پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۲۲Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرایه تاکسی»

اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۶۲ سایت دیگر  
فرماندار تهران گفت: نرخ کرایه هر 3 حوزه حمل و نقل مطابق قبل بوده و از مهرماه، هیچ گونه افزایشی در نرخ کرایه حمل و نقل عمومی نخواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به بازگشایی مدارس کرایه تاکسی و اتوبوس ها در شهرکرد هیچگونه افزایشی ندارد و بر اساس نرخ کرایه قبلی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به قرارگیری در آستانه بازگشایی مدارس کرایه تاکسی و اتوبوس ها هیچ گونه افزایشی ندارد و بر اساس نرخ کرایه قبلی است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نرخ کرایه تاکسی در شهر بندرعباس با ورود به سال 1402 افزایش پیدا کرد. حال با گذشت نزدیک به 6ماه از سال 1402 به نظر می رسد که برخی رانندگان تاکسی دوباره اقدام به افزایش کرایه ها کرده اند؛ موضوعی که موجب اعتراض شهروندان شده است ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، وحید باباذین رئیس سازمان تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی نهاوند گفت: کرایه تاکسی های نهاوند، هیچ گونه افزایش قیمتی در روزهای اخیر نداشته اند و رانندگان تاکسی باید بر اساس همان نرخ مصوب مسافران را جابجا کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اهواز از افزایش نرخ کرایه تاکسی ها در این کلانشهر خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۲    
معرفی اپلیکیشن پی پاد در دنیای امروزپیشرفت فناوری، استفاده از اپلیکیشن های هوشمند برای انجام امور روزمره به عنوان یک واقعیت جدید ظاهر شده است. یکی از این اپلیکیشن ها که به شما امکان شارژ و استعلام من کارت مشهد را می دهد، اپلیکیشن پی پاد است ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۶    
جلسه هیات تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان با حضور فرماندار شهرستان و رئیس دادگستری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. مخالفت هیات تطبیق با مصوبه شورای اسلامی شهر شاهین شهر مبنی بر افزایش کرایه تاکسی کلیه خطوط برای دومین بار در سال 1402 ( کرایه سواری شاهین شهر _اصفهان ابتدای سال با مصوبه ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: هیات تطبیق با مصوبه شورای اسلامی شهر شاهین شهر مبنی بر افزایش کرایه تاکسی کلیه خطوط مخالفت کرد .
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار دماوند از ساماندهی نرخ افزایش قانونی کرایه تاکسی و سرویس مدارس و رفع مشکل بیمه رانندگان تاکسی در این شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۸    
با تصویب شورای شهر تهران، نرخ کرایه تاکسی های سرویس مدارس شهر تهران در مقایسه با سال قبل 45 درصد افزایش می یابد.
خزر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۴    
خزر: رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت با بیان اینکه ناوگان تاکسی رانی رشت نیز نیازمند نوسازی است،گفت: شورای ششم رشت با هدف حمایت از قشر زحمتکش رانندگان تاکسی طی 2 مرحله در سال 1401 ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پس از نایاب شدن بلیت هواپیما در چند هفته اخیر، در روزهای گذشته پیدا کردن بلیت اتوبوس و قطار بین شهری هم به امری محال تبدیل شده است. در این بین رانندگان تاکسی هم دیگر حاضر نیستند که با هزینه ای کمتر از یک میلیون تومان بین نزدیک ترین شهرها هم مسافر جابه جا کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
این روزها هم پای تورم هزینه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در کشور در حال افزایش است؛ اسفند ماه سال گذشته هزینه خرید بلیط مترو رشد 25 درصدی داشت و به تبع آن در اردیبهشت ماه سال جاری افزایش نرخ کرایه تاکسی به میزان 45 درصد تصویب شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی سواری کرایه بین شهری گفت: نرخ تاکسی برون شهری برای ایام اربعین، 2 میلیون تومان برای هر نفر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: افزایش نرخ تاکسی های مسافری منتهی به مرزهای عراق در اربعین طبیعی است براین اساس نرخ ماشین خارجی از مبدا تهران به ایلام 2 میلیون تومان است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
با افزایش قیمت نان، قیمت کرایه تاکسی ها نیز افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز تنها کلانشهری است که نرخ کرایه تاکسی شهری، تابع هیچ قانون، ماده و تبصره ای نیست و کرایه ها بر اساس توافق رانندگان هر ایستگاه تعیین می شود.
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی گفت: بر اساس نرخ تعیینی شورای اسلامی شهر و سازمان راهداری، سقف کرایه تاکسی ها در این فرودگاه 900 هزار تومان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اهواز با اشاره به آغاز فرایند پرداخت اینترنتی کرایه تاکسی در اهواز گفت: تاکنون 640 تاکسی به برچسب پرداخت اینترنتی کرایه مجهز شده است و تا آبان ماه سال جاری این تعداد به هزار برچسب می رسد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۱    
نرخ جدید کرایه تاکسی ها توسط شهرداری ملکان تعیین و جهت اجرا به رانندگان تاکسی ها ابلاغ شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
افزایش سرسام آور نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی به اتفاقی تکراری در ماه های مختلف سال تبدیل شده است تا جایی که نایب رئیس شورای شهر چندی پیش در تذکری خواهان میدان داری شورای شهر شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۴۸ سایت دیگر  
گروه سلامت: نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران از لجام گسیختگی و آشفتگی در نرخ تاکسی های اینترنتی در پایتخت انتقاد کرد و خواستار واگذاری قیمت گذاری این تاکسی ها به مدیریت شهری شد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسی رانی شهرداری اهواز با اشاره به افزایش 45 تا 60 درصدی نرخ کرایه تاکسی در اهواز گفت: در 11 ماه اخیر تخلف 180 راننده تاکسی رسیدگی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اردبیل از تصویب نرخ کرایه تاکسی و سرویس مدارس اردبیل در سال 1402 با حداقل ترین افزایش قیمت خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۳    
مریم محسنی: یک قصه تکراری که هر سال با گران شدن کرایه ها ادامه دارد موضوع کهنه و نخ نما شده کرایه تاکسی هایی است که با وجود مصوبه های شورای شهر و سازمان تاکسیرانی اما در اجرا شکل دیگری پیدا می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری اهواز: افزایش نرخ کرایه تاکسی مصوبه شورای شهر است و در هیئت تطبیق فرمانداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۳    
در این بسته خبری از آغاز پرداخت آنلاین کرایه تاکسی در اهواز تا 100 نقطه شهر دزفول متناسب با محرم آذین بندی می شود و تاکید بر توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی شهر مشهد را بخوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز با اشاره به نصب برچسب های کد QR روی 590 تاکسی اهواز برای پرداخت آنلاین کرایه، گفت: تلاش می شود تا آبان ماه برچسب کد QR روی یک هزار تاکسی اهواز نصب شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با تصویب لایحه پیشنهادی شهرداری در شورای شهر، نرخ کرایه تاکسی های خطی، فرودگاه، راه آهن و بی سیم در سال 1402، 45 تا 60 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نرخ کرایه تاکسی های شهر اهواز بر اساس مصوبه شورای شهر، 45 تا 65 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی کردکوی می گویند که مبلغ کرایه تاکسی در این شهر پایین است و کفاف هزینه های زندگی آنان را نمی دهد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مسافران تاکسی های اینترنتی به زیاد بودن کرایه ها اعتراض دارند و راننده ها به کم بودن آن. فصل مشترک این اعتراض، به حق کمیسیونی برمی گردد که تاکسی های اینترنتی از هر سفر دریافت می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۲۱:۳۱    
مدیر عامل سازمان حمل ونقل تاکسیرانی شهرداری تربت حیدریه گفت: امسال نرخ کرایه تاکسی در تربت حیدریه 40 درصد افزایش داشته است .
یافته   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۲    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار سازمان حمل ونقل مسافر و بار شهرداری خرم آباد با صدور اطلاعیه ای نرخ کرایه تاکسی های عمومی این شهر را ابلاغ کرد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: گزارشات حسابرسی سال 96 تا 99 به پایان رسیده و امروز سال 1400 و 1401 را آغاز می کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: حوزه مداخله محدود به دولت فعلی نیست و در 50 سال گذشته با پدیده ای به نام تورم مواجه هستیم که ناشی از ناترازی بودجه است و هرگاه دولت ها در کنترل تورم و سطح عمومی قیمت ها ناتوان و عاجز بودند هیچ دیواری از اصناف پیدا نمی کردند
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
بحث تعیین نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی از همان ابتدا محل چالش و دعوای نهادهای درگیر با موضوع بوده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
روز برای آنها دیگر پیام یک روز تازه نیست، نوید ملال است. روز، دیگر نه از ساعتی معمول، که از ساعت چهار، چهارو30 دقیقه صبح آغاز می شود.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۸    
از ابتدای سال جاری نرخ کرایه تاکسی و گردشی در قم تغییر کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۳۶    
اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران به سال چهارم رسید. ما در این بخش تلاش می کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را به صورت گذرا و در میان اخبار و گزارش های منتشرشده در مطبوعات مرور کنیم:
خلخالیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهری خلخال از افزایش قیمت کرایه تاکسی و آژانس خبر داد. ژاله حسنی در گفتگو با خلخالیم اظهار داشت: افزایش کرایه های حمل و نقل عمومی داخل شهری، شامل تاکسی و تاکسی تلفنی طی جلسه با حضور اعضای شورای شهر و شهردار مصوب شده و به تایید فرمانداری نیز رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شورای شهر بندرعباس به تازگی با پوشش کاهش 50 درصدی نرخ بلیت اتوبوس درون شهری، میزان کرایه تاکسی ها را تا 65 درصد افزایش داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۱۶    
اول اردیبهشت بود که مصوبه افزایش کرایه تاکسی توسط شورای اسلامی شهرتهران تصویب و ابلاغ شد اما برخی خطوط تاکسی در پایتخت بیشتر از مبلغ مصوبه از مسافران طلب کرایه می کنند!
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی باید به تصویب شورای اسلامی شهر تهران برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: مرکز پژوهش های مجلس طرحی را برای رفع معضل ترافیک و کاهش آلودگی هوا ارائه داده است که در جلسه هم اندیشی این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که اخیرا با تصویب شورای شهر تهران، میزان افزایش قیمت بلیت مترو در سال جدید 10 درصد کاهش یافت و قرار شد که نرخ بلیت مترو در سال 1402 تنها 15 درصد نسبت به سال 1401 بیشتر شود ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۶    
مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری فیروزکوه گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی در فیروزکوه برای سال جاری اجرا شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش نرخ کرایه تاکسی های شهری رشت در سال جاری تا حدود 24 درصد، اوایل اردیبهشت ماه از سوی فرمانداری شهرستان رشت به شهرداری ابلاغ شد.