پنجشنبه ۲۰ مردادساعت ۱۰:۱۲Aug 2022 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش حقوق»

تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هیات امنای سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان را پذیرفتند. این مقدار به مابقی بازنشستگان تامین اجتماعی که حقوق آنها 57 درصد اضافه نشده بود تعلق خواهد گرفت و از شهریور احکامشان صادر خواهد شد.
گلستان ما   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاید شما هم شاخک هایتان عین پهپاد گرا بدهند که اگر تورم 50 درصد است پس چرا افزایش حقوق ها با تورم تناسبی ندارد؟! شاخک هایتان دقیقاً به هدف زدند و به سیگنال خوبی اشاره کردند.
مثلث آنلاین   ۲ ساعت پیش    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی توضیحاتی را ارائه داد.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش    
در خصوص میزان افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، دولت به وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اختیار تصمیم گیری داد که در بررسی های گذشته به جمع نهایی نرسیدیم و مستلزم ارزیابی مجدد هستیم.
اول فارس   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هیات امنای سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان را پذیرفتند و اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه در شهریور انجام می پذیرد. مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: پیرو موافقت سرپرست وزارت تعاون مبنی بر اصلاح و افزایش مستمری سایر سطوح مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی ...
روزنامه تعادل   ۹ ساعت پیش    
4 مرداد ماه بود که رییس مجلس به دولت مهلت یک هفته ای برای تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان داد و طی نامه ای که ابلاغ شد قرار بود
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
بالاخره تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان روشن شد و اعمال افزایش و صدور احکام جدید سایر سطوح بازنشستگان تامین اجتماعی در شهریور ماه صورت خواهد گرفت.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین اخبار امروز سرویس جامعه ایمنا نظیر خاموش شدن یک چاه نفت با مهاجرت هر نخبه، تحصیل بیش از یک هزار دانش آموز در مدارس سنگی و کانکسی، ثبت نام کتب درسی تا 10 شهریور، هشدار زرد هواشناسی اصفهان و آبگرفتگی در خوانسار، گلپایگان و نجف آباد را مطالعه کنید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برابر جدولی که برای ماه های متوالی مبنای واریز مستمری کارگران بازنشسته محسوب شده است، سازمان تامین اجتماعی از بیستم تا پایان هرماه حقوق بازنشستگان خود را پرداخت می کند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اعمال افزایش و صدور احکام جدید سایر سطوح بازنشستگان تامین اجتماعی در شهریور ماه انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هیات امنای سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان را پذیرفتند و اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه در شهریور انجام می پذیرد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۴    
رئیس اتحادیه فروشندگان مواد غذایی اصفهان گفت: فکر نمی کنم قیمت مواد اولیه لازم برای تولید رب گوجه فرنگی تغییر کرده باشد، بنابراین این افزایش قیمت در اثر رشد تقاضا نیست، بلکه به دلیل افزایش حقوق و دستمزد کارگر بوده است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۳۳   + ۶۵ سایت دیگر  
مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۹:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
محمدهادی زاهدی وفا : با تاکید رئیس جمهور اختیارات هیئت وزیران به وزرای عضو هیئت امنای تامین اجتماعی تفویض شده است که این وزرا بر اساس اختیارات خود در چارچوب پایداری منابع و منابع سازمان تامین اجتماعی نسبت به مستمری سایر سطوح بازنشستگان، اصلاح را پذیرفتند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بازنشستگان این امکان را ندارند که به مانند شاغلان؛ از کارانه، اضافه کار و حق ماموریت ها برخوردار شوند بنابراین بهتر است بازنگری در زمینه افزایش حقوق این اقشار صورت گیرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باتوجه به منابع و اعتبارات لازم برای تصویب میزان افزایش حقوق بازنشستگان نیازمند زمان بیشتر برای ارزیابی هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هئیت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی خرم آباد گفت: عدم تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تامبن اجتماعی اقدامی غیرقانونی است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس بررسی های کارشناسی صورت گرفته و در پی پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است و هنوز رقم آن مشخص نشده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، نشست امروز هیأت دولت این هفته مانند چهارشنبه های گذشته برگزار شد و در ادامه آن اعضای کابینه با حضور در جمع خبرنگاران در حباط پاستور پاسخگوی سوالات آنان بودند. مشخص شدن میزان حقوق بازنشستگان هفته آینده ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رحمت الله نوروزی درگفتگو با رویداد24 گفت:در کمیسیون تلفیق، دو بار با حذف ارز ترجیحی مخالفت کردیم. گفتیم درست است که رانت دارد و فسادزا است اما، چون مردم درگیر مسائل اقتصادی هستند باید حذف آن، به تدریج صورت بگیرد تا بیشتر از این به مردم فشار وارد نشود ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار درباره افزایش حقوق بازنشستگان گفت: کار هنوز در اختیار دولت است و این یکی از ابهامات عجیبی است که دولت در خصوص بحث افزایش مستمری بازنشستگان ایجاد می کند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۰    
کیمیا نجفی محسن باقری می گوید: مهم ترین پیامد تعلل در افزایش حقوق بازنشستگان بحث بی اعتمادی جامعه نسبت به دولت خواهد بود. این روزها گرانی کالاهای اساسی، افزایش قیمت خدمات و صعود نرخ ها در بازار اجاره، خرید مسکن و .. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: وزرای دولت سیزدهم امروز ( چهارشنبه ) پس از پایان جلسه هیات دولت به سئوال های خبرنگاران در باره مسایل مختلف کشور پاسخ دادند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس بررسی های کارشناسی صورت گرفته و در پی پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرهایی به گوش می رسد که قرار است تامین اجتماعی در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان اطلاعیه صادر کند.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
محمدهادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درباره آخرین وضعیت زمان تصویب افزایش حقوق بازنشستگان توضیح داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۷۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است و هنوز رقم آن مشخص نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اشتغال و روابط کار کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه متوسط تاثیر دستمزد بر قیمت تولید در کشور تنها حدود 7 درصد است با انتقاد از روش برخی کارفرمایان برای دور زدن قانون در پرداخت حقوق کارگران از وزارت تعاون ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران بازنشسته ی استان مازندران گفت: سرپرست وزارت کار و مدیرعامل تامین اجتماعی هرچه سریع تر باید تکلیف نهایی خود را برای ابلاغ افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح و سایر مطالبات و مشکلات آنان مشخص کنند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران گفت: رفتار غیرقانونی در تعیین حقوق و دستمزد کارگران و بازنشستگان می تواند زمینه برای استیضاح وزرا و حتی سوال از رئیس جمهور را باز کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ماجرای افزایش حقوق بازنشستگان هنوز ادامه دارد. ظاهرا در همین روزها 4 میلیون تومان برای یک گروه واریز شده است. از یک طرف حرف و حدیث واریز 13 میلیونی ادامه دارد. با این همه شانس افزایش حقوق بازنشستگان واقعا چقدر است؟
از ابتدای سال، قرار به افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بود؛ اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده و فقط در حد گمانه زنی است.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
کمتر از یک هفته تا آغاز موعد پرداخت مستمری مرداد بازنشستگان باقی مانده است اما به نظر می رسد این ماه هم حقوق ها هیچ تغییری نمی کند.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
قرار شد سرپرست وزارت کار دو هفته قبل در روز شنبه در صداوسیما افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان را اعلام کند اما باز هم دولت به وعده خود عمل نکرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
موضوع افزایش حق مسکن کارگران در سال 1401 همانند افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بلاتکلیف مانده است و 3 احتمال درباره برنامه دولت در این ارتباط وجود دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۰    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید یک اتفاق عجیب درباره افزایش حقوق بازنشستگان مغز چگونه با صحبت کردن با بیش از یک زبان کنار می آید؟ شاهین بازیل نویسنده و مترجم درگذشت فاتحه دیرین دیرین خوانده شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بازنشستگان این امکان را ندارند که به مانند شاغلان؛ از کارانه، اضافه کار و حق ماموریت ها برخوردار شوند بنابراین بهتر است بازنگری در زمینه افزایش حقوق این اقشار صورت گیرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۱:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه ی کارگری: انتظار داریم دولت تا پایان هفته مصوبه ی افزایش حقوق بازنشستگان را ابلاغ کند. بازنشستگان کارگری همچنان در انتظار ابلاغ مصوبه ی افزایش مستمری بازنشستگان هستند؛ نامه ی محمدباقر قالیباف بیست و نهم تیرماه صادر شده و اکنون هجدهم مرداد است ...
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
تصمیم درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که قرار بود از دولت به هیات امنای تامین اجتماعی واگذار شود اما یک کارشناس بازار کار درباره یک اتفاق عجیب در این باره گفت و گو کرد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
بحث افزایش حقوق مابقی بازنشستگانی که تاکنون اقدام نشده بود، قطعی و اجرایی می شود و به این ترتیب 38 درصد به حقوق آنها افزوده خواهد شد