جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۱:۰۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون پرستاری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۴۳    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سرانه سلامت ردیف اعتباری بودجه قرار گرفته است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش وبدا، عباس عبادی در اجلاس مدیران پرستاری و روسای دانشکده های پرستاری و مامایی کشور در سالن امام جواد (ع) ستاد وزارت بهداشت، گفت: امسال شاهد افزایش 35 درصدی ضریب ارزش نسبی از 14900 تومان به 20100 تومان خواهیم بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۵:۱۵   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت جزئیات برگزاری آزمون استخدامی وزرات بهداشت برای جذب پرستاران را تشریح کرد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۵    
معاون پرستاری وزارت بهداشت در سفر یکروزه به ارومیه ضمن بازدید از مراکز درمانی کلنگ ساخت پانسیون پرستاری در کلینیک تدبیر را زمین زد و ساختمان جدید مدیریت پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: فرهنگ ایمنی بیمار در واقع احترام به کرامت انسانی،حقوق بشر و قانون اساسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۶    
معاون پرستاری وزارت بهداشت: مفهوم عدالت به معنای مساوات نیست، عدالت یعنی هر کسی به اندازه عملکردش چه به لحاظ کمی و کیفیت خدمتی که انجام می دهد دریافتی مناسبی داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۵:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به بازتوزیع بخش عمده بودجه تعرفه گذاری خدمات پرستاری در دو نوبت، گفت: بالغ بر 95 درصد دانشگاه های علوم پزشکی از این محل دریافتی داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت: تعرفه های پرستاران در سال 1402 مبتنی بر عملکرد آن ها و شمار بیماران پرداخت می شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اواخر سال گذشته بود که سازمان نظام پرستاری، از آمار 1250 هزار نفری برای گوداستندینگ (گواهی عدم سو پیشینه برای مهاجرت) در میان پرستاران خبر داد. هرچند ممکن است همه این افراد اقدام به مهاجرت نکنند با این حال احتمال غالب شدن چنین تفکری بر جامعه پرستاری ایران نگران کننده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- بخش مراقبت های حمایتی و تسکینی بیماران آنکولوژی بیمارستان بقایی 2 اهواز با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
بخش مراقبت های حمایتی و تسکینی بیماران مبتلا به سرطان بیمارستان بقایی 2 اهواز با حضور عباس عبادی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز به کار کرد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه ارتقای کیفیت مراقبت های پرستاری با هدف ارائه مراقبت ایمن به بیماران، دغدغه اصلی معاونت پرستاری است، گفت: امروز نظام سلامت در دنیا 6 میلیون پرستار کمبود دارد لذا بهره گیری از روش هایی که بتواند نیاز به نیروی انسانی پرستاری را کاهش دهد ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت ضمن تشریح جزئیات استخدام پرستاران در آزمون جدید این وزارتخانه و با اشاره به معضل کمبود پرستار در کشور، گفت: نزدیک به 70 هزار نفر کمبود نیروی پرستاری در تمام بخش ها وجود دارد تا به عدد استاندارد مورد نیاز در این بخش برسیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۵:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت ضمن تشریح جزئیات استخدام پرستاران در آزمون جدید این وزارتخانه و با اشاره به معضل کمبود پرستار در کشور، گفت: نزدیک به 70 هزار نفر کمبود نیروی پرستاری در تمام بخش ها وجود دارد تا به عدد استاندارد مورد نیاز در این بخش برسیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۵:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر عباس عبادی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با تاکید بر اینکه برای اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری چند موضوع مهم مورد نیاز بود، گفت: یکی از آنها تصویب ارزش نسبی خدمات پرستاری بود که انجام شد ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از تعامل و همکاری سازمان بیمه سلامت با وزارت بهداشت در اجرای خدمات مراقبت در منزل خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه خدمات پرستاری بسته به نوع آن بین 25 تا 100 درصد افزایش قیمت خواهد داشت، گفت: نوع پرداخت ها بر اساس عملکرد، سختی کار و نوع بخش خواهد بود.
معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه خدمات پرستاری بسته به نوع آن بین 25 تا 100 درصد افزایش قیمت خواهد داشت، گفت: نوع پرداخت ها بر اساس عملکرد، سختی کار و نوع بخش خواهد بود.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی پیامی روز جهانی ماما را به جامعه مامایی کشور تبریک گفت.
معاون پرستاری و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت همزمان با سفر رییس جمهور به خوزستان در دور دوم سفرهای استانی دولت، با حضور در دانشکده علوم پزشکی شوشتر مشکلات بهداشت و درمان این شهرستان را بررسی کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۵    
نشست شورای هماهنگی پرستاری با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت،در ستاد دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار شد.
معاون پرستاری و نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت همزمان با سفر رییس جمهور به خوزستان در دور دوم سفرهای استانی دولت، با حضور در دانشکده علوم پزشکی شوشتر مشکلات بهداشت و درمان این شهرستان را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از استخدام 12 هزار پرستار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از افزایش 35 درصدی میانگین تعرفه گذاری خدمات پرستاری در سال 1402 خبر داد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به جذب 10 هزار نفر پرستار در سال جاری از رشد 75 درصدی درآمد حاصل از تعرفه خدمات پرستاری در سال 1402 خبر داد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت از رشد 30 درصدی ارزش نسبی (k ) پرستاری که به افزایش کلی 75 درصدی درآمد حاصل از تعرفه پرستاری می انجامد ، خبر داد و گفت: تعداد خدمات پرستاری از 17 به 27 بسته خدمت افزایش یافته است.
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه 35 درصد فارغ التحصیلان ارشد پرستاری در 13 رشته تخصصی این حوزه در بخش های غیر تخصصی فعالند، بر ساماندهی و اصلاح آن تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۴    
عملیات ساخت نخستین پانسیون اختصاصی پرستاری کشور با حضور معاونت اجرایی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بیمارستان حکیم در نیشاور آغاز شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بالاترین نرخ جذب پرستاران و 2 نوبت پرداخت تعرفه گذاری در دولت سیزدهم رخ داده است. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: اقدامات انجام شده حاکی از بالاترین نرخ جذب نیروی انسانی به ویژه از جامعه پرستاری در مقایسه با ادوار گذشته است که علاوه بر آن رایزنی های گسترده برای جذب و استخدام شمار بیشتری از پرستاران همچنان و بدون جنجال و نمایش مطالبه گری با سازمان های ...
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: در حوزه پرستاری، نظارت ها انجام می شود تا اعتبارات تخصیص داده شده به حوزه پرستاری، صرف امور دیگر نشود و هیچ کس حق ندارد یک ریال از این اعتبارات را صرف امور دیگر کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش 23 درصدی ظرفیت پذیرش دانشجوی پرستاری خبر داد.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان امید مشهد مقدس در جریان روند خدمات رسانی این مرکز درمانی به بیماران قرار گرفت.
عبادی گفت: سختی کار برای پرستاران شاغل در بخش های شیمی درمانی در راستای افزایش ضریب K خدمات پرستاری در حال بازنگری است. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری؛ عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سختی کار برای پرستاران شاغل در بخش های شیمی درمانی در راستای افزایش "ضریب K" خدمات پرستاری در حال بازنگری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در یک سال گذشته بالغ بر 1350 مرکز مراقبت در منزل مجوز گرفته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۷:۰۱    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در دوران بعد از انقلاب اسلامی بیش از 30مجله علمی و پژوهشی در کشور منتشر شده که برخی از آنها نمایه بین المللی دارند.