جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۱:۵۷Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگردان»

وقت صبح   ۱ ساعت پیش    
بهنوش بختیاری اخیرا تصویری از عجیب منتشر کرده و نشان داده که در حاشیه اتوبان قزوین در حال خوردن صبحانه است. وقت صبح – بهنوش بختیاری دو سال است که در اثری حضور نداشته و در این باره توضیحی نداده است. در مقابل او با جنجال های متعددی روبرو بوده است. ...
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فیلم استیج، در حالی که چند هفته تا اکران یازدهمین فیلم وس اندرسون یعنی شهر سیارکی باقی مانده، خبری از برنامه وی برای شروع ساخت سیزدهمین فیلمش با بازی مایکل سرا در نقش اصلی منتشر شده است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مجموعه مستند با مستندسازان به کارگردانی سعید رسولی تولید جدید شبکه مستند سیما جمعه 19 خرداد ساعت 22:30 پخش می شود. به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، کارگردان و تهیه کننده این مجموعه، درباره سوژه آن توضیح داد و گفت: این مستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
امیرحسین نوروزی، کارگردان مجموعه مستند "همت" می گوید سراغ سوژه هایی رفته که خودشان بودند و خودشان، اما با کار و تلاش به قدری پیشرفت کردند که تحسین نفر اول کشور را هم به چشم دیدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارگردان انیمیشن گفت: سرمایه گذران بخش خصوصی حاضر به ورود در عرصه فرهنگ و انیمیشن نمی شوند، زیرا بازگشت سرمایه برای آنان وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فیلم "مدافع طبیعت" ساخته یک کارگردان شیرازی، موفق به کسب جایزه دوم جشنواره بین المللی زیست محیطی "برای نجات و حفظ" در روسیه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عارف افشار کارگردان مستند برزخی ها که به بازخوانی برخی تندروی ها در جریان توقیف اولین فیلم جنجالی پس از انقلاب می پردازد، نکاتی را درباره تجربه بازخوانی تحولات سینمای ایران مطرح کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۱:۵۳    
سریال طنز سروش صحت در راه نمایش خانگی جدیدترین سریال سروش صحت به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان با عنوان مگه تموم عمر چند تا بهاره؟ به زودی منتشر خواهد شد. سروش صحت به زودی با یک سریال طنز اجتماعی به فیلیمو و نماوا می آید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : تنها سه روز پس از صلح موقت کارگردان ها با تهیه کنندگان بر سر دستمزد، بازیگران هالیوودی هم به اعتصاب ها پیوستند تا در کنار نویسندگان و برخی اصناف پشت صحنه ای، قفل فیلمسازی در بزرگ ترین مرکز سینمایی جهان را بسته نگاه دارند.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شیدا یوسفی بازیگر بچه مهندس و پدرخوانده، عکس های جدید و متفاوتی از خود متنشر کرده. به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها: شیدا یوسفی بازیگر بچه مهندس و پدرخوانده، عکس های جدید و متفاوتی از خود متنشر کرده. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۰۱    
نمایش شاد و موزیکال افراسیاب و لوبیای سحرآمیز به نویسندگی و کارگردان نسا بخشی در همدان بر روی صحنه می رود
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
جدیدترین سریال سروش صحت به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان با عنوان مگه تموم عمر چند تا بهاره؟ به زودی در فیلیمو و نماوا منتشر خواهد شد.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۳    
بودجه، دستمزد کارگردان و سایر حواشی فیلم فیلم فرانسوی آناتومی یک سقوط پاریس- خبرنگار بانی فیلم: اگر چه جشنواره کن 2023 شنبه شب 27 می به پایان رسید و نخل طلا به فیلم فرانسوی آناتومی یک سقوط و کارگردان زن فرانسوی اش رسید، اما هنوز و بعد از گذشت هشت روز از پایانجشنواره کن ...
برترین ها / بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
برای دانشجویان پزشکی آلمان، این بازیگر ایرانی یک مورد خاص و شگفت انگیز بود چرا که قلب او برخلاف دیگران، طرف راست بدنش قرار گرفته بود. اسماعیل شنگله، بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر به هنگام تحصیل در اتریش با چنین وضعیتی رو به رو شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایوب آقاخانی کارگردان تئاتر اقتباس رادیویی از کتاب آتش، بدون دود نوشته نادر ابراهیمی را روانه بازار نشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارگردان پرفورمنس گم گفت: زمانی که روی صحنه اجرا داشتیم، افراد زیادی به من گفته بودند که نباید این ریسک را انجام دهم و اجرای چنین تئاتری در مشهد جواب نمی دهد اما من به عنوان کارگردان این کار هیچگاه نترسیدم و به دلیل هنردوست بودن مردم مشهد این ریسک را به جان خریدم.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سینماپرس: مستند بلند آزادیستان که به زندگی سیاسی شهید شیخ محمد خیابانی می پردازد، در تهران و تبریز در حال تولید است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدعلی باشه آهنگر، کارگردان فیلم متروپل برای انتقال تجربیات خود کارگاه فیلمسازی برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نگار عزیزی کارگردان نمایش به حکم شما عنوان کرد در این اثر نمایشی تماشاگران حکم نهایی را صادر می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارگردان و مدرس حوزه تئاتر معقتد است محیط پیرامونی تئاتر شهر نیازمند یک بازنگری اساسی برای رفع مشکلات و آسیب هایی است که در حریم این مجموعه مشاهده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۶:۳۹    
ایسنا/خوزستان یک کارگردان تئاتر با اشاره به موضوع واگذاری پلاتوهای نمایش تالار آفتاب اهواز به شهرداری گفت: در هر گوشه ای که به تئاتر این استان نگاه می کنیم این هنر مورد بی مهری و کم لطفی قرار گرفته است و اکنون شهرداری به جای آن که آفریننده جریان های فرهنگی باشد ظاهرا رویه ای معکوس در پیش گرفته است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عکسی از پگاه آهنگرانی و سمیه میرشمسی دستیار کارگردان و برنامه ریز در فضای مجازی منتشر شده است.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
عکسی از مهران مدیری که توسط یک کاربر در اینستاگرام منتشر شده است را مشاهده کنید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۱    
فیلم سینمایی نگهبان شب به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی پس از 2 سال ، سرانجام روز چهارشنبه 17خرداد جاری توسط شرکت پخش بانو فیلم و به سرگروهی پردیس سینمایی ایران مال، راهی سینماهای سراسر کشور خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
روایت پخش کننده تفریق از جلوگیری از اکران فیلم مانی حقیقی: استعلام بازیگر و کارگردان و تهیه کننده برای صدور پروانه نمایش اضافه شده!
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان و مجری کودک شو اعتقاد دارند این برنامه توانسته در مسیر فرزندآوری به دور از فضایِ شعاری پیش برود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سیدمرتضی فاطمی در چهارمین حضور جهانی خود با فیلم بی مادر جایزه بهترین کارگردانی را از جشنواره رینبو لندن دریافت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک منتقد سینما گفت: ملاقات خصوصی عاشقانه ای مواج است که کارگردان آن را بسیار بی پروا، جسورانه و عریان به نمایش درآورده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گیتی معینی گفت: رضا عطاران کارگردان و بازیگر بسیار باسواد و بااخلاقی است. باید با او کار کنید تا ببینید چقدر مرد است و مرام دارد. مردم هم واقعا دوستش دارند.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس فرهنگی/ در آستانه اکران عمومی فیلم سینمایی مصلحت ، پوستر رسمی این فیلم ضد انقلابی با بزک عنوان عدالت طلبی و با شعار عدالت خط قرمز ندارد منتشر شد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۴    
کارگردان پیشکسوت و پژوهشگر نمایش های آیینی و سنتی، گلایه های خود را از حذف رشته تعزیه در دانشگاه هنر های زیبای دانشگاه تهران و دانشگاه سوره مطرح کرد و گفت: ما این روز ها بیش از آنکه نیاز به تئاتر غرب داشته باشیم، نیازمند شناخت نمایش های آیینی و سنتی خودمان هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مریم باقری کارگردان نمایش بی صورت فلکی عنوان کرد در این اثر نمایشی تلاش شده با زبانی طنز مطالبات مردم از دولتمردان مطرح شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شهرام مسلخی تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی یقه سفیدها ضمن ابراز رضایت از فروش این فیلم در گیشه، درباره برخی ارجاعات این فیلم به فیلم سینمایی جوکر توضیحاتی ارائه کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۳۸    
دنیای اقتصاد : فیلم سینمایی نشان به کارگردان گوردون چان امروز از شبکه نمایش پخش می شود. این فیلم محصول سال 2003 درباره کارآگاهی هنگ کنگی به نام ادی چانگ (جکی چان) است که مدال اسرارآمیزی را از پسر بچه ای می گیرد و صاحب قدرت های ابر انسانی می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یک مدرس دانشگاه و کارگردان تئاتر معتقد است مجموعه تئاتر شهر به مثابه یک موزه زنده است.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تصویری از حسن معجونی و همسرش منتشر شد که نشان می دهد زن او بسیار جوانتر از خودش است. به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا، حسن معجونی و همسر بازیگرش با انتشار این عکسشان به طرفدارانشان افزودند و همسر او بسیار جوان نشان داده می شود. محمدحسن معجونی بازیگر و کارگردان تئاتر ایرانی است. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تنها 6 فیلم در تاریخ سینما موفق شدند به فروش جهانی بیش از 2 میلیارد دلار دست یابند که 3 تای آن ها به جیمز کامرون، کارگردان مشهور تعلق دارد. به گزارش روزیاتو، فهرست پیش رو بدون در نظر گرفتن تورم تهیه شده و از کم به زیاد مرتب شده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۳۱    
بهروز افخمی کارگردان، نویسنده و تهیه کننده سینما و تلویزیون در برنامه ایران امروز به بیان یکی از خاطراتش در دیدار با امام خمینی (ره) پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کارگردان نمایش مزون عنوان کرد این اثر نمایشی روایتی عاشقانه از انتظار همسران و مادران شهدا را در دوران جنگ به تصویر می کشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
انجمن کارگردان های آمریکا در مذاکرات خود با تهیه کنندگان به توافقی آزمایش رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بهمن کامیار تهیه کننده و کارگردان سینما از تدارک برای تولید فیلم سینمایی لاک پشت در تابستان امسال خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: کارگردان مستند "تشییع بزرگ" می گوید سوژه این اثر را بارها از پدرش که یکی از خلبانان روز 14 تشییع امام خمینی بوده شنیده و آن را تبدیل به فیلم کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
منوچهر هادی کارگردان سینما به حواشی اخیر علیه رضا گلزار مبنی بر استخدام سیاه لشگر به عنوان طرفدار واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۱۵    
کارگردان و نویسنده فیلم کوتاه بهار گفت: این فیلم با موضوع عفاف و حجاب به مدت سه روز در قم تصویربرداری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حمید بهمنی، کارگردان سینمای ایران معتقد است در طول 45 سال اخیر، اتفاقات بسیار خوبی در سینما رخ داده اما مقیاس آن هنوز نسبت به کلام و انتظار امام خمینی(ره) از سینما، بسیار پایین است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان مستند راز های جماران سراغ گروهی رفته که 24 ساعته و مستقیم با امام خمینی ارتباط داشتند و راز های زندگی شخصی ایشان را بیان کرده اند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایش روبینسون و کروزو با طراحی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از شانزدهم خرداد در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. تیتربرتر، علیرضا کوشک جلالی کارگردان با سابقه تئاتر ایران قرار است از 16 خرداد نمایش روبینسون و کروزو را به نویسندگی نینا دینترونا و جیاکومو راویچیو در سالن شماره 1 پردیس تئاتر ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۴    
حوزه / احسان کریمی بازیگر و کارگردان تئاتر گفت: نمایش دینی فرصتی مناسب برای اشاعه مفاهیم دینی است به شرطی که شکل پرداختن به آن هنرمندانه باشد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بیژن میرباقری تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی ناطور از احتمال اکران این فیلم در گروه هنروتجربه در نیمه دوم امسال خبر داد. بیژن میرباقری تهیه کننده و کارگردان سینما که آبان ماه سال گذشته برای فیلم تازه خود با عنوان ناطور از سازمان سینمایی پروانه نمایش دریافت کرده بود درباره سرانجام این فیلم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مجید رستگار، کارگردان و حسن پناهی تهیه کننده مستند لاتارینو که با موضوع نقد و بررسی اکوسیستم استارتاپ ها در ایران تولید شده است با حضور در خبرگزاری برنا درباره چگونگی شکل گیری طرح این مستند و روند تولید آن گفت و گو کردند.