یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۵:۰۸Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رباط کریم»

نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم با اعلام شروع فرآیند تجمیع آرای مردمی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از مشارکت بالای شهروندان خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۱    
رباط کریم- شمارش آرای انتخابات شورای شهر رباط کریم در بسیاری از شعب این شهر به اتمام رسیده و نفرات پیشتاز مشخص شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رحیم علیش پور، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم در گفت وگو با میزان از آزادسازی 2.5 هکتار از اراضی زراعی در این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: مطابق دریافت گزارش هایی مبنی بر سوءاستفاده برخی اشخاص از وضع موجود جامعه و اقدام آنان به ساخت و ساز و تغییر غیرمجاز کاربری اراضی کشاورزی در جنب پارک ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۶    
فرماندار رباط کریم گفت: برگزاری انتخابات در این برهه از زمان در ابعاد داخلی و خارجی از اهمیت خاصی برخوردار است از این روی، هر گونه تخلف و ... در انتخابات در شعب و دیگر گعده ها به شدت رصد، کنترل و ضمن اتخاذ تدابیر پیشگیرانه، رصد می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۶    
فرماندار رباط کریم گفت: اجرای فرآیندهای انتخابات بر اساس برنامه زمانبندی و در چارچوب های قانونی معین بسیار مهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رحیم علیش پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم با حضور در یکی از شعب رای گیری در شهرک آفتاب پرند در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار فارس خطاب به نامزدهای شورای شهر که از قانون تخطی کرده و اقدام به خرید و فروش رای می کنند اظهار کرد: با کمک نیروهای نظامی و انتظامی ...
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: حضور گسترده در پای صندوق های رای به عنوان یک ضرورت، پشتوانه قوی و مستحکم دولت و نظام برای مذاکرات و مراودات در عرصه ملی و بین المللی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۴۵    
رای اولی های شهرستانهای رباط کریم و بهارستان برای شرکت در نخستین انتخابات زندگی خود لحظه شماری می کنند .
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای مبارزه بابیماریهای دامی سم پاشی دام و اماکن دامی روستایی و عشایری شهرستان رباط کریم توسط اداره دامپزشکی این شهرستان به صورت ریگان انجام شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: نیمی از موفقیت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرهون و مدیون تلاش های زنان در عرصه های گوناگون است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۶    
فرماندار رباط کریم گفت: تقوا، امانتداری، حضور به موقع، موثر و آگاهانه به همراه تسلط بر قوانین و وظایف از جمله وظایف سر بازرسان و بازرسان انتخابات است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
“نغمه نظری” روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عمده تولید ماهیان سردابی در شهرستانهای فیروزکوه و دماوند و ماهیان زینتی در شهرستانهای اسلامشهر، رباط کریم و شهریار بوده است ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۰    
فرماندار رباط کریم گفت: پس از پایان مهلت تبلیغات نامزدهای انتخاباتی، هر گونه تجمع و تبلیغ له یا علیه نامزدها ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: با افزایش 7 درصدی، 151 دستگاه احراز هویت، برای خلق حماسه ای دیگر در شهرستان تحویل فرمانداری شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۵    
فرماندار رباط کریم گفت: تمامی اعضای هیئت اجرایی، نظارت، بازرسی و دیگر دست اندرکاران برگزاری انتخابات ملزم به داشتن کارت تشخیص هویت برای تردد در شعب اخذ آرا در روز 28 خرداد ماه هستند
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۵    
فرماندار رباط کریم گفت: برای برقراری امنیت شهروندان در روز انتخابات با هیچ شخصی مماشات نخواهیم داشت و برابر قانون با شخص خاطی برخورد خواهیم کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ مرادی فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با حضور در فرمانداری با فرماندار رباط کریم دیدار و در خصوص مسائل امنیتی و انتظامی شهرستان به گفت وگو پرداخت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مجموعه ترش و شیرین از چهارشنبه هر شب روی آنتن شبکه تماشا خواهد رفت؛ همچنین گروه سریال از سرنوشت بعد از رباط کریم حالا به پونک رسیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموعه "ترش و شیرین" از چهارشنبه هر شب روی آنتن شبکه تماشا خواهد رفت؛ همچنین گروه سریال "از سرنوشت" بعد از رباط کریم حالا به پونک رسیده اند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۵    
فرماندار رباط کریم گفت: پیش بینی و آماده سازی مقدمات و امکانات برگزاری انتخابات در شهرستان و مشارکت حداکثری، امنیت و سلامت پرشوردر انتخابات ضامن اعتبار و آبروی نظام اسلامی و درخشش این حضور موجبات اقتدار و عزت ملی را فراهم می کند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۵    
مدیر امور منابع آب رباط کریم از جمع آوری دو دستگاه موتور پمپ 4 اینچ دیزلی غیر مجاز از بستر رودخانه کرج و جلوگیری از تخلیه سالانه 435 هزار متر مکعب آب از منابع زیر زمینی این امور خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۵    
فرماندار رباط کریم گفت: با هیچ احدی عقد اخوت نبسته ایم و تنها خدمتگذار شهروندان در راستای صیانت از آرای مردمیشان خواهیم بود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۵    
فرماندار رباط کریم گفت: کرونا در شهرستان رباط کریم در حال مهار شدن است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۵    
فرماندار رباط کریم گفت: بی تردید اگر مصوبه شوراهای اسلامی شهرستان مغایرتی با قوانین فرادست داشته باشد، هیات تطبیق به آن ورود خواهد کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۰    
جلسه مشترک ستاد انتخابات و هیات های اجرایی و نظارت انتخابات شهرستان رباط کریم پیرامون بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با برگزاری انتخابات 28 خردادماه و اتخاذ تمهیدات لازم برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۰    
فرماندار رباط کریم گفت: دشمن قادر نخواهد بود به ملتی که با وحدت و انسجام مباحث خود را به پیش برده آسیب برساند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت مدیر فناوری اطلاعات گفت: یکی از مهم ترین و کلیدی ترین وظایف اعضای شعب، متوجه کاربران انتخابات است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۰    
جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رباط کریم با حضور فرماندار شهرستان رباط کریم پیرامون پیگیری اشتغال زندانیان راًی باز، حمایت از خانواده های آنان و جلب مشارکت های مردمی برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
سومین جلسه منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران با حضور فرماندار شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان، جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دبیر شورا و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستانهای رباط کریم ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۱۴    
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان رباط کریم در سومین جلسه ستاد شاهد مهمترین وظیفه دانش آموزان و نوجوانان را کسب علم و دانش دانست.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: متقاضیان تهرانی در دور پنجم ثبت نام برای طرح اقدام ملی مسکن علاوه بر شهرهای پرند، هشتگرد و ایوانکی می توانند در چهار شهر دیگر نیز نام نویسی کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۱    
سومین جلسه منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران به میزبانی شهرستان رباط کریم و با محوریت شهرستانهای اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۰    
فرماندار رباط کریم خطاب به اعضای هیئت اجرایی در روز انتخابات 1400 گفت: اعضا باید به دور از هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود عمل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رباط کریم- رییس دادگستری رباط کریم از مستندسازی و امحا تبلیغ غیرمجاز نامزدهای انتخاباتی این شهرستان خبر داد و گفت: در صورت عدم توجه کاندیداهای متخلف، چاره ای جز تشکیل پرونده قضائی نداریم.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مرحله پنجم ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در 245 شهر آغاز شده که ساکنان کلانشهر تهران می توانند در شهرهای جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی، نصیرشهر، صفادشت، رباط کریم و قرچک نام نویسی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۷   + ۵۷ سایت دیگر  
مرحله پنجم ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در 245 شهر آغاز شده که ساکنان کلانشهر تهران می توانند در شهرهای جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی، نصیرشهر، صفادشت، رباط کریم و قرچک نام نویسی کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۶    
سومین جلسه منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران با محوریت شهرستانهای اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم، صبح امروز چهارشنبه 19 خردادماه با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران، جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر شورا، ائمه جمعه ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۴۳ سایت دیگر  
متقاضیان ساکن در کلان شهر تهران در این مرحله می توانند علاوه بر شهرهای جدید پرند، هشتگرد و ایوانکی، در شهرهای نصیرشهر، صفادشت و رباط کریم و قرچک نیز ثبت نام کنند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۰    
فرماندار رباط کریم از 100 درصد واکسینه شدن افراد بالای 70 سال در شهرستان رباط کریم خبر داد و گفت: افراد جا مانده از واکسن کرونا به پایگاه های مشخص شده در شهرستان مراجعه نمایند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۵    
فرماندار رباط کریم گفت: نامزدهای انتخاباتی موظف هستند تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه هفته جاری، مسئولان ستادهای انتخاباتی خود را به فرمانداری معرفی نمایند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- امام جمعه رباط کریم گفت: شورای فرهنگ عمومی با سیاست گذاری مناسب می تواند کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال داشته باشد.
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۲۵    
فرماندار رباط کریم در خصوص لیست نهایی تایید صلاحیت شده نامزدهای شوراهای اسلامی شهرستان رباط کریم گفت: تبلیغات زود هنگام تخلف محسوب شده و برابر قوانین پیگیری خواهد شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۴    
فاش نیوز - رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت خواستار حضور ایثارگرانه ی جامعه ایثارگری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، حجت الاسلام حسن نوروزی، نماینده ی ایثارگران مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته فناوری اطلاعات فرمانداری رباط کریم گفت: برگزاری جلسات آموزشی برای دست اندرکاران انتخابات موجب افزایش توان و دقت آنان در انجام امور محوله می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده رباط کریم گفت: در لایحه رتبه بندی معلمان باید به معلم به صورت عام نگاه می شد اما به غیرانتفاعی ها و حمایتی ها توجه نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده رباط کریم در مجلس از اینکه لایحه رتبه بندی معلمان شامل حال مدیران مدارس و کارمندان آموزش و پرورش نمی شود انتقاد کرد و گفت: محرومیت این افراد علاوه بر اینکه انگیزه آنها را می گیرد آسیب هایی هم در پی دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۰    
همزمان با سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و شهادت امام جعفر صادق (ع) عصر شعر "یاران سوگوار" با همکاری انجمن ادبی استاد شهریار،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، زمین لرزه ای به قدرت 3.1 دهم ریشتر، در عمق 9 کیلومتری زمین، دقایقی پیش پرندک، در استان مرکزی را لرزاند. این زلزله خفیف در ساعت 23 و 55 دقیقه دهم فروردین رخ داد. این زلزله در پرند و رباط کریم هم حس شد و تعدادی از مردم به خیابان ها آمدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یادواره فرماندهان و 400 شهید شهرستان رباط کریم با حضور مردم شهید پرور در مصلی شهر برگزار شد.