یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۱:۳۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وقف»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
رشت- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از افزایش 110 درصدی تثبیت مالکیت موقوفه ها در این استان خبر داد و گفت: 13 وقف جدید در استان گیلان ثبت شده است.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: بیش از 140 برنامه به مناسبت هفته وقف از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه و ادارات شهرستان ها در گلستان برگزار می شود.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
عضو کانون دعاپژوهی و مدرس گروه معارف دانشگاه بوعلی سینا همدان با اشاره به دعای دوم صحیفه سجادیه که به ویژگی های پیامبر(ص) می پردازد، گفت: پیامبر اکرم(ص) نجیب و گزیده خلق خداست و خالص ترین بنده از بندگان خداست و خود را برای پیاده کردن اوامر خداوند وقف کرد .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح قیمت محصولات پتروشیمی اگرچه از ضرورت های مدیریت این بازار بود، اما تبعاتی دارد که کم توجهی به آنها ضربات سهمگینی به برخی صنایع وارد می کند. صنعت تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن که اغلب در فاز تقاضا مستقیما وابسته به دولت یا تصمیمات دولتی و تامین مالی توسط این بخش است ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
حاج میرزا حسین کمپانی از جرگه آن تاجرانی نبود که تنها به پشتوانه سرمایه شان احترام داشته باشند. امانت و مردمداری او نقل مردم کوچه و بازار بود. برگ های تاریخ معاصر می گویند او یک تنه منشأ خدمات زیادی در زمان خود بوده است ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۳۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای ترویج فرهنگ دینی، برای حل معضلات اجتماعی و کمک به معلولان، کمک به خانواده های زندانیان نیاز به امور وقف داریم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۸    
مدیرکل اوقاف خراسان شمالی گفت: طی سال جاری 36 وقف جدید در خراسان شمالی ثبت شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۳    
من امسال، سال آخری است که در این مدرسه موقوفه ای هستم و امید دارم برای ادامه تحصیل، باز هم در مقطع دوم متوسطه در مدارس امام رضا(ع) قبول شوم. این مدرسه برای نشر معارف امام رضا(ع) توسط یک بانوی مؤمن و پرهیزکار وقف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قوچان- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قوچان گفت: موقوفه حاج عوض وردی با 489 رقبه به عنوان بزرگ ترین موقوفه متصرفی در این شهرستان شناخته می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از ثبت 36 وقف جدید در استان طی سال جاری خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۱    
تهران- ایرنا- سازمان اوقاف و امور خیریه در آستانه فرارسیدن گرامیداشت هفته وقف از ثبت 800 نیت واقفان سراسر کشور در سامانه این سازمان خبر داد و اعلام کرد: علی امیر یعقوبی از شهرتان مراغه 5 واحد مسکونی خود به ارزش تقریبی 6 میلیارد تومان را با نیت ترویج فرهنگ غدیر وقف کرده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۲    
رکنا: مدیر کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت:به دنبال امامزاده اضافه کردن نیستیم بلکه هدف ما ترویج فرهنگ وقف در استان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره اوقاف لنگرود، با اشاره به ثبت دو وقف جدید در سال جاری، عنوان کرد: شهرستان لنگرود 95 موقوفه بزرگ و کوچک و 84 بقعه متبرکه دارد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه وبویراحمد دارای رتبه 29 کشور در آمار موقوفه ها است که وضعیت مطلوبی نیست .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیر کل اوقاف و امور خیریه مرکزی گفت: برای هفته وقف در استان مرکزی 176 برنامه پیش بینی شده که در طول این هفته اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۸    
جانباز و فرزند واقف برجسته شهرستان لاهیجان معتقد است هر کدام از ما مردم اگر مسئولیت فردی خود را نسبت به اجتماع ادا کنیم مشکلی در کشور باقی نمی ماند، اما مشکل اینجاست که بسیاری از افراد گویی سهمی در رفع مشکلات جامعه ندارند و متأسفانه برای اقدامات خیرخواهانه و وقف فرهنگ سازی نشده تا افراد بدانند که ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی دشتکی گفت: وقف تنها در احداث مسجد و حسینیه تعریف نمی شود بلکه بهترین وقف در عصر حاضر وقفی است که در جهت برطرف کردن نیاز روز جامعه باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۰    
حجت الاسلام مؤمنی شاد از اجرای 120 برنامه به مناسبت دهه وقف در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: اجرای 176 عنوان برنامه فرهنگی در هفته وقف امسال (دهم تا شانزدهم مهرماه جاری) در نقاط مختلف این استان هدفگذاری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی در دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با مسعود سعادتی، مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان که در آستانه هفته وقف انجام گرفت، مطرح شد: مسابقه زنگ انشا با موضوع وقف در آذربایجان شرقی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج_ معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: 120 برنامه طی دهه وقف در استان برگزار می شود.
شباویز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۹    
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرارسیدن هفته وقف را تبریک گفت.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۴:۳۹    
باور می کنید یک خانواده، کل زندگی اش را وقف جمع کردن وسایل اسرارآمیز و ساخت موزه اجنه کند؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : تصویر درخشان آخر هفته ورزش ایران که بسیار هم در فضای مجازی دیده شد و مورد تحسین قرار گرفت، عکس رسول خادم بود؛ نخستین طلایی ورزش ایران در المپیک بعد از انقلاب که سال ها در فدراسیون کشتی مسوولیت داشت، اما حالا مدت هاست خودش را وقف خدمت به مردم کرده و هر از گاهی ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تقارن هفته دفاع مقدس با وقف نشان از ایثارگری و مجاهده این 2 دسته انسانی دارد که ایمان به خداوند متعال دارند و به برادران و خواهران ایمانیشان نفع می رسانند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان بر ضرورت تبیین فرهنگ وقف در جامعه تاکید کرد و گفت: افراد باید در جامعه به تبلیغ و اطلاع رسانی اقدام کنند تا حق وقف ادا شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس و با همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان، آئین تجلیلِ از ایثارگران عرصه وقف این شهرستان برگزار شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز از افزایش 15 برابری خدمات وقف در استان خبر داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۵    
سنندج_ مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: این استان در حوزه وقف مساجد پیشتاز است اما در زمینه وقف های اجتماعی نیز باید خیرین و متمکنین پیشقدم شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۵    
وقف زمین برای احداث موزه توسط میهمان برنامه از حماسه سازان وپیشکسوتان ارتش در دوران دفاع مقدس.
برترین ها / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
واقف بخش وسیعی از زمین های غرب تهران یک بانوی خیر است که ساکن محله سنگلج بود و در سن 42سالگی بخشی از اموالش را وقف نیازمندان کرد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۴۵    
مقامات لیگ فوتبال عربستان مذاکرات مقدماتی با داوران لیگ برتر انگلیس و داوران نخبه در اروپا داشتند تا بیایند و خود را وقف قضاوت فوتبال عربستان کنند.
شباویز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۹    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: وقتی در جامعه به عنوان سرمایه عظیم به وقف نگاه می شود، اموال وقف حفاظت می شود و از عواید وقفی که انجام شده به نحو مطلوب و در راستای نیت واقف بهره برداری می شود، افراد بیشتری انگیزه پیدا می کنند تا اموال خود را وقف کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۹    
نماینده، ولی فقیه در مازندران: تبیین، تبلیغ و تشویق سه مقوله مهم در راستای فرهنگ سازی برای حوزه وقف در دیار علویان است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه همه جا دغدغه وقف داشته باشیم گفت: باید عملکرد بهتری در بحث تشویق و تبیین وقف ارائه کنیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ثبت 312 وقف جدید و انعقاد 110 هزار سند اجاره جدید موقوفات در استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مجالس آیت الله ناصری بوی حضرت حجت(عج) را می داد و هیچگاه سخن از خودشان نمی گفتند، همچنین عمری را به طور کامل وقف کردند تا بار مردم و امت را به دوش بکشند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۵    
همزمان با هفته وقف 6 محفل انس با قرآن در بقاع شاخص استان البرز برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم شب شعر و مولودخوانی به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی(عج) و گرامی داشت هفته دفاع مقدس و وقف در امامزاده سیدجعفر(ع) روستای انار برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج با اشاره به وجود بیش از 616موقوفه در شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: وقف معامله با خداست، خداوند جنس کم را گران می خرد و پاداش بزرگی می دهد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۴    
تا برگزاری پنجمین جایزه علمی مصطفی(ص) چیزی نمانده است. روز جمعه (هفتم مهر) مراسم افتتاحیه این رویداد در سالن اجلاس سران اصفهان با حضور دانشمندان برتر جهان اسلام در شهر تاریخی اصفهان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف وامور خیریه گفت: وقف در خدمت عموم مردم و حامی و پشتیبان بسیاری از بخش هایی است که برای سربلندی و اقتدار ملی و کوتاه کردن دست دشمنان طرح یا برنامه دارند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۸    
علی عظیمی شبیه خوان و تعزیه خوان مازندرانی که بیش از سه دهه از عمرش را وقف این هنر آئینی کرده است معتقد است که توجه دستگاه های متولی فرهنگی به تعزیه در مازندران علیرغم استقبال نسل جدید به این هنر اصیل و پرطرفدار، بسیار کمرنگ است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۷    
سرگرد پاسدار احسان صادقی گفت: خانواده های معظم شهدا سرمایه های معنوی ارزشمندی برای جامعه اسلامی ما هستند و خدمت به آنان را برای خود توفیق الهی می دانیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در قبال موقوفات همه دارای وظیفه هستیم گفت: موضوع وقف به عنوان مقوله مؤثر دینی باید تبیین شود تا در ذهن مردم نهادینه شود.
شباویز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ویژه برنامه های هفته وقف از دهم مهرماه لغایت شانزدهم مهرماه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان گفت: یک مورد وقف در سال جاری در استان ثبت شد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۴    
اهدای کتاب پیامدهای بی بدیلی در افزایش آگاهی و توانایی جامعه دارد که اگر همگان در آن تامل کنند لحظه ای برای دل کندن از کتاب های خوانده شده خود درنگ نمی کنند و آنها کتابخانه ها می برند تا با یک وقف کوچک و دلچسب، نقشی به وسعت دانایی در توانایی هم وطنان خود داشته باشد.