هزار و 355 میلیون ریال در ایام دهه فجر در سطح استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به نقش و اهمیت صنعت دامپروری در تأمین امنیت غذایی کشور گفت: بدون تردید ارتقای این صنعت علاوه بر افزایش میزان تولید، در ایجاد اشتغال پایدار نیز اثرگذار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
10 واحد تولیدی و صنعتی جدید همزمان با دهه مبارک فجر در مازندران به بهره برداری می رسد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ساری از افتتاح هشت طرح تولیدی و زیربنایی در بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: همزمان با دهه مبارک فجر 57 طرح تولیدی کشاورزی در این استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای سیاست های دولت سیزدهم برای احیای کارخانه ها و واحدهای تولیدی راکد یا نیمه تعطیل و تحقق رشد اقتصادی استان، 22 طرح تولیدی راکد در این استان طی یکسال گذشته تاکنون احیا و به فرآیند تولید بازگشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
911 میلیارد تومان تسهیلات به 650 طرح تولیدی در قزوین پرداخت شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۷    
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان جنوبی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دبیری سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان با دستور کار بررسی مسائل و مشکلات 5 واحد و طرح تولیدی استان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر بر تدوین طرح تولیدی برای درآمدزایی و تقویت معیشت بازنشستگان نیروهای مسلح تأکید کرد: اجرای طرح های اشتغال زایی و کارآفرینی ویژه فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح یک ضرورت است.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 2 هزار و 192 طرح در کمیته استانی بند الف تبصره 18 در زمینه پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی به منظور حفظ اشتغال موجود تصویب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۵    
در کارگروه رفع موانع تولید استان کردستان که امروز با حضور صاحبان واحد های تولیدی در سنندج برگزار شد، 22 طرح تولیدی به تصویب رسید.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۲    
مسوول شرکت شهرک های صنعتی لارستان گفت: موضوعات حل مشکل زمین کارخانه آرد لارستان و اختصاص تسهیلات به این طرح تولیدی در حال پیگیری است. به گزارش میلاد لارستان، در پی...
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 8 طرح تولیدی خدماتی، کشاورزی در یازدهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست این استان بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: برای فعال شدن واحدهای نیمه راکد به عزم و هم افزایی دستگاه های اجرایی و بانک ها نیاز داریم
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور گفت: با راه اندازی نهضت احیا 80 هزار شغل از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون با احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در کشور ایجاد شده است. ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: تولید تخم مرغ در استان با اجرای 2 طرح تولیدی به هفت هزار و 200 تن افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان قزوین گفت: تا امروز 764 میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18 به 618 طرح تولیدی و صنعتی در استان قزوین و بنابراین میزان تحقق تسهیلات تبصره 18 در استان قزوین بیش از 85 درصد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان واگذاری زمین، نبود مشوق و فقدان زیرساخت ها برای سرمایه گذاری را از بزرگترین مشکلات سد راه سرمایه گذاری در شهرستان کهنوج عنوان کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر با اشاره به ظرفیت بالای ذخایر معدنی این شهرستان گفت: نخستین واحد تولید شمش منیزیم کشور با ظرفیت 6 هزار تُن آماده بهره برداری است و طی یک ماه آینده و با حضور یکی از مسئولان و مقامات کشور افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران افزود : در اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان مازندران تاکنون به تعداد 384 طرح تولیدی - صنعتی- کشاورزی- گردشگری مبلغ 3279 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، وی که روز چهارشنبه نهم آذرماه به استان مرکزی سفر کرده بود، به اتفاق هیأت همراه از طرح تولید گالوانیزه گرم شرکت فولاد دشتستان راد در شهرستان زرندیه بازدید نموده و طی دیدار با مدیران شرکت مذکور به بررسی مشکلات این طرح پرداخت و راهکارها ...