شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۳۴May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم»

ایسنا   ۲ دقیقه پیش    
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در رابطه با پیگیری مشکل ریزگردها در استان خوزستان توسط وزارت کشور و سازمان حفاظت از محیط زیست توضیحاتی ارائه کرد.
خانه ملت   ۳۵ دقیقه پیش    
اختتامیه رویداد ملی نوآیند با حضور بابک نگاهداری، رئیس مرکز پژوهش های مجلس، اقبال شاکری، نماینده مردم تهران در مجلس و با تقدیر از تیم های برگزیده عصر امروز پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 برگزار شد ...
هفته نامه شما   ۴۳ دقیقه پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نه تنها خودروسازی بلکه همه صنایع کشور دارای ضعف ها و مشکلات کیفی است،گفت: ما در حوزه صنعت به انقلاب نیازمندیم.
خبرگزاری تسنیم   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی بر حرکت در مسیر کشاورزی دانش بنیان تاکید کرد و گفت: کشوری که می تواند در حوزه ویروس کرونا واکسن ساخته و امنیت زیستی ایجاد کند، در حوزه کشاورزی می تواند با علم گیاه پزشکی به نتایج مطلوب برسد.
معدن نامه   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمد پاک مهر نماینده مردم شریف بجنورد در مجلس شورای اسلامی در اولین همایش بوکسیت، آلومینا و آلومینیوم و توسعه پایدار گفت: با وجود تولید پساب در صنعت آلومینیوم حفظ محیط زیست جاجرم برای شرکت آلومینای ایران در خراسان شمالی افتخار بزرگی است.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل روشنایی معبر اصلی روستای پشته جزایری از توابع بخش مرکزی شهرستان خرم آباد خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قرچک- ایرنا- نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: میراث فرهنگی، هویتی است که باید به درستی از آن حراست کرد و آن را به آیندگان سپرد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی از آغاز پروژه آسفالت جاده قشلاق به خاکعلی خبر داد.
پیام خاوران   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح های عمرانی و مرمتی شهرستان طبس گفت: این شهرستان ظرفیت های بالایی برای جذب گردشگر دارد.
جماران   ۱ ساعت پیش    
پایگاه خبری جماران: چند روزی از واریز کمک هزینه معیشتی دولت می گذرد و این اقدام باعث نگرانی بسیاری از کارشناسان اقتصادی شده است، زیرا پرداخت یارانه تورم را به صورت پلکانی بالا خواهد برد و قشر ضعیف جامعه زیر فشار بیشتری خواهند رفت ...
همایش ائمه جمعه و جماعات به عنوان یکی از برنامه های کنگره 4000 شهید روحانی به همت ناحیه مقاومت امام حسن(ع) با سخنرانی نماینده مردم قم در ملجس، در پردیسان قم برگزار شد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در توئیتی سفر رئیس جمهور به استان ها را پیشران پیشرفت منطقه دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها - نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس با بیان اینکه انتظار است که موضوع فارس و بازار صادراتی آفریقا مجدد احیا شود، گفت: انتظار جدی ما از وزارت خارجه حل مشکلات صادراتی دانش بنیان ها است.
موج   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 20 میلیارد تومان برای ایجاد صندوق توسعه کشاورزی در مراغه و عجب شیر خبر داد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس در توئیتی مطرح کرد: نظام قضایی بدون اغماض به جرم محتکران و مسولان متخلف ناظر بر بازار رسیدگی می کند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در توئیتی موضوع اجاره بهای املاک مسکونی را یکی از بزرگترین نگرانی های بخش عمده مردم دانست.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس،گفت: لباس ما در مجلس شورای اسلامی با لباس شوراهای شهر و روستا یکسان و لباس خدمت است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس معتقد است که دیپلماسی پارلمانی، زمینه ساز تحول و پیشرفت در حوزه کشاورزی و دامپروری کشور است.
نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ استان البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آگاهی از وضعیت معلمان درمدارس غیردولتی گفت: زحمات این عزیزان برکسی پوشیده نیست و جذب آنان در آموزش و پرورش پیگیری می شود.
آوای سرحد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های خاش، میرجاوه، تفتان و بخش های کورین و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی از بهره برداری از زمین چمن مصنوعی در بخش پشتکوه شهرستان خاش خبر داد. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم مهاباددر مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر استانی رییس جمهور مدیران از نزدیک مشکلات و چالش های منطقه را رصد کردند و برخی از مشکلات پیچیده استانی و شهرستانی با این سفرها حل می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- چهار طرح مخابراتی و ارتباطی منطقه پشتکوه شهرستان مهدیشهر با اعتباری بالغ بر 145 میلیارد ریال با حضور عباس گلرو نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسولان استانی افتتاح شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس، خواستار توجه جدی وزارت خارجه به حل مشکلات صادراتی شرکت های صادراتی به ویژه دانش بنیان ها شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس در دیدار با وزیر راه و شهرسازی خواستار اختصاص بودجه لازم برای تکمیل راه آهن همدان_ سنندج شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: خانواده های ایرانی فرزنددوست هستند که این به معنای خانواده محوری و استحکام بنیان خانواده است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در نشست طرح جامع احیای دریاچه ارومیه در سنندج گفت: با اجرای طرح تخصیص آب به پنج هزار هکتار از اراضی پایاب سد چراغ ویس سقز، بیش از 2 هزار نفر صاحب شغل می شوند.
ساوالان خبر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمود عباس زاده با اشاره به اینکه محدوده منطقه آزاد استان اردبیل دچار تعارض منافع شده، گفت: قرار گرفتن بخش ارشق به عنوان محروم ترین بخش شمالغرب کشور در محدوده منطقه آزاد تجاری استان حق مسلم مردم است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی در نشست با معاون آموزشی وزیر بهداشت گفت: ظرفیت بالای حوزه سلامت گنبد می تواند فرصت خوبی برای توریست درمانی باشد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بستان آباد در مجلس، تاکیدکرد: در بهره مندی از تسهیلات بانکی و جدول مصارف استان نقصان وجود دارد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس،گفت: بزرگترین بخش خصوصی کشور در آذربایجان شرقی است که نشان دهنده ی درایت تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی استان است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های اجرایی با توجه به آغاز فصل کاری از فرصت سوزی پرهیز کنند.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: شرکت شستا که قرار است مجموعه سرمایه گذاری بزرگی را در انگوت تکمیل کرده و به بهره برداری برساند، به تعهدات خود عمل کند.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ورزقان در مجلس تاکید کرد: معدن مس سونگون حدود 24 هزار میلیارد تومان درآمد پنهان دارد اما حتی یک ریال از این درآمد به استان ما نمی رسد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: پیشرفت کشور در مسائل اقتصادی در گرو حمایت همه جانبه از بخش خصوصی است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شرق گلستان در مجلس با بیان اینکه راز ماندگاری مختومقلی ایمان به شریعت و اسلام است،گفت: شهرت مختومقلی فراتر از مرزهاست.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم میناب در مجلس گفت: اتحاد و همدلی بین مسئولان شهرستان میناب، گره گشای مشکلات این شهرستان شده است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: در شرایط کنونی آموزش و پرورش استان نیازمند عزم و همت جهادی برای رفع کمبودهای این حوزه است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: رفع مشکلات جمعیت هلال احمر استان زنجان با جدیت پیگیری و در تلاش برای رفع آن خواهیم بود.
خبر روز   ۲ ساعت پیش    
در جلسه شورای اشتغال عنوان شد مسئولان باید کارآفرینان مشاغل خانگی را شناسایی و حمایت کنند فرشید فرجی/ به گزارش خبرنگار خبر روز اولین جلسه شورای اشتغال شهرستان رامهرمز در سال جاری با حضور ارسلان غمگین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابراهیم متینیان نماینده مردم و رامشیر در مجلس شورای اسلامی ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی نگاه رییس جمهور را آبادانی کشور بدون توجه به ترکیب قومیتی دانست و گفت: رویکرد آیت الله رییسی نشان دهنده افزایش انسجام ملی و رشد و توسعه کشور است.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس،گفت:مدیران باید وقف مردم باشند و مردم ارباب مسئولین و مسئولین دهقان مردمند باید به عنوان نقشه راه بین مدیران و مسئولین نهادینه شود.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز قانون جهش تولید دانش بنیان توسط رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور ابلاغ شد و لازم الاجرا است.
حادثه 24   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش می خواهد طرح رتبه بندی معلمان را پیش از آغاز سال تحصیلی جدید اجرا کند. محمد کعب عمیر با بیان این مطلب به هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان اشاره کرد و گفت ...
ستاد اقامه نماز   ۳ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اولین گردهمایی دبیران شهرستان های استان در سال جدید با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه شهر بادرود، فیروزپور نماینده مردم شهرستان نطنز در مجلس ...
یکتا پرس   ۳ ساعت پیش    
مراسم تجلیل از برترین های کنکور با حضور نماینده مردم شریف شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: میراث فرهنگی تابلو و نماد فرهنگ یک ملت است و ضروری است تا از آن حفظ و حراست کرد و همیاران میراث باید به این مهم تاکید ورزند.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس از بهره برداری از پروژه برقی رینگ منطقه گزناسرا بخش چمستان شهرستان نور با اعتباری بالغ بر 91 ملیارد ریال خبر داد.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در اولین همایش گرامیداشت روز ملی شوراهای شهرستان زبرخان گفت: باید با اتحاد و عقل جمعی در مسیر توسعه زبرخان گام برداریم.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
منیبیان نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می گوید: صد در صد اقدام رئیس مجلس در نگهداشتن و ایجاد بن بست در تصویب طرح صیانت غیرقانونی و سلیقه ای است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- نماینده مردم کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی گفت: ابهام زدایی و شفاف سازی در خصوص سیاست ارز ترجیحی علاوه بر ارتقای ثمربخشی این رویکرد اقتصادی به وفاق عمومی منجر می شود.