پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۱:۱۶Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قبله»

انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که بحران سیاسی در لبنان تبدیل به یکی از بدترین بحران های اقتصادی در جهان شده است، دولت لبنان رویای حمایت کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به رهبری عربستان برای خروج از بحرانش را دارد، اما حکومت سعودی دولت جدید لبنان به ریاست نجیب میقاتی را قبول ندارد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۰    
سه اثر نمایشی درباره ناصرالدین شاه قاجار و آن برهه تاریخی کم بود که خبر رسیده یک پروژه دیگر هم با این موضوع در راه است و یکی دو ماه دیگر از آن رونمایی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اهمیت مساله فلسطین و قدس شریف به عنوان اولین قبله گاه مسلمانان بر کسی پوشیده نیست و این پهنه جغرافیایی نقش غیرقابل انکاری را در وحدت آفرینی و هویت بخشی به مسلمانان جهان دارد؛ سرزمینی که بیش از نیم قرن در انظار جهانیان مورد اشغال و سرکوب رژیم صهیونیستی قرار گرفته است. تا به [...]
تقریب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۲    
دبیرکل بنیاد فلسطین در پاکستان تأکید کرد: امت اسلامی باید برای منافع مشترکی همانند آزادی فلسطین و به دست آوردن دوباره قبله اول علیه جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین فلسطین متحد شود و به کمک مظلومان یمن، سوریه و لبنان بشتابد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۶    
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، کوهنوردان باشگاه خوشه های طلایی ملکان به ارتفاعات قبله بلاغی این شهرستان صعود کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۲    
شیوا یوسفی فعال فرهنگی پاوه، با تاکید بر این که تکفیر اهل قبله در اسلام ممنوع است، مسلمانان را ملزم به رعایت حقوق همه انسان ها توصیف کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۶    
آیت الله سید طه موسوی هشترودی گفت: با مراجعه به منابع فقهی و کلامی بنیانگذاران فِرَق اسلامی به سهولت می شود دریافت که تکفیر اهل قبله شرایط دشواری دارد و اگر طبق آن مبانی قدم برنداریم، حق تکفیر هیچ کدام از فِرَق اسلامی را نخواهیم داشت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سرنا: داستان ممیزی ها در رسانه ملی از سریال اوشین شروع شد، بعد گسترده تر شد و دامن سینما را گرفت و حالا گلوی شبکه نمایش خانگی را چسبیده است. مملکت قانون داره و ما طبق همین قانون فیلم ساختیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نورافشانی شب میلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) در عرصه میدان شهدای مشهد را مشاهده می کنید. به مناسبت میلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) ساعت 19 و 30 دقیقه امشب، اول آبان، در هفت نقطه از شهر به صورت همزمان نورافشانی انجام شد؛ این مناطق شامل ضلع قبله حرم مطهر، بوستان کوهسنگی، میدان شهدا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قرآن، پیامبر اعظم (ص) و قبله از نقاط اشتراک مسلمانان است، گفت: اینکه چرا باوجود این اشتراکات، شاهد اختلافاتی هستیم، چیزی نیست جز اینکه برای خود اهداف مشترک تعیین نکرده ایم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در آیین اختتامیه سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی اظهار کرد: ما مسلمانان از هر مذهبی، مشترکات محکمی همچون قرآن کریم، پیامبر اعظم(ص) و قبله یکسان داریم اما دلیل اینکه چرا علی رغم این محکمات مشترک، دچار اختلاف متعددی هستیم، چیزی نیست جز اینکه برای خود ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در آیین اختتامیه سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی اظهار کرد: ما مسلمانان از هر مذهبی، مشترکات محکمی همچون قرآن کریم، پیامبر اعظم(ص) و قبله یکسان داریم اما دلیل اینکه چرا علی رغم این محکمات مشترک، دچار اختلاف متعددی هستیم، چیزی نیست جز اینکه برای خود ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۲    
ماموستا عبدالرحمن صالح زاده گفت: متاسفانه برخی کشور ها با کفار پیمان دوستی می بندند ولی با کشورهای برادر و دوست خود قطع ارتباط می کنند؛ ما پیروی یک آیین قرآن، پیامبر و قبله مشترک هستیم پس می طلبد ضمن درک متقابل با احترام نسبت به هم رفتار کنیم چرا که تنگ نظری باعث دشمنی و ایجاد کینه می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۶    
امت اسلام مانند یک باغ بزرگ و سرسبز است که درخت های متنوعی در آن رشد کرده است. در امت اسلامی قرار نیست به اسم وحدت، همه مسلمانان ظاهر و نوع زندگیشان شبیه هم باشد. تفسیر صحیح وحدت این است که با همه تفاوت ها و تنوع ها، گرداگرد اصول ثابت مشترک یعنی توحید، نبوت، قرآن و قبله جمع شویم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - امام جمعه بندر مرزی آستارا ، قرآن و قبله واحد را از عناصر وحدت و همدلی مسلمانان خواند و تدبر و تامل در کلام وحی، برای تقویت و تحکیم برادری و اتحاد اسلامی را ضروری دانست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدصادق آتشی در غزلی به مفاهیم مشترک بین مذاهب اسلامی برای ایستادگی در برابر دشمن مشترک و وحدت و همدلی بین مسلمانان پرداخته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۷    
صبح بیست وششم مهر 1388 مو ها و محاسن سفید فرمانده، بیست وچندسال پس از جنگ تحمیلی، در منطقه سیستان وبلوچستان پر از خون شد. ابراهیم شهریاری، همراه سردار نورعلی شوشتری، در بیان اوضاع آن لحظه شرح داده است: متوجه شدم سردار خراسانی رو به قبله نشسته و در حال گفتن شهادتین است.
هورگان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۸    
فیلم سینمایی قهرمان آخرین ساخته اصغر فرهادی از پنجم آبان در سینماهای سراسر کشور اکران می شود فیلیمو: پخش سریال کمدی- فانتزی قبله عالم به دلیل ممیزی های فراوان و با هدف احترام به مخاطبان متوقف می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
زاکانی در احکامی جداگانه شهردار شهرری و هشت منطقه تهران را منصوب کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قبله عالم را باید اولین مجموعه با حال و هوای تاریخی در بستر دوره شاهان قاجار دانست که برای پخش از vodها در دوره جدید ساخته و پخش شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- این روزها رسانه های ضد انقلاب با دروغ پردازی سعی در ایجاد درگیری و اعتراضات در روستای قبله در شهرستان کوهدشت کرده اند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۱۰    
رکنا : حامد کمیلی با بازیگران سریال قبله عالم در پشت صحنه عکس سلفی انداخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
از زمان ایجاد پلت فرم ها برای شبکه نمایش خانگی، سریال های متعددی ساخته و پخش شده است که در میان آن ها هم مجموعه های موفق دیده می شد، هم سریال های معمولی و هم تعدادی کار ضعیف که گلیم خود را به هر زحمتی که شده از آب بیرون می کشیدند ولی ماجرای قبله عالم باعث شد شبکه نمایش خانگی پس از مدت ها دوباره یک ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۷    
حجت الاسلام رجبی شهدا را قبله حرکت به سمت تعالی دانست و گفت: ما باید از نعمت های الهی که خداوند متعال بر ما ارزانی داشته در مسیر خدمتگزاری به مردم استفاده کنیم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
هادی کاظمی بازیگر سریال قبله عالم که پیش از این هم به سانسورهای زیاد این سریال اعتراض کرده بود، در پیامی نوشته است: خب این هم از سریال قبله عالم ؛ بالاخره پخش سریال متوقف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
بازگشت رامبد جوان با خندوانه به تلویزیون، حاشیه فوتبالی و خشم هواداران و شکایت باشگاه استقلال، توقف ساخت قبله عالم ، خلا برنامه های ویژه کودک و پخش بسته پیشنهادی اخبار مهم این هفته بود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۵    
گرچه توقف سریال قبله عالم به دلیل سانسور حالا جنجال آفرین شده است. اما انتقاد از سانسور سکانس ها از همان قسمت اول آغاز شد. محمدی کارگردان اثر همان ابتدا در واکنش به این اقدام گفته بود که این سریالی نیست که او ساخته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۵    
حامد کمیلی و هادی کاظمی به حجم زیاد سانسور در سریال قبله عالم و توقف ناگهانیِ آن واکنش نشان دادند.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۱:۰۰    
هادی کاظمی به سانسور های سریال قبله عالم واکنش نشان داد. وقت صبح – ویدئوی زیر گفت و گوی هادی کاظمی با فریدون جیرانی است. هادی کاظمی یکی از بازیگران مجموعه قبله عالم در این ویدئو به سانسور های این سریال اینگونه طعنه زد. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۴    
برچسب ها دانستنی آنلاین فیلیمو قبله عالم ممیزی برچسب ها
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: حامد کمیلی و هادی کاظمی به حجم زیاد سانسور در سریال قبله عالم و توقف ناگهانیِ آن واکنش نشان دادند. حامد کمیلی و هادی کاظمی، بازیگران سریال قبله عالم ، با پایان یافتن این سریال، پیام های جداگانه ای منتشر و نسبت به حجم زیاد سانسورها اعتراض کردند. حامد کمیلی نوشته است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پلتفرم پخش کننده سریال قبله عالم با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که پخش این سریال را بدون هیچ حکم توقیفی به طور کامل متوقف کرده است و در خصوص حاشیه هایی که پیرامون کیفیت و یا محتوی این سریال در فضاهای مختلف -به درست یا غلط- ایجاد شده قضاوتی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۶۳ سایت دیگر  
پخش سریال کمدی-فانتزی قبله عالم به دلیل آنچه از سوی پلتفرم پخش کننده ممیزی های فراوان و احترام به مخاطبان عنوان شده است، متوقف می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با به پایان رسیدن نیم فصل اول سریال خاتون ، این روز ها تنها دو مجموعه قبله عالم و میدان سرخ درحال پخش در شبکه نمایش خانگی هستند، اما قرار است در روز های آینده 3 مجموعه جدید به فهرست نمایش اضافه شوند.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
هادی کاظمی در گفتگو با فریدون جیرانی، از سانسور سکانس حمام ناصرالدین شاه در سریال قبله عالم انتقاد کرد. به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها و روزیاتو؛ سریال قبله عالم به کارگردانی حامد محمدی چند ماهی است که در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۵    
فرارو قسمت هفتم سریال قبله عالم به نویسندگی و کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی یکشنبه 18 مهر 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد. در خلاصه داستان این قسمت آمده است: ...
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: هادی کاظمی در گفتگو با فریدون جیرانی، از سانسور شدن چنددقیقه از سکانس حمام ناصرالدین شاه در سریال قبله عالم گفته است. سانسورهای قسمت پنجم سریال قبله عالم و پخش نشدن این قسمت حواشی زیادی داشت. سکانس سانسور شده نقش آفرینی هادی کاظمی در قبله عالم را ببینید:
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ویدئویی پخش شده که نشان می دهد هیأت بحرینی که به فلسطین اشغالی سفر کرده، در کنار صهیونیست ها رو به دیوار ندبه در حال ادای نماز است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی تولید سریال های ایرانی در شبکه خانگی افزایش یافته. کار ها ضعیف و قوی دارند؛ کار هایی مانند خوب بد جلف 2 ارتش سری (با نویسندگی و کارگردانی پیمان قاسم خانی) ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان ضمن انتقاد از تحریم های فلج کننده آمریکا ضد ملت لبنان، ایران و پیشنهادهای اقتصادی این کشور را بهترین راه حل پایدار برای رفع بحران لبنان توصیف کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۳    
اینکه سپهری در عصری که خانقاه ها بیشتر حکم موزه را دارند، توانسته است عرفان گرایی را به دشت، باغچه و لب حوض بکشاند و در افسون گل سرخ شناور باشد، بی آنکه به شناسایی راز گل سرخ بپردازد، کم فضیلتی نیست.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شقایق دهقان تصویری خاص و متفاوت از خود را با یک استایل ترکیبی اسپرت و کردی به اشتراک گذاشت. به گزارش وقت صبح ، شقایق دهقان بازیگر خوش چهره و همسر اول محراب قاسمخانی تصویری را از خود با یک استایل ترکیبی جذاب منتشر کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۹    
شفقنا- نجیب میقاتی نخست وزیر لبنان امروز (جمعه) در سخنانی گفت که عربستان سعودی برای او قبله سیاسی و قبله دینی محسوب می شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: نجیب میقاتی نخست وزیر لبنان، عربستان سعودی را قبله سیاسی و دینی خود خواند. این در حالی است که ریاض هنوز هیچ موضع مثبتی را در قبال روی کارآمدن دولت او ابراز نکرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان در سخنانی عربستان سعودی را "قبله سیاسی" خود خواند.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۷:۲۰    
قسمت جدید سریال قبله عالم پخش نشد و سام درخشانی در صفحه شخصی اش واکنش نشان داد. وقت صبح – پخش نشدن قسمت های پنجم و ششم سریال قبله عالم با واکنش سام درخشانی یکی از بازیگران این مجموعه همراه شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- شرح اشتیاق سروده حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به مناسبت شهادت امام رضا (ع) است که تقدیم خوانندگان می شود: الا باد صبا ای پیک عشّاق پیامی بر از این مهجور مشتاق به سوی خطّه قدس خراسان به طور پور موسی قطب امکان به سوی مقصد پاکان و خاصان به سوی قبله ی ارباب عرفان ...
بقاع نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
حضرت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، فرزند امام کاظم (ع) و نجمه خاتون (س) و هشتمین امام شیعیان است. ایشان بنابر روایت معتبر در آخر صفر سال 203 قمری در مشهد بدست مامون عباسی به شهادت رسیدند. ...