دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۰:۱۳Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادین»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دادستان شوشتر گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان شوشتر، 36 نفر از معتادین متجاهر جمع آوری و به مرکز ترک اعتیاد الحدید اهواز معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان از جمع آوری بیش از 60 نفر از معتادین متجاهر سطح شهر اهواز و اعزام آن ها به مرکز ترک اعتیاد خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر برخی از شهروندان نسبت به نابسامانی حاشیه تپه باستانی ماهدشت و تبدیل آن به محلی برای زباله گردها و معتادین گلایه داشتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۶    
روز سه شنبه 28شهریورماه زینت السادات انوری معاون پیشگیری بهزیستی شهرستان کرج از دوایستگاه کاهش آسیب معتادین متجاهر بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بردسیر از اجرای طرح برخورد با خرده فروشان و در کنار آن جمع آوری معتادین متجاهر در این شهرستان خبر داد.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نسیم اردبیل_ شاهی معاون دادستان مرکز استان اردبیل در سفر به شهرستان خلخال و درجریان بازدید از کمپ ترک اعتیاد و زندان خلخال بر ضرورت توسعه طرح های اشتغال زایی زندانیان و معتادین بهبود یافته تاکید کرد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در فارس، حرم حضرت شاهچراغ(ع) با حدود 16 میلیون نفر زائر در سال را اصلی ترین مرکز گردشگری شیراز دانست و بر لزوم توجه بیشتر به این مکان مقدس و ساماندهی محیط پیرامونی این حرم و دیگر حرم های مطهر، تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۰    
مدیر پیشگیری و امور اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برنامه های سازمان بهزیستی درخصوص صیانت از معتادان بهبودیافته گفت: سازمان بهزیستی کشور دو برنامه تحولی در خصوص صیانت و جامعه پذیری معتادین بهبود یافته شروع کرده است که شامل دو فعالیت مراکز توانمندسازی و صیانت معتادین بهبود یافته و مدیریت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۰    
همزمان با روز اربعین حسینی بعداز مراسم سینه زنی بین معتادین متجاهر ماده 16 سرزمین روشنایی غذای نذری توزیع گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رباط کریم- فرمانده انتظامی رباط کریم از جمع آوری 20 پاتوق معتادان متجاهر در این شهرستان خبر داد و گفت: تعداد 30 نفر از این معتادین هم به کمپ های مجاز معرفی شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۱    
بازدیدی با حضور داود فهیم راد رئیس اداره و مسئولین صفادشت به منظور بررسی شرایط معتادین بهبود یافته جهت دریافت وام اشتغال و ... انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
صبح روز سیزدهم شهریور ماه، دکتر فرهاد اقطار معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی بهزیستی کشور با همراهی سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان، محمد علی اباذری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۳    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان ، دکتر فرهاد اقطار معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور در این بازدید ضمن بررسی بخش های مختلف و ارزیابی عملکرد این مرکز بصورت مستقیم با معتادین تحت درمان گفتگو و دستورات لازم جهت رفع موانع و چالشها را صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۹    
رکنا : پل های عابر برای حفظ جان مردم و تسهیل در ترافیک بنا شده اند و نباید تبدیل به جولانگاه معتادان و ارازل و اوباش تبدیل شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۲۷    
کمیته ساماندهی و غربالگری معتادین متجاهر در مرکز بهاران منطقه 21 با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۵۹    
هنگامه شورجه رئیس اداره بهزیستی شهرستان نظرآباد طی مصاحبه با خبرنگار بامداد البرز از تنوع خدمات بهزیستی درحوزه های مختلف خبر داد و گفت:سازمان بهزیستی در حوزه های مختلف از جمله افراد دارای معلولیت، بانوان سرپرست خانوار و بد سرپرست، معتادین و رهایی یافته گان از اعتیاد، کودکان بی سرپرست وبدسرپرست ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۶    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی سرپل ذهاب از اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر در این شهرستان خبر داد و گفت در این راستا 44 نفر جمع آوری شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۴    
مومنی دبیرکل ستاد مبازه با مواد مخدر ریاست جمهوری از شهرداری گرگان بابت افزایش ظرفیت و توسعه مرکز ماده 16 (درمان و نگهداری معتادین متجاهر) توسکستان تقدیر کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۴    
دکتر زنگانه استاندار گلستان اظهار داشت: ظرفیت مرکز درمان و نگهداری معتادین متجاهر (ماده 16) به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر گرگان افزایش یافته است.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رضا یعقوبی دادستان عمومی و انقلاب زرند، در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری با عنوان آنکه در سال جاری 128 نفر از معتادین متجاهر شهرستان زرند برای درمان به کمپ ماده 16 سپاه در کرمان اعزام شده اند، بر ضرورت ایجاد کمپ اعتیاد ماده 16 در زرند تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۵۲    
بمنظور برنامه ریزی ساماندهی معتادین متجاهر و آموزش نحوه ثبت و غربال در سامانه غوام جلسه هم اندیشی با حضور معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی کردستان ، کارشناس درمان و کاهش آسیب اعتیاد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۳:۲۵    
گرگان- ایرنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: توانمندسازی معتادین حلقه اصلی اقدامات و رویکرد مهم و اثرگذار ستاد مبارزه با مواد مخدر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۵۶    
بمنظور برنامه ریزی و تصمیم گیری در مورد نحوه هزینه کرد اعتبارات تخصیصی به بهزیستی کردستان در راستای ساماندهی معتادین متجاهر و تعیین تکلیف کمپ بانوان و چالشهای پیش رو در حوزه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی جلسه ای در استانداری کردستان با حضور مدیر کل و معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی کردستان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز از آغاز اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ناصر کریمیان معاون توسعه پیشگیری بهزیستی کردستان گفت: طرح مدیریت مورد برای معتادین بی بضاعت در 7 شهرستان در حال اجرا است و با اجرای این طرح تاکنون 400 نفر از معتادین تحت حمایت بازتوانی قرار گرفته اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۳    
مدیرکل بهزیستی کرمانشاه گفت: سال جاری ظرفیت زیرساخت های جمع آوری معتادین متجاهر در کرمانشاه افزایش یافت .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به منظور نظارت و بهبود عملکرد مراکز ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی، تیم نظارتی و بازرسی معاونت توسعه پیشگیری بهزیستی کشور با حضور سعیدمیرزایی فرد کارشناس مسئول مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
این دیدار در راستای برنامه جامع اعتیاد و جمع آوری معتادین متجاهر و همچنین توانمندسازی بهبود یافتگان صورت گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۷:۴۲    
طرح مدیریت مورد (معتادین متجاهر بی بضاعت) با همکاری مرکز مثبت زندگی 14655 از اسفند ماه سال پیش تاکنون در خصوص بیماران مرکز درمان و نگهداری معتادین متجاهر اخوان در حال اجراست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از شناسایی و پلمب 400 پلاک قرمز در تهران خبر داد و گفت: پلاک قرمز یعنی مکان هایی که معتادین متجاهر در آن به استعمال مواد مخدر اقدام و همچنین مواد فروشی هم در آنها صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی گفت: علت اصلی بسیاری از سرقت ها، معتادین متجاهر هستند که با راه اندازی کمپ ماده 16 می شود بسیاری از سرقت ها را مدیریت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۳۰    
یزد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تاکید بر نیاز استان به راه اندازی کمپ ترک اعتیاد ماده 16 گفت: امروز افزایش سرقت در استان که عمدتا از سرقت های خرد هستند ناشی از وجود معتادین متجاهر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: در بازدیدهای سرزده از برخی نقاط شهر سنندج که محل تجمع معتادین متجاهر است شرایط بسیار نامناسبی حاکم بوده و باید به صورت ضرب الاجل در این زمینه اقدامات لازم صورت بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست فرمانداری ویژه ایرانشهر گفت: تهیه و تنظیم طرح جامع فرهنگی در حوزه مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان با همکاری فرمانداری و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ضرورت دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از طرح جمع آوری معتادین متجاهر و پر خطر در محله مولوی و جمع آوری 40 نفر در این زمینه خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ امیر هوشنگ امیری سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار داشت: 25 مرداد ماه در اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از اجرای طرح های امنیت محله محور، دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر و معتادین متجاهر محلات شهر تهران طی 10 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از طرح جمع آوری معتادین متجاهر و پر خطر در محله مولوی و جمع آوری 40 نفر در این زمینه خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، محمدطیب صحرایی در جلسه برنامه ریزی برای راه اندازی طرح حرفه آموزی و اشتغال آفرینی در مجتمع صیانت کنگاور که در فرمانداری با حضور معاون سیاسی امنیتی و جمعی از مدیران اجتماعی و اشتغال استان برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: همه سازمان ها و دستگاه های کاهش آسیب های اجتماعی باید با هماهنگی و تدبیر تلاش کنند در زمینه ساماندهی معتادان کلانشهر تهران اقدامات موثرتری انجام شود و شهرداری تهران نیز این آمادگی را دارد به تمام دستگاه ها و نهادها کمک کند تا در زمینه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از اجرای طرح های امنیت محله محور و دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر و معتادین متجاهر محلات شهر تهران طی 10 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه طرح ساماندهی محلات حاشیه نشین شهر کرمانشاه نیازمند بازنگری است از آمادگی پلیس برای جمع آوری کامل معتادین متجاهر خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تیم سیار کارشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی شهریار در منطقه شهید ترابی، محل اجتماع معتادین متجاهر مستقر شد.
نافع   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان همدان همچنین تأکید کرد: طرح های جمع آوری معتادین باید مستمر اجرا شود تا مردم اثر آن را مشاهده کنند، نه اینکه با حضور در محلات مختلف شاهد گله مندی آنان از حضور معتادین باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیر کل بهزیستی استان اردبیل با بیان اینکه بخشی از ظرفیت کمپ های ترک اعتیاد و مراکز بهبود اقامتی این استان خالی است، گفت: در هیچ شرایطی زیر بار فشار برای راه اندازی کمپ های جدید و تبدیل کمپ های ترک اعتیاد ماده 15 به بازداشتگاه موقت معتادین متجاهر نمی رویم.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رجبی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین بیان کرد: با برنامه ریزی انجام شده از ابتدای سال و با عنایت به دستورات صادره و پیگیری های انجام شده توسط قاضی درمان مدار استان و تلاش های مرکز توانمندسازی معتادین استان قزوین (مجموعه درمان دادگاه مدارسابق) تعداد 165 نفر معتاد بهبود یافته ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از اجرای طرح ارتقاءامنیت اجتماعی و جمع آوری معتادین متجاهر شهرستان مانه و سملقان با هدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرائم در این شهرستان خبر داد
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان همدان گفت: لازم است برای تأمین امنیت عمومی و اجتماعی مناطق مختلف طرح های فراجا برای جمع آوری معتادین بیشتر و مستمر شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
صبح روز شانزدهم مردادماه؛ اولین جلسه هم اندیشی در خصوص راه اندازی مرکز توانمندسازی و صیانت از معتادین با حضور سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان؛ کریم تقی زاده معاون دادستان عمومی و انقلاب گیلان، محمدعلی اباذری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی ایلام بر لزوم اجرای کمپ ماده 16 در استان ایلام تاکید کرد و گفت: اکثر سرقت های انجام شده در استان توسط معتادین متجاهر انجام می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۶    
حسین فخاری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه ورامین از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادین متجاهر احسان بازدید کرد.