چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۲:۴۱May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حجاب»

بسیج   ۴ دقیقه پیش    
ساری-فرمانده سپاه کربلاگفت: با پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته 10 هزار نفر از مازندران به مرقد مطهر امام اعزام می شوند.
بسیج   ۱۴ دقیقه پیش    
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در نشست اندیشه ورز بسیج رسانه در مقوله عفاف و حجاب اقدامات کلیشه ای و مقطعی که کاریکاتوری جلوه کند پاسخ نمی دهد.
یزد آوا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
خادمان حرم رضوی در ادامه سلسله برنامه های خود در قالب جشنواره زیر سایه خورشید، از 18 بانوی فعال فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف تجلیل کردند.
خبرگزاری فارس   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وارد که می شوم یکهو پاهایم میخ می شوند؛ از خودم می پرسم راستی این همه زن برای چه آمده اند؟ ؛ به جایی وسط جمعیت نگاه می کنم، زنی را می بینمم که کفن سفیدی تن کرده و عکس جوانی را با موهای مجعد، ابروهای کمان و هیبتی در قامت یک مرد تمام عیار دست داشت ...
روز نو   ۳۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت نامناسب لباس و حجاب خانم اصلا قابل دفاع نیست. این که چطور این برنامه از دید ماموران حافظیه مغفول مانده و آن ها با تأخیر فراوان وارد عمل شده اند، مستوجب نکوهش و تخلف از وظایف قانونی آن هاست.
همشهری   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی مترو تهران با اشاره به واکنش بانوان به اجرای طرح حجاب و عفاف در ایستگاه های مترو، از محجبه شدن بیش از 600 نفر از بانوان پس از اجرای این طرح خبر داد.
خبر آنلاین   ۴۰ دقیقه پیش    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مراسم دانشجویی به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) گفت: اینکه می گویند مدرنتیه در دوره پهلوی رضاخان اتفاق افتاد دروغ است این کارها زمان ناصرالدین شاه شروع شد. 1.5سال مانده به انقلاب اعلام کردند دختران با حجاب را به مدارس راه نمی دهند ...
فرهنگ وهنر   ۴۵ دقیقه پیش    
فرهنگسرای خاوران در ویژه برنامه "بچه های رستا" به سوالات نوجوانان دختر پیرامون موضوع حجاب در اندیشه امام خمینی (ره) پاسخ می دهد.
فاش نیوز   ۵۲ دقیقه پیش    
فاش نیوز - با سلام. چند پیشنهاد برای مدیریت حجاب در محیط عمومی البته هم زمان با فرهنگ سازی و اقدامات ایجابی مبتنی بر برخورد محبت آمیز و تبیینی و مستمر و همچنین با توجه به شرایط و حساسیت ها و وجود دشمنان و فرصت طلبان برای ایجاد شکاف و اغتشاش و تنش اجتماعی و سیاسی شدید برای کشور ...
شبستان   ۵۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سردار مسلمی به موضوع حجاب به عنوان دغدغه مهم فرهنگی اشاره کرد و گفت: متاسفانه اراده ای قوی برای ساماندهی حوزه عفاف و حجاب به ویژه در دانشگاه های استان وجود ندارد.
حوزه   ۵۷ دقیقه پیش    
کارگاه دوخت چادر و ملزومات حجاب به مناسبت دهه کرامت توسط بانوان طلبه در مدرسه حضرت ام البنین سلام الله علیها دلوار راه اندازی شد.
تابا خبر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عسکر مولایی – این روزها جامعه ایران در پرتگاهای زندگی دچار سر گیجه های بسیاری ست در حوزه های فرهنگی رویارویی با حجاب و بی حجاب در نبرد بوده در حوزه ساختار هویتی ترکیبی از آتش های زیر خاکستر تفکرات ملی گرایی و قومی و فرد گرایی آرام آرام در حال زبانه کشیدن هست. ...
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به این موضوع که گسلی از سوی عده ای در داخل و خارج از مرزها در عفاف و حجاب ایجاد شد، گفت: امیدواریم بتوانیم با سرعت مناسبی پیش برویم، این اراده به معنی عدم ارائه خدمت نیست و ما نمی توانیم بگوییم خدمت ارائه نمی دهیم و چنین چیزی امکان پذیر نیست.
دومین جلسه شورای فرهنگی معاونت صدا با حضور نمایندگانی از شبکه های رادیویی و معاون مهندسی فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر با محوریت عفاف و حجاب در سالن جلسات رادیو فرهنگ برگزار شد. ...
مدیر حوزه های علمیه گفت: قوای سه گانه باید به مطالبات جریانات مردمی و انقلابی در حوزه عفاف و حجاب توجه لازم را داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
پوشش امری است که حریم خصوصی و عمومی را شامل می شود و امر حجاب نه تنها در کشور ایران اسلامی ما بلکه قانون گذاری متعدد در کشورهای گوناگون در باب پوشش وجود دارد و در این راستا حجاب امری مهم و ضروری است که همگان در همه جوامع به آن نیازمندند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: حجاب یک امر فرهنگی، اجتماعی و در ارتباط وثیق با اعتقادات اسلامی و مذهبی و در عین حال شخصی است. ضمن پذیرش اینکه استفاده از زور ، اجبار و خشونت در حوزه های فرهنگی هرگز کارساز نبوده است باید بدانیم که امور فرهنگی و اجتماعی فقط با سازگاری، همراهی، هماهنگی ...
598   ۱ ساعت پیش    
مطالبه گران حوزه حجاب و عفاف تجمع بزرگی را در محل مجموعه فرهنگی انقلاب تهران برگزار کرده و از متولیان امر تدوین لایحه حجاب تقاضای اصلاح این لایحه را خواستار شدند.
598   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تجمع 5 هزار نفری مطالبه گران عفاف و حجاب عصر روز دوشنبه 8 خردادماه در محل مجموعه فرهنگی انقلاب (سرچشمه) تهران برگزار شد.
598   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فعالان مردمی حوزه حجاب و عفاف و بانوان و مردان مطالبه گر روز دوشنبه 8 خرداد در مجموعه فرهنگی انقلاب برگزار شد.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، ، همایش مردمی مطالبه گری عفاف و حجاب، 8 خرداد در حسینیه مجتمع سرچشمه با حضور جمع کثیری از مردم برگزار شد. در این مراسم که به دعوت 80 تشکل مردمی برگزار شد، خانم حاجی حسینی، نماینده تشکل ها و از فعالان حوزه حجاب، گفت: آنچه موجب شده اینجا جمع شویم و مطالبه کنیم ...
نشست خبری مدیر کل کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان استان تهران با اهالی رسانه در مرکز آفرینش های هنری حجاب برگزار شد.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش    
در نامتعارف بودن مراسم خواستگاری مشهورشده در حافظیه شیراز شکی نیست اما بازداشت و تعلیق مدیران میراث برای این عمل نامتعارف از آن دست کارهایی است که حتی حالا صدای وزارت میراث و گردشگری را هم درآورده است ...
جامعه الزهرا   ۲ ساعت پیش    
بانو مجتهده گل گیری با اشاره به حکم امضایی و تصحیحی اسلام درباره حجاب، گفت: حجاب یکی از معیارهای عفاف است و عفت و حجاب از هم انفکاک ناپذیرند.
مثلث آنلاین   ۲ ساعت پیش    
در اجتماع مطالبه گران حجاب، سخنرانان و شرکت کنندگان با لایحه حجاب مخالفت کرده و این لایحه را مؤثر و بازدارنده ندانسته و خواستار اعمال اقتدار بیشتر در این خصوص شدند.
اساسنامه جایزه ملی و بین المللی گوهرشاد با موضوع زیست عفیفانه و ترویج حجاب و آیین نامه نحوه جذب دانش آموختگان برتر برگزیده بنیاد ملی نخبگان از سوی اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید.
قم فردا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: امروز نسخه نهایی لایحه حجاب و عفاف به مجلس تقدیم شد تا در آینده راجع به جزئیات آن بحث و کارشناسی شود.
اولین مناظره در این مرحله با گزاره عدم پذیرش حجاب در نسل جوان، ریشه در آموزش های نادرست در نظام آموزش و پرورش دارد ، با حضور دو تیم موافق با نام قلم متشکل از مرتضی گونچی و امیر کشاورز نجفی و گروه مخالف با نام جهادعلمی متشکل از زهرا دهقانی و اسماعیل شیری برگزار شد.
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی، تقویت بنیه دینی و اعتقادی را یکی از موثرترین اقدامات دانشگاه برای ارتقا فرهنگ و حجاب بیان کرد.
فاش نیوز   ۳ ساعت پیش    
فاش نیوز - لایحه عفاف و حجاب که این روزها تدوین گردیده با فرهنگ و ارزش های دینی ما همان کاری را می کند که قوانین و مقررات مالی دولت با متخلفین مالی و اقتصادی کرده است ...
حوزه   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(س) اردبیل گفت: استقبال خواهران طلبه از حاملان پرچم حضرت معصومه(س)، دیدار با بانوی تازه مسلمان شده روسی، غبارروبی مزار شهید گمنام، برگزاری مسابقه کتابخوانی، اجرای سرود ...
تیک   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان با علیرضا زاکانی، شهردار تهران در گفت وگوی اختصاصی داشته است. به گزارش کیهان، بخش های مهم این گفت وگو را در ادامه می خوانید: شهرداری که تا پیش از شهریور، دو سال و نیم در تنش مالی بود و برای پرداخت حقوق، پول قرض می گرفتند، ظرف یک هفته از تنش مالی خارج شد ...
باید از برخی پرسید که خودشان را به نفهمیدن می زنند و یا واقعاً نمی فهمند؟! و چگونه به خودشان حق می دهند که آیات قرآن را تحریف کنند؟! آیات 30 و 31 سوره نور و 59 سوره احزاب و.... صراحتا بر واجب بودن حجاب برای همه زنان مسلمان و رعایت آن از سوی همه مردان تأکید می کند.
افکار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین مسائل اجتماعی این روزهای جامعه ایران که با مطرح شدن موضوع حجاب و عفاف دوباره برای افکار عمومی و مسئولین مهم و جدی شده، مسئله امر به معروف و نهی از منکر است.
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: شیوه نامه عفاف و حجاب با توجه به مولفه هایی همچون دانش آموز، معلم، خانواده و محیط مرتبط با دانش آموزان تدوین خواهد شد.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی، از مراجع سرشناس تقلید ضمن انتقاد از وضعیت اقتصادی مردم از برخی تندروی ها در موضوع حجاب گلایه کرد.
میزان   ۴ ساعت پیش    
پروین صالحی مبارکه در گفت وگو با میزان، با اشاره به اینکه عفاف و حجاب یکی از مسائلی است که در کشور ما از نظر اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بسیار مهم است گفت: نحوه برخورد ما با این مسئله هم مسلما نمی تواند یکسان باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نواقص لایحه عفاف و حجاب از تلاش برای رفع این نواقص در مجلس خبر داد. .
رسا   ۴ ساعت پیش    
پژوهشگر و فعال حوزه زن و خانواده تاکید کرد: اگر حجاب به پوشش اسلامی تقلیل پیدا کند دچار خطای راهبردی شده ایم.
امروز شاهد برخی ناهنجاری ها مثل عفاف و حجاب هستیم. در این روزها مردم، به حق از من و مجلس مطالبه دارند. این مطالبه را به حق می دانم. نیروی انتظامی و اطلاعاتی ما باید جریانات سازمان یافته را شناسایی کنند. صف فریب خوردگان را باید از معاندان جدا کرد.
چند ثانیه   ۸ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
محمد مهاجری در روزنامه اعتماد نوشت: فراموش نکرده ایم که برخی مسئولان، رسانه ها و چهره ها در اوج ناآرامی های سال پیش و سر دادن شعار زن، زندگی، آزادی مدعی و نگران بودند افرادی که آن شعار را سر می دهند، خواهان عریان شدن زنان هستند،حال آنکه به گواهی آقای خسروپناه وضعیت حجاب بهتر هم شده است ...
اعتمادآنلاین : نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی از لایحه حجاب انتقاد کرد و نوشت: راه حل اساسی، ایجاد رفاه، آسایش و آرامش برای مردم است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۱۱    
شال و روسری علاوه بر اینکه حجاب و پوششی مناسب برای بانوان ایرانی به شمار می آید، در همه جای دنیا به عنوان یک اکسسوری زیبا در نظر گرفته می شود که هرگز از مد نمی افتد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
واکنش شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره لایحه عفاف و حجاب در حساب توئیتری شورا منتشر شد.