جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۲:۲۰Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ائتلاف»

شبستان   ۹ دقیقه پیش    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید کشتار وحشیانۀ مردم مظلوم یمن توسط ائتلاف سعودی اماراتی به رهبری آمریکای مستکبر و حمایت صهیونیست کودک کش، با صدور اطلاعیه ای از ملت بزرگ ایران اسلامی،دعوت کرد در تظاهرات علیه این اقدام شرکت کنند.
شبستان   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اقدامات غیر انسانی و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم یمن توسط ائتلاف عبری - عربی را محکوم کرد.
شبستان   ۳۹ دقیقه پیش    
مردم زخمی و رنج کشیده یمن نسبت به بی تفاوتی و سکوت جهانیان محزون هستند و ائتلاف عربی از این سکوت برای تشدید حملات خونین خود بهره می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۵۹ دقیقه پیش    
رهبر ائتلاف فتح عراق در جریان دیدار با هیأتی از اتحادیه میهنی کردستان خواستار پایان اختلافات احزاب کُردی با یکدیگر شد.
رییس ائتلاف الفتح عراق و هیاتی از حزب اتحاد میهنی کردستان طی دیداری راه های حل اختلاف بین کُردها و خروج از بن بست سیاسی فعلی را بررسی کردند.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی طی 24 ساعت گذشته استان های مختلف یمن را به شدت بمباران کردند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو ائتلاف فتح عراق با بیان اینکه رایزنی های هیئت هماهنگی شیعی با جریان صدر برای تشکیل فراکسیون اکثریت پارلمانی و انتخاب نخست وزیر ادامه خواهد داشت، گفت: تاکنون توافقی حاصل نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۳:۱۸    
گروهی از دانشجویان دانشگاه های تهران با تجمع در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران به حملات بی رحمانه ائتلاف سعودی به مردم بی گناه یمن اعتراض کردند و خواستار توقف تجاوز به این کشور شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان عفو بین الملل در تازه ترین گزارش خود تأکید کرد که کشتار زندان صعده پس از حملات ائتلاف متجاوز سعودی، با سلاحهای آمریکایی انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۲    
تهران- ایرنا- وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن گفت: آینده شاهد تشدید ضربات دردناک در عمق کشورهای عضو ائتلاف سعودی متجاوز و مناطقی خواهد بود که آنها حتی انتظارش را هم ندارند و این حق مشروع ملت یمن است.
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
جنگنده های ائتلاف سعودی-اماراتی بامداد سه شنبه چند بار به شهرستان های مختلف در استان صنعاء حمله کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
سازمان عفو بین الملل اعلام کرد که ائتلاف متجاوز سعودی با مهمات نقطه زن آمریکایی زندان صعده را هدف قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مشاور ارشد وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با ارسال پیامی به نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل خواستار اقدام فوری این سازمان برای توقف کشتار مردم بی دفاع یمن شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ائتلاف پارلمانی الفتح گفت که چارچوب هماهنگی برای رفع انسداد سیاسی، تلاش زیادی می کند و گفت وگوها با فراکسیون صدر و کُردها ادامه دارد.
رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مقتدی صدر با آن همه از تضاد ها و تعارض ها، فقط تاکنون نشان داده است که یک ضد آمریکایی ثابت قدم بوده است و او نباید طرد شود؛ بلکه باید او را آن طور که مایل هست به سمت ائتلاف با بقیه جریانات شیعه در عراق هدایت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تجمع دانشجویان در اعتراض به جنایات ائتلاف محور عبری-عربی-غربی و سکوت مجامع بین المللی عصر پنجشنبه 7 بهمن 1400 در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع یمن گفت که ائتلاف متجاوز سعودی منتظر ضربات دردناک و کوبنده در عمق استراتژیک نظامی و اقتصادی خود باشد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۳    
شفقنا- هادی العامری ، رئیس ائتلاف الفتح با هیات اتحادیه میهنی کردستان به ریاست بافل طالبانی دیدار و گفت و گو کرد. دو طرف در این دیدار درباره راهکارهای حل بن بست سیاسی موجود و لزوم تداوم گفت وگوها و تفاهمات برای دستیابی به نتایج واقعی و مقبول بر اساس چارچوب های قانون اساسی و عُرف سیاسی رایزنی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان در اعتراض به جنایت ائتلاف عبری-عربی-غربی علیه مردم یمن و سکوت مجامع و سازمان های بین المللی مقابل دفتر سازمان ملل در تهران تجمع کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۹    
حوزه/ نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق در توئیتی نوشت: در زندگی سیاسی و اجتماعی خود تلاش کردم که به کسانی که تجاوز کرده و اختلافات سیاسی ملّی را شخصی می کنند، پاسخ ندهم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دوله القانون با شکستن سکوتش در قبال تلاش برخی طرف ها برای شخصی سازی اختلافات گفت، در راستای منافع مردم عراق، دستش برای بهترین روابط دراز است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۹    
شفقنا- نوری المالکی ، رهبر ائتلاف دولت قانون در توئیتی به موافقت مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر با مشارکت هیات هماهنگی گروه های شیعی در دولت جدید به شرط عدم حضور وی ( المالکی) پاسخ داد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک تایمز در گزارشی نوشت که ایالات متحده و متحدانش روز چهارشنبه به طور رسمی درخواست روسیه مبنی بر عقب نشینی از شرق اروپا و ممانعت پیوستن اوکراین به این ائتلاف را رد کردند؛ اما پیشنهاد دادند که حاضرند در برخی حوزه ها از جمله کنترل تسلیحات هسته ای و محدود کردن مانورهای نظامی به گفت وگو بپردازند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ساختار اتحادهای بین المللی دگرگون شده و اکنون ائتلاف های خُرد منطقه ای به چالشی مهم برای ایالات متحده تبدیل شده است. موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک با انتشار گزارشی تاکید کرد که ایران، ترکیه، چین و روسیه حرکت کشورها به سوی اتحادهای خرد را تقویت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیئت هماهنگی شیعی در سخنانی گفت: در صورتی که جریان صدر حاضر به ائتلاف با هیئت هماهنگی شیعیان نشود، تحریم فرایند سیاسی یکی از گزینه های مد نظر هیئت مذکور خواهد بود.
ابنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت: تا زمانی که امارات همراه با ائتلاف سعودی علیه ملت یمن اقدام کند، امنیتی نخواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شماری از مردم یمن به منظور محکومیت تجاوزات ائتلاف سعودی علیه این کشور، در برابر دفتر سازمان ملل متحد در استان الحدیده تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
دیپلمات سابق کشورمان گفت: حجم کشتار مردم یمن توسط ائتلاف سعودی بی سابقه است و آنها تلاش دارد با این اقدام مقاومت مردم این کشور در مقابل متجاوزان را شکست دهد، اتفاقی که در 6 سال و 11 ماه گذشته رخ نداده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مقاومت یمن با طراحی و اجرای عملیات های عمقی مانند انهدام تاسیسات آرامکو و حالا هدف قرار دادن شهر های ویترینی امارات، اثبات کرد که در طول سالیان گذشته و در مقابله با ائتلاف متجاوز سعودی، به یک بخش از محور مقاومت ارتقا یافته تبدیل شده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه در حمایت از استاندار و مخالفت با دخالت نمایندگان در انتصابات، نامه ای خطاب به استاندار کرمانشاه نوشتند.
نمایندگان اوپک پلاس پیش بینی کردند که تولیدکنندگان این گروه به برنامه خود پایبند می مانند و هفته آینده یک دور دیگر افزایش تولید را برای تامین تقاضای رو به رشد تصویب کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۳    
مزدوران اماراتی پس از درگیری ها سنگین در جنوب غرب استان شبوه توانستند به پیشروی ها ادامه دهند و برای اولین بار وارد استان مارب شوند و یک بخش را به تصرف دربیاورند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: تظاهرات مردم استان علیه کشتار وحشیانه مردم یمن، امروز پس از اقامه نماز جمعه برگزار می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن، شامگاه امروز (چهارشنبه)، از حمله موشکی به مزدوران ائتلاف سعودی در استان مأرب (مرکز یمن) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای از ملت ایران خواست فردا پس از نماز جمعه با حضور در راهپیمایی سراسری خشم انقلابی خود را علیه ائتلاف متجاوزان سعودی اماراتی فریاد زنند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بازپس گیری سریع مناطقی که در تهاجم سنگین ائتلاف متجاوز به تصرف درآمد، نشان داد انصارالله و به طور کلی مردم یمن نه خسته هستند و نه دستشان خالی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۵    
اتحادیه امت عربی، تجاوزات وحشیانه ائتلاف تحت رهبری عربستان علیه مردم یمن را محکوم کرد و مقاومت را تنها راه نجات امت اسلامی خواند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
فردا جمعه راهپیمایی حمایت از یمن در سراسر کشور برگزار می شود./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید اقدامات غیر انسانی ائتلاف عبری عربی، از ملت ...
ابنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله موشکی به مواضع نیروهای ائتلاف سعودی در مأرب خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اسکای نیوز گزارش داد که اعضای ناتو احتمال تشکیل واحد نظامی ائتلاف در اسلواکی را بررسی می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: اقرار سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی به انتشار فیلم ساختگی درباره یمن
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از یمنی ها با تجمع در برابر دفتر سازمان ملل در الحدیده جنایات ائتلاف متجاوز سعودی-آمریکایی-اماراتی علیه ملت یمن را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، جنگنده بمب افکن های ائتلاف سعودی طی 24 ساعت گذشته 60 بار مناطق مختلف یمن از جمله صنعاء پایتخت این کشور را بمباران کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن چهارشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد، ائتلاف متجاوز نمی تواند صدای ملت ما را خاموش کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۳۵    
سخنگوی جنبش انصارالله یمن: امارات تنها با تکیه بر عصای آمریکا توانسته است سر پا بایستد و حمایت آمریکا را گدایی می کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دفتر سیاسی جنبش انصارالله با علام اینکه ائتلاف متجاوز سعودی هرگز قادر به خاموش کردن صدای ملت یمن نخواهد بود، تأکید کرد که محاصره علیه ملت یمن دیر یا زود شکسته خواهد شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش انصارالله تاکید کرد که ائتلاف متجاوز سعودی هرگز نخواهد توانست صدای ملت یمن را خاموش کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جورج قرداحی، وزیر اطلاع رسانی سابق لبنان بار دیگر بر موضع اصولی خود مبنی بر بیهوده بودن تجاوزگری نظامی ائتلاف سعودی اماراتی به یمن تاکید کرد.