دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۰۸May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار اردبیل»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: منابع بیت المال در پروژه پایاب سد خداآفرین به تاراج رفته و غارت شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به اهمیت پیشرفت گردشگری در مناطق دارای ظرفیت استان، ایجاد جاذبه گردشگری در منطقه موئیل را با حفظ طبیعت و استفاده از مصالح بومی در ایجاد گذرگاه ها در این منطقه، مورد تأکید قرار داد. ...
استاندار اردبیل با اشاره به نام گذاری یک روز در تقویم رسمی کشور به نام شیخ صفی الدین اردبیلی، گفت: تبیین نقش تاریخی و مهم شیخ صفی الدین اردبیلی منجر به غرور ملی می شود و در نسل آینده تأثیر بسزایی دارد. ...
استاندار اردبیل گفت: کتاب منبع و منشا تحول است و جوامع مختلف بر اساس میزان توجهشان به کتاب به رشد و توسعه دست خواهند یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
استاندار اردبیل ترویج فرهنگ کتابخوانی برای نسل جوان را با تشریح تأثیر مطالعه در بهبود وضعیت زندگی مورد تأکید قرار داد.
استاندار اردبیل با بیان لزوم تقویت فرهنگ سازی برای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر، خواستار برنامه سازی و اطلاع رسانی رسانه های مختلف در خصوص عواقب و آسیب های اعتیاد و آگاه سازی نوجوانان و جوانان شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان اهمیت کتابخوانی و استفاده از تجربیات نسل های گذشته در رشد و پیشرفت، ترویج فرهنگ کتابخوانی برای نسل جوان را با تشریح تأثیر مطالعه در بهبود وضعیت زندگی مورد تأکید قرار داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: 14 هکتار بوستان در مناطق مختلف شهر اردبیل در حال احداث و راه اندازی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه ای رئیس و اعضای ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان را منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه ای رئیس و اعضای ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان را منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه ای، رئیس و اعضای ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان را منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵    
استاندار اردبیل از آثار مثبت رویداد بین المللی گرشگری اردبیل و جذب سرمایه گذاران در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با تأکید بر جذب به موقع اعتبارات تخصیص یافته عمرانی از سوی دستگاه های متولی، خواستار پرداخت تمام اعتبارات تخصیص یافته حوزه راه های استان شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه ای، رئیس و اعضای ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان را منصوب کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: مراسم افتتاحیه رویداد اردبیل 2023 با دستاورد های مهمی همراه بود که این دستاورد ها باید برای مردم تبیین شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۲    
استاندار اردبیل در سفر به شهرستان بیله سوار به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان به همراه ولی نژاد معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بر تعیین تکلیف کالا های موجود در انبار اموال تملیکی استان تأکید کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۴    
استاندار اردبیل از تدوین برنامه های اوغات فراغت تابستان خبر داد و گفت: دستگاه های متولی با طراحی برنامه های کاربردی برای نوجوانان در پرورش نیروهای در تراز انقلاب اسلامی تلاش کنند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل تدوین برنامه های مناسب و کاربردی را از سوی دستگاه های مرتبط برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان استان با علایق مختلف لازم دانست و گفت: تعطیلات تابستان فرصت بسیار مناسبی برای برگزاری کلاس های مهارتی و فنی، کلاس های زبان های خارجی، آموزش کسب وکار های نوین، مسابقات ورزشی و... است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل بر لزوم اهتمام و تلاش دستگاه های اجرایی برای جذب اعتبارات مصوب استانی و ملی تا پایان شهریورماه تاکید کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به خسارت های واردشده به عشایر استان بر اثر خشک سالی، تسریع در برآورد خسارت ها و اعلام به سازمان بحران کشور را مورد تأکید قرار داد. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل هماهنگی کلیه دستگاه های اجرایی، بانک ها و پیمانکاران در مسیر اجرای طرح نهضت ملی مسکن را مورد تأکید قرار داد و گفت: دستگاه های اجرایی در تأمین زیرساخت های نهضت ملی مسکن تسریع کنند. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان اهمیت تأمین زیرساخت های سرمایه گذاری برای پیشرفت استان گفت: برنامه عملیاتی و اجرایی برای پیشرفت اقتصادی شهرستان ها تدوین می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: جذب 40 درصد اعتبارات عمرانی سال گذشته تا شهریورماه در اولویت برنامه ریزی ها و هدف گذاری ها قرار دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با پنجمین سفر از دور سوم سفرهای شهرستانی، استاندار اردبیل به شهرستان بیله سوار، حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان از برپایی میز ارتباطات مردمی برای ولی نعمتان بهزیستی شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات آنان خبر داد.
همزمان با دور سوم سفر شهرستانی سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل به بیله سوار مغان ، عملیات اجرایی پروژه بهسازی و آسفالت محور نرقشلاقی - زیوه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیله سوار- استاندار اردبیل گفت: افزایش یک میلیون تنی تولید محصولات کشاورزی در منطقه مغان و مجتمع های بزرگ تولیدی این منطقه هدف گذاری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۱    
استاندار اردبیل گفت:آب رسانی از مجتمع خروسلو به 247 روستای شهرستان بیله سوار در دستور کار است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تأمین بخشی از نیازهای اساسی مردم شهرستان بیله سوار در حوزه بهداشت و درمان از جمله خرید دستگاه سی تی اسکن، تکمیل درمانگاه تأمین اجتماعی و استقرار پزشکان متخصص، طی هفته ها و ماه های آینده انجام می شود. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت های ویژه منطقه مغان در استان، نگاه ملی به این منطقه را ضروری دانست و گفت: پایاب سد خداآفرین، یکی از ظرفیت های منطقه مغان است که بهره برداری از آن موجب افزایش یک میلیون تنی محصولات کشاورزی و تولید سالانه 15هزار میلیارد تومان ثروت خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۵    
استاندار اردبیل گفت:گازرسانی به 25 روستا و قشلاق شهرستان بیله سوار امسال تکمیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۰    
استاندار اردبیل در سفر به شهرستان بیله سوار در مراسم ویژه سالگرد آزادسازی خرمشهر شرکت و از روند اجرای چند طرح عمرانی بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بیله سوار- استاندار اردبیل گفت: پایداری آب روستایی در شهرستان بیله سوار نیازمند تکمیل مجتمع آبرسانی خروسلو است که بیش از چهار دهه از آغاز عملیات اجرایی آن می گذرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: تاکید ما بر این است تا مدیران دستگاه های اجرایی با تسهیل فرآیند صدور مجوزها از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران حمایت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۱    
استاندار اردبیل گفت: کارخانه فرآوری و بسته بندی مواد غذایی با اشتغال زایی 25 نفر به صورت مستقیم و 150 نفر غیرمستقیم در شهرستان بیله سوار به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۵    
استاندار اردبیل گفت: در حوزه گازرسانی و برق رسانی شهرستان بیله سوار بیش از 820 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: هنرمندان ما باید حضور فعال در جامعه داشته باشند تا فضا برای دشمنان و بیگانگان در جولان مسائل فضای مجازی و ترفندهای هنری شکل نگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۷    
فاز اول کارخانه بسته بندی میوه با حضور استاندار اردبیل و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در بیله سوار مغان افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: روز سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر از دست دشمنان بعثی روز عزت و اقتدار برای ملت و نظام اسلامی ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: روز سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر، از روزهای عزتمند جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: هرچه سریع تر تکلیف کالاهای موجود در انبار اموال تملیکی استان اردبیل تعیین شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان اهمیت رونق و توسعه تولید، حمایت از سرمایه گذاری و رفع موانع این بخش را در رشد و پیشرفت استان حائز اهمیت دانست و از مدیران خواست با وسعت نظر و در چارچوب قانون، از سرمایه گذاران و فعالان بخش تولید استان اردبیل حمایت کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از تلاش برای تأمین زیرساخت ها و تسریع فرآیند اجرایی مدارس خیرساز استان خبر داد و بر هدف گذاری و همت برای بهره برداری از این مدارس در سال تحصیلی جدید تأکید کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۹    
در ادامه پیگیری های این هفته استاندار اردبیل در تهران برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی های استان، مشکلات اجرای طرح ملی جهش تولید در دیم زارهای مغان، تخصیص اعتبارات مورد نیاز تالار شهر اردبیل و اعزام حجاج استان به حج بررسی و پیگیری شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۲    
اردبیل- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: مالکیت و اصالت بازی های بومی، محلی باید حفظ شده و از آن به نحوه صحیح مراقبت شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با استفاده بهینه از ظرفیت های فرهنگی و تقویت فرهنگ بومی و محلی می توان آسیب های اجتماعی را از جامعه ریشه کن کرد. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل توجه به کلان نگری در مدیریت آب شرب و کشاورزی را مورد تأکید قرار داد و خواستار تدوین برنامه های عملیاتی برای صرفه جویی در مصرف شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه دشت مغان یک ظرفیت ملی است، گفت: نباید نگاه استانی به این مجموعه داشته باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۱    
استاندار اردبیل گفت:مجتمع بزرگ اقامتی و پذیرایی تالار پارک ملل اردبیل به زودی به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: روابط عمومی ها در راستای همراه سازی مردم با تصمیمات و سیاست های دولت که در جامعه اجرا می شود، نقش مهمی داشته و تأثیرگذار هستند.