سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۵:۰۱Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳ دقیقه پیش    
سرپرست امور عشایر گلستان با اشاره به پرداخت 44 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به عشایر گلستان برای طرح تولید گوشت در دولت سیزدهم، گفت: سهم عشایر استان گلستان در طرح تولید گوشت قراردادی 27 هزار راس دام است.
صراط نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رسیدگی به جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه از هفته گذشته در دستورکار نمایندگان قرار گرفته که در این گزارش بخشی از مصوبات نمایندگان درباره لایحه برنامه را می خوانیم.
چند ثانیه   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان، از اعطای وام 500 میلیون تومانی به زوج های روستایی متولد دهه شصت خبر داد. خزعلی با بیان این که ممکن است در روستاها تجرد قطعی دهه شصتی ها رخ دهد، گفت: میزان تجرد در روستاها بیشتر از شهرها است ...
عصر اترک   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی در یازدهمین کارگروه اشتغال استان، گفت: دستگاه های اجرایی متولی طبق دستوالعمل های کشوری در حوزه نظارت بر هزینه و بخش اجرای تسهیلات اشتغال زایی جدیت داشته باشند.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
طرح رویان به دلیل داشتن نرخ سود پایین تر از تسهیلات سایر بانک ها، امکان دریافت وام تا سه برابر میانگین حساب برای مشتریان به ازای هر ماه سپرده گذاری، برقراری نرخ سود کمتر از مصوب شورای پول و اعتبار، تامین کمبود نقدینگی فصلی ...
یک گروه به نمایندگی از بانک V.T.B روسیه پس از بازدید از ظرفیت ها وتوانمندی های بندر امیرآباد، درخصوص توسعه روابط تجاری و سرمایه گذاری دوسویه ایران و روسیه در کریدور شمال - جنوب ، با مدیرکل بندرامیرآباد دیدار وگفتگو کردند.
شفا آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تا امروز 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های دارویی پرداخت شده است.
پول نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
کارنووام بانک تجارت، تسهیلات ویژه ی مشتریانی که حقوق خود را از این بانک دریافت می کنند به رکورد 500 هزار عضو رسید.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اخیراً ترک فعل بانک ها در اعطای تسهیلات ساخت خانه در کانون توجه قرار گرفته است؛ از نظر کارشناسان حوزه مسکن، در کنار پرداخت تسهیلات دولت باید به فکر صفر کردن قیمت زمین باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با بیان اهمیت صحت سنجی تعهدات تحقق یافته ایجاد شغل از سوی نهادها و دستگاه های اجرایی، بر تسریع پرداخت تسهیلات ابلاغی مشاغل خانگی از سوی بانک ها تأکید کرد. ...
210 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در طرح جهش تولید به دیمکاران استان برای خرید انواع دستگاه ها و ماشین آلات بخش کشاورزی اختصاص یافت.
افکار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مسئولان، با توجه به برگزاری جلسه شورای عالی مسکن با حضور رئیس جمهور و تذکر برای همکاری بیشتر عزم بانک ها آن ها برای پرداخت تسهیلات بیشتر شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۳:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در یک صد و سی و چهارمین جلسه نهاد تعامل گفت: نهادهای پشتیبان دولتی در کشورمان باید بتوانند در ضمانت صادرات، ارائه تسهیلات مشوق صادرات و موارد مشابه، نقش فعال تری را در حمایت از شرکت های صادرکننده خدمات فنی و مهندسی ایفا کنند ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۴۸   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت شش هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی جهاد سازندگی گفت: برای بازگشت افراد به روستا تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 500میلیون تومان به صورت قرض الحسنه پرداخت می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت شش هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مشکلات نظام بانکی را در احکام برنامه هفتم توسعه مورد بررسی قرار دادند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
الهام روحانی در تاره ضبح نوشت: بر اساس گزارش مرکز آمار که چندی پیش منتشر شد تورم بازار مسکن در شهریور امسال حدود 38 درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته بوده است ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۵۹    
گذراندن دوره مقدس سربازی پس از پایان تحصیلات و وقفه نسبتا طولانی که می تواند در مسیر حرفه ای افراد ایجاد کند، در بسیاری موارد به دغدغه ذهنی دانشجویان تبدیل می شود و چه بسا مانعی در برابر راه اندازی کسب و کارشان پس از پایان تحصیلات می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی گفت: وزارت راه و شهرسازی برای توسعه ساخت وساز مسکن روستایی مبلغ 350 میلیون تومان تسهیلات برای پرداخت به 350 هزار نفر پیشنهاد کرده است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۲    
رئیس اتحادیه آموزشگاه های رانندگی، با بیان اینکه آیین نامه های موازی و دست و پاگیر صنف آموزشگاهها را به سمت بحران سوق می دهد و روز به روز وضعیت اسفناک تر می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) بروجرد گفت: 38 میلیارد و 400 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای سال جاری تا کنون به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان پرداخت شده است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - بانک ایران زمین در تلاش است تا به عنوان یک مولد اقتصادی با اقدامات حمایتی ارائه خدمات و تسهیلات آسان در جهت تقویت تولید داخلی و رشد اقتصاد کشور حرکت کند ...
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۱    
تسهیلات ازدواج بدین جهت که سود پایینی دارد و هم مدت بازپرداخت آن طولانی است، یکی از محبوبترین وامهای بانکی به شمار میرود.
سلام نو / پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
3 نفر از ماهیگیران بلوچ ایرانی بازداشت شده در سیشل آزاد و با پرواز و تسهیلاتی که کشور مذکور در اختیار آنها گذاشت به میهن اسلامی بازگشتند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا 8 مهرماه به 799 هزار و 578 متقاضی وام ازدواج و فرزند بیش از 109 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه گفت: با هدف رونق ساخت و ساز و تامین منابع مالی اجرای قانون جهش تولید مسکن برای اولین بار احکام تنبیهی در جهت ترغیب بانک ها به همکاری بیشتر در پرداخت تسهیلات حوزه مسکن، در نظر گرفته شده است.
شادا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1402 تا پایان شهریور ماه، نزدیک به 45 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزند آوری به واجدان شرایط پرداخت کرده است .
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت 6 هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان و نیز پرداخت 40 هزار فقره تسهیلات مالی قرض الحسنه به بازنشستگان در مرحله سوم پرداخت وام بازنشستگان در سال جاری خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد رستمی صفا، مالک گروه صنعتی رستمی صفا، ابربدهکار بخش غیردولتی، با همراهی بستگان و نزدیکان خود و از طریق انجام تخلفات متعدد، توانسته بود تسهیلات و اعتبارات کلان ریالی و ارزی از سیستم بانکی کشور دریافت کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
مرتضوی، وزیر کار در دیدارهای جداگانه با مدیران عامل برخی از بانک های دولتی و خصوصی از آن ها در راستای تحقق کمی و کیفی اهداف دولت در برنامه زیست بوم ملّی اشتغال و اعطای تسهیلات تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مجری اشتغال بنیاد برکت گیلان با اشاره به تفاهنامه بنیاد برکت با وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان بهزیستی و صندوق کارآفرینی امید برای پرداخت تسهیلات گفت: سقف تسهیلات در سال 1402 برای مشاغل عادی 150 میلیون تومان و برای رسته شغلی نیازمندِ به اعتبار بالا ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۲    
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: تخصیص تسهیلات بانکی جهت نوسازی ناوگان تاکسیرانی کلانشهر شیراز در نظر گرفته شود.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ویپاد، ترابانک پاسارگاد که توسط داتین طراحی و توسعه داده شده، تا پایان شهریور 1402 توانسته بیش از پنج هزار میلیارد تومان تسهیلات بدهد. به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد؛ اپلیکیشن ویپاد ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: دستگاه های اجرایی متولی طبق دستورالعمل های کشوری در حوزه نظارت بر هزینه و بخش اجرای تسهیلات اشتغال زایی جدیت داشته باشند.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد ملک مشروحه ذیل را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات بفروش رساند. ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بهره بالای بانکی گفت: نتیجه تسهیلات بانکی با بهره سنگین، مصادره بنگاه های اقتصادی و زمین زدن کارفرمایان بدست بانکها بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نماینده تبریز در مجلس در توئیتی به رای مثبت به بند الحاقی ماده 10 با حذف جریمه دیرکرد تسهیلات و حذف سود مرکب از تمامی عملیات بانکی اشاره کرد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد ملک مشروحه خود (شماره د/1402) را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات بفروش رساند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
یکصد و پنجاه و یکمین جلسه کمیسیون شورایعالی هماهنگی اقتصادی با موضوع "بررسی درخواست تامین تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی برای جلوگیری از تعطیلی ابرپروژه راه آهن چابهار-زاهدان" و "بررسی درخواست تمدید دوساله معافیت مالیاتی تاسیسات گردشگری" در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۰    
ایسنا/همدان فرماندار اسدآباد از پرداخت 137 میلیارد و 470 میلیون تومان تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در شش ماه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مصوب کردند دستگاه اجرائی می تواند برای تجاری سازی و اعطای مشوق برای توجیه مالی طرح های مشارکتی از سازوکار های تشویقی از قبیل اعطای یارانه سود تسهیلات و خرید تضمینی اقدام کند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۴    
بانک سینا طی عملکرد 1 ماهه منتهی به 1402/05/31 از محل تسهیلات اعطایی،سپرده گذاری،اوراق،سرمایه گذاری و کارمزدهای دریافتی مبلغ 9,801,595 میلیون ریال درآمد محقق کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۷۰ سایت دیگر  
بانک سپه در شهریورماه سال جاری مبلغ 16 هزار و 294 میلیارد و 628 میلیون ریال در قالب 13 هزار و 593 فقره تسهیلات خرد به حوزه های ازدواج، فرزندآوری، قرض الحسنه خوداشتغالی و کمک ودیعه مسکن مستأجران اختصاص داده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۷۴ سایت دیگر  
بانک تجارت در راستای اهداف دولت جمهوری اسلامی ایران و به منظور تسهیل امر مقدس ازدواج از ابتدای سال 1402 تا پایان شهریورماه 52 هزار و 846 فقره تسهیلات ازدواج و 34 هزار و 579 فقره تسهیلات فرزندآوری به جوانان ایرانی پرداخت کرده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۸    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان چهارباغ به همراه معاونین خود از محل کسب و کار مددجوی موفق چهارباغی که با دریافت تسهیلات اشتغال زایی برای خود شغل ایجاد کرده بازدید بعمل آورد.
نماینده مجلس با تأکید بر اینکه زنان فعالین اصلی کسب و کارهای خرد خانگی هستند، گفت: یکی از مشکلات این کسب و کارها دسترسی آسان به تسهیلات است. دیروز در بند (پ) ماده (6) این لایحه مصوب شد که تسهیلات اعطایی به این کسب و کارها به صورت قرض الحسنه و در مورد کارگاه های کوچک به صورت تسهیلات ارزان قیمت باشد.