یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۲:۰۹May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق اصناف ایران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران درباره وضع حجاب در اصناف مختلف گفت : اصناف می توانند یک مرکز تبلیغات و یک مرکز آموزش و پایه گذاری برای حجاب باشند.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
طی روز جاری تعیین سمت داخلی هشتمین دوره هیات رئیسه اتاق اصناف ایران برگزار و توانگر نماینده اصناف مازندران به سمت دبیر اتاق اصناف ایران انتخاب شد.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۲    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه در همه جا استفاده از سرویس های بانک و پرداخت الکترونیک دارای کارمزد است، اظهار کرد: همه اصناف و کسبه واقفند که استفاده از دستگاه های کارتخوان چه مزیت های زیادی برای آنها دارد ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف گفت: تاکنون تخلفاتی مانند درخواست مراجعه حضوری برای صدور مجوز یا درخواست وجهی مازاد بر نرخ های مشخص شده در سامانه، منجر به عزل رئیس آن اتحادیه شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتاق اصناف یزد و نایب رئیس اول اتاق اصناف ایران تحقق شعار سال را خواسته تمام تولیدکنندگان، بازاریان و عموم مردم خواند و گفت: سال گذشته در جریان نوسانات ارزی بیش از 50 درصد از سرمایه ی بازاریان از دست رفت و با ایجاد تورم در اقتصاد کشور ضربه چشم گیری به سفره های مردم وارد شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، امیر سیاح، رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی با ارسال نامه ای به رئیس اتاق اصناف ایران از او خواست تا به اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی سراسر کشور ابلاغ کند که از اجبار متقاضیان پروانه کسب به پرداخت اجباری هر وجهی خارج از ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای از الزام نصب پوستر یکپارچه ضوابط جدید خرید و فروش سکه طلا خبر داد.
شادا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی با ارسال نامه ای به رئیس اتاق اصناف ایران از او خواست تا به اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی سراسر کشور ابلاغ کند که از اجبار متقاضیان پروانه کسب به پرداخت اجباری هر وجهی خارج از سامانه نوین اصناف و مطالبه مدارکی بیشتر از ...
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف ایران در دیدار با محمد مخبر از موازی کاری دو سامانه شفافیت فروشگاهی و سامانه مودیان، انتقاد کرد و گفت: خواسته ما از دولت این است که این دو سامانه ادغام شده و در راستای نحوه استفاده از آن، آموزش های کافی برای اصناف در نظر گرفته شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای به اتاق های اصناف شهرستان ها و اتحادیه های صنفی مرتبط با فروش سکه تاکید کرده که نصب پوستر یکپارچه “ضوابط جدید خرید و فروش سکه طلا” در واحدهای صنفی مرتبط الزامی است و موارد مهم این ضوابط را نیز برشمرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱۰۰ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای برای آگاهی اتاق های اصناف شهرستان ها و اتحادیه های صنفی مرتبط با فروش سکه از الزام نصب پوستر یکپارچه ”ضوابط جدید خرید و فروش سکه طلا“ خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مجید شجاع، دبیرکل اتاق اصناف ایران : هدف قانونگذار تسهیل صدور مجوز ها بوده، ولی این قانون تداخل هایی را با قانون کسب و کار دارد و برای همکاران ما در سطح کشور و اتحادیه و اتاق اصناف مشکلاتی ایجاد کرده است .
تلنگر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات هشتمین دوره هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران روز گذشته 10 اردیبهشت 1402 برگزار شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۴    
حسین حاجی بگلو مدیرکل صمت استان در پیامی کسب رای اعتماد جناب آقای امیدوار را برای برگزیده شدن به عنوان عضو اصلی هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران تبریک گفت. در این پیام آمده است:
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای خطاب به روسای اتاق های صنفی و اتحادیه های کشور، شیوه نامه اجرای قانون تسهیل صدور مجوز ها و اتصال مجوز های صنفی به درگاه ملی مجوز ها را ابلاغ کرد.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
انتخابات هشتمین دوره هیات رئیسه اتاق اصناف ایران صبح امروز 10 اردیبهشت 1402 برگزار شد و توانگر نماینده اصناف مازندران از فریدونکنار با 57 رای به جمع هیات رئیسه اتاق اصناف ایران راه یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به گزارش خبر گزاری مهر، سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای خطاب به روسای اتاق های صنفی و اتحادیه های کشور، شیوه نامه اجرای قانون تسهیل صدور مجوزها و اتصال مجوزهای صنفی به درگاه ملی مجوزها را ابلاغ کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا کاشمری رئیس اتاق اصناف کاشمر گفت: امروز اصناف دوره سختی را پیش روی خود دارد که پیش نیاز آن دوری از محافظه کاری و مدیریت یکپارچه است تا در چهار سال با همدلی دغدغه های صنوف را پیگیری کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- پیام رئیس اتاق اصناف ایران در راستای انتخابات هیات رئیسه دوره هشتم اتاق اصناف ایران: اصناف قدیمی ترین نهاد مدنی خودجوش اند که در بخش های مختلف اقتصادی تولیدی، توزیعی و خدماتی با دولت ها و مردم در تعامل اند ...
شادا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران با اعلام روال قانونی درخواست مجوزهای صنفی از درگاه ملی مجوزها، به ابهامات و سوالات در این مورد پاسخ داد.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۶    
کاندیدای هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران با بیان اینکه افزایش بهره وری اصناف هدف اصلی ما است، گفت: استفاده از ظرفیت اصناف و بازاریان بدون تردید در مهار تورم و رشد تولید موثر است، بنابراین تنها باید اصناف را باور کنیم.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اختلال درگاه ملی مجوزها سبب کاهش تعداد صدور پروانه کسب شده است، اعلام کرد 40 درصد از درخواست های مجوز، رد می شود و بهبودی نسبت به قبل حاصل نشده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با قاسم نوده فراهانی، رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و روسای اتاق های اصناف مراکز استان و با حضور احمد امیرآبادی عضو هیات رئیسه مجلس، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی و اعضای این کمیسیون ...
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
هشتمین دوره انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف ایران از ساعت 10 لغایت 13 روز یکشنبه مورخ 10/02/1402 در سالن هتل بزرگ فردوسی واقع در تهران، ابتدای خیابان فردوسی (کوشک مصری سابق)، برگزار می گردد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس مسئولیت وزارت صمت و اتاق اصناف ایران و اتحادیه های پوشاک سراسر کشور طبق ماده پنج قانون ساماندهی مد و لباس ایجاب می کند برای دسترس پذیری به پوشاک عفیفانه و جلوگیری از عرضه البسه نامناسب و نامأنوس با فرهنگ ایرانی اسلامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران با تاکید بر اینکه شهروندان برای شکایت از گرانفروشی و یا کم فروشی اصناف باید فاکتور و رسید پرداخت داشته باشند، تصریح کرد: مردم از طریق سامانه 124 می توانند از اصناف متخلف شکایت کنند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای از افزایش مبلغ جریمه نقدی تخلفاتِ مربوط به شرکت ها و موسسات حمل و نقل بار و مسافر خبرداد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف ایران گفت: 600 هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط داریم که تولیدکننده قطعات کارخانجات هستند و اکثر آنها قبل از تحریم، تولید را رها کرده و به واردات رو آورده بودند؛ اما در زمان تحریم به چرخه تولید بازگشتند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از اتاق اصناف ایران ، قاسم نوده فراهانی در دیدار رمضانی رئیس جمهور با بازاریان و اصناف گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال 1402، هدف مهار تورم و رشد تولید است و نجات دهنده اقتصاد کشور، تولید است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، قاسم نوده فراهانی در هفتمین نشست رئیس جمهوری به مناسبت ماه مبارک رمضان با اصناف و بازاریان اظهار کرد: تشکل های صنفی به عنوان بزرگترین بخش خصوصی با حدود 3 میلیون و 200 هزار واحد صنفی، 400 اتاق اصناف و 7630 اتحادیه صنفی که بالغ بر یک سوم جمعیت کشور است ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- هفتمین نشست ماه رمضانی رئیس جمهور در شب 19 فروردین با حضور قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف ایران، غلامرضا حسن پور رئیس بسیج اصناف و جمعی از بازاریان و اصناف بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فراهانی، رئیس اتاق اصناف ایران گفت: بازرسی های مختلف مردم را خسته کرده است باید بازرسی ها توسط بازرسان مشترک به همراه نماینده هر صنف انجام شود تا در صورت بروز مشکل نماینده اصناف وی را راهنمایی کند.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان اتاق اصناف ایران در مازندران، طی پیامی آغاز سال 1402 را به خانواده بزرگ اصناف کشور به ویژه اصناف و بازاریان مازندران تبریک گفتند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: بنابر بخشنامه اخیر اتاق اصناف ایران وزن جعبه نباید در عرضه شیرینی محاسبه شود، موضوعی که در اغلب شیرینی فروشی ها رعایت نمی شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۲    
بازرسی اتاق اصناف ایران اعلام کرد که قیمت نمونه تایر سواری در تهران، بین 10 الی 15 درصد کاهش داشته است.
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دلایل گرانی کالاها در بازار امروز ناشی از چیست؟ رئیس اتاق اصناف ایران دو عامل را موجب اخلال در بازار وگرانی کالاها می داند.
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه نمایشگاه بهاره با استقبال کم مواجه شده، گفت: با توجه به هزینه هایی که هر سال به اصناف اضافه می شود، باید در سود اصناف نیز تجدیدنظر صورت گیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: فروش فوق العاده توسط واحد های صنفی در سال جاری برای سومین سال متوالی اجرا شد و در واقع طرح فروش فوق العاده جایگزین برگزاری نمایشگاه های بهاره شد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با شهرداری جلسه داشته ایم که دستفروشان ساماندهی شوند هیچ واحد صنفی حق ندارد ایجاد به دستفروشی در خیابان کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان این که مهم ترین عامل افزایش گوشت قرمز خشکسالی بود، گفت: بحث گرانی و گران فروشی دو مقوله جداست؛ گرانی مربوط به اصناف نیست و اصناف در گرانی هیچ دخالتی ندارند ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران ضمن اعلام اینکه نمایشگاه بهاره با استقبال کم مواجه شده به مهمترین دلیل گرانی گوشت یعنی خشکسالی اشاره کرد و گفت: با توجه به هزینه هایی که هر سال به اصناف اضافه می شود، باید در سود اصناف نیز تجدیدنظر صورت گیرد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: علت اصلی گرانی گوشت خشکسالی بود؛ زیرا محصول کافی نبود و آذوقه گران شد و نسبت به این شرایط، گوشت ارزان است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز در مقایسه با روز گذشته تغییر خاصی نداشته است. رئیس اتاق اصناف علت اصلی افزایش قیمت گوشت را اعلام کرد.