سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۱:۰۰May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عفاف»

امروز شاهد برخی ناهنجاری ها مثل عفاف و حجاب هستیم. در این روزها مردم، به حق از من و مجلس مطالبه دارند. این مطالبه را به حق می دانم. نیروی انتظامی و اطلاعاتی ما باید جریانات سازمان یافته را شناسایی کنند. صف فریب خوردگان را باید از معاندان جدا کرد.
آفتاب نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس ریشه انتقادات به لایحه حجاب را اغراض سیاسی دانست و گفت: اساسا لوایح را مجلس تنظیم نمی کند و این دولت است که لایحه را به مجلس ارسال می کند.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
شجاعی نسب گفت: دختران مجموعه بزرگ انتظامی در جبهه عفاف و حجاب علاوه بر اینکه خودشان رعایت می کنند باید پرچمدار خون شهدای عزیزی باشند که جانشان را برای آرامش و عفاف جامعه تقدیم کردند.
فرهنگ وهنر   ۳ ساعت پیش    
خانه فرهنگ مهرآباد همایش "عفاف و حجاب" را روز پنجشنبه 11 خرداد از ساعت 8تا 12 ویژه بانوان برگزار می کند.
مرصاد   ۳ ساعت پیش    
مرصاد نیوز:جلسه عفاف و حجاب با حضور فرماندار سرپل ذهاب و جمعی از مسئولان در این سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی بیان داشت: حوزه ها اگر حساب شده کار کنند، استقلال خودشان را حفظ کنند و تنها با خدا و ائمه اطهار علیهم السلام معامله کنند، مردم هم احترام می گذارند، حتی اگر به مسئله ای معتقد نباشند، اما می دانند که قانون کشورها محترم است و رعایت می کنند، اما با فشار نمی شود ...
یزد فردا   ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
یزدفردا"معاون حقوقی رئیس جمهور پیرامون جزئیات مرتبط به لایحه عفاف و حجاب که به مجلس شورای اسلامی ارسال شده، توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش یزدفردا به نقل از معاونت حقوقی رییس جمهور، لایحه حمایت از عفاف و حجاب که با درخواست قید دو فوریت از سوی دولت به مجلس ارسال شده ...
کبنا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دغدغه ای که رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز عید فطر مطرح کردند و از مردم خواستند با هر عقیده و سلیقه در کنار هم مهربانانه زیست کنند ، دیروز در سخنان رئیس قوه قضائیه نیز منعکس شد ...
صبا ایران   ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
اگر به همین دختران جامعه، کلام اهل بیت گفته شود که فَإِنَّ اَلشَّعْرَ أَحَدُ اَلْجَمَالَیْنِ موی سر همچون صورت، از زیبایی های یک خانم است، ولی زَکاهُ الجَمالِ العِفافُ ، زکات جمال، عفاف و عفت است، او هم قبول می کند، اما وقتی ببیند که با اختلاس و نجومی، می خواهند فقر را بر او تحمیل کنند ...
سراج24   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مطالبه گران حوزه حجاب و عفاف تجمع بزرگی را در محل مجموعه فرهنگی انقلاب تهران برگزار کرده و از متولیان امر تدوین لایحه حجاب تقاضای اصلاح این لایحه را خواستار شدند.
جهت پرس   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دولت، مجلس و قوه قضاییه به عنوان سه رکن اساسی کشور نظرات متفاوتی از طرح حجاب و عفاف داشتند اما هر سه قوه باید با اجماع نظرات و حمایت از یکدیگر طرح اجرا کنند.
فرارو   ۶ ساعت پیش    
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری درباره لایحه عفاف و حجاب گفت: دولت میزانی از اختیارات در تصرف لایحه عفاف و حجاب را دارد، ولی نگاهش همراهی با قوه قضاییه است و با همین نگاه اصلاحات حداقلی را در لایحه اعمال کرد و متن به مجلس ارسال شد. ...
حوزه   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه شبانکاره به پیامدهای بی توجهی به عفاف در مردان پرداخت و گفت: سست شدن بنیان خانواده، چشم چرانی و ناپاکی نگاه مردان، زمینه ساز شک و بی اعتمادی در خانواده ها می شود.
تازه نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
جلال محمودزاده نماینده مهاباد در صفحه توییتر خود طی متنی انتقادی خطاب به روسای قوه قضاییه و جمهور واکنش نشان داد.
سراج24   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تجمع 5 هزار نفری مطالبه گران عفاف و حجاب عصر روز دوشنبه 8 خردادماه در مجموعه فرهنگی انقلاب برگزار شد.
شفقنا   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- معاون پارلمانی رئیس جمهور از ارسال نسخه نهایی لایحه حجاب و عفاف به مجلس شورای اسلامی خبر داد. آقای محمد حسینی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: نظر دولت به ضمیمه لایحه ارسالی قوه قضاییه به مجلس می رود و و آنچه از سوی نمایندگان تصویب شود به عنوان قانون اجرا خواهد شد. ...
کاوش اخبار   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انتظار می رود در این حوزه ضمن بررسی آسیب شناسی های اجتماعی، اقداماتی تاثیرگذار در حوزه حجاب و عفاف داشت و نقش آفرینی کرد.
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص تفاوت دو لایحه قوه قضاییه و دولت گفت: مقداری تغییرات وجود دارد اما ماهیت آن تغییری نکرده زیرا لایحه قضایی است ما نمی توانستیم کلا تغییر دهیم، پس از انتشار عمومی صاحب نظران می توانند لایحه قوه قضائیه و دولت را مقایسه کنند.
حوزه علمیه خراسان   ۸ ساعت پیش    
کرسی علمی ترویجی نقد و بررسی لایحه عفاف و حجاب، با نقد فقهی حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر نوایی، استاد سطوح عالی حوزه و دانشگاه، و نقد حقوقی حجت الاسلام والمسلمین رضا دانشور ثانی، دکترای حقوق جزا و جرم شناسی برگزار می شود.
دانشجویان دانشگاه اراک در کرسی آزاداندیشی به بیان سؤالات خود را در زمینه سیاست، اقتصاد، معیشت، خانواده، عفاف و حجاب پرداختند.
598   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تجمع مردمی پنج هزار نفره مطالبه گری عفاف حجاب عصر امروز دوشنبه در حالی با حضور گسترده بانوان عفیف و محجبه و مردان مدافع عفاف و حجاب شرکت کننده برگزار شد که مطالبه مشترک همه آنها بازپس گیری لایحه عفاف حجاب و اصلاح آن بود زیرا به اعتقاد شرکت کنندگان این همایش نوع برخورد با ولنگاران در این لایحه ...
شبستان   ۸ ساعت پیش    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1402/3/9 - 11:46 شناسه خبر : 1270799 حجت الاسلام حسن نوروزی، نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس: لایحه تدوین شده حتی مورد رضایت نویسندگان ابتدایی آن نیست. در این لایحه به کسانی که با حجاب مقابله می کنند امتیاز داده می شود. لایحه عفاف و حجاب از اتقان خاصی برخوردار نیست ...
صاحب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سه هزار نفر از اساتید، طلاب و روحانیون استان اصفهان در بیانیه ای به روسای قوای سه گانه و نمایندگان مجلس اعلام کردند: در صورت کوتاهیِ حکومت در انجام این دو اصل مسلم قرآنی (امربه معروف و نهی ازمنکر)، جامعه، صحنه تقابل مردم و دوقطبی های کاذب و سوءاستفاده دشمن در جنگ ترکیبی موجود خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر واحد تحقیقات نوآوری و پوشاک گفت: متأسفانه هیچ توجهی به مسئله حجاب و عفاف به عنوان یک کالای فرهنگی، نشده است و به دلیل عدم نظارت در تولید، از چین و ژاپن چادر وارد کشور می شود.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدی گفت: نمایشگاه و رویداد بزرگ عفاف و حجاب برای نخستین بار در قزوین در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار می شود .
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسکنه گفت:پیرو تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر جهاد تببین و امر عفاف و حجاب،ایستگاه معرفتی دهه کرامت ازسوی منطقه یک و با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه آغاز به کارکرد.
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان در مورد لایحه عفاف و حجاب، گفت: رفتار انسان در خانواده و کانون های فرهنگی شکل می گیرد؛ رفتار انسان ها را با قانون نمی توان درست کنند، مثلا الان قانون بنویسند که نماز بخوانید یا روزه بگیرید و معتقد شوید؛ کسی به این قانون ها گوش نمی دهد ...
فرارو   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شرق نوشت: به نظر می رسد لایحه عفاف و حجابی که قوه قضائیه به دولت و دولت به مجلس فرستاده است، به محل مناقشه برخی تبدیل شده است؛ مسئله ای که برخی معتقدند بیش از حد نسبت به آن حساسیت ایجاد شده و نباید بیشتر از موارد مهم دیگر به آن پرداخت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
دریایی رعایت حجاب در جامعه را یکی از اصول عملی جمهوری اسلامی بیان کرد و گفت: مسئله حجاب و عفاف یکی از مهم ترین زیرساخت های خانواده و از پایه های تمدن ایران محسوب می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم اعلام کرد: وجود کریمه اهل بیت(س) در قم بهترین الگو برای بانوان قمی بشمار می روند و بانوان ورزشکار قمی می بایست از وجود کریمه اهل بیت(س) الگو برداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۳    
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی، تقویت بنیه دینی و اعتقادی را یکی از موثرترین اقدامات دانشگاه برای ارتقا فرهنگ و حجاب بیان کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس درباره لایحه عفاف و حجاب گفت: نمی خواهم بگویم لایحه خوب است یا بد، اما این لایحه را خواندم تقریبا دائم در آن گفته شده می گیریم، می بندیم و جریمه می کنیم ولی اصلا نگفته ایم کجا تشویق، ترغیب، حمایت و هدایت می کنیم. این موارد داخلش نیست و این یکطرفه به قاضی رفتن است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۳    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد عفاف و حجاب مشکل این است که دستگاه های فرهنگ ساز به مسئولیت های خودشان عمل نکرده اند و در لایحه عفاف و حجاب هیچ اشاره ای به اینکه اگر دستگاهی به وظایف خودش در حوزه ایجابی، آموزشی و ارتقاء شاخص های فرهنگی عمل نکرد، چه برخوردی باید شود، نشده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۰    
زارعی کوشا مقابله با بدحجابی در جامعه را نیازمند اقدامات اثربخش فرهنگی دانست و گفت: دستگاه های فعال در حوزه ترویج حجاب و عفاف مانند ستاد امر به معروف، مجموعه قضایی و فرهنگی باید هوشیارانه در این زمینه عمل کنند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام پورذهبی تذهیب شخصی، تقوا و نگرش معنوی در حفظ و رعایت فرهنگ حجاب را بسیار تأثیرگذار دانست و گفت: تقویت تقوا و اخلاقیات نقش مهمی در رعایت حجاب و عفاف در جامعه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: شیوه نامه عفاف و حجاب با توجه به مولفه هایی همچون دانش آموز، معلم، خانواده و محیط مرتبط با دانش آموزان تدوین می شود.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با سلطان عمان بخشی از تیتر روزنامه های امروز کشورمان است. بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با سلطان عمان ، پیری بی رویه جمعیت ایران تا 30 سال آینده ، بررسی برنامه هفتم در مجلس ، اجتماع باشکوه مردم در صحن مطهر حرم رضوی به مناسبت دهه کرامت ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۴۵    
به همت کانون بسیج هنرمندان سپاه ناحیه امام علی(ع)شرق اهواز همزمان با دهه کرامت مسابقات نقاشی در فضای مجازی ویژه مقطع ابتدائی با موضوع عفاف و حجاب برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۴۵    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر خبر از برپائی نمایشگاه عفاف وحجاب در مدارس بخش شعیبیه به مناسبت دهه کرامت دراین شهر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۲۷   + ۸۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: امروز بسیاری از مردم نسبت به برخی از ناهنجاری های اجتماعی از جمله مقوله عفاف و حجاب، دغدغه و توقع دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رونمایی موشک هایپرسونیک به زودی، تبریک پرتردید غرب به اردوغان در میانه استقبال گرم شرق، خریداران دیروز، مستاجران امروز! احتمال حضور لاریجانی در انتخابات، چراغ سبز ایران به مصر، درخشش آموزش عالی در آمار بیکاری! مأموریت مسئولان قضایی برای رفع ابهامات لایحه عفاف و حجاب و مرگ یک برند ملی ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ستاره صبح- الهام روحانی: موضوع حجاب بیشتر از چهار دهه است که در جامعه وجود دارد و طرح هایی هم که دراین ارتباط ارائه شده بی فایده بوده یا نتیجه عکس داشته است. ستاد امربه معروف و نهی از منکر سال هاست که فعال است، اما این ستاد کارایی لازم را در باحجاب نمودن بانوان نداشته است ...
سراج24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
در نظام جمهوری اسلامی فعالان و دغدغه مندان جامعه اسلامی، مرد و زن و پیر و جوان و از هر قشر و طبقه ای امروز، هدفی مشترک را همصدا و همراه فریاد زده و منادی صدایی واحد یرای تقویت لایحه حجاب و عفاف شدند؛ باشد که این صدا به گوش متولیان رسیده و اقدام عاجل برای خط قرمز مردم را رقم بزنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در نشست دیروز شورای عالی قوه قضاییه به برخی نقد ها درباره لایحه عفاف و حجاب ازسوی این قوه واکنش نشان داد و تأکید کرد دستگاه قضایی به اجرای هرآنچه به قانون تبدیل می شود، ملتزم است ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۵۶    
حوزه/ همایش دختران آفتاب با محوریت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزار شد.