یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۷:۵۶Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش حقوق»

امام جمعه اصفهان گفت: افزایش حقوق باعث افزایش تورم می شود، دولت باید مانع این رشدتورم شود، افزایش حقوق در حالی که تورم همواره مازاد بر این افزایش است درعمل مشکلی را حل نمی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
بند 7 لایحه رتبه بندی فرهنگیان به افزایش حقوق متناسب با 80 درصد دریافتی هیئت علمی دانشگاه ها اشاره دارد موضوعی که به اذعان دولتمردان 200 هزار میلیارد بودجه نیاز دارد و مسکوت ماندن لایحه را رقم زده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون مسیر سهام پس از تعطیلات چگونه خواهد بود؟، جهش شاخص های سهام آمریکا، خبر خوب برای سهامداران سهام عدالت، جدیدترین قیمت ها از بازار طلای سیاه، چین خرید نفت خام از عربستان را کاهش داد و دلار جهانی در آستانه فتح کانال جدید را در بر دارد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۸    
عضو هیئت علمی گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: اعضای هیئت علمی جزء گروه الف با افزایش حقوق ماهانه متناسب با مفیدبودن مواجه شده و این موضوع برای دانشگاه هم سودآور می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۶:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
چراغ سبز رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره اعطای فوق العاده ویژه به کارکنان دستگاه های اجرایی در اوج کسری بودجه موجب شده است که درخواست نهادهای مختلف برای استفاده از این ظرفیت و همچنین فوق العاده خاص برای افزایش چشمگیر حقوق کارکنانشان، به کارکنان اداری قوه قضائیه هم گسترش پیدا کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۴    
یک روزنامه حامی دولت می گوید: افزایش حقوق بازنشستگان در ماه های پایانی دولت روحانی، بدون در نظر گرفتن 150 هزار میلیارد تومان منابع مالی مورد نیاز آن انجام گرفته و می تواند برای صندوق بازنشستگی خسارت بار باشد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه حامی دولت می گوید: افزایش حقوق بازنشستگان در ماه های پایانی دولت روحانی، بدون در نظر گرفتن 150 هزار میلیارد تومان منابع مالی مورد نیاز آن انجام گرفته و می تواند برای صندوق بازنشستگی خسارت بار باشد.
مشاور مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه هیچ منابعی برای تامین افزایش های اخیر حقوق کارکنان دولت وجود ندارد و از محل پایه پولی، این منابع قرار است تامین شود، گفت: اگر این مسیر را ادامه دهیم فشار مضاعفش بر طبقات محروم می آید و ممکن است کشور را با تورم های بسیار بالایی مواجه کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۱    
رکنا: رئیس سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که یکی از درخواست های اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. البته این مستمری نسبت به 14 ماه گذشته به صورت میانگین دو برابر شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۵    
علی رغم تمامی تصمیمات مبنی بر افزایش حقوق کارگران، پرداخت حق مسکن، پرداخت معوقات و تلاش برای همسان سازی نرخ درآمد با نیاز سفره یک خانوار اما هنوز معیشت به خطر افتاده این گروه عظیم از جامعه، بهبود نیافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نامه ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهوری، اعمال حقوق قانونی پرستاران را مبنی بر افزایش ضرایب حقوق و پرداخت کامل اضافه کاری آنان با توجه به نبود امکان تعطیلی و کاهش ساعت کاری آنان در ایام تعطیلات کرونا خواستار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر اجرایی خانه کارگر در خراسان رضوی گفت: دولت بعدی باید حقوق کارگران و بازنشستگان را متناسب با نرخ تورم افزایش دهد. در حال حاضر نرخ تورم به قدری بالاست که در عین حال که حقوق کارگران نسبت به سال گذشته افزایش یافته، اما قدرت خریدشان کاهش یافته است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۲    
بخوانید/ اجرای دو مرحله برای افزایش حقوق بازنشستگان
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
اجرای دو مرحله برای افزایش حقوق بازنشستگان به گزارش پندار آنلاین : حقوق بازنشستگان / مرحله اول متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در مرداد سال 99 اجرایی و حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان را از 400 تا 800 هزار تومان افزایش داد ...
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در قانون بودجه سال 1400 درخصوص همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم با حقوق اعضای هیأت علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۵    
قوه قضاییه با مساله ربا قاطعانه برخورد کند/سرانجام افزایش حقوق کارگران چه می شود/بیش ترین بازدهی تا پایان سال مربوط به بازار سرمایه است/ از عناوین روزنامه های امروز قم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از ابلاغ شدن دیدگاه هیات تطبیق مصوبات دولت با قوانین مبنی بر مغایرت مصوبه برداشتن سقف افزایش حقوق به دولت خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کارگروه بررسی نحوه اجرای قانون افزایش و تعیین سقف حقوق مجلس گفت: بعد از اختلاف نظر مجلس و دولت درباره عبارت سقف ناخالص حقوق در قانون، کارگروهی تشکیل و با حضور کارشناسان و دولت تصمیماتی اتخاذ و امروز در کمیسیون برنامه و بودجه قرائت خواهد شد تا تصمیم نهایی اتخاذ شود.
رئیس مجلس گفت: دولت در تأمین بار مالی رتبه بندی معلمان مشکل دارد، اما مجلس این لایحه را مورد پیگیری قرار می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
یک پژوهشگر اقتصادی گفت: راهکارهایی برای خاموش کردن موتورهای نقدینگی و کاهش کسری بودجه در کشور وجود دارد که دولت سیزدهم باید در راستای رفع مشکلات اقتصادی آن ها را در دستور کار قرار دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
قرار بود دولت با مصوبه جدید خود مشکلات کارکنان صنعت نفت را برطرف کند، اما اقدامی خلاف قانون انجام داده درحالی که می توانست با ارائه لایحه جدید این مشکل را برطرف کند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همسان سازی یکی از توقعات و آرزوی بازنشستگا ن بود که بعد از یک و نیم دهه، در صندوق های بازنشستگی کشوری، فولاد، نیروهای مسلح و سازمان تامین اجتماعی محقق شد و رضایت حدود 6 میلیون بازنشسته کشوری و لشکری را به دنبال داشت. ...
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش 25 درصدی حقوق معلمان با اجرای لایحه رتبه بندی فرهنگیان گفت: طرح رتبه بندی معلمان بر اساس سند تحول بنیادین نظام آموزشی یکی از موضوعات مهمی است که در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان باید به مرحله اجرا در می آید.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه 27 تیرماه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، بحث و بررسی پیرامون تصمیمات اتخاذ شده و اقدامات به عمل آمده دراجرای بند (و) تبصره (2) قانون بودجه سال 1400 کل کشور انجام می پذیرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
به نقل از خانه ملت، کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری در روزهای یکشنبه و دوشنبه ( 27 و 28 تیر ماه) در نوبت عصر جلسه خواهد داشت. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
متناسب سازی حقوق بازنشستگان در دو صندوق بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی از جمله اقدامات قابل توجه و ماندگار دولت دوازدهم است که هرچند ابهامات و نگرانی هایی پیرامون تامین پایدار منابع مالی آن در سال های آتی وجود دارد؛ افزایش متوسط 77 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری و 2 ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خوارزمی در مورد طرح همسان سازی اعضای هیئت علمی دانشگاه گفت: این همسان سازی با رعایت سقف تعیین شده صورت گرفته است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هفته تامین اجتماعی و بهزیستی را به همه دست اندرکاران این مهم تبریک عرض می کنیم.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۵    
بعد از مکاتبه رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر آموزش و پرورش در خصوص فوق العاده ویژه افزایش حقوق معلمان قطعی شد.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۰۴    
امام جمعه املش گفت: افزایش حقوق بازنشستگان برعهده دولت می باشدو یکی از مطالبات بازنشستگان از دولت آینده است
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت شگرد افزایش حقوق ها را انتخاب کرده تا به نوعی التیام اجتماعی و خوش بدرقگی دست یابد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام احد آزادیخواه روز جمعه در حاشیه اجرای طرح کوچ در آموزش و پرورش ملایر اظهار داشت: از چند ماه گذشته لیست تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر مخالفت نصیرن با دائمی شدن نظام رتبه بندی معلمان و افزایش حقوق فرهنگیان در فضای مجازی منتشر و [...]
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
جی پلاس؛ مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: مستمری بازنشستگان با توجه به توان سازمان و منابعی که حداقل برای سه تا چهار سال آینده پیش بینی شده، افزایش یافته است. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به باور کارشناسان، دولت دوازدهم در روز های پایانی خود با اقداماتی مانند افتتاح طرح های نیمه کاره و حذف سقف افزایش حقوق کارمندان، سعی بر ایجاد کارنامه مثبت برای خود و هزینه زایی برای دولت آینده دارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: یک کارشناس بازار کار،معتقد است: ایران تا یک سال آینده با فشار تورمی همچنان روبرو خواهد بود. حمید حاج اسماعیلی، در کلاب هاوس خبرآنلاین که با موضوع ” چرا عده ای با افزایش حقوق بازنشستگان مخالف اند ” برگزار شده بود ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از اداره کل تعاون آذربایجان شرقی، حجت الله میرزایی در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت کار در آذربایجان شرقی افزود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بحث این هفته کلاب هاوس خبرآنلاین به موضوع دلایل مخالفت برخی با افزایش حقوق بازنشستگان اختصاص یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیشین سازمان تامین اجتماعی معتقد است: وقتی دولت نتواند تورم را کنترل کند و اشتغال و ثبات اقتصادی به وجود آورد، ضربه گیر همه این ها به صندوق های بیمه ای خواهند بود و با افزایش حقوق ها، عملا صندوق های بیمه ای به سمت ناهنجاری و ورشکستگی عمیق تر می برد.
فرج کمیجانی، دبیر کل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، در کلاب هاوس خبرآنلاین که با موضوع " چرا عده ای با افزایش حقوق بازنشستگان مخالف اند " برگزار شد؛ گفت: اینکه چرا عده ای با افزایش حقوق بازنشستگان مخالف اند صرفا فقط دلیل سیاسی دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حسین محمودی اصل، کارشناس اقتصادی و کارآفرین معتقد است بحث افزایش قدرت خرید اهمیت بیشتری نسبت به افزایش حقوق را داراست.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۶    
مدیر روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه گفت: مجلس تا کنون هیچ در باغ سبزی برای تصویب لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان نشان نداده این در حالی است که در صحبت های نمایندگان مطالبی چون حمایت از اقشار آسیب پذیر و حمایت از بازنشستگان به کرات دیده می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده دیار 15خرداد گفت: اخیرا نام تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله نام اینجانب را به عنوان مخالفین طرح رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان ، در فضای مجازی ، به قصد تخریب ، منتشر کرده اند که کاملا بی اساس است و شدیدا تکذیب می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه، در کلاب هاوس خبرآنلاین گفت: مجلس تا کنون هیچ در باغ سبزی برای تصویب لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان نشان نداده این در حالی است که در صحبت های نمایندگان مطالبی چون حمایت از اقشار آسیب پذیر و حمایت از بازنشستگان به کرات دیده می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
مردم می خواهند بدانند هنوز که دولت جدید سر کار نیامده چه اتفاقی افتاده است که عده ای که تا دیروز به دولت مستقر، می تاختند اکنون که دور با خودشان افتاده است، سخن از تورم زا بودن افزایش حقوق بازنشستگان می گویند؟
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: با همت دولت و مجلس بعد از 14 سال همسان سازی حقوق بازنشستگان در دو مرحله به اجرا درآمد و بخشی از مشکلات زندگی 3 میلیون و 600 هزار نفر رفع شد، اما هنوز تا نقطه مطلوب فاصله است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مهدی پازوکی گفت: مخالفان افزایش حقوق بازنشستگان که می گویند این افزایش حقوق ها سبب افزایش تورم می شود، باید به خاطر داشته باشند که تنها این موضوع سبب افزایش تورم نمی شود و عوامل بسیار مهم تر و تاثیرگذارتری در افرایش تورم در کشور وجود دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
پرسش های مختلف و متعددی از سوی بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در فضای مجازی و در حوزه های مختلف درمورد عملکرد این صندوق مطرح می شود، از این رو اکبر شیرمحمدی مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا به این سوالات پاسخ داده است ...