سه شنبه ۰۵ مردادساعت ۲۳:۴۹Jul 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات»

برترین ها / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
ایسنا: شورای پول و اعتبار با پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ضروری و عادی بانک ها و بانک های قرض الحسنه، تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و نیز تسهیلات قرض الحسنه اعطائی بابت خرید انشعابات و توسعه خانگی و کارگشایی امور کسب و کار خرد روستایی موافقت کرد. ...
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: 155 میلیارد ریال اعتبار درمانی از سوی وزارت بهداشت برای درمان بیماران خاص قزوین اختصاص یافت.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
اشرفی گفت: تا کنون 77 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بنگاه های آسیب دیده استان پرداخت شده است.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: موفقیت بخش خصوصی منجر به توسعه کشور می شود از این رو باید با همکاری یکدیگر و تعامل بخش خصوصی و دولتی، شرایط پیشرفت کشور را فراهم سازیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
ثبت نام کنندگان تسهیلات خودمالکی روستایی که پیامک دریافت کردند به بنیادمسکن مراجعه کنند.
بسیج   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جمالی پور گفت: باید تسهیلات لازم برای بخش خصوصی در نظر گرفته شود و نباید اقدامات و تلاش بخش خصوصی با قوانین دست و پا گیر و فقدان شفافیت در موضوعات مالیاتی و دولتی با چالش رو به رو شود.
فرادید   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دریافت تسهیلات جعاله هم زمان با تسهیلات خرید مسکن امکان پذیر است، اما برای دریافت دوباره این وام، قبل از دریافت وام جعاله جدید باید وام قبلی خود را تسویه کرده باشید.
بنیاد برکت سال گذشته بیش از 75 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغالزایی در حوزه مشاغل خرد در بخش سردشت پرداخت کرد.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
باقری نژاد با اشاره به اینکه طی یکسال گذشته بیش از 11 هزار و 300 فقره وام 10 میلیون تومانی ضروری به بازنشستگان استان پرداخت شده است، گفت: کمترین میزان نارضایتی بازنشستگان مربوط به خراسان جنوبی است.
خبر فوری   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در شرایطی که ایرلاین ها پس از اخذ تسهیلات اول کرونایی، مقدمات دریافت وام دوم را نیز تدارک دیده اند، همزمان قیمت بلیت را به صورت غیر قانونی و برخلاف دستور وزیر راه برای کاهش قیمت ها، بالا برده اند، به طوری که در برخی از مسیرها 500 هزار تومان به قیمت بلیت اضافه شده ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: برای احداث 200 هکتار گلخانه در استان در سال جاری برنامه ریزی شده است اما اجرای آن به تامین اعتبارات نیاز دارد.
ایانا   ۸ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه گفت: تاکنون 21 میلیارد و 960 میلیون ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی کشاورزی خسارت دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
شرایط استفاده دانشجویان دکتری تخصصی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس از تسهیلات بیمه تامین اجتماعی اعلام شد.
روزنامه زاینده رود   ۸ ساعت پیش    
تسهیلات نوسازی مسکن در بافت فرسوده برای اشخاص حقیقی در کلان شهر اصفهان به ازای هر واحد 200 میلیون تومان و در شهرستان ها 140 میلیون تومان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۹ ساعت پیش    
رییس آموزش و پرورش منطقه تیکمه داش خواستار لحاظ تمهیدات ، تسهیلات و اعتبارات لازم در ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی و مدارس شدند . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذرباجانشرقی به نقل از تیکمه داش ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در خراسان شمالی گفت: این نهاد از ابتدای امسال تاکنون 16 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان مرزنشین این استان پرداخت کرده است.
بانکی   ۹ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران به درآمدهای عملیاتی پایدار رسیده است. دارایی های بانک به 520 هزار میلیارد تومان و حقوق صاحبان سهام به 20 هزار و 400 میلیارد تومان افزایش یافته است ...
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور مجازی در نشست گردشگری سازمان همکاری های شانگهای درخواست اعمال تسهیلات برای ورود گردشگران میان کشورهای عضو را مطرح کرد.
برق نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا روند احداث 26 هزار مگاوات نیروگاه جدید با استفاده از تسهیلات مالی و سرمایه گذاری مستقیم خارجی متوقف شدند.
عضو هیات مدیره بانک مسکن با اعلام اینکه تسهیلات 21 هزار و 540 واحد در بافت فرسوده به متقاضیان برای نوسازی واحدها پرداخت شده است رقم این تسهیلات را یک هزار و 554 میلیاردتومان، برشمرد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس جامعه هتلداران یزد با بیان این که رئیس جمهور منتخب باید جلوی ضربات بیشتر به گردشگری را بگیرد، در مورد بی عدالتی در حمایت های دولت در ارائه تسهیلات کرونایی انتقاد کرد و تسهیلات میلیاردی ایرلاین ها در قبال تسهیلات ناچیز گردشگری را رانت دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۹    
یکی از دعاوی که امروزه شاهد ازدیاد آن در مراجع قضایی هستیم ، دعوی علیه بانک ها می باشد که علل اصلی آن را می توان قراردادهای بانکی یک جانبه ، اضطرار افراد در اخذ تسهیلات ، زیاده خواهی نا به حق برخی از بانک ها ، دریافت خسارات و جرائم دیرکرد گزاف و سنگین ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- رییس اداره بهزیستی لارستان فارس گفت: شرایط لازم برای خانه دار شدن مددجویان به ویژه خانواده های دارای دومعلول در این شهرستان با ارایه تسهیلات ویژه ساخت و خرید مسکن فراهم است.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با اشاره به تفاوت نرخ سود بانک ها، به دادستان کل کشور و دیوان عالی کشور تأکید کرد با همکاری شورای فقهی بانک مرکزی مانع از تخلف بانک ها در دریافت سود تسهیلات بانکی شوند. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۸    
موسسه اعتباری ملل پس از سقوط پرداخت سود سپرده ها در فروردین ماه که به کام سهامداران تمام شده بود، وارد یک شیب صعودی افزایشی قرار گرفته تا هر ماه مجبور باشد سود بیشتری را از سپرده ها به سرمایه گذاران خود بدهد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
احتساب -با اهتمام شعب بانک کشاورزی از ابتدای سال1399 تا پایان خرداد ماه سال جاری از محل اعتبارات بند ب تبصره 16 قانون بودجه، تعداد 13هزار و 502 فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ 5996 میلیارد ریال به مدد جویان معرفی شده از سوی کمیته امداد پرداخت شده است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خنداب گفت: سالانه 30 هزار تن کشمش تولیدی در شهرستان داریم که ظرفیت سالانه دو کارخانه موجود کشمش پاک کنی شهرستان، شش هزار تن است و حداقل 8 کارخانه دیگر در این شهرستان احتیاج تا جوابگوی تمام کشاورزان شهرستان باشد.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۴    
صنعت چاپ در استان سمنان هیچ گاه تعطیل نخواهد شد. جامعه در هر زمینه که بخواهید در موردش صحبت کنید به این حوزه نیازمند است؛ هر چیزی که با تولید سروکار داشته باشد از مواد غذایی تا پوشاک و دارو و مواد بهداشتی به نوعی با این حوزه پیوند خورده اند ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
نقدینه - بیمارستان طالقانی تبریز از اقدام بانک آینده در خصوص اعطای تسهیلات با شرایط آسان به کادر درمان این بیمارستان در قالب طرح حمایت از فرشتگان سلامت ، قدردانی کرد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری ؛ مرکز نوآوری صنعتی شماره 2 پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در محل قطب صنعتی شهرکرد به بهره برداری رسید. این مرکز با 8 شرکت ثابت و دو شرکت نتغییر ایجاد شده است. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۳    
افت 25درصدی حجم و کاهش 34درصدی ارزش معاملات اوراق گواهی تسهیلات مسکن در چهارماه نخست امسال در فرابورس ایران رقم خورد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
می متالز - بانک رفاه کارگران در راستای افزایش رضایت و حمایت از فعالان نظام سلامت کشور و تکریم از جامعه پزشکی، سقف تسهیلاتی طرح "جهش مهر سلامت" را افزایش داد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در سقف شعبه و تا 50 میلیارد ریال در رکن اعتباری مرکز بدون ارائه صورت های مالی حسابرسی شده به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تسهیلات نوسازی مسکن در بافت فرسوده برای اشخاص حقیقی در کلان شهر اصفهان به ازای هر واحد 200 میلیون تومان و در شهرستان ها 140 میلیون تومان است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه تکنولوژی اول فارس ، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از پرداخت 50 میلیون تومان وام به شرکت های فناور این دانشگاه خبر داد و گفت: معاونت علمی ریاست جمهوری نیز 50 میلیون تومان به ایده های برتر وام می دهد. ...
شادا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
با افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی به 100 میلیون تومان هم اکنون سوالات مهمی از سوی متقاضیان این تسهیلات در خصوص نحوه اقدام برای دریافت آن ایجاد شده است.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
در شرایطی که تقاضا برای بازسازی واحدهای مسکونی به دلیل رکود بازار مسکن افزایش یافته است، بانک مسکن یک امکان ویژه برای کمک به متقاضیان و مشتریان در طرح های تسهیلاتی خود قرار داده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_ ایرنا_ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به ضرورت حمایت از شرکت های دانش بنیان گفت: دولت برای حمایت از این بخش 250 هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان کشور پرداخت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به تسهیلات پرداختی به شرکت های دانش بنیان و نوآور، گفت: سال گذشته بیش از 25 هزار میلیارد تومان تسهیلات به این شرکت ها پرداخت شده است، محدودیتی برای اختصاص تسهیلات به این مراکز وجود ندارد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت 170 درخواست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در سامانه ستاد تسهیل در استان خبر داد.
خانه صنعت و معدن تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد از آغاز اجرای برنامه تولید و اشتغال (تبصره 18) تا پایان خردادماه امسال بیش از 99 هزار و 518 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: یک هزار و 700 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات بهار امسال توسط این بانک در استان پرداخت شده است.
هورگان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشمولان خدمت سربازی که بیش از سه سال غیبت داشته اند، در صورت معرفی خود به معاونت وظیفه نیروی انتظامی، از مزایایی برخوردار می شوند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مجید حسن زاده معاون توسعه و تعمیم بیمه اداره کل امور بیمه شدگان، درباره میزان استقبال زنان خانه دار از این بیمه گفت: با توجه به تمهیدات و تسهیلات درنظر گرفته شده توسط سازمان تامین اجتماعی و اطلاع رسانی گسترده ای که صورت گرفته ...
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: 331 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت روستایی و عشایری به بیش از 3 هزار 500 طرح در مناطق هدف پرداخت شد.
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از آمادگی صندوق رفاه برای ارائه تسهیلات بیمه تامین اجتماعی برای دانشجویان دستیاری و phd و ابلاغ دستورالعمل اجرایی به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۸۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بر اساس دستورالعمل پرداخت تسهیلات بنگاه محور به تالارهای پذیرایی آسیب دیده از بیماری کرونا ابلاغ شده، بر اساس مساحت تالارها بین 150 تا 450 میلیون تومان تسهیلات به آن ها تعلق می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: بیش از 334 میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی در سال گذشته به مددجویان این نهاد در سطح استان پرداخت شد.