دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۲۲:۵۳Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تئاتر کودک و نوجوان»

عصر همدان   ۲ ساعت پیش    
به گزارش عصرهمدان؛ مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، صبح امروز با حضور اقشار مختلف، هنرمندان و تقدیر از برگزیدگان در سالن ابن سینا همدان برگزار شد. عکس: زینب سعیدی انتهای پیام/
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- مراسم اختتامیه بیست وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان پیش از ظهر دوشنبه (6 تیر 1401) در سالن ابن سینای شهر همدان برگزار شد.
قدس آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با دبیری امیر مشهدی عباس به ایستگاه پایانی خود رسید و در آیین افتتاحیه برگزیدگان خود را شناخت.
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما برای تحول در حوزه فرهنگ و هنر نگاه ویژه ای به استعدادها و ظرفیت های بزرگ مناطق مختلف کشور داریم.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، امیر مشهدی عباس را به عنوان دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از یک سو مرهون همدلی، همیاری و همکاری دستگاه های اجرایی در استان همدان و از سوی دیگر مرهون حمایت های دست اندرکاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به ویژه وزیر بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نامزد های سه بخش؛ مسابقه تئاتر کودک، مسابقه تئاتر نوجوان و مسابقه تئاتر خیابانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۳:۱۷    
به گزارش عصرهمدان؛ در آخرین روز از جشنواره، نمایش های دزد لالایی ها، با خودت برقص و ساکت تعدادی از اجرا ها بودند که بر روی صحنه تئاتر رفتند. عکس: زینب سعیدی انتهای پیام/
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۴۶    
به گزارش قم پرس:ابراهیم وفایی کارگردان و جمعی از بچه های مسجد حسینی قم سال 1400 دور هم و در سالن مسجد نمایشی را تمرین و آماده نمایش کردند که نه تنها در دومین جشنواره استانی تئاتر مردمی بچه های مسجد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۲۷    
ایسنا/همدان در آخرین روز از برگزاری بییت و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، با خودت برقص از شیراز به نویسندگی و کارگردانی مسیحا ابوعلی به روی صحنه رفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان فردا در سالن مجتمع فرهنگی، هنری بوعلی سینا برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نمایش کرکودیل از کشور ارمنستان به نویسندگی نایرا ادگاریان و کارگردانی اقاسی مل کولیان در آخرین روز بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به روی صحنه رفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۴۵    
کارگردان نمایش آخرین تقلب که در بخش مهمان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی نمایش کودک و نوجوان حضور دارد، این رویداد نمایشی را یک اتفاق مثبت در عرصه تئاتر می داند.
در چهارمین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، نمایش کشور ترکیه نظر حداکثری مخاطبان را به خود جلب کرد و نشست دو دبیر جشنواره های تئاتر کودک و نوجوان ایران و گرجستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین تا ششم تیرماه به دبیری امیر مشهدی عباس با شعار تئاتر، پرواز پروانه های خیال در شهر تاریخی همدان در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر جشنواره بین المللی حرکت و تئاتر فیزیکی کشور گرجستان گفت: اجرای تئاتر به نسل آینده، یعنی کودکان و نوجوانان کمک می کند تا بتوانند دید بهتری نسبت به دنیا پیدا کنند، بنابراین برگزاری چنین جشنواره ای در تربیت نسل ها مؤثر است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یک بازیگر همدانی با اشاره به اینکه همدانی ها با سالن های تئاترغریبه نیستند، گفت: خوشبختانه امروز تئاتر در سبد فرهنگی خانواده های همدانی قرار گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تئاتر در طول همه این سال ها با مشکلات زیادی دست به گریبان بوده است وبه دنبالش تئاتر کودک بیشترین مشکلات را دارد. گروه های فعال در این حوزه همیشه از کمبود تماشاخانه های تخصصی برای اجرا و عدم حمایت و نادیده گرفته شدن جز منتقدان اصلی هستند و تنها جایی که می تواند تولیدات این گروه ها را داشته باشد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۵    
رئیس کمیته هماهنگی و پیگیری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان گفت: بهره مندی از ظرفیت هنر برای ترویج ارزش های ایرانی و اسلامی در بین نسل جوان مورد توجه جشنواره است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر بیست و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان، به اتفاق مدیران بخش های مختلف جشنواره و مسئولان ستاد برگزاری جشنواره در همدان ظهر امروز (4 تیر) از نصرلله عبادی هنر مند پیشکسوت تئاتر همدان عیادت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
این جشنواره را بسیار دوست دارم زیرا فضای عمومی حاکم بر آن بسیار گرم و دوست داشتنی است. استقبال خانواده ها و کودکان نیز در روند برگزاری، بسیار پرشور و هیجان پیش می رود و این برایم دلپذیر است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۵    
به گزارش عصرهمدان؛ نمایش های افسانه قربون آقا از سبزوار، دروغ مبارک از تهران، آرزوهای یک موش کور از تهران، محیط بانوان شجاع از تهران، سومین روز تابستان از همدان و باب اسفنجی کرگدن از تهران، عناوین نمایش های اجرا شده در سومین روز از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان بودند. عکس: زینب سعیدی ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد با حضور در بیست هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ایران _ همدان در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: بیست هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ایران در همدان با عنوان پرواز پروانه های خیال با هدف ایجاد شور ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان یک نویسنده و کارگردان گفت: بچه ها می توانند با ابزار نمایش به این درک برسند که طور دیگری به محیط پیرامون خود نگاه کنند.
گردهمایی هنرمندان و مهمان های خارجی، نشست نمایشگران عروسکی و رونمایی از کتاب آگوستوبوالتا نمایش خلاق از حواشی سومین روز برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان بود.
امیر مشهدی عباس در نشستی با هنرمندان بخش ملل، بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به تشریح اهداف این بخش از این رویداد نمایشی پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: در اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گرامیداشت مرحوم کریم اکبری مبارکه و مرحوم محمدرضا الوند که به علت کرونا درگذشتند و سعید باغبانی از هنرمندان تئاتر برگزار می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، علی فروتن روز پنج شنبه درخصوص میزان تاثیر برگزاری این جشنواره در رشد کمی و کیفی تئاتر کودک و نوجوان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
داور جشنواره تئاتر بین المللی کودک و نوجوان گفت:این نخستین دوره ای است که بخش های زیادی مختص کودکان و نوجوانان نه تنها در جایگاه تماشاگر که روی صحنه دیده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان 12 نمایش صحنه ای و 6 نمایش خیابانی در چهارمین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
هفت کتاب تاریخ شفاهی که به همت بنیاد نمایش کودک منتشر شده است، در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان رونمایی شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان (پانا) - مهدیه بختیاری نقال 17 ساله همدانی که در بخش زیر 18 سال بیست و هفتمین دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برگزیده شده در حاشیه نقالی خود گفت که یک نقال باید صدای رسا و لحن حماسی داشته باشد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نصیرنیوز از روابط عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، کتاب پژوهشی تاریخچه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به کوشش منوچهر اکبرلو تهیه شده و به بررسی بیست و شش دوره برگزاری این رویداد نمایشی می پردازد و کتاب مجموعه نمایشنامه خیمه شب بازی برای کودکان نوشته بهناز مهدی خواه و ...
ربیع   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، همدان کاظم نظری روز جمعه در بازدید از ستاد برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، اظهار داشت: تلاش می کنیم تا جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به شکوفایی و رشد لازم برسد زیرا یقین داریم تعالی تئاتر بزرگسال از چند منظر وابسته به تئاتر کودک و نوجوان ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۲    
همزمان با اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان دو نمایش با نظر سنجی و آراء مردمی به عنوان بهترین نمایش در بخش مسابقه جشنواره معرفی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: نباید به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان تنها در این مقطع و زمان توجه کنیم. این رویداد باید در طول سال پویا باشد و شاهد تولیدات مداوم آثار کودک و نوجوان باشیم تا به رشد و شکوفایی تئاتر کمک کند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آنچه که در دومین روز از جشنواره تئاتر کودک ونوجوان بسیار حائز اهمیت به نظر رسید؛ اقبال کودکان و نوجوانان همراه با والدین شان از نمایش افسانه شاه لیر و سه دخترش از کشور یونان بود. ...
هفت کتاب تاریخ شفاهی که به همت بنیاد نمایش کودک منتشر شده است، در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان رونمایی شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور 70 گروه نمایشی داخلی و خارجی از یکم تا ششم تیرماه در 19 سالن نمایش در همدان در حال برگزاری است.
نویسنده و کارگردان نمایش داستان سیاه از اجرای این نمایش در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان خبر داد و گفت: در این نمایش، داستان توسط موجوداتی که از اعماق زمین آمده اند؛ بازگو می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۴    
نویسنده و کارگردان نمایش داستان سیاه از اجرای این نمایش در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان خبر داد و گفت: در این نمایش، داستان توسط موجوداتی که از اعماق زمین آمده اند؛ بازگو می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
داور بخش مسابقه تئاتر کودک ، بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: نسل جدید به انگیزه نیاز دارد تا در جشنواره هایی این چنینی شرکت و توانایی های خود را محک بزند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رونمایی از هفت جلد کتاب شفاهی کودک و نوجوان و برگزاری سه مراسم نمایشنامه خوانی در دومین روز از بیست و هفتمین دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
همدان_ ایرنا_ داور بخش نمایش نوجوان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: این جشنواره همچنان زنده و پویاست و نقش آن به عنوان رویدادی بین المللی را نمی توان در رشد تئاتر کودک و نوجوان کتمان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۲    
ایسنا/همدان در دومین روز از برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان نمایش "افسانه ی شاه لیر و سه دخترش" به کارگردانی ایریانا بویکو از کشور یونان به روی صحنه رفت.