یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۳۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش دبستانی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۲    
مدیرخانه قرآن و عترت، نازنین خدیجه(س) ساری از آغاز ثبت نام پیش دبستانی در این خانه قرآن خبردادو گفت: این خانه قرآن، دوره های آموزشی حفظ قرآن، آداب و تربیت اسلامی، خلاقیت، آموزشی و مهارتی و ... را در فصل جدید برگزار می کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان از پ ایگاه های سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نو آموزان بدو ورود به دبستان ناحیه 1 بندرعباس بازدید به عمل آورد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۲    
مدیرکل آموزش وپرورش استان هرمزگان در بیست و هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و نظارت بر تعلیم و تربیت کودک، جذب و ثبت نام نوآموزان شناسایی شده که دوره ی پیش دبستانی را نگذرانده اند، مورد تاکید قرارداد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در همایش موسسین کودکستان های استان قم که با حضور مجتبی همتی فر معاون وزیر و رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک ، برخی از مسئولان استان در سالن خانه علوم و فنون برگزار شد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۶    
همزمان با ولادت امام رضا(ع) جشن پایان سال تحصیلی کودکان پیش دبستانی مراکز فرهنگی هنری منطقه 18 با عنوان "شکوفه های رضوی" به همت فرهنگسرای خاتم(ص) و با حضور مادران و کودکان از ساعت 10 تا 12 روز چهارشنبه دهم خرداد 1402 در سالن سینما تئاتر بهاران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۵    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان کرمانشاه از پیگیری برای دریافت کد حقوقی واحد از آموزش و پرورش خبر داد تا اینگونه رابط میان آموزش و پرورش برای اعطای مجوز تأسیس پیش دبستانی به مؤسسات قرآنی استان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش وپرورش مازندران گفت: توصیه می شود که دانش آموزان در دوره پیش دبستانی ثبت نام کنند اما هیچ الزامی در این باره وجود نداشته و هیچ ممانعتی نیز برای ثبت نام کودکانی که دوره پیش دبستانی را نگذرانده باشند، در پایه اول تحصیلی وجود ندارد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۱    
قرچک(پانا)- اختتامیه طرح پیش دبستانی در کانون ملائک شهرستان قرچک با حضور کارشناس طرح پیش دبستانی، مدیران مدارس و معلمان برگزار شد و همچنین در این مراسم از معلمان صاحب رتبه در طرح های مختلف، تقدیر و تشکر به عمل آمد . خبرنگار دانش آموز، هستی فراهانی
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۶    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از معاونت ابتدایی؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان در بازدی از پیش دبستانی حافظ گفت :دوره کودکی را اصلی ترین برهه زندگی انسان در کسب مهارت های اولیه زندگی معرفی کرد و گفت ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی قم با بیان اینکه فرایند سنجش نوآموزان این استان تا 25 خرداد ادامه دارد، گفت: حدود 32 هزار نفر از نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی طی سال جاری مورد ارزیابی های اولیه قرار می گیرند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۷    
بمناسبت برگزاری جشن پایان دوره بچه های پیش دبستانی مهد کودک (قصر کودک )با همکاری انجمن هنرهای نمایشی کارگاه یک روزه قصه گویی ویزه پیش دبستانی ها در سالن امفی تئاتر پرنیان برگزار گردید .
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام پیش دبستانی پسرانه شکوفه های بهار سال تحصیلی 1403 - 1402 آغاز شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به آغاز ثبت نام پایه اول ابتدایی از اول خردادماه، جزئیات نحوه و ثبت نام در این دوره آموزشی را در سال جاری تشریح کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۱    
اختتامیه دوره پیش دبستانی موسسه ریحانه النبی(ص)، همراه با جشن شهر قرآن با شعار من می توانم قرآن بخوانم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۹    
جشن عم جزء خوانی نونهالان پیش دبستانی قرآنی شکوفه های بهشت موسسه ریحانه النبی(ص) شهرری برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۴    
بهارستان دو (پانا) - مدیر دبستان غیرانتفاعی آشیانه ناحیه دو بهارستان، از برگزاری جشن الفبا با حضور 280 دانش آموز پایه اول و پیش دبستانی در سالن سجادیه بهارستان دو خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
انجمن اولیاء و مربیان پیش دبستانی و دبستان علامه مجلسی علی آباد کتول به عنوان یکی از برترین انجمن های مدارس کشور معرفی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، گفت: فرآیند واگذاری اماکن دولتی به پیش دبستانی ها تسهیل خواهد شد تا بخشی از دغدغه ها این حوزه رفع شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی فرزاد گفت: یکی از وظایف مهم آموزش و پرورش اهتمام ویژه به امر آموزش نماز به دانش آموزان خصوصاً در دوره پیش دبستانی و دبستان است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۰    
دارالقرآن پرند اقدام به برگزاری دوره فشرده پیش دبستانی قرآنی ویژه کودکان جامانده از پیش دبستانی سال 1401-1402 کرده است.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از والدین و دانش آموزان درگیر امتحانات پایان ترم هستند و چه بسا هنوز برای سال آتی و مدرسه جدید برنامه ای ندارند، بررسی ها نشان می دهد شهریه برخی دبستان و پیش دبستانی های غیرانتفاعی در تهران به 99 میلیون تومان رسیده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش پیش دبستانی و دوره اول ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بیش از 98 درصد دانش آموزان استان پس از فراگیری خواندن و نوشتن در این جشن شرکت می کنند که در این مورد نیز بر عدم دریافت وجه از اولیا و برگزاری ساده جشن تأکید شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی و دبستانی وزارت آموزش و پرورش با ارائه توضیحاتی درباره تکرار پایه در دوره ابتدایی (مردودی) نسبت به تبعات روحی و روانی آن برای دانش آموزان هشدار داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، علی عبدلی در این نشست ضمن قدرشناسی از زحمات همکاران تلاشگر و خدوم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۵    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون 99 میلیون تومان؛ شهریه یک پیش دبستانی در تهران ، بهترین زمان درس خواندن برای دانش آموزان ، یک دانش آموز دختر نماینده ایران در رقابت های Brain Bee 2023 آمریکا شد ، آیا کوچکی و بزرگی مدارس در عملکرد دانش آموزان تاثیر می گذارد؟ ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس انجمن روانشناسی تربیتی ایران، هر چه مدرسه کوچکتر باشد، دانش آموزان عملکرد بهتری دارند چراکه دانش آموزان در محیط های آموزشی کوچک تر احساس ارتباط بیشتری با همسالان و معلمان خود می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۷    
جشن پایان دوره پیش دبستانی ها در شهرستان دورود برگزار شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۷    
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین از آموزش فرهنگ ترافیک به کودکان پیش دبستانی قزوینی به منظور نهادینه سازی فرهنگ ترافیک خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۹    
مطمئنا وقتی فرزندتان به دنیا می آید از گذراندن وقت با او، مراقبت از او و همچنین رسیدگی به نیازهای مختلفش و در نهایت از مادر شدن لذت زیادی می برید. با این حال، اگر شاغل باشید ممکن است این دوره لذت بخش به زودی به پایان برسد و شما مجبور شوید دوباره به کار خود بازگردید. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵    
جشن پایان دوره پیش دبستانی های قرآنی کرمانشاه به همت اتحادیه قرآن و عترت استان روز دوشنبه یکم خرداد در تالار انتظار برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی و دبستانی وزارت آموزش و پرورش درباره اینکه آیا دبستان ها باید تا 10 خرداد دایر باشند، توضیحاتی داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد محمدی؛ مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی و دبستانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی درباره اینکه آیا دبستان ها تا 10 خرداد به فعالیت خود ادامه می دهند؟ گفت: طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۰    
رییس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: 60 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان استان پس از طی کردن مراحل سنجش، شناسنامه سنجش سلامت برای ورود به پیش دبستانی یا مقطع ابتدایی دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده کتاب من میترا نیستم گفت: کشورهایی مثل هند، عراق و لبنان در بحث مطالعه بسیار جلوتر از ما هستند، زیرا تولیدکنندگان توانسته اند نیاز به مطالعه و آگاهی را در مخاطب بوجود آورند ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
19 ساله است، اما جثه و چهره اش آنقدر کوچک است که انگار هفت سال بیشتر ندارد، دختر جوان چینی، دچار بیماری نادری است که باعث شده تا او رشد کافی نداشته باشد، غده ای که در مغز این دختر رشد کرده، علت اصلی رشد نکردن وی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۱    
همدان- باز هم فصل ثبت نام مهدهای کودک و پیش دبستانی های همدان آغاز شد، قصه ای تکراری که چندین سال است به نرخ های نجومی، نبود نرخ نامه و نظارت و شانه خالی کردن دستگاه های اجرایی ختم می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴    
کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بابل با همکاری موسسه فرهنگی قرآن و عترت سراج منیر شمال، جشنواره الگوهای روش تدریس برتر مهد و پیش دبستانی قرآن کریم را برگزار می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۸    
مسئول پیش دبستانی گل های فاطمی ناحیه ابوذر مشهد گفت: جشن پایان سال این پیش دبستانی باحضور والدین دانش آموزان در کانون فرهنگی تربیتی رشد با اجرای ویژه برنامه های متنوع فرهنگی و سرگرمی و تقدیر نونهالان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- کارگروه اضطرار آلودگی هوای لرستان اعلام کرد که فعالیت آموزشی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی سه شهر پلدختر، کوهدشت و رومشکان فردا دوشنبه با دو ساعت تاخیر شروع می شود.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۲    
مرصاد نیوز: براساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا کلیه مدارس پیش دبستانی و ابتدایی امروز یکشنبه 24 اردیبهشت تعطیل اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور دانش آموزان کلاس اولی پیش دبستانی پسرانه افق شهرستان خاش به شکرانه یادگیری الفبا، جشن الفبا، جشن گام نهادن در مسیر علم آموزی و ادامه راه تعلیم و تربیت در مدارج بالاتر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه کاشان گفت: هر روز خودم را مخاطب کلام پیامبر (ص) می دانم و در مدارس، مهد کودک، پیش دبستانی و دبیرستانها حاضر می شوم و این را مغایر با شأن و جایگاه نمایندگی ولی فقیه نمی دانم بلکه آن را مطابق با سخن و دستور پیامبر (ص) می دانم که می فرماید، سراغ بچه ها بروید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جشن قرآن و نماز کودکان مهد قرآنی گل های بهشت گتوند با حضور 180 نفر از کودکان پیش دبستانی به همراه خانواده های آنها در تالار قیصر امین پور این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: اولیای دانش آموزان برای تسهیل در فرآیند سنجش و همچنین دریافت خدمات مطلوب تر، با تسریع در نوبت گیری برای ثبت نام سنجش سلامت نوآموزان اقدام کنند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
حمید طریفی حسینی رئیس آموزش و پرورش استثنایی با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی از دانش آموزان مبتلا به اوتیسم در مدارس عادی در کل کشور تحصیل می کنند، افزود ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۲    
جشن فارغ التحصیلی غنچه های پیش دبستانی باغ شادونه پیش از ظهر امروز در فرهنگسرای بعثت کاکی برگزار شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیران محترم مدارس ابتدایی و پیش دبستانی به منظور دریافت نوبت سنجش کلاس اولی ها باید در زمان مقرر به سامانه my.medu.ir مراجعه نمایند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۵:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
اواخر هفته گذشته دستورالعمل ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 1403-1402 از سوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش به مدیران کل استانی ابلاغ شد؛ به موجب این دستورالعمل فرایند ثبت نام در کودکستان ها آغاز شده و مدیران کودکستان ها موظف اند اطلاعات نوآموزان پیش دبستانی را در اسرع وقت و حداکثر تا پایان شهریورماه ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روزهای پایانی سال تحصیلی 1401 - 1402، مراسم جشن پایان تحصیلی مهد و پیش دبستانی دخترانه کوثر ولایت اهواز در روزهای نیمه اردیبهشت، همراه با برنامه های شاد و مفرح با حضور دانش آموزان و مربیان این مرکز برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۹    
کارگاه سازه های نمدی من و مامان با رویکرد تربیت اقتصادی کودکان ویژه پیش دبستانی مهدکودک شکوفه های بهار برگزار شد.