چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۴:۱۷Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد مسکن»

نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیمان آرامون روز سه شنبه در جلسه ساخت و سازهای غیرمجاز آذربایجان غربی اظهار داشت: بنیاد مسکن پاسخگویی به استعلامات را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد تا مشکلی در این رابطه برای روستاییان وجود نداشته باشد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۶ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان تنکابن، همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج با حضور امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار،فرمانده سپاه، بسیج سازندگی ، نماینده بنیاد مسکن ،خیرین ،رییس اداره بهزیستی تنکابن یک واحد مسکونی خانواده دو عضو معلول تحت پوشش بهزیستی در این شهرستان افتتاح شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه برنامه ریزی برای طرح جهش تولید مسکن و ساخت سالانه یک میلیون مسکن در کشور انجام شده است، گفت: بنیاد مسکن ساخت 40 درصد این واحدها را بر عهده می گیرد و سالانه 400 هزار مسکن در کشور می سازد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت:رسالت اصلی بنیاد مسکن ساخت مسکن ویژه اقشار محروم جامعه است و در این راستا بنیاد مسکن به صورت جهادی در میدان خدمت به مردم قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فاز اول مجتمع مسکونی 80 واحدی محرومین فدک شامل40 واحد همزمان با اولین روز سفر حجت الاسلام روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن به استان کرمانشاه افتتاح و به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: دو میلیارد تومان اعتبار ملی برای بهسازی بافت با ارزش 2 روستای خراسان جنوبی تخصیص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۱    
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن گفت: ساخت مسکن برای محرومان نسبت به گذشته بسیار دشوار شده است اما وجود انجمن خیران مسکن ساز لازمه جامعه و امیدبخش است و باید همیشه زنده و پویا باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه 28 هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهر های کوچک توسط بنیاد مسکن در دست اجراست، افزود: چنان چه اسامی متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن به بنیاد ارائه شود، بنیاد بلافاصله کار آماده سازی و ساخت را آغاز می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۵    
گروه استان ها – مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه با اشاره به اینکه "29درصد روستاهای استان کرمانشاه هنوز مقاوم سازی نشده اند" گفت: بعد از زلزله سال96 در استان کرمانشاه 50روستا به مکان دیگری منتقل شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اشکالاتی در قانون جهش تولید مسکن وجود دارد که با همراهی مجلس در تلاش برای جبران آن در بودجه 1401 هستیم، گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جزو خانواده وزارت راه وشهرسازی به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون 52 درصد از منازل روستایی و شهرهای کوچک به صورت استاندارد نوسازی و ترمیم شده است، گفت : تا سال 1410 جشن پایان نوسازی را در منازل روستایی و شهرهای کوچک کشور برگزار می کنیم.
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن اعلام آمادگی کامل بنیاد در اجرای طرح نهضت ملی مسکن گفت: بیش از 49 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد در شهرهای زیر 100 هزارنفر در حال ساخت است که 28 هزارواحد آن مربوط به طرح نهضت ملی مسکن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۰    
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی: بیش از 70 درصد از واحد های مسکونی روستایی در استان کم دوام در برابر حوادث و بلایای طبیعی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۱    
ایسنا/قزوین مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: در فاز نخست طرح جهش ملی مسکن برای 700 واحد مسکونی تأمین زمین شده است و حدود 240 متقاضی آورده داشتند که بر این اساس در 6 شهر استان قزوین پروژه تعریف کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۹    
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور گفت: همکاران بنیاد مسکن باید با ویژه خواران که با تکیه بر جایی به دنبال افزایش دارایی خود هستند، مقابله کنند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به بهره مندی بیش از 2 هزار خانوار از تسهلیلات 100 میلیون تومانی بهشازی و مقاوم سازی مسکن روستایی در سال جاری گفت: نظارت مستمر بنیاد مسکن در ساخت مسکن روستایی، گامی مثبت در کاهش بروز خسارت های زمان بحران و سوانح طبیعی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: با توجه به اینکه اکثر واحدهای مسکونی روستایی با مصالح غیرمقاوم ساخته شده، در مقابل سوانح طبیعی تاب آوری کمتری دارند و پیش بینی شده سالانه 200 هزار واحد مسکونی در کشور مقاوم شود که سهم استان امسال 13 هزار واحد است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: زمین برای اجرای طرح های مسکن در استان بوشهر تامین می شود. به گزارش فکرشهر از مهر، غلامرضا منتظری صبح سه شنبه در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر اظهار داشت: زمین مناسب جهت ساخت مسکن در اختیار بنیاد مسکن قرار خواهیم داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: بنیاد مسکن سالانه سه هزار واحد مسکونی در استان بوشهر می سازد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رشت- سرپرست معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اینکه 612 طرح هادی روستایی در این استان نیازمند بازنگری است، گفت: امسال 144 طرح بازنگری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه گفت: مردم شهرستان گناوه از فرصت طرح های مسکن استفاده کنند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، ارسلان قاسمی بعد از ظهر دوشنبه با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشداران میزبان حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان البرز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- اجرای طرح های هادی، مقاوم سازی منازل روستایی و دیگر طرح های عمران روستایی با شتاب خوبی در شهرستان بوکان بوکان در حال اجراست، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در بازدید از این طرح ها از نزدیک با مشکلات روستاییان این منطقه آشنا شد.عکس از: محمد ادیب
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۸    
جلسه شورای هماهنگی بانکها با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، روستای بانک ها و مدیریت بنیاد مسکن تشکیل گردید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مینودشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: سهمیه امسال ساخت مسکن روستایی در این استان 11 هزار واحد بوده که تاکنون بیش از 9 هزار واحد آن عقد قرارداد شده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز و رئیس مجمع خیرین مسجد ساز استان البرز، با حضور در بنیاد مسکن با حجت الاسلام والمسلمین محمدی رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان البرز ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
فرارو: به نقل از ایرنا، روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد درحاشیه نشست با اعضای انجمن خیرین مسکن ساز استان البرز افزود: اکنون وام نوسازی مسکن روستایی در کشور 100 میلیون تومان است که به 200 میلیون تومان افزایش می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: سه پروژه عمران روستایی با سه میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات سیل آذر 99 در شهرستان دیلم از توابع این استان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراوه تپه از اختصاص 255 میلیارد ریال از منابع ملی و استانی این نهاد و بنیاد علوی برای بهسازی معابر روستاهای این شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت که با این اعتبار طرح هادی در 24 روستا اجرا می شود.
سیاست دولت سیزدهم، تولید انبوه و مستمر مسکن است و همکاری دستگاه های اجرایی از جمله بنیاد مسکن و مدیریت شهری در استفاده بهینه از اراضی برجسته دیده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان گفت: امسال هفت هزار واحد مسکونی روستایی در گلستان نوسازی می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن ایلام از اجرای طرح هادی در 89 روستای ایلام خبر داد و گفت: طرح هادی در 146 روستای دیگر تا پایان سال انجام می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات سند اراضی در بخش بوشکان گفت: دشت بوشکان نیازمند احداث سد است. به گزارش فکرشهر، دکتر ابراهیم رضایی در نشست با بخشدار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: در سطح استان 258 هزار و 450 واحد مسکن روستایی در 2 هزار و 900 آبادی وجود دارد که 30 درصد آنها مقاوم شده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه مشترک ستاد اقامه نماز با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز یکشنبه 7 آبان ماه از ساعت 9 صبح الی 11 با حضور سید علی مهدیان (معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد نماز)، حجت الاسلام شهرابی (معاون فرهنگی و آموزشی حوزه نمایندگی مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۴    
گروه استان ها - مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان گفت: مطابق با قانون بودجه امسال، 7 هزار و 400 فقره تسهیلات ساخت مسکن برای استان پیش بینی شد که تا کنون 6 هزار و 400 فقره آن به استان اختصاص پیدا کرده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۶    
به گزارش روابط عمومی ستار اقامه نماز استان گلستان، جلسه سومین جشنواره ملی شعر و داستانک نماز و معارف مهدوی، با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز، مسوول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و نمایندگان ادارات کل آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز شنبه 7 آذر ماه برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: در حال حاضر مشکل اساسی در تامین ماسه است که ظرف دو سه روز آینده تولید ماسه در این منطقه خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: امسال 2 هزار و 180 واحد مسکونی با دریافت تسهیلات بانکی نوسازی و مقاوم خواهند شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: قرار است دولت سیزدهم در مدت چهار سال چهار میلیون واحد مسکونی در کشور احداث کند که سهم این استان از اجرای این طرح ساخت 50 هزار واحد مسکونی در مدت چهار سال است ...
سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت شیلنگ و لوله خوزستان با حضور در بیست ودومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان خوزستان ، میزبان مدیران کل بنیاد مسکن ،استاندارد ،شهرک های صنعتی و نظام مهندسی ،مهندسان نظام مهندسی، بنیاد مسکن ، انبوه سازان و فعالان صنعت ساختمان بود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۰    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان از آغاز ساخت و ساز مسکن برای زلزله زده های اندیکا بر اساس شرایط جغرافیایی شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بانه- رئیس بنیاد مسکن شهرستان بانه گفت: تاکنون تنها 34 درصد واحدهای مسکونی روستایی در این شهرستان بازسازی و مقاوم سازی شده اند و از این لحاظ رتبه آخر استان را داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان گفت: کمبود ماسه برای بازسازی منازل زلزله زده اندیکا تا چند روز آینده برطرف می شود.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 5 آذر روز بسیج مستضعفان و گرامیداشت هفته ی بسیج با حضور مهندس حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه معاونین، رئیس اداره حقوقی و فرمانده پایگاه مقاومت شهید افتخاری بنیاد مسکن و جمعی از کارشناسان در مصلی امام خمینی (ره) رشت برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: بانک های عامل همکاری بیشتری در اجرای طرح های مسکن استان بوشهر داشته باشند.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دائمی از بازنگری طرح هادی در 144 روستای گیلان خبر داد و گفت: عمران، آبادی و مقاوم سازی مسکن روستایی به عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عقب ماندگی های اجرایی در مازندران، گفت: متأسفانه با توجه به سطح انتظارات مردم و اولویت های رفاهی به ویژه در روستاهای استان، عقب ماندگی های بسیاری وجود دارد که نقش مؤثر بنیاد مسکن در جبران این عقب ماندگی ها بسیار حائز اهمیت است.